המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

עונת המלפפונים התחילה ?? טייריס רייס מעומד....

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: עונת המלפפונים התחילה ?? טייריס רייס מעומד....

הודעהעל ידי asafb96 » 05 אפריל 2012, 22:59

שוב, אם אלה הסכומים, אז בהחלט שווה את ההימור. יותר מזה, לדעתי זה סיכון גדול מדי.
לגבי לוגאן - זה נכון ששאראס, קלאתיס וDD הם האסים שלך, אבל היו לא מעט דקות שפאו היתה תקועה, וזה שחקן שהיה יכול להוציא אותה מזה. שאראס, כמו שאמרתי, יכול
לתת מקבץ מצויין של דקות, אבל קשה לו לסחוב לאורך משחק שלם, ועובדה שאחרי הריצה שלהם ברבע השלישי, הוא לא ממש הורגש ברביעי.

נכון, הם היו תקועים כמה דקות. חלק מהם דיאמנטידיס חזר למגרש, בחלק שאראס עלה והיה אדיר, והיום גם לוגאן עלה ועשה צרות. אוברדוביץ' ניהל את הרוטציה של פאו בצורה כמעט מושלמת
asafb96

הודעהעל ידי קובי » 05 אפריל 2012, 23:01

יוני - מאריץ' ולוגן במכבי יהיו שחקנים סופר מרכזיים שלא ירדו מהמגרש. בסוללת הכוכבים של פאו (בעונה עלק פיננסית), הם שחקנים של דקה ורבע במשחק הכי חשוב של העונה.
יחי ההבדל הקטן ובגלל זה, אני אומר שלבלאט מגיע קרדיט גדול על הפיכת הקבוצה הזו לגדולה מסך חלקיה, בטח שבהשוואה לפאו והסגל המפלצתי בו היא מחזיקה, כמו גם למועדון בראשות ההנהלה, שכבכל עונה, נתנו רוח גבית חזקה מאוד לשחקנים.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי חנו'ש » 05 אפריל 2012, 23:04

asafb96 כתב:
חנו'ש כתב:
asafb96 כתב:.
שרמדיני מוכח, אבל לא ברמה של מאריץ', לפחות עוד לא הוכיח שהוא כזה, וגם אמור להיות די יקר.

שרמדיני ומאריץ' מוכחים כמעט באותה מידה, שניהם נתנו עד כה עונת יורוליג אחת טובה.
ההבדל העיקרי הוא שמאריץ' הוביל את קבוצתו לפיינל פור מה ששרמדיני עדיין לא עשה (עזר גם שלמאריץ' היה את מקאלב לידו).

לא רק שמאריץ' לקח קבוצה לפיינל 4, מרחק פוקס אחד מגמר, הוא גם היה באותה עונה טוב יותר ממה ששרמדיני היה השנה. הוא קרקס כל סנטר שעמד מולו באירופה, והעמיד מספרים מדהימים
מאריץ' זה רמה אחרת. סנטר אדיר. אני מאוד מאוד מקווה שמכבי תביא אותו, ותעשה עוד גניבה גדולה, כמו עם סופו

זו עדיין היתה עונה אחת שבזה מסתיים הנסיון "האדיר" שלו.
עשית ממנו כבר איזה דיאמנטידיס או שאראס שכבר הוביל קבוצות לגביעי אירופה כמה פעמים.

יכול להיות שהוא יגיע למכבי ויהיה טוב ויכול להיות שזה יהיה שרמדיני, אבל בינתיים אף אחד מהם לא שחקן "מוכח" כי אנחנו לא יכולים להביא שחקנים כאלו.
אני רק מקווה שהוויכוח על מי עדיף מאריץ' או שרמדיני יישאר הוויכוח, ולא יהפך פתאום למי יהיה הרע במיעוטו, אדריאן יוטר או איזה דחליל אחר בגובה 2 מטר בקושי שמכבי עוד עלולה להמציא לנו....
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 05 אפריל 2012, 23:08

Mta_atic כתב:
Holiday_Armadillo כתב:אנשים אתם שוכחים שמאריץ' בן 27 ושרמאדיני בן 22..לפני 4 שנים מאריץ' נתן עונה בינונית במקרה הטוב בספרד..תראו מה שרמאדיני עושה בגיל הזה ומה מאריץ' עשה כשהוא היה בגילו..

בספרד מאריץ' קיבל כולה 12 דקות בממוצע ועשה עם זה נתונים לא רעים (5 נק', 3.5 ריבאונד).
הגדולה היא לצפות קדימה ולאתר שחקנים שיש להם אפסייד, וכזה היה ועודנו אלכס מאריץ'.
כזה הוא, לדוגמא,גם דימיטריס מאברוידיס שמכבי רצתה בזמנו כששיחק במארוסי.
היום הוא שחקן זניח בבילבאו שמקבל מעט דקות משחק ביורוליג (13 דקות, 4.5 נקודת ו3.5 ריבאונד) ובספרד (15 דקות, 3.7 נקודות ו3.7 ריבאונד), אבל גם הוא שחקן שאפשר להביא למכבי ולפתח אותו יפה.

שרמדיני גם הוא פוטנציאל גדול, אבל הוא הרבה יותר רך בהגנה והרבה פחות מוכשר התקפית בהשוואה למאריץ'.

ועדיין,בגיל שמאריץ' רק דישדש בקבוצה בליגה הספרדית שרמאדיני כמעט הגיע להצלבה עם קבוצה כמו קאנטו..
אפשר להגיד מה שרוצים על ההבדלים בין מאריץ' לשרמאדיני אבל אסור לשכוח את הפרש הגילאים כשמדברים על מה שהם עושים ועל מי שהם בתור שחקנים..למאריץ' יש פור של 5 שנות נסיון..
שרמאדיני גם במגמת שיפור כי הוא העלה לא מעט במשקל השנה..זה לא שהוא דורך במקום
מאריץ' לעומת זאת עד כמה שיש לו ''איכויות'' הוא עדיין לא נתן יותר מעונה אחת טובה באמת..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 05 אפריל 2012, 23:14

חנו'ש כתב:
asafb96 כתב:
חנו'ש כתב:
asafb96 כתב:.
שרמדיני מוכח, אבל לא ברמה של מאריץ', לפחות עוד לא הוכיח שהוא כזה, וגם אמור להיות די יקר.

שרמדיני ומאריץ' מוכחים כמעט באותה מידה, שניהם נתנו עד כה עונת יורוליג אחת טובה.
ההבדל העיקרי הוא שמאריץ' הוביל את קבוצתו לפיינל פור מה ששרמדיני עדיין לא עשה (עזר גם שלמאריץ' היה את מקאלב לידו).

לא רק שמאריץ' לקח קבוצה לפיינל 4, מרחק פוקס אחד מגמר, הוא גם היה באותה עונה טוב יותר ממה ששרמדיני היה השנה. הוא קרקס כל סנטר שעמד מולו באירופה, והעמיד מספרים מדהימים
מאריץ' זה רמה אחרת. סנטר אדיר. אני מאוד מאוד מקווה שמכבי תביא אותו, ותעשה עוד גניבה גדולה, כמו עם סופו

זו עדיין היתה עונה אחת שבזה מסתיים הנסיון "האדיר" שלו.
עשית ממנו כבר איזה דיאמנטידיס או שאראס שכבר הוביל קבוצות לגביעי אירופה כמה פעמים.

יכול להיות שהוא יגיע למכבי ויהיה טוב ויכול להיות שזה יהיה שרמדיני, אבל בינתיים אף אחד מהם לא שחקן "מוכח" כי אנחנו לא יכולים להביא שחקנים כאלו.
אני רק מקווה שהוויכוח על מי עדיף מאריץ' או שרמדיני יישאר הוויכוח, ולא יהפך פתאום למי יהיה הרע במיעוטו, אדריאן יוטר או איזה דחליל אחר בגובה 2 מטר בקושי שמכבי עוד עלולה להמציא לנו....

אני לא אומר שהוא הוביל קבוצות לתארים, מה שאמרתי זה שהוא הוכיח את עצמו יותר משרמדיני. נכון ששרמדיני צעיר יותר, אבל הוא עדיין לא נתן עונה כמו של מאריץ', ולדעתי הוא לא ברמה הזאת בגלל רכות וחוסר פיזיות.
חוץ מזה, יש פה (לא את ספציפית) קטנוניות קצת. מה אתם מצפים, שנביא את קרסטיץ' ודיאמנטידיס לסתום את החורים האלה? ברור שצריך "להמר", השאלה היא מי "הימור" פחות גדול, ומי יכול להסתבר כשחקן טוב יותר. לטעמי. מאריץ' היום סנטר ברמה הגבוה ביותר באירופה, ויכול בכיף להיות סנטר חמישיה בקבוצה ששואפת לטופ. אני לוקח אותו לפני שרמדיני, גם בגלל שלטעמי הוא איכותי ובשל יותר להוביל קבוצה לטופ, וגם בגלל שהוא יהיה זול יותר ויאפשר גמישות תקציבית בקוו האחורי. בטח ובטח שאני לוקח אותו לפני הטשמייר וכל השמות האלה
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 05 אפריל 2012, 23:17

בקיצור..יוטר וכדיר למכבי ויפה שעה אחת קודם..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 06 אפריל 2012, 07:09

קובי כתב:יוני - מאריץ' ולוגן במכבי יהיו שחקנים סופר מרכזיים שלא ירדו מהמגרש. בסוללת הכוכבים של פאו (בעונה עלק פיננסית), הם שחקנים של דקה ורבע במשחק הכי חשוב של העונה.
יחי ההבדל הקטן ובגלל זה, אני אומר שלבלאט מגיע קרדיט גדול על הפיכת הקבוצה הזו לגדולה מסך חלקיה, בטח שבהשוואה לפאו והסגל המפלצתי בו היא מחזיקה, כמו גם למועדון בראשות ההנהלה, שכבכל עונה, נתנו רוח גבית חזקה מאוד לשחקנים.

אין ספק. לבלאט מגיע קרדיט עצום.
כמו שאמרתי בפוסט אחר, עם התקציב של מכבי, ייקח לדייויד כמה עונות בשביל לבנות את קבוצת החלומות שלו, שגם תהיה חתומה ליותר מעונה אחת.
לכן זה שהוא מצליח בדרך לזה, זה דבר גדול.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Allan Turing » 06 אפריל 2012, 08:23

Holiday_Armadillo כתב:בקיצור..יוטר וכדיר למכבי ויפה שעה אחת קודם..

מה???
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי jay » 06 אפריל 2012, 08:44

נו אז יאללה מה הבעיה:
יוגי, לנגפורד, הלפרין, פרקינס, מקאלב בקו האחורי
סמית', פניני ובהנחה שבלו פורש - דומרקאנט
אליהו, הנדריקס, ג'יימס, מצ'באן, שארמדיני, מאריץ' בקו הקדמי

אם עמדה 3 נראית לכם דלילה, אז גם ככה לנגפורד ואליהו יכולים לשחק 3 חלק מועט מהזמן
ואם הקו הקדמי נראה לכם עמוס, אז גם ככה מישהו ייפצע במהלך העונה
ואם הסגל נראה לכם בלתי אפשרי או יקר מדי - תנו לבנאדם לחלום :|
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי יוסי22 » 06 אפריל 2012, 08:53

jay כתב:נו אז יאללה מה הבעיה:

אם עמדה 3 נראית לכם דלילה, אז גם ככה לנגפורד ואליהו יכולים לשחק 3 חלק מועט מהזמן

הייתי מסתפק בקו קידמי של סופו , אליהו, מאצ'באן והנדריקס שזה קו קידמי טופ יורוליג רק שסופו יחזור לעצמו ואני בטוח שזה יקרה (מזכיר את ביינום מהלייקרס עם אותו סיפור , פוטנציאל שזועק לשמים שנשכח בגלל פציעות) ושבלאט יפסיק למחוק את אליהו גם כשהוא משחק מצוין בדקות שלו על המגרש כמו אתמול.

בקו האחורי נראה לי הגיוני בהחלט לשמור על כולו חוץ ממאלט ופאפס ולהביא במקומם רכז אחד טוב שבלאט גם יסמוך עליו , בנוסף להלפרין שכבר היה עם חוזה ביד במכבי .

לא יודע מי בהנהלה מפזר את ההרגשה שזה בלתי אפשרי אבל זו נראית לי קמצנות קצת מוגזמת כאחד שתמיד תמך בהנהלה אני גם מאמין שהם יעשו את זה בסוף למרות העלויות הגבוהות אבל סבירות.
יוסי22

הודעהעל ידי jol9 » 06 אפריל 2012, 10:17

יוסי22 כתב:
jay כתב:נו אז יאללה מה הבעיה:

הייתי מסתפק בקו קידמי של סופו , אליהו, מאצ'באן והנדריקס שזה קו קידמי טופ יורוליג רק שסופו יחזור לעצמו ואני בטוח שזה יקרה (מזכיר את ביינום מהלייקרס עם אותו סיפור , פוטנציאל שזועק לשמים שנשכח בגלל פציעות) ושבלאט יפסיק למחוק את אליהו גם כשהוא משחק מצוין בדקות שלו על המגרש כמו אתמול.

בקו האחורי נראה לי הגיוני בהחלט לשמור על כולו חוץ ממאלט ופאפס ולהביא במקומם רכז אחד טוב שבלאט גם יסמוך עליו , בנוסף להלפרין שכבר היה עם חוזה ביד במכבי .

לא יודע מי בהנהלה מפזר את ההרגשה שזה בלתי אפשרי אבל זו נראית לי קמצנות קצת מוגזמת כאחד שתמיד תמך בהנהלה אני גם מאמין שהם יעשו את זה בסוף למרות העלויות הגבוהות אבל סבירות.

להשאיר את לאנגפורד יהיה קשה - למרות שלפי מה שהבנתי יש אופציה עליו.
גם את הנדריקס יהיה לא פשוט להשאיר.
מצ'באן יקר, ואם בלאט לא הולך להשתמש בו כמו שצריך, אז הוא פשוט לא שווה את מחיר שלו (כמו גם ליאור בצורת השימוש בו).
סופו... רק אם יסכים לחתום על חוזה צנוע בהרבה. הוא לא שווה היום מליון דולר.

תכלס, למכבי יש לא מעט עבודה, אבל באמת נראה שהפעם הדברים בידיים שלה. יותם ורכז נוסף לקו האחורי, בהחלט יכולים לתת למכבי את האקסטרה שהיתה חסרה העונה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 06 אפריל 2012, 12:48

Allan Turing כתב:
Holiday_Armadillo כתב:בקיצור..יוטר וכדיר למכבי ויפה שעה אחת קודם..

מה???

חחחחח היה פה ויכוח של שרמאדיני נגד מאריץ' אז אמרתי ''יאללה,להביא את כדיר ויוטר'' בשביל להכניס לפרופורציות ששניהם יהיו אדירים..כמובן שצחקתי חחחחח
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 06 אפריל 2012, 13:43

לפי כל הדיבורים סביב הקבוצה, יהיה לנו קיץ מלא שמועות ומלפפונים, כרגיל.
בלו רומז על פרישה, סופו כנראה הולך, הנדריקס אולי גם, שון אולי ימכר ואולי לא ( חוץ מאליהו אף גבוה לא בטוח לשנה הבאה ), לאנגפורד בטח ירצה יותר כסף ואני כבר מהמר שהוא הולך, מאלט ופאפאס בטוח הולכים הביתה.
חגיגה שלמה לפנינו.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי חנו'ש » 06 אפריל 2012, 14:13

אם שאראס שחקן חופשי הקיץ, הייתם לוקחים אותו?? (שמואל וחביב, את התשובה שלכם אני כבר יודעת...)
אפשר להחתים אותו ביחד עם פרקינס ולעשות איתם חילופי הגנה - התקפה כמו אוברדוביץ.... :laugh2
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 06 אפריל 2012, 14:17

yarinsaky כתב:לפי כל הדיבורים סביב הקבוצה, יהיה לנו קיץ מלא שמועות ומלפפונים, כרגיל.
בלו רומז על פרישה, סופו כנראה הולך, הנדריקס אולי גם, שון אולי ימכר ואולי לא ( חוץ מאליהו אף גבוה לא בטוח לשנה הבאה ), לאנגפורד בטח ירצה יותר כסף ואני כבר מהמר שהוא הולך, מאלט ופאפאס בטוח הולכים הביתה.
חגיגה שלמה לפנינו.

בלו לפי איך שהוא מדבר עם כל האתרים(ואיך שהוא בוכה ומתרגש כל פעם)הולך לפרוש..רק חבל שהוא אומר שהוא יודיע על זה רק אחרי העונה..שיודיע לפני הפיינל פור או משהו שהאוהדים יוכלו להיפרד ממנו כמו שצריך..
להיפרד מסופו זאת לפי דעתי ההחלטה הנכונה, עד כמה שהוא אוהב את הארץ והייתי שמחה אם הנדריקס היה נשאר אבל אם לא אז אני חושבת שיש הרבה יותר אופציות בשוק להחלפה לעומת עמדת הרכז למשל שהשוק זבל..למרות שאני לא מזלזלת במה שהנדריקס עושה ואני לא יודעת אם יהיה כל כך קל להחליף את ההאסל וריבאונד ההתקפה שלו..ברגע שהוא יילך נבין כמה הוא עשה..

חנו'ש כתב:אם שאראס שחקן חופשי הקיץ, הייתם לוקחים אותו?? (שמואל וחביב, את התשובה שלכם אני כבר יודעת...)
אפשר להחתים אותו ביחד עם פרקינס ולעשות איתם חילופי הגנה - התקפה כמו אוברדוביץ.... :laugh2

חד משמעית לא :nono

מתוך וואלה
הצוות המקצועי של מכבי כבר התניע חיפושים אחר מתאזרח שייכנס לנעליו. אם יעזוב, צפויה מכבי להשתמש בסכום שהרוויח כדי לפתות את סילבן לנדסברג. בשלב זה נדמה שלנדסברג או הלפרין יחתמו הקיץ במכבי, אף שכעת נדמה שהתקציב לא יאפשר את החתמתם המשותפת.
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי argof » 06 אפריל 2012, 14:27

שלושה שמכבי רוצה לא יישארו : לאנגפורד, הנדריקס ובלו.
עוד שלושה בלאט לא רוצה: מאלט, פאפאלוקאס וסופו.
נשארנו עם 6 שחקני שלד - ארבעה ישראלים (יוגב, פניני, בורשטיין ואליהו) ועוד שני זרים (סמית' וג'יימס).
אליהם יצרפו עוד שני ישראלים בכירים: הלפרין ולאנדסברג.
נשארנו עם 4 זרים. הקו הקדמי ייקח את רוב המשאבים, ואופציה של מאריץ' ומצ'באן נראית סבירה בהחלט, ותשלים קו קדמי עם אליהו וג'יימס. אם יימצא מי שייקח על עצמו את החוזה של ג'יימס, אפשר לשדרג בעמדת הסנטר המחליף, למרות שג'עעמס עשוי להפתיע בעונה שניה, ולהתגלות כרול פלייר מצוין. לא היה גבוה טוב ממנו להתמודד עם הפיקנרול של פנא.. אם תהיה לו מכסת הדקות הקבועה שלו (כ-15) הוא עשוי להפתיע.
שני הגארדים הזרים יוכלו להיות פרקינס, שיסגור עם אוחיון יפה את עמדה 1, ולדעתי הכסף שיישאר ייאלץ להביא קומבו גארד נוסף ב-300-400K, מהסוג שמתפללים שיפתיע את כולם.
אולי טייריס רייס מהכותרת..
argof

הודעהעל ידי Maccabikid » 06 אפריל 2012, 14:55

argof כתב:שלושה שמכבי רוצה לא יישארו : לאנגפורד, הנדריקס ובלו.
עוד שלושה בלאט לא רוצה: מאלט, פאפאלוקאס וסופו.
נשארנו עם 6 שחקני שלד - ארבעה ישראלים (יוגב, פניני, בורשטיין ואליהו) ועוד שני זרים (סמית' וג'יימס).
אליהם יצרפו עוד שני ישראלים בכירים: הלפרין ולאנדסברג.
נשארנו עם 4 זרים. הקו הקדמי ייקח את רוב המשאבים, ואופציה של מאריץ' ומצ'באן נראית סבירה בהחלט, ותשלים קו קדמי עם אליהו וג'יימס. אם יימצא מי שייקח על עצמו את החוזה של ג'יימס, אפשר לשדרג בעמדת הסנטר המחליף, למרות שג'עעמס עשוי להפתיע בעונה שניה, ולהתגלות כרול פלייר מצוין. לא היה גבוה טוב ממנו להתמודד עם הפיקנרול של פנא.. אם תהיה לו מכסת הדקות הקבועה שלו (כ-15) הוא עשוי להפתיע.
שני הגארדים הזרים יוכלו להיות פרקינס, שיסגור עם אוחיון יפה את עמדה 1, ולדעתי הכסף שיישאר ייאלץ להביא קומבו גארד נוסף ב-300-400K, מהסוג שמתפללים שיפתיע את כולם.
אולי טייריס רייס מהכותרת..

מאיפה הביטחון שלאנגפורד לא ישאר?
Maccabikid

הודעהעל ידי jol9 » 06 אפריל 2012, 21:12

חנו'ש כתב:אם שאראס שחקן חופשי הקיץ, הייתם לוקחים אותו?? (שמואל וחביב, את התשובה שלכם אני כבר יודעת...)

אני ממש שונא את הדבר הזה שאוברדוביץ' עושה. תכלס, זה ממש החזיר את מכבי למשחק.
לא מתאים למאמן כ"כ טוב וכ"כ חכם לעשות חילופי כדוריד.

לגבי השאלה? וואלה, שאלה טובה. אם זה על המשבצת של פאפאס, אז בהחלט כן, אבל שימי לב שלפאו יש את קלאת'ס, DD ולוגאן יחד עם שאראס.
כלומר, שאראס לא היה זה שסחב את העגלה. הוא בא כמו גדול למאני טיים, ולזה אין תחליף גם בגילו - הוא פשוט שחקן גדול.

מנגד, למכבי אין שום אפשרות להביא שחקנים ברמה של DD וקלאת'ס ככה שזה עלול ליצור מצב שבו שאראס יישחק והאפקטיביות שלו תרד.
חוץ מזה, בלאט לא ידוע בחיבה גדולה מדי לשחקנים שלא שומרים, ושאראס ממש ממש לא שומר.
בקיצור, לא נראה לי שזה יקרה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Allan Turing » 07 אפריל 2012, 18:52

לא רומה את שאראס. לא סולח לו על הסדרה הזאת.
אני רוצה שיישאר בפנא, ואמן נשמיד אותם בעונה הבאה. קצת ילדותי, אני יודע, אבל אני לא יכול להילחם עם הלב.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי refael » 07 אפריל 2012, 19:44

תמונה
refael

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אדם, מקאדו 3 ו־28 אורחים