המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

קית' לנגפורד

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: קית' לנגפורד

הודעהעל ידי nati0nal » 24 נובמבר 2011, 08:23

jol9 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
roy1000 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:אמרת שלאנגפורד לא אותו שחקן שלפני הפציעה ולא מצליח להיכנס לכושר גם עכשיו..כשהפציעה שלו הייתה הרבה פחות רצינית מקריעת רצועות+מיניסקוס..אז אתה רוצה להביא את פרקינס?
מדהים אותי שאם זה היה כל שחקן חוץ מפרקינס(עם התכונות של פרקינס)והוא היה אחרי פציעה כזאת אתם פשוט הייתם שוחטים את ההנהלה(AKA פדרמן)על רצון להביא שחקן כזה שעבר משהו כזה..תתנתקו שנייה מהסנטימנטים ותחשבו בהגיון..

אני מסכים לחלוטין עם מה שכתבת, אבל הכל עניין של היצע. אם יש שחקן טוב ממנו שאפשר להביא במקרה שתיגמר השביתה, אז בשמחה. אם לא, אז אני מעדיף פרקינס (במידה שיכול לשחק) על כלום. ברור שצריך לקחת בחשבון שהוא לא יהיה אפקטיבי.

אתה מעדיף שחקן כזה על כלום גם אם הוא יוכל לשחק אולי רק בחודשיים האחרונים של העונה? בשביל זה לבזבז כסף? עדיף כבר לשמור אותו על אש קטנה מאשר להחתים אותו בשביל דבר כזה..
בלאט גם אמר שאם יבוא שחקן במקום פארמר זה לא יהיה פרקינס(אם הוא יחתום זה יהיה בלי קשר)כי פרקינס לא יוכל לתרום לקבוצה בחודשים הקרובים..

בלאט גם אמר שפארמר הוא סוג של בונוס, והיום רואים שהבונוס הזה הפך ללב, למוח, לריאות ולכליות של הקבוצה.

עזוב לא הינו מגיעים למצב הזה אם האגו של פארגו וההנהלה . היו צריכים להתפשר על איזה שהוא הסכם ולסגור את הסיפור
nati0nal

הודעהעל ידי where is the love? » 24 נובמבר 2011, 08:50

nati0nal כתב:
jol9 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
roy1000 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:אמרת שלאנגפורד לא אותו שחקן שלפני הפציעה ולא מצליח להיכנס לכושר גם עכשיו..כשהפציעה שלו הייתה הרבה פחות רצינית מקריעת רצועות+מיניסקוס..אז אתה רוצה להביא את פרקינס?
מדהים אותי שאם זה היה כל שחקן חוץ מפרקינס(עם התכונות של פרקינס)והוא היה אחרי פציעה כזאת אתם פשוט הייתם שוחטים את ההנהלה(AKA פדרמן)על רצון להביא שחקן כזה שעבר משהו כזה..תתנתקו שנייה מהסנטימנטים ותחשבו בהגיון..

אני מסכים לחלוטין עם מה שכתבת, אבל הכל עניין של היצע. אם יש שחקן טוב ממנו שאפשר להביא במקרה שתיגמר השביתה, אז בשמחה. אם לא, אז אני מעדיף פרקינס (במידה שיכול לשחק) על כלום. ברור שצריך לקחת בחשבון שהוא לא יהיה אפקטיבי.

אתה מעדיף שחקן כזה על כלום גם אם הוא יוכל לשחק אולי רק בחודשיים האחרונים של העונה? בשביל זה לבזבז כסף? עדיף כבר לשמור אותו על אש קטנה מאשר להחתים אותו בשביל דבר כזה..
בלאט גם אמר שאם יבוא שחקן במקום פארמר זה לא יהיה פרקינס(אם הוא יחתום זה יהיה בלי קשר)כי פרקינס לא יוכל לתרום לקבוצה בחודשים הקרובים..

בלאט גם אמר שפארמר הוא סוג של בונוס, והיום רואים שהבונוס הזה הפך ללב, למוח, לריאות ולכליות של הקבוצה.

עזוב לא הינו מגיעים למצב הזה אם האגו של פארגו וההנהלה . היו צריכים להתפשר על איזה שהוא הסכם ולסגור את הסיפור

זה גם נכון....חבל...
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי קובי » 24 נובמבר 2011, 09:36

nati0nal כתב:
jol9 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
roy1000 כתב:

מה הקשר פה לאגו ? פארגו החרים את האימונים ואמר שמבחינתו הוא ב-NBA. הוא לא רוצה לשחק פה וככל הנראה עשה את זה בניגוד לחוזה חתום וזהו.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי ankram » 24 נובמבר 2011, 11:41

ובחזרה לעניינו,

קית' נמצא במכבי בסיטואציה שזרה לו , הקבוצה לא בנוייה עליו , הוא לא האופציה הראשונה בהתקפה , והוא בא באמצע עונה.
יכולות יש לו , למרות שאני ממש לא חושב שהוא בין 10 הגארדים הטובים ביורוליג , בסה"כ מדובר בסקורר לקבוצות קטנות , אפילו אם יש להם יומרות
אשתקד למרות שהיה השחקן הבולט בחימקי , היא לא עלתה לשלב הבא בבית סופר קל , שמכבי סיימה אותו ראשונה איזה 2 משחקים לפני תום הסיבוב , זה מעיד על משהו.

מה שמטריד אותי הוא לא היכולת , ברור שהוא ייכנס לכושר מתישהו , עם זאת אני מקווה בשבילו שהוא יוכל לעשות זאת מהספסל , כי זה יהיה התפקיד שלו כל עוד פארמר פה.
מה שמטריד אותי הוא החיבור שלו למרקם הקבוצתי בהתקפה ובהגנה , ואינטיליגנציית המשחק שלו.

מספר דברים ששמתי לב:

בהתקפה האחרונה במחצית מול שרלואה דיויד דרש תרגיל , לנגפורד יצא מהתרגיל , נכנס לסל קיבל פאול + סל , ונשאר עוד זמן על השעון, הוא כמובן החטיא את העונשין (מאד מוזר האחוזים המחרידדים שלו) , ומכבי קיבלו שלשה על הבאזר , דיויד רתח.
בדקות האחרונות של המשחק הנורא מול ירושליים , ההתקפה של מכבי היהת לנגפורד לוקח את הכדור , זורק , מחטיא , שוב זורק שוב מחטיא , אי אפשר שלא היה להבחין במיאוס שהיה לשחקנים ששיחקו לצידו.
לנגפורד זקוק לכדור ביד , הוא יוצר מכידרור , אבל בהתקפה של מכבי הוא צריך להתחפש לקלעי , הבידודים במכבי הולכים לפארמר , או לאליהו שהם היוצרים האמיתיים , לנגפורד מקבל את הכדור בלית ברירה , זאת אחת הסיבות שלדעתי הוא לא התאים למכבי בקונסטלציה הנוכחית
של הקבוצה כפי שמעצבן שהוא שחקן מצויין , לא מתאים להרכב הנוכחי.

אני מקווה שהוא ייכנס לתלם וייתרום , אבל אני מאד סקפטי , מקווה שאתבדה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי Chen » 24 נובמבר 2011, 11:56

לפי מה שהוא אמר הוא מבין שהוא לא צריך לשחק ככה, השאלה כמה הוא מנסה לטפל בזה. אני מניח שהיום נראה אם הוא הצליח להבין מה בלאט רוצה לפי מידת השתוללות שלו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Chen

הודעהעל ידי yzafrir » 24 נובמבר 2011, 12:53

במשחק נגד שרלרואה נותרו 4 שניות על השעון לקבוצה היריבה לעשות סל , זה שהם הצליחו להגיע לזריקה פנוייה ב4 שניות זה ממש לא אשמתו של לאנגפורד אלא של ההגנה העצלה של מכבי . להשאיר 4 שניות על השעון לקבוצה היריבה זה לא הרבה זמן .
לאנגפורד הובא לקבוצה בגלל שהיה חסר גו טו גאי שידע לעשות את הפעולות האלו בדקות האחרונות . זה שכרגע הוא לא קולע , לא אומר שהוא עושה מהלך לא נכון .
בכל ה-4 משחקים שהוא שותף ביורוליג הוא זרק בסך הכל 5 פעמים ל-2 וקלע 3 זריקות . הוא מסר 5 אס' עד כה ואיבד פחות מכדור אחד במשחק .
אם יש משהו שהוא צריך לעשות יותר היום זה לחדור לסל מול ג'קטי ומול קוק ופחות לחפש את הזריקה מבחוץ .
גם פארגו היה עושה המון פעולות אישיות בלי לספור את החברים רק שזה הצליח לו והוא ידע לווסת את זה עם מסירות ובנתיים גם לאנגפורד עושה את זה , אומנם עוד לא ברמה שהוא יכול אבל זה הולך ומשתפר .
ממש אין לבחור מחסור באינטילגנצית משחק ואין שום בעיה בחיבור שלולקבוצה לא בהתקפה ובטח שלו בהגנה שבזה הוא כבר נראה מחובר...
היום הוא יעשה רייטיג של 8....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי יוסי22 » 24 נובמבר 2011, 13:35

yzafrir כתב:במשחק נגד שרלרואה נותרו 4 שניות על השעון לקבוצה היריבה לעשות סל , זה שהם הצליחו להגיע לזריקה פנוייה ב4 שניות זה ממש לא אשמתו של לאנגפורד אלא של ההגנה העצלה של מכבי . להשאיר 4 שניות על השעון לקבוצה היריבה זה לא הרבה זמן .
לאנגפורד הובא לקבוצה בגלל שהיה חסר גו טו גאי שידע לעשות את הפעולות האלו בדקות האחרונות . זה שכרגע הוא לא קולע , לא אומר שהוא עושה מהלך לא נכון .
בכל ה-4 משחקים שהוא שותף ביורוליג הוא זרק בסך הכל 5 פעמים ל-2 וקלע 3 זריקות . הוא מסר 5 אס' עד כה ואיבד פחות מכדור אחד במשחק .
אם יש משהו שהוא צריך לעשות יותר היום זה לחדור לסל מול ג'קטי ומול קוק ופחות לחפש את הזריקה מבחוץ .
גם פארגו היה עושה המון פעולות אישיות בלי לספור את החברים רק שזה הצליח לו והוא ידע לווסת את זה עם מסירות ובנתיים גם לאנגפורד עושה את זה , אומנם עוד לא ברמה שהוא יכול אבל זה הולך ומשתפר .
ממש אין לבחור מחסור באינטילגנצית משחק ואין שום בעיה בחיבור שלולקבוצה לא בהתקפה ובטח שלו בהגנה שבזה הוא כבר נראה מחובר...
היום הוא יעשה רייטיג של 8....

אתה לא קורא כנראה מה שכותבים...

הוא לא התלונן על עצם החדירה אלא על זה שהוא פעל בניגוד להוראות של בלאט שרתח מזעם עוד לפני שמכבי ספגה מזה סל מזליסטי בצד השני .

אם יש שחקן שאפשר לזהות אצלו סימני בעייתיות זה יקיר הפורום שעושה רושם לפחות לפי המעט שניתן לראות בדינמיקה תוך כדי משחק כאחד שעושה מה שבראש שלו ובלאט לא נראה לי המאמן שיחיה עם דבר כזה.
יוסי22

הודעהעל ידי misha » 24 נובמבר 2011, 16:28

ראיון נחמד עם הבחור מ"ישראל היום":

במשחק הקודם מול מילאנו במחזור פתיחת היורוליג קית' לנגפורד עדיין לא היה חלק ממכבי ת"א. יומיים אחרי ההפסד הוא כבר היה חתום בקבוצה ויש מי שאומר שהלחץ להביאו גבר בעקבות הפתיחה הצולעת באיטליה. מאז מכבי אמנם ניצחה את כל משחקיה ביורוליג אבל קשה להגיד שזה קרה בגלל הרכש החדש שעוד לא מצא את עצמו.

הגארד האמריקני מודע למצבו ומנסה לספק הסברים: "הבעיה שלי אינה חוסר ההתאמה לסגנון המשחק של מכבי אלא העובדה שהגעתי אחרי תקופה ארוכה שבה לא שיחקתי ולא עשיתי הכנה לעונה. אני אוהב את הסגנון של דיוויד בלאט ואת האסטרטגיה שלו. הכל זה רק עניין של זמן. לו הייתי עם הקבוצה מהקיץ אולי זה היה נראה אחרת."

אולי הבעיה היא שבחימקי מוסקבה ובבולוניה היית השחקן המרכזי והסקורר הראשי שכל הזמן הכדור בידיים שלו ואילו כאן אתה עוד שחקן ברוטציה?

"אם אתה רוצה להגיע לקבוצה כזאת אתה חייב לעשות התאמות. זה תהליך שאני חייב לעבור. הצוות המקצועי עוזר לי בצורה שלא תיאמן. הייתי יכול להישאר בקבוצה קטנה יותר ולהיות השחקן המרכזי אבל רציתי להגיע לקבוצה מהטופ שנלחמת על כל התארים ויש לזה מחיר. אין לי בעיה לקלוע שמונה נקודות ושהקבוצה תנצח. אני לא צריך לקלוע 25 נקודות וזו לא המטרה שלי. לנצח זה כל מה שחשוב. אין לי בעיה להקריב מעצמי בשביל הקבוצה."

באופן כמעט מסורתי שחקנים שהגיעו למכבי במהלך העונה התקשו להיכנס לשיטה. "זה לא פשוט להשתלב תוך כדי תנועה בקבוצה כמו מכבי" אמר השבוע דיוויד בלאט "לפעמים זה לוקח גם שנה."

"הוא צודק" מגיב לנגפורד על דברי מאמנו "זה קשה לבוא אחרי שלא הייתי פה במהלך ההכנה ועוד לקבוצה שיש בה כל כך הרבה שחקנים טובים. אני צריך זמן להיכנס לקצב הנכון ולזרום עם הקבוצה. אני לא מתוסכל הזמן שלי יגיע. עד כמה שזה ישמע מוזר זה החלק היפה עבורי בלשחק כדורסל החלק של ההתמודדות. זה הזמן להראות עד כמה אתה חזק ואיך אתה מתמודד עם קשיים. עד היום הכל הלך לי בקלות ועכשיו לא. זה אתגר גדול."

הפציעות מאחוריך?

"כן. עברתי את כל הבדיקות האפשריות כשהגעתי. הכל מאחוריי."

בעונה שעברה הוביל לנגפורד את חימקי מוסקבה ליורוליג מהמוקדמות והיה הכוכב הגדול של הקבוצה אבל אחרי שבנו עליו לטווח ארוך הותר חוזהו במהלך הקיץ. "לפני שנה כשפורסם שהארכתי את החוזה בארבע שנים תמורת 9 מיליון דולר אני והמשפחה שלי ישבנו וצחקנו" מספר הגארד "הלוואי והייתי חותם על חוזה כזה. הפרסום הזה גרם לאנשים להתחיל לדבר אבל למדתי שעיתונות זה חלק מהמשחק.

"בהמשך היו חילופי מאמנים המאמן החדש בא עם גישה אחרת ופילוסופיה שונה והרגשתי פחות בנוח. אחר כך נפצעתי והקבוצה הצליחה בלעדיי. הבנתי לפי מה שקורה שזה הזמן בשבילי לשנות כיוון."

נאמר שהתייצבת לאימונים של חימקי בקיץ במצב גופני לא טוב.

"זה לא נכון. הגעתי אחרי שהחלמתי מהפציעה והייתי צריך זמן להיכנס לכושר. הפרידה מהקבוצה היתה הדבר הנכון עבורי. אני מאחל להם להצליח העונה."

המאמן רימאס קורטינייטיס אמר שלא היית ממושמע שפגעת באווירה בקבוצה ושאתה לא שומר.

"יש לו את השיטה שלו והוא רוצה שחקנים שיתאימו לשיטה הזאת. לא קראתי ולא שמעתי מה הוא אמר עלי ואני לא כועס עליו. אלה רק מילים. אני יודע מה נתתי למועדון הזה. המספרים מדברים."

נחזור למכבי. אתם עדיין לא נראים מספיק טוב.

"יש עליות וירידות אבל זה בסך הכל החלק הראשון של העונה. עם הזמן נתחבר וכל השחקנים יעבירו יחד דף. יש בקבוצה המון כישרון וצריך להבין שהזמן החשוב הוא מארס-אפריל. אנחנו עם שני הפסדים בלבד מתחילת העונה ולכן אין מה להיכנס לפאניקה. זה מאזן מצוין." אבל הפסדתם השבוע לירושלים ואתה כבר בטח יודע שכל הפסד של מכבי זה "ברייקינג ניוז." "לא שמעתי על קבוצה שאף פעם לא מפסידה. זה הפסד כואב וצריך לתת הרבה קרדיט לירושלים."

ההתקפה שלכם לא ממש מתפקדת: בשלושת המשחקים האחרונים לא הגעתם ל70- נקודות.

"אי אפשר להיות כל הזמן בשיא הכושר. אני יודע שכולם רוצים לראות משחקים מלהיבים עם הרבה נקודות דאנקים ומה לא אבל זה לא אפשרי בעונה עם כל כך הרבה משחקים. יש משחקים שצריכים לנצח בעזרת ההגנה ואפילו בצורה מכוערת."

הערב יפגוש לנגפורד את סרחיו סקריולו שאימן אותו בחלק מהתקופה שלו בחימקי מוסקבה. "הוא נתן לי את ההזדמנות הראשונה ביורוליג ויש לו חלק חשוב בקריירה שלי" הוא מחמיא למאמן מילאנו "זה מאמן שהיה לי טוב לשחק תחתיו ויהיה טוב לראות אותו."

למרות שהיא מגיעה ארצה במאזן שלילי לנגפורד לא מזלזל ביריבה הערב: "מילאנו קבוצה טובה והיא היחידה שניצחה אותנו השנה. לא קל לנצח שום משחק יורוליג ותאמין לי שקשה מאוד לנצח את מכבי בנוקיה. למדתי את זה על בשרי עם חימקי לפני שנה."

איך התרשמת עד עכשיו ממדינתנו הקטנה?

"אתה רואה משהו אחד על ישראל כשאתה נמצא בארה"ב ומשהו אחר לגמרי כשאתה נמצא כאן. אני מרגיש מאוד בטוח בישראל. זו מדינה נהדרת שהייתי רוצה להישאר בה תקופה ארוכה. ההתייחסות למכבי בישראל לא דומה לשום קבוצה בשום מדינה אחרת. שיחקתי בחימקי וזה לא עורר יותר מדי עניין. זו אחריות גדולה לשחק בקבוצה שכל המדינה עוקבת אחריה."

נשמע כמו מישהו עם ראש על הכתפיים, שרוצה לעשות את ההתאמות הדרושות, ולא אחד שבא עם פוזה ויחס מזלזל (כמו אנדרסון בזמנו). צריכים להיות סבלניים איתו, זה ישתלם בהמשך.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי jol9 » 24 נובמבר 2011, 17:45

nati0nal כתב:
jol9 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
roy1000 כתב:

אנחנו לא ממש יודעים מה קורה מאחורי הקלעים. ברור שאם מכבי ופארגו היו יודעים היום שהשביתה תהיה כ"כ ממושכת, אולי אז כל זה לא היה קורה.
סה"כ פארגו העריך, כמו הרוב, שהשביתה תסתיים. בגלל זה גם אמרתי שאולי עכשיו יש איזשהי שעת כושר לעשות מהלך, ובעצם לנצל את המצב שנוצר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 24 נובמבר 2011, 17:52

ankram כתב:ובחזרה לעניינו,

קית' נמצא במכבי בסיטואציה שזרה לו , הקבוצה לא בנוייה עליו , הוא לא האופציה הראשונה בהתקפה , והוא בא באמצע עונה.
יכולות יש לו , למרות שאני ממש לא חושב שהוא בין 10 הגארדים הטובים ביורוליג , בסה"כ מדובר בסקורר לקבוצות קטנות , אפילו אם יש להם יומרות
אשתקד למרות שהיה השחקן הבולט בחימקי , היא לא עלתה לשלב הבא בבית סופר קל , שמכבי סיימה אותו ראשונה איזה 2 משחקים לפני תום הסיבוב , זה מעיד על משהו.

מה שמטריד אותי הוא לא היכולת , ברור שהוא ייכנס לכושר מתישהו , עם זאת אני מקווה בשבילו שהוא יוכל לעשות זאת מהספסל , כי זה יהיה התפקיד שלו כל עוד פארמר פה.
מה שמטריד אותי הוא החיבור שלו למרקם הקבוצתי בהתקפה ובהגנה , ואינטיליגנציית המשחק שלו.

מספר דברים ששמתי לב:

בהתקפה האחרונה במחצית מול שרלואה דיויד דרש תרגיל , לנגפורד יצא מהתרגיל , נכנס לסל קיבל פאול + סל , ונשאר עוד זמן על השעון, הוא כמובן החטיא את העונשין (מאד מוזר האחוזים המחרידדים שלו) , ומכבי קיבלו שלשה על הבאזר , דיויד רתח.
בדקות האחרונות של המשחק הנורא מול ירושליים , ההתקפה של מכבי היהת לנגפורד לוקח את הכדור , זורק , מחטיא , שוב זורק שוב מחטיא , אי אפשר שלא היה להבחין במיאוס שהיה לשחקנים ששיחקו לצידו.
לנגפורד זקוק לכדור ביד , הוא יוצר מכידרור , אבל בהתקפה של מכבי הוא צריך להתחפש לקלעי , הבידודים במכבי הולכים לפארמר , או לאליהו שהם היוצרים האמיתיים , לנגפורד מקבל את הכדור בלית ברירה , זאת אחת הסיבות שלדעתי הוא לא התאים למכבי בקונסטלציה הנוכחית
של הקבוצה כפי שמעצבן שהוא שחקן מצויין , לא מתאים להרכב הנוכחי.

אני מקווה שהוא ייכנס לתלם וייתרום , אבל אני מאד סקפטי , מקווה שאתבדה.

מסכים לגבי עניין הקלעי.

אני יכול לתת דוגמא לעניין הזה. יש שחקן שקוראים לו כרמלו אנטוני. כשהבחור שיחק בדנבר, הוא היה מאוהב בעצמו ובכדור. יצא לי לראות אותו כמה וכמה פעמים
ולא זוכר שראיתי אותו מוסר יותר מדי. אני כן זוכר שהוא היה מסיים כל משחק עם 30 ומעלה, אבל ההתקפה שלהם די נראתה כמו כלום.

אח"כ הגיע הקיץ וכרמלו הגיע לנבחרת ארה"ב שגם בה שיחקו כמה שחקנים לא רעים. אז כרמלו (בעידוד המאמן K אם אני לא טועה) החליט שהוא יהיה הקלע. זה עבד בצורה
מושלמת.

אני חושב שלאנגפורד צריך להיות סקורר בהרכב של מחליפים, או באמת סוג של קלעי כמו שאתה מציע.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Chen » 24 נובמבר 2011, 21:19

היום הוא לא קיבל מספיק דקות אפילו שהוא לא עשה טעויות כמעט(אם בכלל) והמהלך הטוב היחיד שלו נגמר בשלשה(למרות שאף אחד לא נגע בכדור באותה התקפה).אחר כך הוא ניסה למסור היום הרבה, פשוט אף אחד לא עשה עם זה כלום.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Chen

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 24 נובמבר 2011, 21:24

Chen כתב:היום הוא לא קיבל מספיק דקות אפילו שהוא לא עשה טעויות כמעט(אם בכלל) והמהלך הטוב היחיד שלו נגמר בשלשה(למרות שאף אחד לא נגע בכדור באותה התקפה).אחר כך הוא ניסה למסור היום הרבה, פשוט אף אחד לא עשה עם זה כלום.

לא נכון.
ללאנגפורד היו שתי חדירות ממש לא טובות ואי אפשר להגיד שהוא כמעט ולא עשה טעויות.
מה שכן, הוא באמת שיחק מעט מאוד וקשה לבוא אליו בטענות דוקא במשחק זה.

בכל מקרה, כרגע האיש של בלאט לעמדות 2-3 הוא דוקא בורשטיין, שזוכה להרבה דקות ע"ח פניני ולנגפורד.
כרגע, זה נראה פחות או יותר בסדר. נראה מה יהיה בהמשך.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי roy1000 » 24 נובמבר 2011, 23:35

אני חייב להגיד שאני קצת מודאג ממה שאני רואה מלאנגפורד עד עכשיו. לא ראיתי אפילו פעם אחת שבה הוא בצליח לגבור על השומר שלו.
roy1000

הודעהעל ידי felix_r » 25 נובמבר 2011, 20:21

roy1000 כתב:אני חייב להגיד שאני קצת מודאג ממה שאני רואה מלאנגפורד עד עכשיו. לא ראיתי אפילו פעם אחת שבה הוא בצליח לגבור על השומר שלו.

אני דווקא ראיתי דברים חיובים מבחינתי. הזריקה שלו משתפרת ממשחק למשחק. נכון עדיין לא רואים את זה כל כך במספרים, אבל לדעתי עוד שבוע שבועים, והוא יתחיל לתת תוצרת.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Euro_Basket » 25 נובמבר 2011, 21:03

זה לא לוקח יומיים להיכנס לכושר קליעה אחרי שהרבה זמן לא שיחקת או התאמנת.
תשאלו את ראקוצ'ביץ' שעדיין לא קלע העונה שלשה ביורוליג.
סמל אישי של המשתמש
Euro_Basket

הודעהעל ידי שחף » 26 נובמבר 2011, 10:33

הנוסע קית' לאנגפורד מתבקש לעלות לסיפון מיידית.
שחף

הודעהעל ידי קודי » 26 נובמבר 2011, 10:35

Euro_Basket כתב:זה לא לוקח יומיים להיכנס לכושר קליעה אחרי שהרבה זמן לא שיחקת או התאמנת.
תשאלו את ראקוצ'ביץ' שעדיין לא קלע העונה שלשה ביורוליג.

תספר את זה למחליף העתידי של פרמאר שתוך חודש מהיום שיגיע יצטרך להוביל את מכבי בטופ 16.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי kubachrick » 26 נובמבר 2011, 11:12

קית יתן משחקים טובים,אין ספק שעכשיו כובד המשקל עובר לכתפיים שלו,ודווקא לחץ כזה עושה לשחקנים מהסוג שלו דברים טובים.
kubachrick

הודעהעל ידי jol9 » 26 נובמבר 2011, 11:55

kubachrick כתב:קית יתן משחקים טובים,אין ספק שעכשיו כובד המשקל עובר לכתפיים שלו,ודווקא לחץ כזה עושה לשחקנים מהסוג שלו דברים טובים.

או שהלחץ הזה גורם לשחקנים מסוגו להחליט שמעכשיו הכל עובר דרכו ושהוא צריך להציל את המולדת.
בינתיים הוא לא נתן לי את הרגשת הביטחון שהוא מבין איך הוא צריך לשחק ומה עליו לעשות בשביל להשתלב בקבוצה.
נראה שגם לבלאט הוא לא נתן את הביטחון הזה, לפי כמות הדקות שהוא מקבל במשחקים החשובים ביורוליג.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי refael » 26 נובמבר 2011, 12:00

איך אני רואה את זה בא שלאנגפורד הולך ראש בקיר כל משחק עכשיו להציל את המולדת,כמובן שהוא הולך לשחק באיזור 25-30 דקות כל משחק עכשיו יותר כדורים ילכו אליו -מתכון לאסון.
תמונה
refael

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־39 אורחים