המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ליגת לוטו: מכבי נגד הפועל חולון, ראשון, 20:10, ספורט 5

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ליגת לוטו: מכבי נגד הפועל חולון, ראשון, 20:10, ספורט 5

הודעהעל ידי yarinsaky » 15 אפריל 2012, 18:52

חביב,
אתה מחטיא כאן את הביקורת, אני למשל לא דיברתי על פאפלוקאס של היום ולא ביקשתי שיקבל דקות יותר מה שהוא מקבל, אם שמת לב עניתי
בציניות למיי שטוען שבלאט עושה לו דווקא.

הבעייה שהביקורת שלך גולשת גם לעבר, אני לא מבין למען השם מדוע היה דחוף לך לציין שהוא מלך האיבודים של כל הזמנים ביורוליג, למה זה קשור להיום ?
יכולת גם לציין שהוא מלך האסיסטים של כל הזמנים וזה היה רלוונטי באותה מידה.

מה שאתה עושה זה פשוט לא יפה ואתה עושה את זה באופן עקבי לגבי שחקנים וותיקים.
נערך לאחרונה על ידי yarinsaky בתאריך 15 אפריל 2012, 18:54, נערך 2 פעמים בסך הכל.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי rc4991 » 15 אפריל 2012, 18:52

מה הקטע של חולון?,הם כבר לא ינצחו את המשחק הזה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 15 אפריל 2012, 18:55

ביניים? :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 15 אפריל 2012, 18:56

אתה מדבר על זה שלא צריך להזכיר את העבר שלו אבל בעצם כל המהומה התחילה כשאמרת שהוא השחקן שאיבד הכי הרבה ביורוליג
אין בעיה להעביר קצת ביקורת על שחקנים(וזה קורה פה הרבה)אבל אתה ירדת לא רק על המשחק שלו עכשיו אלא על כל הקריירה שלו ולכן כל המהומה

מעבר, לזה, חוץ מזה שהוא מלך האיבודים ביורוליג, הוא גם מלך האסיסטים והחטיפות ביורוליג.
אז חביב, או שאתה כן מתייחס להיסטוריה (כמו שאמרת שהוא מלך האיבודים), או שלא.
לשאר, מודדים שחקן לפי מה שהוא היום, לא מה שהיה. אין ספק. אבל קודם כל, זה לא שפאפאס הוא איזה קשיש בן 50, אלא שחקן ששנה שעברה עוד היה שחקן של 20 דקות יורוליג בקבוצה חזקה מאוד. בנוסף, בריצונות, מה אתה כבר מצפה מפאפאס היום? מבחינתי מאמצע שלב הבתים כבר אין טעם לשפוט אותו. שחקן שלא משחק, עם בטחון בתחתונים, שיודע שעל כל טעות קטנה הוא עף לעאזאל, אי אפשר לשפוט. אין לו ביטחון, ואין לו שום מוטיבציה גם. והאמת? בצדק. אין אדם בעולם אולי שהיה מקבל יחס כזה ועדיין היה משחק רגיל, כאילו כלום. גם שאראס היה לא ממש טוב, בלשון המעטה, שהוא שיחק מעט השנה. אבל לקראת ההצלבה, שהוא התחיל לקבל יותר ויותר דקות, וקיבל בטחון וגב מלא מאוברדוביץ', ראינו פתאום את אותה חיית משחק.
אם הוא היה מקבל קרדיט כמו אוחיון והיה עדיין חלש, אז היה אפשר לדבר
נערך לאחרונה על ידי asafb96 בתאריך 15 אפריל 2012, 18:58, נערך פעם אחת בסך הכל.
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 15 אפריל 2012, 18:57

יוסי22 כתב:
yarinsaky כתב:זה כי בלאט שונא יוונים, היה לו פעם תקרית עם יווני ומאז הוא מתנקם בהם. לא סתם הוא מתנקם בסופו ופאפלוקאס, אני מאמין בזדון שלו.

בלאט לא שונא יוונים אלא לכאורה שחקנים שהם קצת מעבר להנדריקסים של העולם , זה פשוט בולט מידי.

וההנדריקסים הם נוחים מאוד לאימון והם שחקנים של מאמן אבל הם גם עם תקרה מאוד ברורה של כישרון , זה הספיק לו כדי לקחת אליפות אירופה (קצת מכוערת) עם רוסיה זה לא הספיק לו בשביל תואר אירופי ביורוליג , זה לא אומר שזה לא יעבוד בסוף אבל לרוב הקבוצות שזכו ביורוליג היה משהו מעבר.

קירילנקו הוא גם סוג של הנדריקס??
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 15 אפריל 2012, 18:58

ואני שואלת אותך חביב, עצם היותו של פאפא מלך האיבודים של היורוליג, רלוונטי למשחק הזה??
לא, אבל אתה דואג להזכיר את זה כמו שאתה דואג להרוג את פאפא על כל משחק לא טוב שלו, ברמה שאדם ניטרלי שלא מכיר אותו עלול לחשוב שמדובר באחד השחקנים הגרועים שגדלו באירופה.

אני בכלל לא מדברת על העונה הנוכחית, ואני לרגע לא מתווכחת איתך על טיבה, שאף אחד לא יכול לטעון שהיתה טובה.
אני פשוט משתגעת לשנאה שיש לך כלפיו, רק בגלל ששפר מזלו והוא הגיע לגיל מבוגר, וזה כמובן אומר שהוא היה חרא שחקן כל הקריירה שלו כנראה.
עזוב רגע את המשחק הערב ואת העונה הנוכחית, ובוא נפתח את היחס שלך כלפיו במשך כל העונה, היא כבר זלגה הרבה מעבר ליכולתו העונה הנוכחית.
והמשך ההיתלות שלך בקלישאות של בוא נחזיר את מיקי, ומה זה רלוונטי מה הוא היה פעם כבר לא מחזיק מים.

אני לא מבקשת, ממך כבר לפרגן כשהוא כן נותן משחק טוב, אני לא אומרת בוא נשזור לו זרים, אני רק מבקשת דבר אחד, את העבר שלו על תכפיש, על תתייחס אליו, ותמחוק אותו מהקיום (כי הרי מה שהיה בעבר כבר לא קיים כנראה), אבל אל תכפיש אותו!!
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 אפריל 2012, 18:59

לא יודעת מה אתם תיקחו מהמשחק הזה וכמה מעניין באמת העניין של פאפאס אבל אני לוקחת מהמשחק הזה את פניני..חזר לעצמו טיפה עם 15 נקודות,4 שלשות ו-5 אסיסטים ..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 15 אפריל 2012, 19:03

Holiday_Armadillo כתב:לא יודעת מה אתם תיקחו מהמשחק הזה וכמה מעניין באמת העניין של פאפאס אבל אני לוקחת מהמשחק הזה את פניני..חזר לעצמו טיפה עם 15 נקודות,4 שלשות ו-5 אסיסטים ..

לא רק מהמשחק הזה, כבר מהדקות האחרונות במשחק 5 מול פאו, דרך משחקי הליגה המשעממים מאז, נראה שפניני קצת חוזר לעצמו.
חבל רק שנזכר טיפה מאוחר מידי.... :roll:
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי שחף » 15 אפריל 2012, 19:06

טוב, סימנו עוד ווי ב"משחקים חסרי חשיבות לקראת הפיינל קופל".
שחף

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 אפריל 2012, 19:09

חנו'ש כתב:
Holiday_Armadillo כתב:לא יודעת מה אתם תיקחו מהמשחק הזה וכמה מעניין באמת העניין של פאפאס אבל אני לוקחת מהמשחק הזה את פניני..חזר לעצמו טיפה עם 15 נקודות,4 שלשות ו-5 אסיסטים ..

לא רק מהמשחק הזה, כבר מהדקות האחרונות במשחק 5 מול פאו, דרך משחקי הליגה המשעממים מאז, נראה שפניני קצת חוזר לעצמו.

היה לו המון ביש מזל בעונה הזאת..
התחיל אותה לא רע אבל אחרי זה הייתה פציעה, הוא גם היה על המשבצת של השחקן שמשחק את הכי הרבה דקות במכבי(למרות שאני חושבת שמאז בלו תפס את עמדת המוביל בדקות)וגם לא פגע בכלום..תרתי משמע..
נקווה לטוב מעכשיו והלאה :thumbup
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 15 אפריל 2012, 19:12

Holiday_Armadillo כתב:
חנו'ש כתב:

היה לו המון ביש מזל בעונה הזאת..
התחיל אותה לא רע אבל אחרי זה הייתה פציעה, הוא גם היה על המשבצת של השחקן שמשחק את הכי הרבה דקות במכבי(למרות שאני חושבת שמאז בלו תפס את עמדת המוביל בדקות)וגם לא פגע בכלום..תרתי משמע..
נקווה לטוב מעכשיו והלאה :thumbup

אמן!! :cool
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 15 אפריל 2012, 19:25

חנו'ש כתב:ואני שואלת אותך חביב, עצם היותו של פאפא מלך האיבודים של היורוליג, רלוונטי למשחק הזה??
לא, אבל אתה דואג להזכיר את זה כמו שאתה דואג להרוג את פאפא על כל משחק לא טוב שלו, ברמה שאדם ניטרלי שלא מכיר אותו עלול לחשוב שמדובר באחד השחקנים הגרועים שגדלו באירופה.

אני בכלל לא מדברת על העונה הנוכחית, ואני לרגע לא מתווכחת איתך על טיבה, שאף אחד לא יכול לטעון שהיתה טובה.
אני פשוט משתגעת לשנאה שיש לך כלפיו, רק בגלל ששפר מזלו והוא הגיע לגיל מבוגר, וזה כמובן אומר שהוא היה חרא שחקן כל הקריירה שלו כנראה.
עזוב רגע את המשחק הערב ואת העונה הנוכחית, ובוא נפתח את היחס שלך כלפיו במשך כל העונה, היא כבר זלגה הרבה מעבר ליכולתו העונה הנוכחית.
והמשך ההיתלות שלך בקלישאות של בוא נחזיר את מיקי, ומה זה רלוונטי מה הוא היה פעם כבר לא מחזיק מים.

אני לא מבקשת, ממך כבר לפרגן כשהוא כן נותן משחק טוב, אני לא אומרת בוא נשזור לו זרים, אני רק מבקשת דבר אחד, את העבר שלו על תכפיש, על תתייחס אליו, ותמחוק אותו מהקיום (כי הרי מה שהיה בעבר כבר לא קיים כנראה), אבל אל תכפיש אותו!!

קודם כל, כל הליטופים שפאפלוקאס מקבל נובעים בעיקר ממה שקרה בעבר. אין לי שום ספק שאם במקום פאפאלוקאס היינו רואים שחקן אחר שמראה את אותה יכולת אבל שאינו בעל אותה רמת נסיון, היינו שומעים דברים אחרים.

מדוע העלתי את נושא האיבודים? קודם כל, כי הוא רלונטי מאוד לעונה הזאת ובפרט למשחק הזה. פאפאלוקאס (כמו גם היווני השני של מכבי) מוקם בין מובילי היורוליג העונה באיבודים לדקה ובמשחק של היום הוא איבד 6 פעמים תוך 10 דקות (ואני מתקשה לזכור מתי זה קרה בפעם האחרונה).
כמו כן, אם כולם מזכירים איזה שחקן הוא היה פעם ומדברים במושגים של העבר, אז גם אני יכול. נראה שלא כל דבר בעברו של פאפאלוקאס הוא טוב ונוצץ, וחבל שמעלימים מכך עין.

לגבי ההכפשות, אני אולי מקצין, אבל אני לא חושב שאני מכפיש.
בכל אופן, אני חושב שזה טוב שתשמע פה גם ביקורת נגדית לצד כל פסטיבל האהבה שנערך כאן לפאפאלוקאס.
נראה שהפכו אותו לשחקן חסין כל ביקורת; כשהוא משחק מעט ולא מראה יכולת טובה - המאמן אשם, כאשר הוא זוכה ל10 דקות במחצית אחת (קצב של 20 דקות של משחק) ומאבד ששה כדורים, שוב המאמן אשם. עד כמה כבר אפשר להפיל הכל על המאמן? האם באמת זה רק בלאט שאחראי על המצב?
אגב, למרות שרוב האנשים נוטים כאן להתיחס לעבר הרחוק, כמעט אף אחד לא מתיחס לעבר היותר קרוב. מישהו שם לב מה פאפאלוקאס עשה בעונה שעברה? מישהו התבונן במשחקים בהם פאפאלוקאס קיבל כמות נכבדת של דקות מאיבקוביץ' ופשוט היה גרוע?
אמרו כאן שהנסיון חשוב מאוד ברגעים מכריעים, אז למה אף אחד לא מתיחס לזה שפאפאלוקאס, עם כל הנסיון ועם כל הווינריות ועם הרבה דקות משחק, חירב לאולימפיאקוס שתי סדרות מכריעות ביותר בעונה שעברה?
אני פשוט לא מבין למה מעלימים כאן עין מהירידה (שמא נומר, צניחה) בקריירה וביכולות של פאפאלוקאס, וזה ממש לא התחיל רק העונה ולא קרה רק אצל בלאט.

רוצים להמשיך להחמיא ולסגוד לו? אין לי שום בעיה, אבל שמרו על אובייקטיביות ודעו גם איפה לבקר.

מה שאותי מעניין, זה שפאפאלוקאס לא באמת קנה את מעמדו במכבי בצדק. הוא היה שחקן די שולי העונה, הוא לא הראה יכולת טובה רוב העונה ופשוט היה שחקן בינוני ולא יותר.
כמובן שמגיע לו קרדיט על הדקות הטובות שהוא נתן במיוחד ברגעים בהם היה צריך אותו, אבל באופן כללי, את כל האהבה שהוא רכש מהקהל הוא קנה בגלל דברים שקרו מזמן ובקבוצות אחרות ולא עכשיו במדיה של מכבי.
בשביל כבוד צריך לעבוד, גם אם אתה בן 35 ובעל נסיון מרשים ביותר.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי חנו'ש » 15 אפריל 2012, 19:34

עזוב, חביב, מצידי תשנא את פאפא עד מחר אם זה מה שעושה לך טוב.
אני לא אמשיך להתווכח איתך!!
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 אפריל 2012, 19:37

העובדה היא, שלמכבי יש 2 רכזים בלבד בסגל. נראה לך הגיוני למחוק מהרוטציה אחד מהם?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי asafb96 » 15 אפריל 2012, 19:40

חביב אורנג'ד כתב:
חנו'ש כתב:ואני שואלת אותך חביב, עצם היותו של פאפא מלך האיבודים של היורוליג, רלוונטי למשחק הזה??

קודם כל, כל הליטופים שפאפלוקאס מקבל נובעים בעיקר ממה שקרה בעבר. אין לי שום ספק שאם במקום פאפאלוקאס היינו רואים שחקן אחר שמראה את אותה יכולת אבל שאינו בעל אותה רמת נסיון, היינו שומעים דברים אחרים.

מדוע העלתי את נושא האיבודים? קודם כל, כי הוא רלונטי מאוד לעונה הזאת ובפרט למשחק הזה. פאפאלוקאס (כמו גם היווני השני של מכבי) מוקם בין מובילי היורוליג העונה באיבודים לדקה ובמשחק של היום הוא איבד 6 פעמים תוך 10 דקות (ואני מתקשה לזכור מתי זה קרה בפעם האחרונה).
כמו כן, אם כולם מזכירים איזה שחקן הוא היה פעם ומדברים במושגים של העבר, אז גם אני יכול. נראה שלא כל דבר בעברו של פאפאלוקאס הוא טוב ונוצץ, וחבל שמעלימים מכך עין.

לגבי ההכפשות, אני אולי מקצין, אבל אני לא חושב שאני מכפיש.
בכל אופן, אני חושב שזה טוב שתשמע פה גם ביקורת נגדית לצד כל פסטיבל האהבה שנערך כאן לפאפאלוקאס.
נראה שהפכו אותו לשחקן חסין כל ביקורת; כשהוא משחק מעט ולא מראה יכולת טובה - המאמן אשם, כאשר הוא זוכה ל10 דקות במחצית אחת (קצב של 20 דקות של משחק) ומאבד ששה כדורים, שוב המאמן אשם. עד כמה כבר אפשר להפיל הכל על המאמן? האם באמת זה רק בלאט שאחראי על המצב?
אגב, למרות שרוב האנשים נוטים כאן להתיחס לעבר הרחוק, כמעט אף אחד לא מתיחס לעבר היותר קרוב. מישהו שם לב מה פאפאלוקאס עשה בעונה שעברה? מישהו התבונן במשחקים בהם פאפאלוקאס קיבל כמות נכבדת של דקות מאיבקוביץ' ופשוט היה גרוע?
אמרו כאן שהנסיון חשוב מאוד ברגעים מכריעים, אז למה אף אחד לא מתיחס לזה שפאפאלוקאס, עם כל הנסיון ועם כל הווינריות ועם הרבה דקות משחק, חירב לאולימפיאקוס שתי סדרות מכריעות ביותר בעונה שעברה?
אני פשוט לא מבין למה מעלימים כאן עין מהירידה (שמא נומר, צניחה) בקריירה וביכולות של פאפאלוקאס, וזה ממש לא התחיל רק העונה ולא קרה רק אצל בלאט.

רוצים להמשיך להחמיא ולסגוד לו? אין לי שום בעיה, אבל שמרו על אובייקטיביות ודעו גם איפה לבקר.

מה שאותי מעניין, זה שפאפאלוקאס לא באמת קנה את מעמדו במכבי בצדק. הוא היה שחקן די שולי העונה, הוא לא הראה יכולת טובה רוב העונה ופשוט היה שחקן בינוני ולא יותר.
כמובן שמגיע לו קרדיט על הדקות הטובות שהוא נתן במיוחד ברגעים בהם היה צריך אותו, אבל באופן כללי, את כל האהבה שהוא רכש מהקהל הוא קנה בגלל דברים שקרו מזמן ובקבוצות אחרות ולא עכשיו במדיה של מכבי.
בשביל כבוד צריך לעבוד, גם אם אתה בן 35 ובעל נסיון מרשים ביותר.

אבל אתה לא יכול לחזור כל הודעה שוב ושוב ושוב על כמה שכולם סוגדים לו רק בגלל העבר שלו, והכל בגלל השם שלו, ומה שהוא עשה, וההיסטוריה שלו, ושוב ושוב לחזור על זה, אבל לדבר על כמה שהוא איבד בעבר. כמו שהוא מלך האיבודים בהסטוריה, הוא גם מלך האיסיסטים והחטיפות, ואני ממש לא חושב שיש דרך לדבר על העבר של פאפאס כסוג של משהו שלילי.
אני חושב שאתה בהחלט מכפיש אותו.
נכון, הוא שיחק 10 דקות. אבל בחייאת רבאק, מה אתה מצפה שיעשה? כושר המשחק שלו, הביטחון והמוטיבציה שלו, שואפות ל0. ובצדק מוחלט. שחקן שיקבל יחס כזה כל העונה, וסופסל, לא יכול לעלות פתאום סתם ככה ולהפציץ. זה לא עובד ככה. ראינו גם את שאראס הקשיש, שהראה שכן, גם אם אתה לא אוהב את זה, שחקני עבר גדולים, עדיין יכולים לתרום המון. הכל בתנאי שהם מקבלים את התנאים המתאימים, הניסיון, קור הרוח, המנהיגות, והיכולת, יכולות להשפיע מאוד בשלבים האלה. ובלי שאראס לדעתי מכבי עוברים את פאו.
בקשר לשנה שעברה, זה שקר שגובל בשקר גס. פאפאס ממש ממש לא חירב את 2 הסדרות שנה שעברה. רחוק מאוד מקח. הוא בכלל לא היה רע. הוא גם לא היה טוב, אבל מפה ועיד לחרב? הדרך ארוכה. גם נגד סיינה וגם נגד פאו, יחסית לדקות שקיבל כמובן, הוא ממש לא היה גרוע.
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 אפריל 2012, 19:44

כמו תמיד במצבים קיצוניים, האמת הכי כנראה איפשהו באמצע..
יש פה אנשים שלא היו מגיבים למצב של פאפאס אם פאפאס לא היה פאפאס(ורק בשביל עוד פעם..פאפאס)
יש פה אנשים(ואני ביניהם)שלא מעניין אותם העבר ולא מעניין אותם מי הוא היה פעם אלא רק מי הוא עכשיו ורק החלטת המאמן
הוא היה צריך לשחק יותר? אולי..
הוא כבר לא מה שהיה פעם ואולי לא מקבל את הביקורת שמגיעה לו רק בגלל השם שלו? גם מצב גדול שכן..

בסופו של יום, השידוך לא התאים לשני הצדדים..היא לא אהבה שהוא גוזז ציפורניים באמצע הסלון והוא לא אהב שהיא לא גילחה רגליים..ניפרד כידידים ונמשיך הלאה..אל תיקחו את זה ללב אתם רק מקורבים של הזוג..אין טעם לקחת צד..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 15 אפריל 2012, 19:54

ההודעה שלך מאוזנת ואין לי בעייה איתה, יש לי בעייה עם אג'נדות. אג'נדה, למשל, ששחקנים מבוגרים כבר לא יכולים לתרום ( שאראס טרף את הטיעון הזה יפה מאוד בסדרה האחרונה וגם הוא הושמץ ).
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי חנו'ש » 15 אפריל 2012, 19:57

Holiday_Armadillo כתב:כמו תמיד במצבים קיצוניים, האמת הכי כנראה איפשהו באמצע..
יש פה אנשים שלא היו מגיבים למצב של פאפאס אם פאפאס לא היה פאפאס(ורק בשביל עוד פעם..פאפאס)
יש פה אנשים(ואני ביניהם)שלא מעניין אותם העבר ולא מעניין אותם מי הוא היה פעם אלא רק מי הוא עכשיו ורק החלטת המאמן
הוא כבר לא מה שהיה פעם ואולי לא מקבל את הביקורת שמגיעה לו רק בגלל השם שלו? גם מצב גדול שכן..

בסופו של יום, השידוך לא התאים לשני הצדדים..היא לא אהבה שהוא גוזז ציפורניים באמצע הסלון והוא לא אהב שהיא לא גילחה רגליים..ניפרד כידידים ונמשיך הלאה..אל תיקחו את זה ללב אתם רק מקורבים של הזוג..אין טעם לקחת צד..

כרמל, זה בסדר גמור.
אבל (ואני לא מדברת עליך), אפשר לעשות את זה בלי לפגוע בכבודו של הבנאדם ולהצליח להכפיש גם את השחקן שהיה בעבר, למרות שביקורת ניתן להעביר רק על השחקן שהוא היום.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 אפריל 2012, 20:01

yarinsaky כתב:ההודעה שלך מאוזנת ואין לי בעייה איתה, יש לי בעייה עם אג'נדות. אג'נדה, למשל, ששחקנים מבוגרים כבר לא יכולים לתרום ( שאראס טרף את הטיעון הזה יפה מאוד בסדרה האחרונה וגם הוא הושמץ ).

כמו שאמרתי..זה כנראה הביצה והתרנגולת..
מישהו אמר שהוא זקן אז מישהו אמר ''אבל זה פאפאס''
או שמישהו אמר שזה פאפאס והוא צריך לשחק אז מישהו אמר ''הוא כבר לא מה שהיה פעם''
זה במילא לא משנה..הוא הגיע לכאן לסיבוב ויעזוב בסוף העונה..אנשים פה סתם מבזבזים על זה עצבים וכאב לב בלי סיבה טובה..

חנו'ש כתב:
Holiday_Armadillo כתב:כמו תמיד במצבים קיצוניים, האמת הכי כנראה איפשהו באמצע..

כרמל, זה בסדר גמור.
אבל (ואני לא מדברת עליך), אפשר לעשות את זה בלי לפגוע בכבודו של הבנאדם ולהצליח להכפיש גם את השחקן שהיה בעבר, למרות שביקורת ניתן להעביר רק על השחקן שהוא היום.

ופה אני מדברת על העניין של האיזון..
יש כאלה שבכל הזדמנות יזכירו את זה שהוא פאפאלוקאס הגדול ויש כאלה שיזכירו שהוא לא אותו שחקן של פעם..
אני נוטה לסיבה השנייה אבל אני יודעת שדברים כאלה גוררים ויכוחים ובדיוק את חילופי ה''האשמות'' האלה וזה פשוט לא נגמר..כל אחד יביא סיבה למה פאפאלוקאס זה פאפאלוקאס ולמה פאפאלוקאס כבר שחקן גמור..

דעתי האישית היא שאם השם של פאפאלוקאס היה שונה הביקורות פה היו שונות לחלוטין..די מפריע לי שאני לא חושבת שאחרים רואים את זה בצורה אובייקטיבית אבל אני מניחה שהם יכולים להגיד אותו דבר על הצד שלי אז אני פשוט לא נכנסת לויכוחים כאלה..חבל על הזמן ועל האנרגיות :nono
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 15 אפריל 2012, 20:07

זה בסדר, אני כבר לא מתלונן על זה.
דווקא בתחילת העונה התווכחתי הרבה על זה שצריך לתת לו לשחק יותר, עכשיו אני אדיש לגמרי ואפילו ציני לגמרי בעניין. ברור לגמרי שזה כבר סיפור של פעם והוא עוזב בקיץ ליוון, לשחק או לפרוש.
הבעייה שאוהדי מכבי הצעירים יזכרו את הפאפאס הזה וזה קצת חבל. אפשר להפיל גם את זה על החמור שמשחק היום בנ.ב.א והבריז. :)
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: BIG sofo, Google [Bot] ו־13 אורחים