המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ירושלים, 5 ביוני, רביעי, 21:00

אשכול אירופה וכדורסל מהעולם V4

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אשכול אירופה וכדורסל מהעולם V4

הודעהעל ידי אחדשיודע » 13 ספטמבר 2017, 00:35

arel123 כתב:
שועל כתב:
ShiriV כתב:
שועל כתב:
ShiriV כתב:
אהבתי.
בדיעבד ניצלנו מהיעדרות ממושכת של שחקן קריטי ומצחוק בלתי נשלט מרוב תסכול.. אולי זה סימן טוב מי יודע.

הגיונית לא ניצלנו מכלום. הוא נפצע במהלך משחק.

אל תהיה קטנוני. תן לי ליהנות מההרגשה שניצלנו.

בסדר

עדיין זה צריך להיות ברור שמקצועית ההחתמה שלו הרבה יותר מתאימה מקול (כמובן שהוא וקול במקום ג'קסון זה המצב האופטימלי). מכבי הביאה את המצוי, לא את הרצוי.

מה, איך אתה יכול להגיד על זה
שמסתכלים על משהו צריך להסתכל עליו מכל הצדדים ולא רק מצד אחד
ובמצב הזה היית מקבל את סימפסון ומקריי (שבמקרה נפצע עכשיו ל2-3 חודשיים אם לא יותר)
במקום את קול ופרחוסקי (שזה דיל הרבה יותר טוב מאשר הדיל של מקריי&סימפסון)
אוליי מבחינת השחקן והעמדה מקריי היה יותר מתאים, אבל קול שחקן נהדר והוא סקורר לא פחות טוב מאשר מקריי, ולא נכנסתי לעניין של הסנטר בכלל שבתכלס משנה פה את רוב העניין .
לוקח את הדיל של פרחוסקי וקול בכל יום מאשר את מקריי וסימפסון, גם אם מקריי לוקח שיקוי נגד פציעות .

תגיד רגע, סימפסון חתם בבאסקוניה ולא ידעתי? עם כל הכבוד למשחקי הסוכנים שמריצים על מכבי בשנים האחרונות או למה שפורסם בתקשורת, מקריי היה יכול להיות פה עם סימפסון ובלי סימפסון. אל תכניס אותם למשוואה אחת. דבר מקצועית.
אחדשיודע

הודעהעל ידי arel123 » 13 ספטמבר 2017, 00:39

אחדשיודע כתב:
arel123 כתב:
שועל כתב:
ShiriV כתב:
שועל כתב:הגיונית לא ניצלנו מכלום. הוא נפצע במהלך משחק.

בסדר

עדיין זה צריך להיות ברור שמקצועית ההחתמה שלו הרבה יותר מתאימה מקול (כמובן שהוא וקול במקום ג'קסון זה המצב האופטימלי). מכבי הביאה את המצוי, לא את הרצוי.

ובמצב הזה היית מקבל את סימפסון ומקריי (שבמקרה נפצע עכשיו ל2-3 חודשיים אם לא יותר)
אוליי מבחינת השחקן והעמדה מקריי היה יותר מתאים, אבל קול שחקן נהדר והוא סקורר לא פחות טוב מאשר מקריי, ולא נכנסתי לעניין של הסנטר בכלל שבתכלס משנה פה את רוב העניין .
לוקח את הדיל של פרחוסקי וקול בכל יום מאשר את מקריי וסימפסון, גם אם מקריי לוקח שיקוי נגד פציעות .

תגיד רגע, סימפסון חתם בבאסקוניה ולא ידעתי? עם כל הכבוד למשחקי הסוכנים שמריצים על מכבי בשנים האחרונות או למה שפורסם בתקשורת, מקריי היה יכול להיות פה עם סימפסון ובלי סימפסון. אל תכניס אותם למשוואה אחת. דבר מקצועית.

אני מדבר מקצועית, ולפי דובי פיק שהיה הכי אמין בקיץ, סימפסון היה אמור להגיע למכבי בעסקת חבילה עם מקריי (גם פורסם השכר אאלט) אך בגלל שמקריי הלך לבאסקוניה סימפסון ירד מהפרק . (http://www.one.co.il/Article/17-18/2,62 ... tml?ref=hp)
קול הגיע, סימפסון כבר הספיק לחתום בקבוצה אחרת מכבי חיפשו סנטר אחר ובום החתימו את פרחוסקי שבכמה וכמה רמות מעל סימפסון
ולא צריך להוריד כל כך מקול, הוא שחקן מעולה
נערך לאחרונה על ידי arel123 בתאריך 13 ספטמבר 2017, 00:40, נערך פעם אחת בסך הכל.
4.10 נכנס להיכל המכבים !

תמונה
סמל אישי של המשתמש
arel123

הודעהעל ידי שועל » 13 ספטמבר 2017, 00:39

אני ממש משתדל לשמור פה על הכבוד של כל אחד.
לא מבין אבל למה בן אדם מתעקש, ולא נרמז ופועל בהתאם.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי אחדשיודע » 13 ספטמבר 2017, 00:44

arel123 כתב:
אחדשיודע כתב:
arel123 כתב:
שועל כתב:
ShiriV כתב:

בסדר

אני מדבר מקצועית, ולפי דובי פיק שהיה הכי אמין בקיץ, סימפסון היה אמור להגיע למכבי בעסקת חבילה עם מקריי (גם פורסם השכר אאלט) אך בגלל שמקריי הלך לבאסקוניה סימפסון ירד מהפרק . (http://www.one.co.il/Article/17-18/2,62 ... tml?ref=hp)
קול הגיע, סימפסון כבר הספיק לחתום בקבוצה אחרת מכבי חיפשו סנטר אחר ובום החתימו את פרחוסקי שבכמה וכמה רמות מעל סימפסון
ולא צריך להוריד כל כך מקול, הוא שחקן מעולה

אבל אתה רואה לנגד עינייך שמקריי וסימפסון לא עשויים מקשה אחת, כל אחד מהם חתום במקום אחר. אז בשביל מה הדיון ההיפותטי והטיפשי הזה? יכול מאוד להיות שהציעו אותם למכבי בעסקת חבילה "זולה" (כביכול), אבל זה לא אומר שמכבי הייתה חייבת להחתים את שניהם. עובדתית, היא לא הייתה חייבת.

ואף אחד לא נגד קול. מקצועית, היה הרבה יותר נכון (בעיניי לפחות) להחתים שחקן מהסוג של מקריי.
אחדשיודע

הודעהעל ידי arel123 » 13 ספטמבר 2017, 00:47

אחדשיודע כתב:אתה רואה לנגד עינייך שמקריי וסימפסון לא עשויים מקשה אחת, כל אחד מהם במקום אחר. אז בשביל מה הדיון ההיפותטי והטיפשי הזה? יכול להיות שהציעו אותם למכבי בעסקת חבילה "זולה" (כביכול), אבל זה לא אומר שמכבי הייתה חייבת להחתים את שניהם. עובדתית, היא לא הייתה חייבת.

אף אחד לא נגד קול. מקצועית, היה הרבה יותר נכון (בעיניי לפחות) להחתים שחקן מהסוג של מקריי.

א', אני לא בא לריב, אל תחשבו שכל דיון קטן שאני פותח זה ריב, אני בסהכ אומר את הדעה שלי בנושא . (אם זאת הייתה המחשבה שלך)
ב', נכון שמכבי לא הייתה חייבת, אבל לפי איך שזה נראה אם מקריי היה חותם, כמעט בטוח שסימפסון היה הסנטר הנוסף שלנו, עם זה אתה מסכים איתי לפחות ?
ואני רק אמרתי שלדעתי הכל יצא לטובה בסוף כי קיבלנו את קול ופרחוסקי ששניהם שחקנים מצוינים (במיוחד פרחוסקי שמוסיף הרבה לעמדה 5), כאשר ככל הנראה היינו מקבלים את סימפסון בנוסף למקריי
דרך אגב גם רשמתי למעלה שמבחינת סוג השחקן והעמדה שלו היה עדיף להחתים את מקריי, מסכים עם זה, אבל אם אתה לוקח בחשבון את הסנטר בכל הסיפור, לדעתי זה יצא לטובה שלא חתם אצלנו .
4.10 נכנס להיכל המכבים !

תמונה
סמל אישי של המשתמש
arel123

הודעהעל ידי אחדשיודע » 13 ספטמבר 2017, 00:51

arel123 כתב:
אחדשיודע כתב:אתה רואה לנגד עינייך שמקריי וסימפסון לא עשויים מקשה אחת, כל אחד מהם במקום אחר. אז בשביל מה הדיון ההיפותטי והטיפשי הזה? יכול להיות שהציעו אותם למכבי בעסקת חבילה "זולה" (כביכול), אבל זה לא אומר שמכבי הייתה חייבת להחתים את שניהם. עובדתית, היא לא הייתה חייבת.

אף אחד לא נגד קול. מקצועית, היה הרבה יותר נכון (בעיניי לפחות) להחתים שחקן מהסוג של מקריי.

נכון שמכבי לא הייתה חייבת, אבל לפי איך שזה נראה אם מקריי היה חותם, כמעט בטוח שסימפסון היה הסנטר הנוסף שלנו, עם זה אתה מסכים איתי לפחות ?
ואני רק אמרתי שלדעתי הכל יצא לטובה בסוף כי קיבלנו את קול ופרחוסקי ששניהם שחקנים מצוינים (במיוחד פרחוסקי שמוסיף הרבה לעמדה 5), כאשר ככל הנראה היינו מקבלים את סימפסון בנוסף למקריי
דרך אגב גם רשמתי למעלה שמבחינת סוג השחקן והעמדה שלו היה עדיף להחתים את מקריי, מסכים עם זה, אבל אם אתה לוקח בחשבון את הסנטר בכל הסיפור, לדעתי זה יצא לטובה שלא חתם אצלנו .

מה מכבי הייתה עושה במצב כזה או אחר, אין לי מושג. זה לא מעניין אותי ולא על זה הדיון. הדיון הוא על מכבי הייתה צריכה לעשות.
אם אתה באמת שואל אותי, אז אני באופן אישי הייתי סוגר את הקבוצה אחרת - גם בעמדה 2 וגם בעמדה 5. אבל כבר דנו בזה אין ספור פעמים, ואין טעם לחזור על זה. אם הכל קרה לטובה, נדע בסוף בעונה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי arel123 » 13 ספטמבר 2017, 00:54

אחדשיודע כתב:
arel123 כתב:

נכון שמכבי לא הייתה חייבת, אבל לפי איך שזה נראה אם מקריי היה חותם, כמעט בטוח שסימפסון היה הסנטר הנוסף שלנו, עם זה אתה מסכים איתי לפחות ?

מה מכבי הייתה עושה במצב כזה או אחר, אין לי מושג. זה לא מעניין אותי ולא על זה הדיון. הדיון הוא על מכבי הייתה צריכה לעשות.
אם אתה באמת שואל אותי, אז אני באופן אישי הייתי סוגר את הקבוצה אחרת - גם בעמדה 2 וגם בעמדה 5. אבל כבר דנו בזה אין ספור פעמים, ואין טעם לחזור על זה.

זה מה שבתכלס עניין אותי, איך אתה היית סוגר את הקבוצה, אבל עזוב הדיון הזה באמת כנראה סתם מיותר...
בסופו של דבר אני מקווה שבאמת הכל יהיה טוב ושקול ופרחוסקי יתנו עונה מדהימה .
4.10 נכנס להיכל המכבים !

תמונה
סמל אישי של המשתמש
arel123

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 13 ספטמבר 2017, 00:56

צריך להגיד שמכבי אוספת העונה חתיכות.

מי שמצטרף ומשחק טוב, הוא כבר רכש טוב, וזה בהנחה שהמועדון ימשיך להתקדם והשחקן יהיה נכון להמשיך להתקדם יחד עם המועדון בעתיד.
אני לגמרי אוהב את הרעיון של שני רכזים אמריקאים מוכשרים עם תכונות שונות בקבוצה (קול וג'קסון לגמרי כאלה- בשונה נניח מפארמר ורוצ'סטי או אוחיון ומקל), זה לא צריך לבוא (בעתיד) על חשבון סקנד גארד טוב.
יש לנו עוד עונה שלמה להתרשם מהחבר'ה האלה ולראות כמה רחוק הם מסוגלים לקחת אותנו.

זה לא אמור לבוא בניגוד לתהליך בניית סגל לאורך זמן שהמועדון צריך לעשות.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי אחדשיודע » 13 ספטמבר 2017, 00:59

פרט לישראלים, לא רואה את מכבי בתהליך בנייה. קשה לבנות קדימה שהזרים הבכירים שלך חתומים לעונה אחת. כמו שמכבי מקבלת הזדמנות להתרשם, כך גם קבוצות אחרות, שיכולות להציע עבורם הזדמנות טובה יותר בהמשך (יותר כסף, במה גדולה יותר - NBA). מכבי אספה חתיכות כי היא בעונה פיננסית. ועדיין, היא יכלה לאסוף חתיכות מתאימות יותר. זה הכל, ואין טעם להרחיב. וזה לא אומר שאי אפשר לעשות עונה טובה, בטח באופן יחסי לשנים האחרונות.
אחדשיודע

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 13 ספטמבר 2017, 01:09

נכון.
מצד שני, התהליך הזה הוא סופר ריסקי וסופר מורכב.
אם פגענו עם כמה שחקנים וגם נצליח להשאיר חלק מהם כבר עשינו משהו טוב.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי אחדשיודע » 13 ספטמבר 2017, 01:12

כן, אבל לא צריך להסתכל רחוק מידי לדעתי כשנמצאים בעונה פיננסית.
המטרה היא קודם כל להוציא את הטוב ביותר מהעונה הנוכחית. אף אחד לא מבטיח שאם זר כלשהו יככב פה הוא גם יישאר הלאה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 13 ספטמבר 2017, 01:29

אחדשיודע כתב:כן, אבל לא צריך להסתכל רחוק מידי לדעתי כשנמצאים בעונה פיננסית.
המטרה היא קודם כל להוציא את הטוב ביותר מהעונה הנוכחית. אף אחד לא מבטיח שאם זר כלשהו יככב פה הוא גם יישאר הלאה.

לא לגמרי מסכים איתך. הסגל חייב להבנות במקביל כדי לייצר משהו טוב לאורך זמן.
לבנות מחדש בכל קיץ פשוט לא עובד ואנחנו עדים לזה.
גם המשכיות לשם ההמשכיות, שהייתה איזושהי רעה חולה שהמועדון דגל בה, זה צרה אחרת.

אני מאוד הייתי רוצה שנוריס קול ופייר ג'קסון יצליחו ויהיו חלק מהקבוצה שלנו לאורך זמן. אני אחבר להם גם את ג'ון דיברתולומאו.
מבחינתי, לשלישייה כזאת יש הרבה מאוד מה למכור- כי יש להם בתכל'ס (לפחות על הנייר)- הכל.
עמדת הרכז של מכבי די חזקה. הבעיה מתחילה כשהרכזים לא משחקים בעמדה שלהם, ובעצם יש פה קומבינות.
היא ממשיכה עם זה שעמדות הכנף שלך די חלשות.

אבל זה הרבה מלל על ריק בינתיים. בוא נראה אותם מצליחים ומרשימים באמת, ולא רק מול עמית אבו ואפיק נסים.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי אחדשיודע » 13 ספטמבר 2017, 01:36

אבל אנחנו חוזרים לטענה שמדובר בעונה פיננסית. אתה מתייצב כלכלית, לא מקצועית.
בעונה פיננסית, שהזרים שלך חתומים לעונה אחת במחיר מציאה, קשה לבנות קדימה. אם מישהו מהזרים יככב אצלך, יהיו לו ככל הנראה הצעת גבוהות יותר ממקומות אחרים. ובדיוק מהסיבה הזאת אתה צריך לנצל את היכולות שלו בעונה הנוכחית, כי אף אחד לא מבטיח לך שהוא יישאר הלאה. זאת לא עונה "להעביר בסבבה" לקראת העונות הבאות, אלא עונה שצריך לנסות להוציא ממנה את הטוב ביותר - כמו תמיד.
אחדשיודע

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 13 ספטמבר 2017, 01:41

אחדשיודע כתב:אבל אנחנו חוזרים לטענה שמדובר בעונה פיננסית. אתה מתייצב כלכלית, לא מקצועית.
בעונה פיננסית, שהזרים שלך חתומים לעונה אחת במחיר מציאה, קשה לבנות קדימה. אם מישהו מהזרים יככב אצלך, יהיו לו ככל הנראה הצעת גבוהות יותר ממקומות אחרים. ובדיוק מהסיבה הזאת אתה צריך לנצל את היכולות שלו בעונה הנוכחית, אף אחד לא מבטיח לך שהוא יישאר הלאה.

לנצל את היכולת ולקחת בחשבון שתצטרך לעשות מהלכים כדי לחדש חוזים תוך כדי העונה.
אולי גם להחתים שחקנים במקומות שחסרים לך תוך כדי העונה.

ברור שאף אחד לא פרייאר, אבל צריך לשים את זה באחורי הראש כבר בתחילת הדרך.

אתה לא רוצה להצליח ואז לאבד את כולם. גם את זה ראינו כבר.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי אחדשיודע » 13 ספטמבר 2017, 01:46

רק תיקח בחשבון שיש סיכוי טוב יותר מאי פעם שלא תהיה המשכיות לזרים הבולטים בקבוצה הזאת. זה המחיר של חוזי "מציאה" לעונה אחת.
אולי אולי דני יתפרע עם אחד מהם, אבל לא הייתי בונה על זה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 ספטמבר 2017, 01:56

שועל כתב:תמונה

אנטיתזה לאופי של הקבוצה הזו בעונה הקודמת.

קווין ג'ונס נחשב גם שחקן של מכבי שהכוכב האדום החליטו להחתים? אני מרגישה שכן
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי cannon » 13 ספטמבר 2017, 16:32

ג'ורדן מקריי נפצע לחודשיים...
cannon

הודעהעל ידי felix_r » 13 ספטמבר 2017, 17:07

cannon כתב:ג'ורדן מקריי נפצע לחודשיים...

דיברו על זה בעמוד הקודם
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי arel123 » 13 ספטמבר 2017, 20:43

* גל מקל על הבכורה בגראן קנאריה: "קיבלו אותי יפה מאוד פה"
הישראלי קלע 7 נקודות וחילק 3 אסיסטים ב-73:85 על אלבה ברלין. לאחר מכן סיפר לאתר הרשמי: "האווירה בחדר ההלבשה חיובית, כמו שצריך להיות בקבוצת כדורסל"
https://sports.walla.co.il/item/3096731

*אדו מוריץ' הסלובני חתם באנדולו אפס - http://www.sportando.com/en/cups/eurole ... muric.html

*מילאנו השיקה את המדים החדשים לעונה הקרובה - http://www.sportando.com/en/cups/eurole ... eason.html

*ארטוראס גודאיטיס חתם רשמית במילאנו - http://www.eurohoops.net/en/euroleague/ ... -gudaitis/
4.10 נכנס להיכל המכבים !

תמונה
סמל אישי של המשתמש
arel123

הודעהעל ידי felix_r » 14 ספטמבר 2017, 12:26

ויקטור סאניקידזה הגרוזיני (שכבר 10 שנים נראה כמו בן 40) הודיע על סיום קריירה

תמונה
נערך לאחרונה על ידי felix_r בתאריך 14 ספטמבר 2017, 12:28, נערך פעם אחת בסך הכל.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־14 אורחים