המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

מלפפונים ברעל!

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אשכול אירופה: חדשות, החתמות, תוצאות משחקים וכו'

הודעהעל ידי חנו'ש » 03 יוני 2012, 17:57

מן הסתם הוא התכוון ליוגי הו... :whistle
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי jol9 » 03 יוני 2012, 17:59

yarinsaky כתב:או שפארמר מתגעגע לחומוס אצל שאראס במסעדה ?

אני מתכוון לאוחיון כמובן. אני מבטיח לכם, שכמו שניסו ולא הצליחו להביא לכאן זר טוב מליאור, כך גם לא יצליחו להביא רכז טוב מאוחיון.
הכוונה כמובן בתקציב נמוך יחסית. לא יהיה כאן פארגו נוסף, ולא יהיה כאן פארמר ב300K.

החתמה של כל מיני שחקנים סוג ג' מאירופה בעבור 600K, זה מתכון בטוח לכשלון.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 03 יוני 2012, 18:02

jol9 כתב:

אני מתכוון לאוחיון כמובן. אני מבטיח לכם, שכמו שניסו ולא הצליחו להביא לכאן זר טוב מליאור, כך גם לא יצליחו להביא רכז טוב מאוחיון.
הכוונה כמובן בתקציב נמוך יחסית. לא יהיה כאן פארגו נוסף, ולא יהיה כאן פארמר ב300K.

אוחיון עלה 200 אלף בקיץ הקודם ואתה לא חשבת שהוא מסוגל להיות אפילו רכז שני , כך שהתיאוריה שלך לא בהכרח נכונה.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי שחף » 03 יוני 2012, 18:04

jol9 כתב:

שיחק כאן 6 שנים מתאזרח טוב מליאור, בגלל זה לא בא זר.
לגבי אוחיון, זה בדיחה. הוא לא מתקרב ליכולות האתלטיות והמהירות של הרכזים האמריקאים(ג'קסון, מקאלב) ואין לו את הקליעה וחוכמת המשחק של האירופאים המובילים.להזכיר לך שלפני הסדרה מול פאו הוא קלע משהו כמו 4 נקודות למשחק. אלא אם מכבי מביאה את נבארו בעמדה 2 , זה רעיון נוראי.
שחף

הודעהעל ידי Chen » 03 יוני 2012, 18:07

jol9 כתב:
Chen כתב:
jol9 כתב:
Chen כתב:
~BenTom~ כתב:ארון ג'קסון חתם בצסקא....

אני מאוד מאוכזב ממכבי, לא מסוגלים להחתים שחקן שאנחנו שמים עליו פה עין כבר שנתיים שהוא בהחלט מה שאנחנו צריכים, וגם עומד בטווח המחירים שלנו. היו צריכים להפעיל עליו יותר לחץ ולהסביר לו שכאן הוא יהיה שחקן מוביל. אני בטוח שבצסקא הוא יהיה פחות דומיננטי בקו האחורי שלהם. עכשיו אני פוחד שנצא קירחים מכאן ומכאן ובסוף לנגפורד לא ישאר, ואז נקבל שני הימורים בקו האחורי, אני כבר רואה את זה קורה, תמיד קורה משהו מסריח שמחכים יותר מידי זמן, כמו שנה שעברה שלא מיהרו להביא רכז ואז פארגו ברח ונאלצנו לאתר דברים.

האמת, פוסט די הזוי.
"לא מסוגלים להחתים שחקן שחקן שאנחנו שמים עליו פה עין כבר שנתיים שהוא בהחלט מה שאנחנו צריכים, וגם עומד בטווח המחירים שלנו"....

כל מילה נוספת מיותרת.

אנחנו- הכוונה מכבי כקבוצה שאנחנו האוהדים מרגישים חלק ממנה.

חן, תהיה רציני. זה שאתה ועוד כמה אוהדים רוצים שחקן מסויים, זה לא אומר שהקבוצה רוצה אותו, וזה לא אומר שזה בדיוק מה שהקבוצה צריכה, ובטח שזה לא אומר
שהוא עומד בטווח המחירים שלה.

על כל ג'קסון כזה, אפשר להביא עוד שמות של עשרה שחקנים שכל מיני אוהדים רוצים. הם יהיו טובים, מגניבים, מחוספסים וכו'. באמת שאין מה להתאכזב ששחקן אקראי
שאתה אוהב, לא מגיע.
אני אישית חושב שכבר יש לנו רכז מצויין, ושהכיוון של המאמן ושל ההנהלה הוא להמשך ולהפקיד את המושכות בידיים שלו. לדעתי זה הכיוון הנכון.

הוא עלה גם כמועמד חזק בתקשורת אז אם זה אכן היה נכון, אם הקבוצה רצתה אותו, סימן שהיא האמינה שהיא יכולה לשים עליו יד והוא יתאים לה לסגל...

מה הקשר? מי אמר ש"לא נלחמנו"? ומה זה עוזר אם "נלחם?" בזמן האחרון מדברים פה על שחקנים כאל חפצים ממש. למה שג'קסון יסכים לבוא למכבי? למכבי אין כסף להתמודד עם צסק"א! שחקן שצסק"א רוצה יהיה שם, בטח שלא פה. ואם הם רוצים אותו אז הוא לא יהיה פה. הגיע הזמן שתבין. מילא היינו מתחרים עם מאלגה או משהו כזה, אבל רבאק, צסק"א!
שנה שעברה לא היה חסר עוד גארד. היה פארגו והלפרין, היו שיחות עם גארדים, פארגו דפק והבריז, בפעולת בזק הגיעו פאפאס ופארמר, כי השוק היה ריק לגמרי.
אם היינו מחתימים שחקנים מהר כמו שאתה רוצה, לאנגפורד לא היה פה. לא צריך למהר לסגור את הסגל אחרי שבוע וגם לא אחרי חודש.

למה אתה מוציא אותנו מסכנים ליד צסק"א?אם אנחנו מסכנים דבר ראשון בואו נבכה כאן כולם(זה משחרר) ונכריז על יום מסכנות שיצויין מידי שנה כאן בפורום, דבר שני אם אנחנו מסכנים אנחנו מסכנים לכל דבר אז בוא נכוון למועמדים שמתאימים לנו:קיצן,בנקס ומיטב ככוכבי העל שניתן למצוא בליגת קופל. אם אנחנו לא מסכנים, לא צריך לפחד מצסקא!
נערך לאחרונה על ידי Chen בתאריך 03 יוני 2012, 18:11, נערך 3 פעמים בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Chen

הודעהעל ידי jol9 » 03 יוני 2012, 18:08

yarinsaky כתב:
jol9 כתב:

אוחיון עלה 200 אלף בקיץ הקודם ואתה לא חשבת שהוא מסוגל להיות אפילו רכז שני , כך שהתיאוריה שלך לא בהכרח נכונה.

אני לא חשבתי הרבה דברים. זה לא אומר שאי אפשר להודות בטעות ולגבש דעה חדשה.
ד"א לא זכור לי שחשבתי שהוא לא ראוי להיות רכז מחליף. תמיד אהבתי את יוגי.

אתה יודע מה? אני מעדיף שחקן לא מוכר, צעיר עם פוטנציאל, אפילו מישהו מהליגה כרכז שני ליוגי, ע"פ כל מיני רכזי על בעיני עצמם שקלעו 14 נק' בליגה האיטלקית, וחושבים
שההתקפה צריכה להתחיל אצלהם ולהסתיים אצלהם. אין לי כוח לשחקנים כאלה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 03 יוני 2012, 18:09

חוץ מזה, מה טרנס מוריס? עז? (מתייחס לפוסט על אליהו)
שחף

הודעהעל ידי חנו'ש » 03 יוני 2012, 18:11

jol9 כתב:אתה יודע מה? אני מעדיף שחקן לא מוכר, צעיר עם פוטנציאל, אפילו מישהו מהליגה כרכז שני ליוגי, ע"פ כל מיני רכזי על בעיני עצמם שקלעו 14 נק' בליגה האיטלקית, וחושבים
שההתקפה צריכה להתחיל אצלהם ולהסתיים אצלהם. אין לי כוח לשחקנים כאלה.

די תיארת עכשיו כ-99% מ"רכזי" הליגה....
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי yarinsaky » 03 יוני 2012, 18:12

אפשר להודות בטעויות, גם אני טועה ולא חשבתי שהוא יהיה טוב כל כך .

אבל אתה עושה קפיצה גדולה מדי כשאתה רוצה להפוך אותו כבר לרכז מוביל ולהפיל הכול על הכתפיים שלו, לא מדובר על שחקן מוכשר במיוחד גם אם השתפר.
פיני הזהיר לפני שבועיים שבעונה הבאה דברים עלולים להיראות אחרת לגביו.
נערך לאחרונה על ידי yarinsaky בתאריך 03 יוני 2012, 18:14, נערך פעם אחת בסך הכל.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי שחף » 03 יוני 2012, 18:12

יאללה, בוא נביא את נעימי ונתחרע על היורוקאפ.
שחף

הודעהעל ידי asafb96 » 03 יוני 2012, 18:13

למה אתה מוציא אותנו מסכנים ליד צסק"א?אם אנחנו מסכנים, אנחנו מסכנים לכל דבר אז בוא נכוון למועמדים שמתאימים לנו:קיצן,בנקס ומיטב ככוכבי העל שניתן למצוא בליגת קופל. אם אנחנו לא מסכנים, לא צריך לפחד מצסקא!

למה אני מוציא אותנו מסכנים ליד צסק"א? כי אנחנו מסכנים ליד צסק"א! מתי תפנים את זה? מכבי לא יכולה להתמודד עם צסק"א על שחקנים!
לא צריך לפחד מצסק"א, מי אמר שצריך לפחד מהם? לא צריך לפחד מהם, אבל אתה צריך להפנים כבר שאם צסק"א רוצים את ג'קסון אז הוא יהיה שם, כי אין לנו כסף להתמודד איתם. הקבוצה הזאת שילמה השנה 9 מיליון יורו רק ל3 שחקנים (קירי, חריאפה וקרסטיץ'). אין לנו כסף להתמודד איתם, תפנים במקום להמשיך להתלונן על ההנהלה שלא מביאה את השחקנים שבא לך
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 03 יוני 2012, 18:18

yarinsaky כתב:אפשר להודות בטעויות, גם אני טועה ולא חשבתי שהוא יהיה טוב כל כך .

אבל אתה עושה קפיצה גדולה מדי כשאתה רוצה להפוך אותו כבר לרכז מוביל ולהפיל הכול על הכתפיים שלו, לא מדובר על שחקן מוכשר במיוחד גם אם השתפר.

לא רכז יחיד. יהיה עוד רכז בסגל, ויש גם את הלפרין שמסר העונה משהו כמו 5 אסיסטים למשחק, וזה לא עם שחקנים מדהימים לצידו.
גם לאנגפורד עשה עבודה טובה השנה כרכז.

אני לא רואה איך ליד הלפרין, לאנגפורד ועוד רכז דומיננטי, יוגב מצליח לתת עונה טובה. נכון שמה שחשוב זה הקבוצה, אבל האמת בא לי קצת שגם השחקנים הישראלים
יבלטו קצת. האם יוגי לא הסתדר העונה עם איזשהו רכז אמריקאי שמשחק בליגה? האם הוא לא שיחק נפלא מול DD, ומול רכזים אחרים ביורוליג?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 03 יוני 2012, 18:19

שחף כתב:יאללה, בוא נביא את נעימי ונתחרע על היורוקאפ.

יכול להיות שאני טועה. נראה מי יגיע בקיץ, ונראה עד כמה הוא יצליח.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

Re: מלפפונים ברעל!

הודעהעל ידי where is the love? » 03 יוני 2012, 18:19

אני הייתי רוצה לראות כאן את פולן, אני חושב שהוא הימור טוב ובכל מקרה הוא מאוד ואולי אפילו הכי מחוספס! :heart
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי שחף » 03 יוני 2012, 18:21

בלי שום קשר, הגיע הזמן שמכבי תביא שותף במקום כץ(מיטש גולדהאר, גם כל צוות האימון של ברצלונה לא יהפכו את ברק יצחקי למסי. בוא לכדורסל כבר...). לפני 5 שנים מכבי שילמה מס מלא על וויצ'יץ' עם חוזה של 1.4 מיליון דולר לעונה, הביאה את מרכוס פייזר(מיליון), באטיסטה וטרנס מוריס. עכשיו מתקשים להשאיר את לאנגפורד שהוא לא שחקן בקליבר של ניקולה בשיאו ובטח לא עם הביקוש שהיה לניקולה.
שחף

הודעהעל ידי yarinsaky » 03 יוני 2012, 18:22

jol9 כתב:

לא רכז יחיד. יהיה עוד רכז בסגל, ויש גם את הלפרין שמסר העונה משהו כמו 5 אסיסטים למשחק, וזה לא עם שחקנים מדהימים לצידו.

אני לא רואה איך ליד הלפרין, לאנגפורד ועוד רכז דומיננטי, יוגב מצליח לתת עונה טובה. נכון שמה שחשוב זה הקבוצה, אבל האמת בא לי קצת שגם השחקנים הישראלים
יבלטו קצת. האם יוגי לא הסתדר העונה עם איזשהו רכז אמריקאי שמשחק בליגה? האם הוא לא שיחק נפלא מול DD, ומול רכזים אחרים ביורוליג?

אז בשביל מה להביא עוד רכז בכלל ? לא חבל על ה 300 או 500 אלף דולר ? אתה מראש חושב שהוא סתם יקח דקות או יהיה לא להיט גדול, אז זה באמת מיותר.

בוא נוותר מראש על זרים חדשים, כי כולם יהיו בינוניים בתקציב של מכבי במילא.

רק לפני שנה וחצי היו פה צמד גארדים מעולה כמו פארגו - פרקינס ושחקן כמו איידסון בקו האחורי, פתאום אנשים מתספקים ביוגי - אוחיון ולאנגפורד ומבסוטים עד הגג.
לי זה קצת מוזר.
נערך לאחרונה על ידי yarinsaky בתאריך 03 יוני 2012, 18:27, נערך פעם אחת בסך הכל.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי שחף » 03 יוני 2012, 18:26

jol9 כתב:

לי בא שמכבי תיקח גביע אירופה. מה לעשות שזה קצת סותר אחד את השני.(ולפני שאתה מזכיר את אולימפיאקוס, הלוואי שלהלפרין היה אשך אחד מהביצים של ספאנוליס ולאליהו 20% מהקשיחות של השחקנים היוונים).
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 03 יוני 2012, 18:29

שחף כתב:
jol9 כתב:

שיחק כאן 6 שנים מתאזרח טוב מליאור, בגלל זה לא בא זר.
לגבי אוחיון, זה בדיחה. הוא לא מתקרב ליכולות האתלטיות והמהירות של הרכזים האמריקאים(ג'קסון, מקאלב) ואין לו את הקליעה וחוכמת המשחק של האירופאים המובילים.להזכיר לך שלפני הסדרה מול פאו הוא קלע משהו כמו 4 נקודות למשחק. אלא אם מכבי מביאה את נבארו בעמדה 2 , זה רעיון נוראי.

בלו לא שחקן טוב מליאור. הוא שחקן טוב, אבל לא יותר טוב מליאור.
נכון, מוריס היה טוב יותר, והוא היה גניבה אדירה, בדיוק כמו פארגו. קשה לבנות על זה מראש.

לגבי אוחיון - יש לו את מה שצריך לדעתי. נכון, הוא לא יהיה דיאמנטידיס, אבל גם פולן שטיק לא יהיה. יש את לאנגפורד כבר בקבוצה. למה להביא עוד לאנגפורד אחד רק הרבה הרבה פחות איכותי?

בכל אופן, אין לי התנגדות אמיתית לכאן או לכאן. אני כן חושב שיש לנו בסיס ישראלי מצויין לעונה הבאה, ושהבסיס הזה צריך לקבל קרדיט ודקות. אול' הוכיחו השנה, ששחקנים מקומיים
יכולים להביא תארים. הישראלים של מכבי לא פחות טובים מהיוונים של אול' (פרט לספנוליס כמובן), ואני חושב שלתת להם צ'אנס אמיתי, זה לא דבר כזה רע.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 03 יוני 2012, 18:31

yarinsaky כתב:
jol9 כתב:

אז בשביל מה להביא עוד רכז בכלל ? לא חבל על ה 300 או 500 אלף דולר ? אתה מראש חושב שהוא סתם יקח דקות או יהיה לא להיט גדול, אז זה באמת מיותר.

בוא נוותר מראש על זרים חדשים, כי כולם יהיו בינוניים בתקציב של מכבי במילא.

רק לפני שנה וחצי היו פה צמד גארדים מעולה כמו פארגו - פרקינס ושחקן כמו איידסון בקו האחורי, פתאום אנשים מתספקים ביוגי - אוחיון ולאנגפורד ומבסוטים עד הגג.
לי זה קצת מוזר.

אוחיון, הלפרין ולאנגפורד זה אחלה קו אחורי. יותר טוב מזה שהיה לנו כאן השנה, ושאיתו כמעט הגענו לפיינל פור.
אני לא אומר שלא צריך עוד שחקן. פשוט אני חושב שזה לא חייב להיות סטאר. אם יש אפשרות להביא רכז מצויין, אז סבבה, אבל אם יביאו איזה וויל ביינום לעניים כזה, אז אני מעדיף
לוותר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 03 יוני 2012, 18:32

אני חושב שאליהו והלפרין נקבות באופי שלהם ולסמוך עליהם לתת תוצרת במשחקים הגדולים זה בערך כמו לסמוך על יניב גרין כסנטר המחליף של מכבי.לפניני ואוחיון יש ביצים אבל הם לא מוכשרים מספיק להוביל את מכבי. לאורך כל העשור הזה מי שסחב את הקבוצה לפיינל פורים ולהצלחות היו זרים, זה לא ישתנה בעקבות סדרה אחת טובה של אוחיון.
שחף

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: felix_r ו־177 אורחים