המשחק הקרוב: ENG נגד 1345891214151617181920212432455015 ביונינגד13 ביונינגד7 ביונינגד5 ביונינגד2 ביונינגד31 במאינגד28 במאינגד26 במאינגד24 במאינגד22 במאינגד19 במאינגד16 במאינגד10 במאינגד7 במאינגד4 במאינגד2 במאינגד30 באפרילנגד25 באפרילנגד23 באפרילנגד20 באפרילנגד18 באפרילנגד16 באפרילנגד13 באפרילנגד11 באפרילנגד9 באפרילנגד7 באפרילנגד4 באפרילנגד1 באפרילנגד30 במרץנגד27 במרץנגד24 במרץנגד22 במרץנגד19 במרץנגד16 במרץנגד14 במרץנגד10 במרץנגד7 במרץנגד4 במרץנגד29 בפברוארנגד27 בפברוארנגד18 בפברוארנגד16 בפברוארנגד13 בפברוארנגד11 בפברוארנגד8 בפברוארנגד5 בפברוארנגד3 בפברוארנגד1 בפברוארנגד30 בינוארנגד27 בינוארנגד25 בינוארנגד22 בינוארנגד20 בינוארנגד18 בינוארנגד15 בינוארנגד12 בינוארנגד10 בינוארנגד4 בינוארנגד2 בינוארנגד28 בדצמברנגד25 בדצמברנגד23 בדצמברנגד21 בדצמברנגד19 בדצמברנגד14 בדצמברנגד11 בדצמברנגד8 בדצמברנגד6 בדצמברנגד30 בנובמברנגד28 בנובמברנגד23 בנובמברנגד16 בנובמברנגד14 בנובמברנגד9 בנובמברנגד31 באוקטוברנגד26 באוקטוברנגד20 באוקטוברנגד18 באוקטוברנגד5 באוקטוברנגד1 באוקטוברנגד28 בספטמברנגד26 בספטמברנגד23 בספטמברנגד22 בספטמברנגד17 בספטמברנגד15 בספטמברנגד7 בספטמברנגדArt-Up,

עונת המלפפונים התחילה ?? טייריס רייס מעומד....

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: עונת המלפפונים התחילה ?? טייריס רייס מעומד....

הודעהעל ידי LIAV10 » 05 אפריל 2012, 22:22

Holiday_Armadillo כתב:
Mta_atic כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
BIG sofo כתב:מאריץ ושרמדיני במקום סופו והנדריקס?

שרמאדיני+הטשמאייר..אם אחד מהם לא ויהיה אפשר את מאריץ'..נשרוד :laugh2

לא מאמין עליך.
את באמת מעדיפה ציוות של הגרוזיני (סליחה על חוסר תקינות פוליטית) והברזילאי על פני אלכס מאריץ' האגדי?

לראות את מאריץ בהיכל לובש צהוב זו פנטזיה אישית שלי ולטעמי אחת ההחלטות הכי חכמות שמכבי יכולה לקבל.
פשוט סנטר שהוא חבילה שלמה - טוב בשני צדדים של המגרש ולטעמי פוטנציאל פשוט אדיר.

כן האמת שאני מעדיפה את שרמאדיני על מאריץ'(שאני לא יודעת אם עדיין הרוויח את התואר ''אגדי'')..כנראה סטייה אישית שלי..כמו שאני מעדיפה את הנדריקס כשכולם מעדיפים את סופו..עניין של טעם אישי אולי..

אני איתך..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 05 אפריל 2012, 22:23

LIAV10 כתב:
BIG sofo כתב:מאריץ(1.1 במקום סופו) ושרמדיני(0.8 במקום הנדריקס) במקום סופו והנדריקס?

כן, מאריץ' זה מה שחסר לנו, יפה היום הוא הפציץ את הצד של הטבעת בעונשין..
מקווה שהגבוהים יהיו הנדריקס והאטשיימר ובגלל חולשב בריבאונד (למרות שראפא טוב בזה מסופו) להוסיף את כספי שהוא ריבאונדר מצויין (לא נראה לי שימשיך בNBA)
יחד עם מאצ'באן ובלו, עם תוספת של אליהו לליגה הישראלית, שייתן מנוחה קצת..
פניני מחליף לכספי..
בגארדים את אוחיון, הלפרין, בורשטיין וקית', עם תוספת של גארד לא יקר (פולן או משהו)
בגארדים אפשר להוסיף את לאנדסברג אם אחד הישראלין לא ימשיך..

תגיד לי אתה רציני..מה זה הקו האחורי הזה? אתה פותח נגרייה?
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 05 אפריל 2012, 22:24

אם מכבי תלך על מאריץ' אז זה חייב להיות בשכר מקוצץ לא לוקחים מניה בירידה במחיר השוק שלה.
אם מחיר השוק של מאריץ' היום הוא מליון דולר, אז מכבי חייבת להביא אותו ב60-70% מזה, ורק במקרה הזה היא תרוויח ברמת וודאות טובה.

לגבי סופו - אני חושב שהוא גמר את הסיפור במכבי. לא רואה, איך הוא ממשיך אחרי תקופה כ"כ רעה וכשהוא אמור לעבור ניתוח. בטח לא במליון או משהו קרוב לזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 05 אפריל 2012, 22:25

D-Blu to apply for Lakers' summer camp. Yet, most likely to pursue "sports anchor, college courses, family time & Tai Chi dreams."
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Mta_atic » 05 אפריל 2012, 22:26

Holiday_Armadillo כתב:
Mta_atic כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
BIG sofo כתב:מאריץ ושרמדיני במקום סופו והנדריקס?

שרמאדיני+הטשמאייר..אם אחד מהם לא ויהיה אפשר את מאריץ'..נשרוד :laugh2

לא מאמין עליך.
את באמת מעדיפה ציוות של הגרוזיני (סליחה על חוסר תקינות פוליטית) והברזילאי על פני אלכס מאריץ' האגדי?

לראות את מאריץ בהיכל לובש צהוב זו פנטזיה אישית שלי ולטעמי אחת ההחלטות הכי חכמות שמכבי יכולה לקבל.
פשוט סנטר שהוא חבילה שלמה - טוב בשני צדדים של המגרש ולטעמי פוטנציאל פשוט אדיר.

כן האמת שאני מעדיפה את שרמאדיני על מאריץ'(שאני לא יודעת אם עדיין הרוויח את התואר ''אגדי'')..כנראה סטייה אישית שלי..כמו שאני מעדיפה את הנדריקס כשכולם מעדיפים את סופו..עניין של טעם אישי אולי..

אגדי זה תואר סחבקי שאני הצמדתי לו.
אין לי בעיה עם הטעם שלך - אבל מאריץ' עולה של שרמדיני בכמה רמות בהתקפה ובהגנה. פשוט לבל אחר לגמריי.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי rc4991 » 05 אפריל 2012, 22:27

אל תדאג מאריץ' לא ירוויח מעל 700-800 וגם זה לא בטוח,המניות שלו ממש בירידה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי orelzor » 05 אפריל 2012, 22:29

עם כל הכבוד למאריץ', אני מעדיף שחקנים מוכחים שנמצאים בכושר טוב ולא שחקנים עם "שם" שהתייבשו על הספסל, אם הוא התייבש על ספסל של מאמן כמו אובראדוביץ זה קרה מסיבה - אני באמת חושב שהעונה הייתה עונת פריצה לשרמדיני וצריך להביא אותו ומצד שני לשחרר את הנדריקס וסופו(כן, את שניהם).
orelzor

הודעהעל ידי asafb96 » 05 אפריל 2012, 22:31

jol9 כתב:אם מכבי תלך על מאריץ' אז זה חייב להיות בשכר מקוצץ לא לוקחים מניה בירידה במחיר השוק שלה.
אם מחיר השוק של מאריץ' היום הוא מליון דולר, אז מכבי חייבת להביא אותו ב60-70% מזה, ורק במקרה הזה היא תרוויח ברמת וודאות טובה.

לגבי סופו - אני חושב שהוא גמר את הסיפור במכבי. לא רואה, איך הוא ממשיך אחרי תקופה כ"כ רעה וכשהוא אמור לעבור ניתוח. בטח לא במליון או משהו קרוב לזה.

המניות של מאריץ' בירידה חדה. אפשר להחתים אותו בשכר זול. לטעמי, אם יחתום, הוא יפרוץ ויראה שהוא שחקן של לפחות מיליון-מיליון וחצי יורו. סנטר ברמה הגבוה ביותר באירופה. פיזי מאוד, ריבאונדר אדיר, פוסט אפ משובח, פיק-אנד-רול מצוין, והגנה מצוינת. חבילה שלמה. הוא לא חוסם גדול, ולא קלעי עונשין, אבל הוא סנטר משובח. צריך להיות בראש הרשימה יחד עם לאנגפורד לטעמי

עם כל הכבוד למאריץ', אני מעדיף שחקנים מוכחים שנמצאים בכושר טוב ולא שחקנים עם "שם" שהתייבשו על הספסל, אם הוא התייבש על ספסל של מאמן כמו אובראדוביץ זה קרה מסיבה - אני באמת חושב שהעונה הייתה עונת פריצה לשרמדיני וצריך להביא אותו ומצד שני לשחרר את הנדריקס וסופו(כן, את שניהם).

בטח שהוא ישב על ספסל מסיבה. הסיבה היא וויקאס ובאטיסט, סנטרים אדירים, ו2 פציעות רצופות שנה שעברה.
שרמדיני מוכח, אבל לא ברמה של מאריץ', לפחות עוד לא הוכיח שהוא כזה, וגם אמור להיות די יקר.
מאריץ' יכול להיות מקרה דומה לסופו. שחקן נפלא, שהמניות שלו בירידה, שיכול לחזור לחיים במכבי. מאריץ' זה הימור הרבה הרבה פחות גדול מסופו של אז
asafb96

הודעהעל ידי rc4991 » 05 אפריל 2012, 22:33

orelzor כתב:עם כל הכבוד למאריץ', אני מעדיף שחקנים מוכחים שנמצאים בכושר טוב ולא שחקנים עם "שם" שהתייבשו על הספסל, אם הוא התייבש על ספסל של מאמן כמו אובראדוביץ זה קרה מסיבה - אני באמת חושב שהעונה הייתה עונת פריצה לשרמדיני וצריך להביא אותו ומצד שני לשחרר את הנדריקס וסופו(כן, את שניהם).

הסיבה שמאריץ' מסופסל היא בגלל שיש עוד שני סנטרים מצויינים על העמדה שלו וגם בגלל הפציעה בעונה שעברה
ובכלל יכול להיות שהוא לא התחבר לשיטה שם ומי שלא מתחבר לשיטה של אובראדוביץ' לא יקבל דקות משחק
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 05 אפריל 2012, 22:38

asafb96 כתב:
jol9 כתב:אם מכבי תלך על מאריץ' אז זה חייב להיות בשכר מקוצץ לא לוקחים מניה בירידה במחיר השוק שלה.

המניות של מאריץ' בירידה חדה. אפשר להחתים אותו בשכר זול. לטעמי, אם יחתום, הוא יפרוץ ויראה שהוא שחקן של לפחות מיליון-מיליון וחצי יורו. סנטר ברמה הגבוה ביותר באירופה. פיזי מאוד, ריבאונדר אדיר, פוסט אפ משובח, פיק-אנד-רול מצוין, והגנה מצוינת. חבילה שלמה. הוא לא חוסם גדול, ולא קלעי עונשין, אבל הוא סנטר משובח. צריך להיות בראש הרשימה יחד עם לאנגפורד לטעמי

בטח שהוא ישב על ספסל מסיבה. הסיבה היא וויקאס ובאטיסט, סנטרים אדירים, ו2 פציעות רצופות שנה שעברה.
שרמדיני מוכח, אבל לא ברמה של מאריץ', לפחות עוד לא הוכיח שהוא כזה, וגם אמור להיות די יקר.
מאריץ' יכול להיות מקרה דומה לסופו. שחקן נפלא, שהמניות שלו בירידה, שיכול לחזור לחיים במכבי. מאריץ' זה הימור הרבה הרבה פחות גדול מסופו של אז

אחרי העונה הזאת והקודמת, וגם אחרי הסדרה מול מכבי, לא הייתי קורא למאריץ' בכל הסופרלטיבים האלה. זה לא ממש מגיע לו.
הוא שחקן טוב ובהחלט אופציה לא רעה במקום סופו, שלדעתי הסיכויים שהוא יישאר נמוכים מאוד מאוד.

מי שממש אהבתי בסדרה הזאת בצד של פאו הם פפרגלו, קלאתיס וגם הבן אלף לוגאן. לא מבין למה הוא יובש ע"י אוברדוביץ' כל הסדרה. לא נראה לי כמו עניין מקצועי.
הוא סלאשר וקלעי מעולה, ובהחלט יכול להיות גארד מעולה לרוטציה של מכבי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 05 אפריל 2012, 22:41

אחרי העונה הזאת והקודמת, וגם אחרי הסדרה מול מכבי, לא הייתי קורא למאריץ' בכל הסופרלטיבים האלה. זה לא ממש מגיע לו.
הוא שחקן טוב ובהחלט אופציה לא רעה במקום סופו, שלדעתי הסיכויים שהוא יישאר נמוכים מאוד מאוד.

מי שממש אהבתי בסדרה הזאת בצד של פאו הם פפרגלו, קלאתיס וגם הבן אלף לוגאן. לא מבין למה הוא יובש ע"י אוברדוביץ' כל הסדרה. לא נראה לי כמו עניין מקצועי.

לדעתי הוא כן. גם במעט שהוא קיבל, הוא קרקס את הנדריקס בסדרה הזאת
לוגאן סופסל בגלל שהוא שחקן הגנה בינוני, ויש להם בעמדות 1-2 את שאראס, דאימנטדיס, וקלאטאס, שיכולים לסגור לבדם את העמדות האלה, ושלשותם שחקנים טובים ממנו
asafb96

הודעהעל ידי חנו'ש » 05 אפריל 2012, 22:42

asafb96 כתב:.

שרמדיני ומאריץ' מוכחים כמעט באותה מידה, שניהם נתנו עד כה עונת יורוליג אחת טובה.
ההבדל העיקרי הוא שמאריץ' הוביל את קבוצתו לפיינל פור מה ששרמדיני עדיין לא עשה (עזר גם שלמאריץ' היה את מקאלב לידו).
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Mta_atic » 05 אפריל 2012, 22:44

חנו'ש כתב:

ההבדל העיקרי הוא שמאריץ' הוביל את קבוצתו לפיינל פור מה ששרמדיני עדיין לא עשה (עזר גם שלמאריץ' היה את מקאלב לידו).

עם כל הכבוד לעונה של שרמדיני (ועקבתי אחריו יותר מעונה אחת) הוא לא התקרב למה שעשה מאריץ' (להביא קבוצה כמו פרטיזן לפיינל פור), וגם לא נראה כמוהו.
מי שרואה את שניהם משחקים רואה הבדל בין סנטר שהוא חצי בוסר (שרמדיני) לבין סנטר מוכן ובשל לרמות הגבוהות (מאריץ').

אגב, מבחינתי הייתה שמח ששניהם יהיו בקבוצה. אבל אם אפשר רק אחד אז אין ספק שמאריץ' הוא האיש.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי asafb96 » 05 אפריל 2012, 22:45

חנו'ש כתב:

לא רק שמאריץ' לקח קבוצה לפיינל 4, מרחק פוקס אחד מגמר, הוא גם היה באותה עונה טוב יותר ממה ששרמדיני היה השנה. הוא קרקס כל סנטר שעמד מולו באירופה, והעמיד מספרים מדהימים
מאריץ' זה רמה אחרת. סנטר אדיר. אני מאוד מאוד מקווה שמכבי תביא אותו, ותעשה עוד גניבה גדולה, כמו עם סופו
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 05 אפריל 2012, 22:46

asafb96 כתב:

לוגאן סופסל בגלל שהוא שחקן הגנה בינוני, ויש להם בעמדות 1-2 את שאראס, דאימנטדיס, וקלאטאס, שיכולים לסגור לבדם את העמדות האלה, ושלשותם שחקנים טובים ממנו

קירקס או לא, כנראה שאוברדוביץ' חשב אחרת.
לוגאן לא פחות טוב הגנתית משאראס. לטעמי זאת היתה טעות של השועל, כי למכבי קשה מאוד לשמור על שחקנים שחודרים לסל.

בכל אופן, זה שחקן שיכול מאוד להתאים לספסל של קבוצה שחושבת גבוה ביורוליג.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 05 אפריל 2012, 22:47

אנשים אתם שוכחים שמאריץ' בן 27 ושרמאדיני בן 22..לפני 4 שנים מאריץ' נתן עונה בינונית במקרה הטוב בספרד..תראו מה שרמאדיני עושה בגיל הזה ומה מאריץ' עשה כשהוא היה בגילו..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 05 אפריל 2012, 22:49

asafb96 כתב:
חנו'ש כתב:

לא רק שמאריץ' לקח קבוצה לפיינל 4, מרחק פוקס אחד מגמר, הוא גם היה באותה עונה טוב יותר ממה ששרמדיני היה השנה. הוא קרקס כל סנטר שעמד מולו באירופה, והעמיד מספרים מדהימים
מאריץ' זה רמה אחרת. סנטר אדיר. אני מאוד מאוד מקווה שמכבי תביא אותו, ותעשה עוד גניבה גדולה, כמו עם סופו

אסף, גם סופו הביא את מכבי לפיינל פור, ואפליו לגמר. הוא גם נראה לא יותר רע ממאריץ' בסדרה הזאת...
מה שהיה בעבר פחות משנה. כגניבה, באמת שאפשר להמר עליו, אבל לא כסנטר שאמור לקחת אותנו כל הדרך אל הטופ של אירופה.
לכן חוזה לשנתיים של 600K, יכול להיות אחלה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 05 אפריל 2012, 22:54

jol9 כתב:
asafb96 כתב:

לוגאן לא פחות טוב הגנתית משאראס. לטעמי זאת היתה טעות של השועל, כי למכבי קשה מאוד לשמור על שחקנים שחודרים לסל.

בטח שהוא חשב אחרת. אתה לא הייתה הולך עם באטיסט או וויקאס? 2 סנטרים אדירים.
אוברדוביץ' ממש לא טעה עם לוגאן. עובדה, שאראס שחט את מכבי.

אסף, גם סופו הביא את מכבי לפיינל פור, ואפליו לגמר. הוא גם נראה לא יותר רע ממאריץ' בסדרה הזאת...
מה שהיה בעבר פחות משנה. כגניבה, באמת שאפשר להמר עליו, אבל לא כסנטר שאמור לקחת אותנו כל הדרך אל הטופ של אירופה.
לכן חוזה לשנתיים של 600K, יכול להיות אחלה

מאריץ' לא רע בסדרה הזאת בכלל. אין לי מושג מאיפה אתה מביא את זה. במעט שהוא מקבל, הוא טוב. היום לדוגמא, נתן 5 נקודות ב5 וחצי דקות.
אני בטוח שהוא יכול לקחת אותנו לטופ של אירופה. גם אם הוא לא משחק הרבה, זה לא אומר שהוא לא טוב. אין לו בעיות השמנה כמו סופו, וגם לא בעיות משמעת. הוא שחקן מצוין, שעשה קרקס לכל אירופה, וגם היום מראה כמה שהוא שחקן מצוין, גם במעט שהוא מקבל. ב600 אלף אני לוקח אותו ב2 ידיים בלי ספק. ולדעתי זה בערך הסכומים שהוא יסכים לבוא למכבי לדעתי, כי המניות שלו בירידה.
asafb96

הודעהעל ידי Mta_atic » 05 אפריל 2012, 22:55

Holiday_Armadillo כתב:אנשים אתם שוכחים שמאריץ' בן 27 ושרמאדיני בן 22..לפני 4 שנים מאריץ' נתן עונה בינונית במקרה הטוב בספרד..תראו מה שרמאדיני עושה בגיל הזה ומה מאריץ' עשה כשהוא היה בגילו..

בספרד מאריץ' קיבל כולה 12 דקות בממוצע ועשה עם זה נתונים לא רעים (5 נק', 3.5 ריבאונד).
הגדולה היא לצפות קדימה ולאתר שחקנים שיש להם אפסייד, וכזה היה ועודנו אלכס מאריץ'.
כזה הוא, לדוגמא,גם דימיטריס מאברוידיס שמכבי רצתה בזמנו כששיחק במארוסי.
היום הוא שחקן זניח בבילבאו שמקבל מעט דקות משחק ביורוליג (13 דקות, 4.5 נקודת ו3.5 ריבאונד) ובספרד (15 דקות, 3.7 נקודות ו3.7 ריבאונד), אבל גם הוא שחקן שאפשר להביא למכבי ולפתח אותו יפה.

שרמדיני גם הוא פוטנציאל גדול, אבל הוא הרבה יותר רך בהגנה והרבה פחות מוכשר התקפית בהשוואה למאריץ'.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 05 אפריל 2012, 22:57

asafb96 כתב:
jol9 כתב:
asafb96 כתב:

בטח שהוא חשב אחרת. אתה לא הייתה הולך עם באטיסט או וויקאס? 2 סנטרים אדירים.
אוברדוביץ' ממש לא טעה עם לוגאן. עובדה, שאראס שחט את מכבי.

לכן חוזה לשנתיים של 600K, יכול להיות אחלה

מאריץ' לא רע בסדרה הזאת בכלל. אין לי מושג מאיפה אתה מביא את זה. במעט שהוא מקבל, הוא טוב. היום לדוגמא, נתן 5 נקודות ב5 וחצי דקות.
אני בטוח שהוא יכול לקחת אותנו לטופ של אירופה. גם אם הוא לא משחק הרבה, זה לא אומר שהוא לא טוב. אין לו בעיות השמנה כמו סופו, וגם לא בעיות משמעת. הוא שחקן מצוין, שעשה קרקס לכל אירופה, וגם היום מראה כמה שהוא שחקן מצוין, גם במעט שהוא מקבל. ב600 אלף אני לוקח אותו ב2 ידיים בלי ספק. ולדעתי זה בערך הסכומים שהוא יסכים לבוא למכבי לדעתי, כי המניות שלו בירידה.

שוב, אם אלה הסכומים, אז בהחלט שווה את ההימור. יותר מזה, לדעתי זה סיכון גדול מדי.
לגבי לוגאן - זה נכון ששאראס, קלאתיס וDD הם האסים שלך, אבל היו לא מעט דקות שפאו היתה תקועה, וזה שחקן שהיה יכול להוציא אותה מזה. שאראס, כמו שאמרתי, יכול
לתת מקבץ מצויין של דקות, אבל קשה לו לסחוב לאורך משחק שלם, ועובדה שאחרי הריצה שלהם ברבע השלישי, הוא לא ממש הורגש ברביעי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], אדם ו־43 אורחים