המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ירושלים, 5 ביוני, רביעי, 21:00

נבן ספאחיה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: נבן ספאחיה

הודעהעל ידי בשלות » 27 אוקטובר 2018, 12:24

goshimon כתב:אנחנו כבר מכירים את המאמן הזה, את ההתפרצויות שלו, את השיתוק שלו, את זה שהוא גומר שחקנים. נחכה שהוא יגמור את ווילביקין כמו שגמר בשנה שעברה את פייר ג'קסון שפשוט היה מעוך. עם מאמן אחר מהשורה הראשונה, ויש הרבה כאלה שהוזכרו בהודעות קודמות, יש פוטנציאל לעונה טובה. אבל בואו נודה על האמת, גם אם נבן יילך (וכולנו יודעים שאת העונה הוא לא יגמור), ניקולה יביא שוב איזה חבר קרואטי שלו ולא מאמן בעל שם. כשספאחיה וניקולה יעזבו, ומאמן טוב יגיע, נראה שינוי. עד אז, נסחוט ניצחון בפוקס מבאר שבע.

גם אם נסיים השנה מקום אחרון ביורוליג ונודח ברבע גמר פלייאוף בארץ ניקולה יישאר במכבי .
בשלות

הודעהעל ידי toja27 » 27 אוקטובר 2018, 13:04

goshimon כתב:אנחנו כבר מכירים את המאמן הזה, את ההתפרצויות שלו, את השיתוק שלו, את זה שהוא גומר שחקנים. נחכה שהוא יגמור את ווילביקין כמו שגמר בשנה שעברה את פייר ג'קסון שפשוט היה מעוך. עם מאמן אחר מהשורה הראשונה, ויש הרבה כאלה שהוזכרו בהודעות קודמות, יש פוטנציאל לעונה טובה. אבל בואו נודה על האמת, גם אם נבן יילך (וכולנו יודעים שאת העונה הוא לא יגמור), ניקולה יביא שוב איזה חבר קרואטי שלו ולא מאמן בעל שם. כשספאחיה וניקולה יעזבו, ומאמן טוב יגיע, נראה שינוי. עד אז, נסחוט ניצחון בפוקס מבאר שבע.

הוא לא גמר את פייר ג'קסון, פייר ג'קסון גמר את מכבי. איפה אתה חי תגיד לי?
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Rampel » 27 אוקטובר 2018, 13:27

RonB כתב:טרנקיירי בדרך לסגור בפרטיזן. לא עדיף שיחכה כמה שבועות?
ממש לא. לפרטיזן יש כלים טובים ועד שהוא לא יעשה איתם משהו גדול (זכייה באדריאטית ואחריה הצלבה ביורוליג או זכייה ביורוקאפ. מה שברור שהוא לא יעשה) תפסיקו עם הטרינקיירי הזה, הוא לא עשה כלום בשביל שהוא יהיה פה.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי בשלות » 27 אוקטובר 2018, 17:58

Rampel כתב:
RonB כתב:טרנקיירי בדרך לסגור בפרטיזן. לא עדיף שיחכה כמה שבועות?
ממש לא. לפרטיזן יש כלים טובים ועד שהוא לא יעשה איתם משהו גדול (זכייה באדריאטית ואחריה הצלבה ביורוליג או זכייה ביורוקאפ. מה שברור שהוא לא יעשה) תפסיקו עם הטרינקיירי הזה, הוא לא עשה כלום בשביל שהוא יהיה פה.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

באופן אישי, אני לא אוהב את שיטת המשחק שלו. מזכירה לי את זו של בודוצנוסט. אנטי כדורסל.
בשלות

הודעהעל ידי goshimon » 28 אוקטובר 2018, 15:33

toja27 כתב:

תסתכל על פייר ג'קסון בתחילת העונה ובסופה, ותראה את החותם של ספאחיה. אני לא אומר שהוא שחקן מושלם, ולא שהיה צריך להשאיר אותו, אבל השאלה היא האם ספאחיה הפיק ממנו את המקסימום (על זה נבחן מאמן)? התשובה היא לא, ממש לא.
goshimon

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 אוקטובר 2018, 15:35

ג'קסון מכר את מכבי וספאחיה נתן לו להמשיך למכור בתקווה שהוא יפסיק בשלב מסויים

הוא קיבל יותר קרדיט מכל מוכר אחר בהיסטוריה של המועדון
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי bigi » 28 אוקטובר 2018, 15:38

goshimon כתב:
toja27 כתב:

תסתכל על פייר ג'קסון בתחילת העונה ובסופה, ותראה את החותם של ספאחיה. אני לא אומר שהוא שחקן מושלם, ולא שהיה צריך להשאיר אותו, אבל השאלה היא האם ספאחיה הפיק ממנו את המקסימום (על זה נבחן מאמן)? התשובה היא לא, ממש לא.

פייר ג'קסון גם אוברדוביץ לא יכול להציל , כשאתה בן 6 בראש לא משנה כמה מוכשר אתה לא תצליח .
סהכ ספאחיה מאמן בסדר וגם מוכח , תעודת העניות שלו שהוא קיבל את הבנייה הדפוקה הזאת שנתיים רצוף ועלזה מגיע לו לקבל בראש כי ויתר על דברים שמאמן שאכפת לו מהתדמית לא יוותר בחיים
bigi

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 נובמבר 2018, 00:26

כולם מסכימים שהמצב חרבנה ולספאחיה יש חלק גדול פה, סבבה, עכשיו לשאלה האמיתית - כל אלה שקוראים לו ללכת הביתה מצפים שיקרה מה אחרי זה? את מי אתם חושבים שיביאו במקומו? כי אני מבטיחה לכם שזה יהיה או גודס או שקר קרואטי כלשהו
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי dod » 02 נובמבר 2018, 00:29

Holiday_Armadillo כתב:כולם מסכימים שהמצב חרבנה ולספאחיה יש חלק גדול פה, סבבה, עכשיו לשאלה האמיתית - כל אלה שקוראים לו ללכת הביתה מצפים שיקרה מה אחרי זה? את מי אתם חושבים שיביאו במקומו? כי אני מבטיחה לכם שזה יהיה או גודס או שקר קרואטי כלשהו

מעדיף את גודס בתור מאמן שחקן מאשר מה שקורה בקבוצה (??) הזאת היום
dod

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 נובמבר 2018, 00:31

dod כתב:
Holiday_Armadillo כתב:כולם מסכימים שהמצב חרבנה ולספאחיה יש חלק גדול פה, סבבה, עכשיו לשאלה האמיתית - כל אלה שקוראים לו ללכת הביתה מצפים שיקרה מה אחרי זה? את מי אתם חושבים שיביאו במקומו? כי אני מבטיחה לכם שזה יהיה או גודס או שקר קרואטי כלשהו

מעדיף את גודס בתור מאמן שחקן מאשר מה שקורה בקבוצה (??) הזאת היום

שכחת את העונה האחרונה של גודס? זאת שבה איבדנו יתרון 0-2 בסדרה מול אילת?
הוא התמודד עם פחות צרות מנבן

שניהם לא יכולים להציל את מכבי מההנהלה שלנו (בין אם הם מוכשרים מספיק או לא, והתשובה היא כנראה לא)
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי dod » 02 נובמבר 2018, 00:34

Holiday_Armadillo כתב:שכחת את העונה האחרונה של גודס? זאת שבה איבדנו יתרון 0-2 בסדרה מול אילת?
הוא התמודד עם פחות צרות מנבן

שניהם לא יכולים להציל את מכבי מההנהלה שלנו (בין אם הם מוכשרים מספיק או לא, והתשובה היא כנראה לא)

מה עם הניו-זילנדי? הוא בשל?
מצידי שיכניסו את פיני וצביקה לזירת התגוששות. מי שייצא חי שיבוא לאמן.
dod

הודעהעל ידי בשלות » 02 נובמבר 2018, 00:36

הוא גם ככה לא מועיל .
את מי יביאו ? לא יודע , זה נראה כאילו כל אחד יהיה עדיף עליו .
בשלות

הודעהעל ידי ShiriV » 02 נובמבר 2018, 00:39

ברור שהסיכוי שנקבל מאמן ברמה טובה יותר הוא אפסי עד לא קיים, אבל באמת שכבר קשה לי לראות את הספינה הזאת תחת ספאחיה. אם אנחנו נצטרך לעבור עוד עונה בצורה הזאת אני פשוט אאבד קשר לחלוטין עם המועדון הזה. אם יפטרו אותו אז לפחות אני אדע שמנסים לעשות משהו. כרגע כולם יושבים בחיבוק ידיים, תרתי משמע, והסירחון העולה מזה הוא בלתי נתפש
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי ankram » 02 נובמבר 2018, 00:40

המצב ממש לא טוב. זה כבר לא צחוק. זה אוטוטו נגמר.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי גל גל » 02 נובמבר 2018, 00:41

נראה לכם באמת שמכבי ישחררו אותו ?

הרי בלאק לא שיחק פארגו פצוע ווילבקין עם שבר ביד
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי dod » 02 נובמבר 2018, 00:41

ankram כתב:המצב ממש לא טוב. זה כבר לא צחוק. זה אוטוטו נגמר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עם המאמן הנוכחי ומצב הפציעות זה כבר נגמר
dod

הודעהעל ידי toja27 » 02 נובמבר 2018, 00:42

הקבוצה צריכה חיזוק זה דבר ראשון.
דבר שני, צריכה מאמן שידליק את האש מבפנים.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 נובמבר 2018, 00:44

ShiriV כתב:

ברור שהסיכוי שנקבל מאמן ברמה טובה יותר הוא אפסי עד לא קיים, אבל באמת שכבר קשה לי לראות את הספינה הזאת תחת ספאחיה. אם אנחנו נצטרך לעבור עוד עונה בצורה הזאת אני פשוט אאבד קשר לחלוטין עם המועדון הזה. אם יפטרו אותו אז לפחות אני אדע שמנסים לעשות משהו. כרגע כולם יושבים בחיבוק ידיים, תרתי משמע, והסירחון העולה מזה הוא בלתי נתפש

ואז תצטרכו לראות בדיוק את אותה ספינה תחת מאמן אחר

לספאחיה לא הביאו חיזוק אז לגודס יביאו? לטבק יביאו? אני בטוחה שאם תעשו חיפוש בגוגל תמצאו את הציטוט של ''לא נביא שחקן רק בשביל להגיד שהבאנו'' ו/או ''לא רוצים לפגוע במרקם הקבוצתי'' גם מגודס וגם מטבק
ויותר מזה, אני אגיד לכם שאני זוכרת בודאות את הציטוט הזה גם מבלאט
אפילו לפיני לא הביאו מחליף ללאמפה אחרי שהבטיחו לו שיביאו לו אם הוא ישחרר אותו והגענו לגמר עם פישר בתור גבוה יחידי

הבעיה מתחילה ונגמרת בהנהלה
כואב לי על כל מאמן (טוב מספיק או לא) שצריך להתמודד עם החרא שלהם

כי לא רק שלא הביאו לספאחיה מחליף, גם החתימו לו את קלויארו וריי בתחילת הקיץ עוד כשניסו לעשות שרירים של שתי קבוצות
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 02 נובמבר 2018, 00:44

מתערב שבהנהלה הותיקה רוצים את צביקה עכשיו
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 נובמבר 2018, 00:46

my man כתב:מתערב שבהנהלה הותיקה רוצים את צביקה עכשיו

אותו צביקה שלא מפסיק לחטוף תבוסות מאז שזכה בגביע ווינר? חוץ מזה ששמעון תמיד רצה אותו, כל עוד הפדרמנים במועדון הוא לא יהיה פה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־30 אורחים