המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

שאפו לדייויד בלאט

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: שאפו לדייויד בלאט

הודעהעל ידי jol9 » 26 מאי 2012, 06:44

gandya כתב:
yzafrir כתב:הגדולה של בלאט זה שהוא יודע להוציא מהסגל שיש לו הרבה יותר ממה שכל מאמן אחר היה מצליח להוציא (כולל אוברדוביץ') .
אני לא רואה אף מאמן באירופה שהיה מצליח עם הסגל הזה יותר מדיויד ואני אפילו חושב שמאמן כמו פיני היה מאבד את האליפות עם הסגל הזה בגלל הגישה שלו...
זה לא חוכמה לבנות סגל במליונים ולקחת איתו תארים כמו שעשו מסינה אוברדוביץ' ואחרים , אבל לבנות סגל בתקציב קטן ולהביא אותו לפסגה זה דבר הרבה יותר גדול , ובגלל זה אני מאוד מעריך העונה את העבודה של איבקוביץ'.

תגיד לי על מה אתה מדבר? איזה סגל? התקציב של מכבי השנה הוא לא ממש נמוך הוא היה בינוני לגמרי, אם אתה מדבר על השחקנים אז בלאט הוא שבחר את השחקנים. קבוצות עם פוטנציאל נמוך בהרבה כבר זכו ביורוליג, מכבי של האפמן ומקדונלד הייתה קבוצה שהגיעה לגמר, נראה לך שזו הייתה קבוצה של תקציב גדול? אוברדוביץ זכה עם עוד איזה קבוצה בשם פרטיזן נראה לך שזו הייתה קבוצה בעלת תקציב גדול?
אני נותן לבלאט קרדיט על העונה הזו לא בגלל התקציב, ולא בגלל הכישרון(שהיה בינוני), אלה בגלל כל הקשיים שלא היו קשורים לכדורסל, הליגה האדריאטית, ועזיבת פארמר.

הסגל הארוך נבנה בין השאר משיקולי שלושת הליגות. בתקציב של מכבי, סגל ארוך, הוא בהכרח סגל בינוני יחסית.
אנחנו גם יודעים שדייויד לא היה אחראי על כל הסגל.

לבסוף, אי אפשר לבוא לבלאט בטענות על כך למשל שסופו החליט לקחת חופשה של 3/4 עונה. זה משהו שלא קל להתמודד איתו, והכריח את דייויד לשנות סגנון תוך כדי העונה.

אני מסכים עם צפריר. דייויד הוציא מהסגל הזה את המקסימום, והיה מאוד מאוד קרוב לעלות לפיינל פור.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־156 אורחים