המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

ליגת ווינר מח' 23: מכבי vs הפועל תל אביב- ב', 18:15, ערוץ 1

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ליגת ווינר מח' 23: מכבי vs הפועל תל אביב- ב', 18:15, ערו

הודעהעל ידי jol9 » 18 מרץ 2014, 00:58

ראיתי עכשיו את התקציר... לא היה שם שום דבר מכוון של היקמן. הוא כן ניסה לנער את אריאלי, אבל ממש לא כיוון לו מרפק לפנים.

נראה שהיה משחק חביב. מכבי סופסוף חזרה למצב שבו היא משייטת ומנצחת בליגה. ככה זה אמור להיות, וזה לא היה רוב העונה. יופי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 18 מרץ 2014, 03:03

jol9 כתב:ראיתי עכשיו את התקציר... לא היה שם שום דבר מכוון של היקמן. הוא כן ניסה לנער את אריאלי, אבל ממש לא כיוון לו מרפק לפנים.

נראה שהיה משחק חביב. מכבי סופסוף חזרה למצב שבו היא משייטת ומנצחת בליגה. ככה זה אמור להיות, וזה לא היה רוב העונה. יופי.

לא ווה את הויכוח, אבל 100% היה מכוון ואפשר לראות את זה גם מהתגובה של היקמן. היקמן חמום מוח ויש לו הסטוריה.

בכל מקרה, היה ניצחון קל כמו שאמור להיות.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 18 מרץ 2014, 08:57

roy1000 כתב:
jol9 כתב:ראיתי עכשיו את התקציר... לא היה שם שום דבר מכוון של היקמן. הוא כן ניסה לנער את אריאלי, אבל ממש לא כיוון לו מרפק לפנים.

לא ווה את הויכוח, אבל 100% היה מכוון ואפשר לראות את זה גם מהתגובה של היקמן. היקמן חמום מוח ויש לו הסטוריה.

בכל מקרה, היה ניצחון קל כמו שאמור להיות.

היסטוריה זה חסר משמעות. הפגיעה לא היתה מכוונת. הוא כן ניסה לנער אותו, אבל יצא יותר גרוע ממה שהוא תיכנן.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 18 מרץ 2014, 09:20

גם איזו היסטוריה בדיוק?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 18 מרץ 2014, 09:26

MTA2311 כתב:גם איזו היסטוריה בדיוק?

באמת שזה לא משנה. גם אם היה משהו פה ושם, לא מדובר ברון ארטסט. אני חושב שיש מספיק דברים שאפשר להלביש על היקמן. שחקן אלים הוא לא, והמהלך הזה
לא היה מכוון - אגרסיבי כן, אבל לא מכוון.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 18 מרץ 2014, 10:19

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:גם איזו היסטוריה בדיוק?

באמת שזה לא משנה. גם אם היה משהו פה ושם, לא מדובר ברון ארטסט. אני חושב שיש מספיק דברים שאפשר להלביש על היקמן. שחקן אלים הוא לא, והמהלך הזה
לא היה מכוון - אגרסיבי כן, אבל לא מכוון.

בסדר. רק שלא יורחק השנה שוב בסדרת הגמר. זה הכל.
roy1000

הודעהעל ידי er79 » 18 מרץ 2014, 10:25

איזה פטריית הזייה אור שקדי לקח היום, ואיך אני משיג אותה?

http://sports.walla.co.il/?w=/151/2730154
er79

הודעהעל ידי קודי » 18 מרץ 2014, 10:37

כמה הערות על הדרבי:
1. סוף סוף יש מצד אחד היררכיה ומצד שני הרוטציה עובדת יפה, עם מעורבות פעילה של כל השחקנים בסגל.
2. דיברנו בימים האחרונים לא מעט על סטטיסטיקה שלא משקפת את היכולת של השחקן, אז אתמול היה משהו הפוך. הסטטיסטיקה של טייריס רייס היתה בינונית מאוד, אבל לטעמי הוא היה השחקן הכי חשוב של מכבי בבריחה הגדולה במחצית הראשונה. הוא פשוט שיחק באותן דקות בצורה מדהימה והריץ את מכבי במהירות מסחררת. אז יש גם דוגמאות הפוכות לסטטיסטיקה שלא בהכרח משקפת...
3. ראיתי כאן לא מעט ביקורת על הורדת הרגל מהגז בדקות האחרונות ואני לחלוטין לא מסכים איתה. למכבי יש עוד יומיים אולי את המשחק הכי חשוב שלה בחודש הקרוב, משחק אשר נצחון בו יבטיח את המקום השלישי והפסד עלול לסבך את מכבי בקרבות מיקום שהיא תצטרך לעשות במשחקים הרבה יותר קשים. לא רק חשוב שהשחקנים ינוחו קצת לפני יום חמישי אלא לא פחות חשוב שאף אחד לא יפצע ולכן עדיף לנצח את הפועל ב-10-15 הפרש בלי פצועים מאשר לנצח ב-30 עם פצוע בגארבז' טיים.
4. הבלתי ספורטיבית של היקמן? מהמקום בו אני יושב בהיכל זה לא היה נראה מכוון אבל בהילוך חוזר בטלוויזיה אז השריקה לבלתי ספורטיבית נראית הגיונית.
5. בלאט ניסה אתמול פעמיים הרכב גבוה עם אינגלס כרכז וההרכב הזה עבד דווקא לא רע.
6. ממש לא ברור לי איך ראשי מכבי בכלל שוקלים שלא להשאיר את בלאט, ששנה אחרי שנה לוקח חבורה אפורה והופך אותם לקבוצה טובה.

ביום חמישי יש לנו את המשחק החשוב ביותר עד לרבע גמר היורוליג. לטעמי ההבדל בין המקום השלישי לרביעי גדול בהרבה מבין המקום השלישי לשני. משחקים חשובים נוספים שנפזול אליהם יהיו: ריאל נגד צסק"א (בתקווה לנצחון רוסי שישאיר למכבי סיכוי למקום שני), פאו נגד פנר (בתקווה לנצחון יווני שכנראה ימנע מפנר את המקום השני) וגלא נגד באיירן (בתקווה לנצחון טורקי שבמקרה של נצחון בבלגראד יבטיח למכבי את המקום השלישי).
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי קודי » 18 מרץ 2014, 10:39

er79 כתב:איזה פטריית הזייה אור שקדי לקח היום, ואיך אני משיג אותה?

לא פטריית הזיה ולא נעליים, היה לרייס אתמול משחק נפלא. אני ממש לא מאוהביו של רייס אבל כשמגיע מגיע - אתמול הוא היה פשוט מצויין.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי jol9 » 18 מרץ 2014, 10:51

קודי כתב:כמה הערות על הדרבי:
1. סוף סוף יש מצד אחד היררכיה ומצד שני הרוטציה עובדת יפה, עם מעורבות פעילה של כל השחקנים בסגל.
2. דיברנו בימים האחרונים לא מעט על סטטיסטיקה שלא משקפת את היכולת של השחקן, אז אתמול היה משהו הפוך. הסטטיסטיקה של טייריס רייס היתה בינונית מאוד, אבל לטעמי הוא היה השחקן הכי חשוב של מכבי בבריחה הגדולה במחצית הראשונה. הוא פשוט שיחק באותן דקות בצורה מדהימה והריץ את מכבי במהירות מסחררת. אז יש גם דוגמאות הפוכות לסטטיסטיקה שלא בהכרח משקפת...
3. ראיתי כאן לא מעט ביקורת על הורדת הרגל מהגז בדקות האחרונות ואני לחלוטין לא מסכים איתה. למכבי יש עוד יומיים אולי את המשחק הכי חשוב שלה בחודש הקרוב, משחק אשר נצחון בו יבטיח את המקום השלישי והפסד עלול לסבך את מכבי בקרבות מיקום שהיא תצטרך לעשות במשחקים הרבה יותר קשים. לא רק חשוב שהשחקנים ינוחו קצת לפני יום חמישי אלא לא פחות חשוב שאף אחד לא יפצע ולכן עדיף לנצח את הפועל ב-10-15 הפרש בלי פצועים מאשר לנצח ב-30 עם פצוע בגארבז' טיים.
4. הבלתי ספורטיבית של היקמן? מהמקום בו אני יושב בהיכל זה לא היה נראה מכוון אבל בהילוך חוזר בטלוויזיה אז השריקה לבלתי ספורטיבית נראית הגיונית.
6. ממש לא ברור לי איך ראשי מכבי בכלל שוקלים שלא להשאיר את בלאט, ששנה אחרי שנה לוקח חבורה אפורה והופך אותם לקבוצה טובה.

ביום חמישי יש לנו את המשחק החשוב ביותר עד לרבע גמר היורוליג. לטעמי ההבדל בין המקום השלישי לרביעי גדול בהרבה מבין המקום השלישי לשני. משחקים חשובים נוספים שנפזול אליהם יהיו: ריאל נגד צסק"א (בתקווה לנצחון רוסי שישאיר למכבי סיכוי למקום שני), פאו נגד פנר (בתקווה לנצחון יווני שכנראה ימנע מפנר את המקום השני) וגלא נגד באיירן (בתקווה לנצחון טורקי שבמקרה של נצחון בבלגראד יבטיח למכבי את המקום השלישי).

התגעגעתי לסיכומים שלך... :bigsmile2

אני חושב שבלאט ימשיך אם ירצה. לדעתי רוב המחלוקות בינו לבין ההנהלה כבר מאחורינו. לכל הפחות נשמע שיש הרבה שקט בתוך המערכת.

אני מייחס את זה לשני דברים:
1. דייויד בלאט פשוט הרים את עצמו ואת החבורה שלו באופן מעורר הערצה. אני מזכיר לכולם שהוא היה מרחק של מילימטר מפיטורין.
2. ניקולה. כנראה שהנוכחות שלו משרה רוגע על כולם. הוא מקובל על דייויד כנראה, ובטוח שהוא מקובל על ההנהלה. הבאפר הזה מסתבר כחשוב, כי מדובר גם באיש כדורסל
אמיתי, שדייויד יכול לדבר איתו ולהתייעץ באופן חופשי.

התסריט האופטימי שלי הוא שדייויד יישאר, ושהשינויים לקראת העונה הבאה יהיו קטנים בכמות וגדולים באיכות. מבחינתי שחקן אחד או שניים חדשים במערכת, שיהיו יקרים ואיכותיים
יותר, זה עדיף על להחליף שוב את כל הזרים או את רובם.
לצורך העניין, אני הייתי שמח לחיזוק אחד בקו האחורי במקום היקמן ולחיזוק אחד בקו הקדמי במקום ג'יימס הפצוע. מבחינתי, אם מגיע גארד טוב לעמדה 2, אז שרייס יישאר,
אין לי גם בעיה שאינגלס יישאר, וכמובן שהרכב הפורוורדים יישמר כמו שהוא עם בלו, סמית' ופניני.
אפשר כמובן לשנות עוד יותר, אבל אם מקטינים את כמות השינויים, ומשפרים את איכות הרכש, אז יש סיכוי שההמשכיות והכשרון הנוסף, ייקחו את מכבי באמת הכי קרוב שאפשר לתואר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קודי » 18 מרץ 2014, 10:57

jol9 כתב:
קודי כתב:כמה הערות על הדרבי:

התגעגעתי לסיכומים שלך... :bigsmile2

אני חושב שבלאט ימשיך אם ירצה. לדעתי רוב המחלוקות בינו לבין ההנהלה כבר מאחורינו. לכל הפחות נשמע שיש הרבה שקט בתוך המערכת.

1. דייויד בלאט פשוט הרים את עצמו ואת החבורה שלו באופן מעורר הערצה. אני מזכיר לכולם שהוא היה מרחק של מילימטר מפיטורין.
2. ניקולה. כנראה שהנוכחות שלו משרה רוגע על כולם. הוא מקובל על דייויד כנראה, ובטוח שהוא מקובל על ההנהלה. הבאפר הזה מסתבר כחשוב, כי מדובר גם באיש כדורסל

התסריט האופטימי שלי הוא שדייויד יישאר, ושהשינויים לקראת העונה הבאה יהיו קטנים בכמות וגדולים באיכות. מבחינתי שחקן אחד או שניים חדשים במערכת, שיהיו יקרים ואיכותיים
לצורך העניין, אני הייתי שמח לחיזוק אחד בקו האחורי במקום היקמן ולחיזוק אחד בקו הקדמי במקום ג'יימס הפצוע. מבחינתי, אם מגיע גארד טוב לעמדה 2, אז שרייס יישאר,
אין לי גם בעיה שאינגלס יישאר, וכמובן שהרכב הפורוורדים יישמר כמו שהוא עם בלו, סמית' ופניני.
אפשר כמובן לשנות עוד יותר, אבל אם מקטינים את כמות השינויים, ומשפרים את איכות הרכש, אז יש סיכוי שההמשכיות והכשרון הנוסף, ייקחו את מכבי באמת הכי קרוב שאפשר לתואר.

א. תודה. קצת עסוק בחודשים האחרונים ולצערי לא נשאר הרבה זמן לכתוב...
ב. לגבי בלאט אני מאוד מקווה שאתה צודק, אבל יותר מדי דיבורים, גם בשבועות האחרונים, מרמזים שהם בונים על גודס ש"למד מבלאט בשנים האחרונות". חבל שהם לא מבינים שיש דברים שאף פעם אי אפשר ללמוד ולראיה עוזר המאמן של מסינה שלקח את המושכות בריאל לפני כמה שנים אחרי שהיה עוזרו של האיטלקי במשך כמה שנים טובות.
ג. מסכים איתך לגבי הקו האחורי - אם יגיע גארד זר ברמה הגבוהה ביותר אז אפשר לחיות עם רייס לעוד עונה.
ד. אני פחות מתלהב להשאיר את אינגלס ואולי עדיף במקומו להביא פאוור פורוורד טוב.
קודי

הודעהעל ידי roy1000 » 18 מרץ 2014, 10:57

jol9 כתב:התגעגעתי לסיכומים שלך... :bigsmile2

22 דקות, אפס נקודות, אפס מ- 2 ל-3. זה השחקן שאין לך בעיה שיישאר? הוא לא תורם כלום. עדיף לתת דקות להררי מלהשאיר אותו. מההתחלה הוא היה מיותר, ואחרי עונה קטסטרופלית, אין שום סיכוי שהוא יישאר פה לעונה נוספת.
roy1000

הודעהעל ידי שמואל1 » 18 מרץ 2014, 11:36

אינגלס מבוקש ב NBA, אל דאגה :D
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי er79 » 18 מרץ 2014, 12:26

קודי כתב:

לא פטריית הזיה ולא נעליים, היה לרייס אתמול משחק נפלא. אני ממש לא מאוהביו של רייס אבל כשמגיע מגיע - אתמול הוא היה פשוט מצויין.

שחקן פח, שמוצא לנכון ללהטט נגד קבוצות פח ולהחריב את הקבוצה נגד קבוצות איכות. אין קשר למשחק טוב כזה או אחר, אין מקום להשאיר שחקן כזה בקבוצה בעונה הבאה. סה טו. מר שקדי הלך יותר מדי צעדים קדימה, ועל כן פטריית ההזייה.
er79

הודעהעל ידי roy1000 » 18 מרץ 2014, 12:36

er79 כתב:
קודי כתב:

שחקן פח, שמוצא לנכון ללהטט נגד קבוצות פח ולהחריב את הקבוצה נגד קבוצות איכות. אין קשר למשחק טוב כזה או אחר, אין מקום להשאיר שחקן כזה בקבוצה בעונה הבאה. סה טו. מר שקדי הלך יותר מדי צעדים קדימה, ועל כן פטריית ההזייה.

רייס לפחות טובמול קבוצות חלשות. יש במכבי זרים יקרים פי כמה ממנו שגם מול העברושים לא עושים שום דבר. אם רייס סחקן פח, אז מה אפשר להגיד על אותו שחקן שעשה אתמול מאזן של אפס אחד גדול?
roy1000

הודעהעל ידי er79 » 18 מרץ 2014, 13:28

roy1000 כתב:
er79 כתב:
קודי כתב:

רייס לפחות טובמול קבוצות חלשות. יש במכבי זרים יקרים פי כמה ממנו שגם מול העברושים לא עושים שום דבר. אם רייס סחקן פח, אז מה אפשר להגיד על אותו שחקן שעשה אתמול מאזן של אפס אחד גדול?

אני כבר מצזמן הפסקתי להיות מחסידיו של אינגלס, אז אין צורך שתוציא אותי סניגור שלו. מה אכפת לי מהתצוגות של רייס מול נמושות הליגה? זה לא מזיז לי את הביצה השמאלית. זה מה שאנחנו שואפים אליו? בינוניות מתמשכת של שחקני יורוקאפ שמככבים נגד קבוצות קטנות? אני שואף למשהו סביר יותר.
er79

הודעהעל ידי roy1000 » 18 מרץ 2014, 13:38

er79 כתב:רייס לפחות טובמול קבוצות חלשות. יש במכבי זרים יקרים פי כמה ממנו שגם מול העברושים לא עושים שום דבר. אם רייס סחקן פח, אז מה אפשר להגיד על אותו שחקן שעשה אתמול מאזן של אפס אחד גדול?

אני כבר מצזמן הפסקתי להיות מחסידיו של אינגלס, אז אין צורך שתוציא אותי סניגור שלו. מה אכפת לי מהתצוגות של רייס מול נמושות הליגה? זה לא מזיז לי את הביצה השמאלית. זה מה שאנחנו שואפים אליו? בינוניות מתמשכת של שחקני יורוקאפ שמככבים נגד קבוצות קטנות? אני שואף למשהו סביר יותר.[/quote]

גם ביורוליג הוא טוב מאוד מול החצי התחתון של הקבוצות בטופ 16. אין לו מה למכור מול ריאל וצסק"א, אבל לרכז מחליף זה יחסית סביר.
roy1000

הודעהעל ידי er79 » 18 מרץ 2014, 13:44

אתה אשכרה קונה בעונה הבאה עמדה 1 של אוחיון ורייס? לא מספיק אנחנו מכים על חטא כבר 3 שנים בלי רכז ראוי? אתה באמת חושב שאם תשמור את רייס ואוחיון ותוסיף אליהם את לנגפורד המצב יהיה טוב יותר? אני טוען שלא. אני טוען שמכבי הגיע לפיינל פור ומעלה רק כשהיו לו רכזים דומיננטיים. הספיק לי 3 שנים שחונות של רכזי שכונה ליד אוחיון. ומה זה רכז מחליף? הוא ואוחיון חולקים בדקות המשחק, זה לא משנה אם הוא מחליף, מנת הדקות שלו דומיננטית ומשמעותית לא פחות משל אוחיון. אני לא מחפש רכז מחליף שתהיה לו השפעה כזאת הרת גורל על המשחק הקבוצתי, מצטער.
er79

הודעהעל ידי roy1000 » 18 מרץ 2014, 14:00

er79 כתב:אתה אשכרה קונה בעונה הבאה עמדה 1 של אוחיון ורייס? לא מספיק אנחנו מכים על חטא כבר 3 שנים בלי רכז ראוי? אתה באמת חושב שאם תשמור את רייס ואוחיון ותוסיף אליהם את לנגפורד המצב יהיה טוב יותר? אני טוען שלא. אני טוען שמכבי הגיע לפיינל פור ומעלה רק כשהיו לו רכזים דומיננטיים. הספיק לי 3 שנים שחונות של רכזי שכונה ליד אוחיון. ומה זה רכז מחליף? הוא ואוחיון חולקים בדקות המשחק, זה לא משנה אם הוא מחליף, מנת הדקות שלו דומיננטית ומשמעותית לא פחות משל אוחיון. אני לא מחפש רכז מחליף שתהיה לו השפעה כזאת הרת גורל על המשחק הקבוצתי, מצטער.

רייס משחק פחות מאוחיון. האם אני "קונה" את זה? כן - זה עדיף על שחקן אחר שיגיע לפה ב- 300 אלף דולר. את הכסף של אינגלס והיקמן אפשר לחבר ולהביא שחקן אחד נורמלי לעמדה 2.
מכבי קבוצה עם תקציב יורוליג בינוני ורכז זה עמדה עם מעט כישרון ועלויות גבוהות. עדיך לשפוך את הכסף על עמדה 2 ולקוות לטוב.
roy1000

הודעהעל ידי felix_r » 18 מרץ 2014, 14:55

roy1000 כתב:
er79 כתב:אתה אשכרה קונה בעונה הבאה עמדה 1 של אוחיון ורייס? לא מספיק אנחנו מכים על חטא כבר 3 שנים בלי רכז ראוי? אתה באמת חושב שאם תשמור את רייס ואוחיון ותוסיף אליהם את לנגפורד המצב יהיה טוב יותר? אני טוען שלא. אני טוען שמכבי הגיע לפיינל פור ומעלה רק כשהיו לו רכזים דומיננטיים. הספיק לי 3 שנים שחונות של רכזי שכונה ליד אוחיון. ומה זה רכז מחליף? הוא ואוחיון חולקים בדקות המשחק, זה לא משנה אם הוא מחליף, מנת הדקות שלו דומיננטית ומשמעותית לא פחות משל אוחיון. אני לא מחפש רכז מחליף שתהיה לו השפעה כזאת הרת גורל על המשחק הקבוצתי, מצטער.

רייס משחק פחות מאוחיון. האם אני "קונה" את זה? כן - זה עדיף על שחקן אחר שיגיע לפה ב- 300 אלף דולר. את הכסף של אינגלס והיקמן אפשר לחבר ולהביא שחקן אחד נורמלי לעמדה 2.
מכבי קבוצה עם תקציב יורוליג בינוני ורכז זה עמדה עם מעט כישרון ועלויות גבוהות. עדיך לשפוך את הכסף על עמדה 2 ולקוות לטוב.

יכולת לחסוך מעצמך את כל ההקלדה אם היית מסתפק במילה אחת: לאנגפורד ! :laugh2
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Cobra, Google [Bot], מרסר ו־39 אורחים