המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 7 במאי, שלישי, 21:15

שוב אנשים ממכבי מדברים שטויות וגרינוולד שם עם המיקרופון

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

שוב אנשים ממכבי מדברים שטויות וגרינוולד שם עם המיקרופון

הודעהעל ידי שחף » 01 יוני 2012, 13:17

http://sports.walla.co.il/?w=/196/2538096
"עשינו שחמט לאובראדוביץ'"? מכבי לא הפסידה את הסדרה בסוף, מר גודס? שישמור על צניעות.
שחף

Re: שוב אנשים ממכבי מדברים שטויות וגרינוולד שם עם המיקרופון

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 01 יוני 2012, 13:26

אתה חושב שמבחינה טקטית הצוות המקצועי של מכבי ניצח את הצוות המקצועי של פאו?

"אם יושבים ומסתכלים על זה, אני חושב שעשינו להם כמה פעמים שח-מט. גרמנו להם להזיע. הם חשבו שיגמרו את הסדרה מולנו מהר מאוד, אני יודע את זה בוודאות. הם חשבו שאין לנו סיכוי איתם ברמה ההגנתית, שלא נוכל לעצור את הפיק אנד רול שלהם שהרג את כל הקבוצות באירופה. באמת נאלצנו להגיב עם דברים לא רגילים, שאנחנו לא עושים בדרך-כלל, אבל גרמנו להם לשנות את שיטת המשחק שלהם והכרחנו אותם לשחק כפי שלא שיחקו אף פעם, עם הרבה זריקות מבחוץ. דחפנו אותם לשחק אחד על אחד ועצרנו בהרבה מקרים את הפיק אנד רול של שאראס או דיאמנטידיס עם באטיסט, שזה משהו שבאירופה נתפס ככמעט בלתי-ניתן לעצירה".

אז מה היה חסר לכם?

"מזל. סל פה, שריקה שם, החלטה קטנה אחרת. ברגע שאתה מגיע למשחקים כל כך צמודים, כל דבר קטן יכול לשנות את כף המאזניים".

גודס תותח וגבר.
גרינוולד הנחש מוציא את הדברים מהקשרם, כרגיל.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי er79 » 01 יוני 2012, 13:30

אל תיכנס לקטנות, הכותרת יצאה מהקשרה. אני לא סובל את גרינוולד, אבל בגוף הכתבה הוא אמר היו פעמים שעשינו להם שחמט, והוא צדק.
er79

הודעהעל ידי שחף » 01 יוני 2012, 13:34

החציל האצטקי כתב:
אתה חושב שמבחינה טקטית הצוות המקצועי של מכבי ניצח את הצוות המקצועי של פאו?

"אם יושבים ומסתכלים על זה, אני חושב שעשינו להם כמה פעמים שח-מט. גרמנו להם להזיע. הם חשבו שיגמרו את הסדרה מולנו מהר מאוד, אני יודע את זה בוודאות. הם חשבו שאין לנו סיכוי איתם ברמה ההגנתית, שלא נוכל לעצור את הפיק אנד רול שלהם שהרג את כל הקבוצות באירופה. באמת נאלצנו להגיב עם דברים לא רגילים, שאנחנו לא עושים בדרך-כלל, אבל גרמנו להם לשנות את שיטת המשחק שלהם והכרחנו אותם לשחק כפי שלא שיחקו אף פעם, עם הרבה זריקות מבחוץ. דחפנו אותם לשחק אחד על אחד ועצרנו בהרבה מקרים את הפיק אנד רול של שאראס או דיאמנטידיס עם באטיסט, שזה משהו שבאירופה נתפס ככמעט בלתי-ניתן לעצירה".

אז מה היה חסר לכם?

"מזל. סל פה, שריקה שם, החלטה קטנה אחרת. ברגע שאתה מגיע למשחקים כל כך צמודים, כל דבר קטן יכול לשנות את כף המאזניים".

גודס תותח וגבר.
גרינוולד הנחש מוציא את הדברים מהקשרם, כרגיל.

ברור שגרינוולד יוציא דברים מהקשרם, אבל גודס לא מאתמול מדבר מול תקשורת והוא צריך לדעת לא להגיד דברים כאלה. ברור שאחר כך גרינוולד יצא עם כותרת מפגרת.
שחף

הודעהעל ידי חנו'ש » 01 יוני 2012, 13:34

אז כדאי שאנשים יפסיקו לקרוא רק את הכותרות ויקראו את כל הכמבה, ואם מישהו קובע עובדות רק על פי הכותרת זו בעיה שלו!!

בסה"כ גודס נתן אחלה ראיון ולא אמר שום דבר לא בסדר.
אותי עניין בעיקר המשפט הזה:
השאלה מי יהיה הגבוה המשמעותי השני לצידו יכולה להכריע את העונה הבאה שלכם. הנדריקס? מאריץ'? הטשמאייר? הרי אין לכם מספיק כסף בקופה לשני גבוהים בכירים נוספים, אלא רק לאחד.
יש לנו כמה מועמדים. אנחנו צריכים לשבת ולהתאים שחקנים אחד לשני. מאריץ' נמצא ברשימות שלנו, אבל אנחנו עוד חושבים.

אולי אני סתם מנסה להוציא מידע בכוח, אבל מעניין שגרינוולד שואל אותו לגבי כמה שחקנים וגודס עונה רק על מאריץ' שהוא מועמד.
חוץ מזה שהתשובה שלו די מתאימה להנחה שמכבי רק מחכה לסוף הסדרה ביוון ומנסה להסיט את האש כדי לא להסתבך עם פאו.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי שחף » 01 יוני 2012, 13:38

אני גם לא מבין למה גודס מתראיין לנחש הזה. הוא יכל לנסח את עצמו בצורה שלא תהיה הרמה להנחתה של גרינוולד(מעבר לזה שמה שהוא אומר פשוט לא נכון, כי שתי הקבוצות מבחינת רמת הכישרון שלהן היו מאוד קרובות. אם מכבי הייתה סוחבת יריב עדיף בהרבה לסדרה של 5 משחקים הייתי מסכים איתו).
שחף

הודעהעל ידי Mta_atic » 01 יוני 2012, 14:08

גודס דיבר לגמרי לעניין, ולטעמי הוא פגע בול בכל מילה שאמר.
פאו הייתה יכולה בקלות לסיים את העבודה עם מכבי בשלושה משחקים, עצם העובדה שנגרננו למשחק חמישי צמוד, בצורה שהייתה, מראה על טביעת אצבע טקטית של מאמנים.
לגמרי אין ספק שבחלק מהמקרים בלאט וגודס עשו שחמט לאוברדוביץ'.

לגבי פאפס, גרינוולד מתמחה בלהוציא דברים מהקשרם. סה"כ גודס שמר על קלאסה ופירגן לכולם.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי gandya » 01 יוני 2012, 14:28

שחף כתב:http://sports.walla.co.il/?w=/196/2538096
"עשינו שחמט לאובראדוביץ'"? מכבי לא הפסידה את הסדרה בסוף, מר גודס? שישמור על צניעות.

לא ראיתי משהו לא צנוע בראיון שנתן, הוא נתן הרבה כבוד לאוברדוביץ ולפאו, ולא אני לא מסכים(עם הדברים שאמרו כאן בהמשך), יחסי הכוחות לא היו שווים, היה ייתרון לפאו, אולי לא מבחינת כישרון, אבל בהחלט מבחינת נסיון, פאו רצה זמן כמעט בלתי נתפס עם אותו הסגל פחות או יותר, מכבי החליפה את כל הזרים שלה אשתקד, מהרבעיה שהייתה הלב של הקבוצה(שחורצי,אידסון,פרקינס, פארגו), לא נשאר אף אחד. (שחורצי לא היה אותו השחקן).
gandya

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 01 יוני 2012, 14:30

חנו'ש כתב:אז כדאי שאנשים יפסיקו לקרוא רק את הכותרות ויקראו את כל הכמבה, ואם מישהו קובע עובדות רק על פי הכותרת זו בעיה שלו!!

בסה"כ גודס נתן אחלה ראיון ולא אמר שום דבר לא בסדר.
אותי עניין בעיקר המשפט הזה:
השאלה מי יהיה הגבוה המשמעותי השני לצידו יכולה להכריע את העונה הבאה שלכם. הנדריקס? מאריץ'? הטשמאייר? הרי אין לכם מספיק כסף בקופה לשני גבוהים בכירים נוספים, אלא רק לאחד.
יש לנו כמה מועמדים. אנחנו צריכים לשבת ולהתאים שחקנים אחד לשני. מאריץ' נמצא ברשימות שלנו, אבל אנחנו עוד חושבים.

אולי אני סתם מנסה להוציא מידע בכוח, אבל מעניין שגרינוולד שואל אותו לגבי כמה שחקנים וגודס עונה רק על מאריץ' שהוא מועמד.
חוץ מזה שהתשובה שלו די מתאימה להנחה שמכבי רק מחכה לסוף הסדרה ביוון ומנסה להסיט את האש כדי לא להסתבך עם פאו.

אני חושבת שהוא דיבר על מאריץ' כי גרינוולד שאל אותו ספציפית על מאריץ' והוא פשוט לא הכניס את זה בראיון..זה לא משהו חדש או נדיר שכתבים עושים

אם גודס התייחס לשם של מאריץ' אז אני לא חושבת שיש ספק שגרינוולד כיוון אותו לשם אחרי החלק הראשון של התשובה(''יש לנו כמה מועמדים. אנחנו צריכים לשבת ולהתאים שחקנים אחד לשני.'')
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 01 יוני 2012, 14:42

יכול להיות שאת צודקת ואני סתם רואה דברים שאינם.
אבל אם לפי השמועות מכבי כבר היתה קרובה לסיכום עם מאריץ', והוא היה המועמד המוביל, מה קרה פתאום שמבחינה מקצועית הם שינו את דעתם ופתאום הם לא בטוחים שמאריץ' הוא השחקן המתאים??
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 01 יוני 2012, 14:44

חנו'ש כתב:יכול להיות שאת צודקת ואני סתם רואה דברים שאינם.
אבל אם לפי השמועות מכבי כבר היתה קרובה לסיכום עם מאריץ', והוא היה המועמד המוביל, מה קרה פתאום שמבחינה מקצועית הם שינו את דעתם ופתאום הם לא בטוחים שמאריץ' הוא השחקן המתאים??

נדיר שצוות מקצועי מתייחס לשחקן מסויים או אומר ''אנחנו יודעים בדיוק מה נעשה ואת מי להביא''..תמיד אומרים שיש כמה מועדונים וצריך לראות הכל

אני לא בטוחה שאם פדרמן לא היה אומר את מה שאמר על שרמאדיני אז גודס היה מרחיב עליו ככה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 01 יוני 2012, 14:50

Holiday_Armadillo כתב:

נדיר שצוות מקצועי מתייחס לשחקן מסויים או אומר ''אנחנו יודעים בדיוק מה נעשה ואת מי להביא''..תמיד אומרים שיש כמה מועדונים וצריך לראות הכל

אני לא בטוחה שאם פדרמן לא היה אומר את מה שאמר על שרמאדיני אז גודס היה מרחיב עליו ככה

מה קשור גרגמל? אני דיברתי על מאריץ'.
ברגע שפדרמן הודיע שגרגמל חתום, אז בוודאי שמותר כבר לצוות המקצועי לדבר על השחקן ועל הסיבה להחתמתו.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי שמואל1 » 01 יוני 2012, 14:59

לא מבין מה הבעיה , אחלה ראיון של גיא גודס.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 01 יוני 2012, 15:16

חנו'ש כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

מה קשור גרגמל? אני דיברתי על מאריץ'.
ברגע שפדרמן הודיע שגרגמל חתום, אז בוודאי שמותר כבר לצוות המקצועי לדבר על השחקן ועל הסיבה להחתמתו.

אבל זה מה שאמרתי
הוא לא אמר משהו שצוות מקצועי לא אומר בדרך כלל..תמיד אומרים ''אנחנו בודקים הרבה מועמדים לראות מי מתאים'' והסיבה היחידה שהוא דיבר מפורשות על שרמאדיני זה בגלל מה שפדרמן אמר
גם אם הוא היה חתום ופדרמן לא היה מדבר אז גודס היה אומר עליו בדיוק את מה שאמר על מאריץ'
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 01 יוני 2012, 15:31

אבל האמת שהוא היה היחיד שהוא אמר שמכבי בכלל חושבת עליו. ממה שהוא אמר על הנדריקס אפשר היה להבין שמכבי כבר לא מדברת איתו ועל הברזילאי הוא בכלל לא דיבר. אם מצליבים בין מה שגודס אמר לראיון עם מאריץ' זה נראה די ברור. אני לא חושב שהוא נשאל רק על מאריץ'(כי אחרת איך הוא הגיע לדבר על הנדריקס?).
שחף

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 01 יוני 2012, 15:37

שחף כתב:אבל האמת שהוא היה היחיד שהוא אמר שמכבי בכלל חושבת עליו. ממה שהוא אמר על הנדריקס אפשר היה להבין שמכבי כבר לא מדברת איתו ועל הברזילאי הוא בכלל לא דיבר. אם מצליבים בין מה שגודס אמר לראיון עם מאריץ' זה נראה די ברור. אני לא חושב שהוא נשאל רק על מאריץ'(כי אחרת איך הוא הגיע לדבר על הנדריקס?).

הוא היחידי שהוא הזכיר את השם שלו אבל אנחנו לא יודעים האם הוא כוון להגיד את השם שלו או לא
אני מאמינה שגרינוולד שאל אותו ספציפית על מאריץ' ובגלל זה הוא דיבר עליו
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 01 יוני 2012, 15:41

הכל יכול להיות, אנחנו בתקופת המלפפונים וכרגע המצב כל כך יבש מבחינת החתמות ומועמדים שאנחנו סתם מנסים לדלות כל שביב מידע ולהיתלות על כל פירורי מילים שהאנשים שכן יודעים מה שקורה מוציאים מהפה....
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי LIAV10 » 01 יוני 2012, 16:12

האמת, בלי להתייחס להוצאות מהקשרם של הגרינוולד הזה הצוות המקצועי של מכבי ניהל טוב יותר את הסדרה והוציא מהקבוצה שלו יותר אחוזי הצלחה ביחס ליכולת..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 01 יוני 2012, 16:30

כמה נקודות שעלו מן הרעיון של גודס:

- לפי דבריו, האדריאטית כן הכניסה למכבי כסף.
- לפאפאלוקאס היו לא מעט בעיות אגו והידיעות לפיהן הוא ביקש להשתחרר במהלך העונה הן כנראה עובדות מוגמרות, למרות ההכחשות של בלאט.
- רשמית - סופו לא ימשיך.
- כפי שפורסם במספר מקומות, מצבו של בורשטיין הפך משחקן ודאי וחתום לעונה הבאה, לסימן שאלה די גדול.
- מאריץ' על הכוונת, אבל הוא לא המועמד היחיד.

בגדול, לא שום דבר מרעיש או משהו שלא ידענו קודם, אלא יותר הבהרות לגבי נושאים שעוד לא קיבלו גושפנקה רשמית.
סה"כ, רעיון טוב ועינייני של גודס. לא מבין על מה הביקורת.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי Mta_atic » 02 יוני 2012, 18:46

חביב אורנג'ד כתב:כמה נקודות שעלו מן הרעיון של גודס:

- לפי דבריו, האדריאטית כן הכניסה למכבי כסף.
- לפאפאלוקאס היו לא מעט בעיות אגו והידיעות לפיהן הוא ביקש להשתחרר במהלך העונה הן כנראה עובדות מוגמרות, למרות ההכחשות של בלאט.- רשמית - סופו לא ימשיך.
- כפי שפורסם במספר מקומות, מצבו של בורשטיין הפך משחקן ודאי וחתום לעונה הבאה, לסימן שאלה די גדול.
- מאריץ' על הכוונת, אבל הוא לא המועמד היחיד.

בגדול, לא שום דבר מרעיש או משהו שלא ידענו קודם, אלא יותר הבהרות לגבי נושאים שעוד לא קיבלו גושפנקה רשמית.
סה"כ, רעיון טוב ועינייני של גודס. לא מבין על מה הביקורת.

איך הבנת את זה מהראיון?
זה הקטע שדיבר על פאפאלוקס, וממנו אי אפשר להבין חצי דבר על "לא מעט בעיות אגו" (אם כבר הפוך):

איך אתה מסביר את סוגיית תיאו פפאלוקאס? במבט לאחור, מה לא התחבר שם?

"מלכתחילה תיאו הגיע כשחקן מחליף, שאמור לתת דברים מהספסל. זה מה שהוא עשה כל הקריירה וזה מה שהוא היה צריך לעשות כאן. הבעיה של פפאלוקאס הייתה שיוגב השתלט על עמדת הרכז ועשה את הדברים הכי טוב שאפשר. אבל לזכותו ייאמר שהוא עזר מאוד ליוגב ודחף אותו. אני מאוד התפלאתי מהטיפול של פפאלוקאס ביוגב. ביחסים איתו הוא היה בלי אגו, ראה שיוגב עולה לפניו ואמר 'אוקיי, אני אתן לו מהניסיון שלי'. ברור שפפאלוקאס הרגיש פחות טוב כשהוא לא שיחק, גם אני הייתי שחקן ואני מבין מאיפה זה בא. הוא עדיין פפאלוקאס הגדול, אחרי הכל, אבל בסופו של דבר אנחנו כמאמנים צריכים ללכת עם השחקנים שהכי יכולים לעזור לקבוצה, ולכן יוגב שיחק יותר".

ועדיין, במהלך העונה פפאלוקאס ביקש פעמיים לעזוב.

"זה היה קטע של אגו אישי. לפעמים כשחקן אתה מצפה לקבל יותר ומתאכזב, אבל זה יכול לקרות לכולם. אגב, גם בחודש האחרון, כשפפאלוקאס הבין שהוא כמעט לא ישחק יותר, הוא עדיין היה חיובי באימונים באופן מדהים והשלים עם הסיטואציה[/[u]u]. לא פשוט לשחקן מסדר הגודל הזה לשמש כינור שני או משהו שולי, וצריך לתת לו קרדיט על זה שהמשיך לעזור ולרצות שהקבוצה תנצח".

ורק לציין - מה שגודס התכוון באומרו "קטע של אגו אישי" הכוונה היא להרגשה של שחקן בכיר ברמתו שנזרק לשולי הספסל ולא מקבל דקות. אין מה לעשות, לכולנו יש אגו אבל המרחק בין זה לבין "בעיות אגו" שמצטיירות לגמרי בצורה שלילית הוא רחוק.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־22 אורחים