המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ישראלים בכירים

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ישראלים בכירים

הודעהעל ידי jol9 » 03 יוני 2012, 06:53

yarinsaky כתב:לפי " ישראל היום " יהיו שני מחליפים לבלו - לאנדסברג וזר בעמדה 4 .
כנראה שמכבי לא מסוגלת בלי מתאזרח, אני בעצם לא זוכר מכבי בלי מתאזרח משנת 76 או משהוא כזה.

מכבי בונה לרוחב כמו כל קיץ. מצד אחד דייויד בלאט אוהב את זה, אז אין לנו מה להתלונן על העניין, מצד שני, בלאט עצמו התלונן שאין לו סופרסטאר.
איך יהיה לך סופרסטאר, אם אתה משלם לשחקן ה-11 וה-12 בקבוצה קרוב למליון דולר ברוטו?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 03 יוני 2012, 06:56

אין על מה להתלונן אבל בכל זאת נתלונן, כי אנחנו פולנים יהודים בסך הכול. :)

מכבי בכלל מכוונת על סופרסטאר מלכתחילה שיש לנו על מה להתלונן ?
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי yzafrir » 03 יוני 2012, 07:03

הבנייה לרוחב היא בגלל אילוצים ופחות בגלל מה שבלאט אוהב .
חוקי הקופליג מחייבים אותנו לכמות ישראלים מסויימת וכמו כן הצביון הישראלי (שלחלק גדול פה הוא מאוד חשוב ) גם אם זה על חשבון הישגים גורם לכך שמחתימים שחקנים ישראלים שברור שאם היו זרים הם לא היו נוחתים פה .
אישית , לא היה איכפת לי לראות רק ישראלי אחד בסגל (בשביל שיהיה קפטן) והעיקר שתיהיה קבוצה מנצחת וטובה ..זה גם יותר זול כלכלית...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי yarinsaky » 03 יוני 2012, 07:09

די עצוב מה שאתה אומר, צפריר. אני דווקא הייתי רוצה לראות ישראלים טובים שהם חלק מקבוצה ישראלית, אבל כל אחד והפטיש שלו.
תראה את אולימפיאקוס עם היוונים שלה, למשל.
ברור לי שהמצב די קשה מהבחינה הזאת בדור הנוכחי, אבל להרכיב כאן הארלם גלוב זה גם לא בדיוק חלום שלי.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי Thorin » 03 יוני 2012, 07:09

בגלל זה הייתי נותן כבוד לשני החברה הצעירים הררי וזלמנסון, הרי את הליגה מכבי תיקח בעזרת יוגב+4 זרים איכותיים בכל מקרה.
לא מבין למה חייבים להחזיק בישראלים יקרים כל כך בשביל הליגה, גם ככה מאריץ ושרמנדיני יידרסו כל צבע בליגה ולנגפורד פשוט טוב מכל גארד שיישחק כאן.
לתת להררי ולזמנסון להיות השחקן ה-11 וה-12, החזקת שישה ישראלים יקרים תפגע בנו קשה בבחירת הזרים שבסופו של דבר הם יהיו הפקטור שיכריע לאן נגיע ביורוליג- הצלבה או פיינל פור.
Thorin

הודעהעל ידי yzafrir » 03 יוני 2012, 07:14

Thorin כתב:בגלל זה הייתי נותן כבוד לשני החברה הצעירים הררי וזלמנסון, הרי את הליגה מכבי תיקח בעזרת יוגב+4 זרים איכותיים בכל מקרה.
לא מבין למה חייבים להחזיק בישראלים יקרים כל כך בשביל הליגה, גם ככה מאריץ ושרמנדיני יידרסו כל צבע בליגה ולנגפורד פשוט טוב מכל גארד שיישחק כאן.
לתת להררי ולזמנסון להיות השחקן ה-11 וה-12, החזקת שישה ישראלים יקרים תפגע בנו קשה בבחירת הזרים שבסופו של דבר הם יהיו הפקטור שיכריע לאן נגיע ביורוליג- הצלבה או פיינל פור.

לליגה אין בעיה שהם יהיו השחקן ה-11 וה-12
5 ישראלים בכירים פניני , יוגב , ליאור , סילבאן , יותם
2 או 3 ישראלים צעירים , זלמנסון והררי...
4 זרים ....

אבל ליורוליג סגל 9 שחקנים בכירים כביכול זה לא מספיק לדעתי . זה מזכיר לי שויוטריה שנה שעברה הגיע עם סגל של 8 שחקנים לסדרה נגד מכבי ופשוט קרסה...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי asafb96 » 03 יוני 2012, 07:20

12 שחקנים בכירים זה מיותר ולא יוביל אותנו לכלום
6 זרים-רכז, לאנגפורד, סמית', מאצ'בן, שרמאן ומאריץ'
4 ישראלים ישראלים בכירים-יוגב, הלפרין, פניני, ליאור
סגל של 10 שחקנים בכירים זה מספיק ביותר, 2 שחקנים בכל עמדה
אותם בכיף ישלימו הררי וזלמנסון. אם נשאר כסף, וטיוס זול ומקבל אזרחות, אז אין בעייה להביא גם אותו, כי בקוו הקדמי יהיה קצת יותר קשה להתמודד עם פציעה של אחד השחקנים. בקוו האחורי נסתדר גם עם פציעה לדעתי, אבל זה לא חובה, וצריך לקרות אך ורק אחרי שהסגל הושלם, והוא בא כ"בונוס" וגיבוי לקוו הקדמי.
לנדסברג שחקן מוכשר, אבל לא יהיה זול, ולטעמי מיותר להחתים אותו, אלא אם לאנגפורד עוזב. אם מחתימים אותו, אז בשכר סביר, ומשאילים. להביא אותו כSG שלישי אחרי הלפרין ולאנגפורד, שיש עוד את סמית' ופניני שיכולים לשחק 2, זה מיותר ובזבוז כסף מוחלט, כי המקסימום שהוא יראה זה פה ושם דקות בקופליה.
4-5 ישראלים בכירים זה בסדר גמור. יחד עם הררי, זלמסון, ואולי בלו שיסכים לחזור באמצע העונה, אם נצטרך כמובן, זה יותר מבסדר
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 03 יוני 2012, 07:44

yarinsaky כתב:אין על מה להתלונן אבל בכל זאת נתלונן, כי אנחנו פולנים יהודים בסך הכול. :)

מכבי בכלל מכוונת על סופרסטאר מלכתחילה שיש לנו על מה להתלונן ?

אני לא פולני. זאת המחלקה של יובל להתלונן... :bigsmile3
פשוט ציינתי את הobvious שקצת חבל ששוב מביאים שחקנים יקרים לפוזיציות האלה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 03 יוני 2012, 07:54

asafb96 כתב:12 שחקנים בכירים זה מיותר ולא יוביל אותנו לכלום
6 זרים-רכז, לאנגפורד, סמית', מאצ'בן, שרמאן ומאריץ'
4 ישראלים ישראלים בכירים-יוגב, הלפרין, פניני, ליאור
סגל של 10 שחקנים בכירים זה מספיק ביותר, 2 שחקנים בכל עמדה
אותם בכיף ישלימו הררי וזלמנסון. אם נשאר כסף, וטיוס זול ומקבל אזרחות, אז אין בעייה להביא גם אותו, כי בקוו הקדמי יהיה קצת יותר קשה להתמודד עם פציעה של אחד השחקנים. בקוו האחורי נסתדר גם עם פציעה לדעתי, אבל זה לא חובה, וצריך לקרות אך ורק אחרי שהסגל הושלם, והוא בא כ"בונוס" וגיבוי לקוו הקדמי.
לנדסברג שחקן מוכשר, אבל לא יהיה זול, ולטעמי מיותר להחתים אותו, אלא אם לאנגפורד עוזב. אם מחתימים אותו, אז בשכר סביר, ומשאילים. להביא אותו כSG שלישי אחרי הלפרין ולאנגפורד, שיש עוד את סמית' ופניני שיכולים לשחק 2, זה מיותר ובזבוז כסף מוחלט, כי המקסימום שהוא יראה זה פה ושם דקות בקופליה.
4-5 ישראלים בכירים זה בסדר גמור. יחד עם הררי, זלמסון, ואולי בלו שיסכים לחזור באמצע העונה, אם נצטרך כמובן, זה יותר מבסדר

אני חושב שהמשפט המודגש הוא משפט המפתח, בכלל ובהקשר לכדורסל המודרני בפרט.
לא רק שלא צריך גיבויים עם גיבויים, אלא שאותם גיבויים במקרה הצורך כבר משחקים אצלך בקבוצה.
במה רע פניני כ-2 לכמה דקות? וסמית'? האם יותם לא יכול לשחק 1? אפילו לאנגפורד. ומה עם הרכבי שלושת הגארדים?

אפילו בעמדה 4 אפשר לאלתר ולשחק קצת עם פניני שם. אפשר גם לשים את שני הפאוור פורוורדים כשני הגבוהים (במיוחד אם מילאן יהיה אחד מהם).

בקיצור יש אינספור אפשרויות, ובאף אחת מהן אני לא רואה שום בעיה שתצדיק להחזיק שחקנים יקרים נוספים מעבר לעשרה המדוברים.
המקרה היחיד כמו שציינת ואני מסכים, הוא גבוה חמישי, וגם זה בסימן שאלה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 03 יוני 2012, 07:59

יש עוד שיקולים בקבוצה כמו מכבי מעבר לבנות את בקבוצה של השנה הבאה.
האם תבטיח לי שהחיסכון על ישראלי בכיר יביא את מכבי להציע סכומים גדולים על זרים חדשים ? הרי אנחנו יודעים שכבר בקושי בקושי אפשר להוציא ממכבי את המיליון דולר על לאנגפורד שהוא לא זר חדש, גם זה אחרי שהבינו שבלו לא ממשיך .

לדעתי צריך גם לחשוב על העתיד ושחקנים כמו לאנדסברג בהחלט נכנסים לקטוגריה הזאת. לא מכיר אף גארד ישראלי צעיר שמתקרב לכשרון ולפוטנציאל שלו .
לשחקנים כאלו בד"כ גם נבנים עם הזמן, גם לבלו לקח כמה שנים להיות מה שהוא.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי jol9 » 03 יוני 2012, 08:01

yarinsaky כתב:יש עוד שיקולים בקבוצה כמו מכבי מעבר לבנות את בקבוצה של השנה הבאה.
האם תבטיח לי שהחיסכון על ישראלי בכיר יביא את מכבי להציע סכומים גדולים על זרים חדשים ? הרי אנחנו יודעים שכבר בקושי בקושי אפשר להוציא ממכבי את המיליון דולר על לאנגפורד שהוא לא זר חדש, גם זה אחרי שהבינו שבלו לא ממשיך .

לדעתי צריך גם לחשוב על העתיד ושחקנים כמו לאנדסברג בהחלט נכנסים לקטוגריה הזאת. לא מכיר אף גארד ישראלי צעיר שמתקרב לכשרון ולפוטנציאל שלו .
לשחקנים כאלו בד"כ גם נבנים עם הזמן, גם לבלו לקח כמה שנים להיות מה שהוא.

אז מה הבעיה לדבר איתו ולהגיע איתו להבנות כלליות, שבעוד שנה-שנתיים נניח הוא ייקבל הצעה ממכבי?
לא חייבים להביא אותו לקבוצה בכוח, שיתייבש על הספסל. הרי אם לאנגפורד נשאר ויותם מגיע, לא יהיה ואקום בעמדה הזאת כמו שהיה השנה ואקום בעמדה 1,
אליו נכנס אוחיון בהצלחה גדולה.

להחתים ולהשאיל... זה גם עולה לא מעט כסף.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 03 יוני 2012, 08:04

לא יודע, אולי, אבל הוא גם יכול לברוח למכבי תוך השנתיים האלו ואז נשאר עם..
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי jol9 » 03 יוני 2012, 08:20

yarinsaky כתב:לא יודע, אולי, אבל הוא גם יכול לברוח למכבי תוך השנתיים האלו ואז נשאר עם..

בסדר... יש המון שחקנים שמסתובבים בחוץ. לא את כולם מכבי יכולה להחתים ולהחזיק. עוד שנתיים יהיו שחקנים אחרים, חוץ מזה שבסיס הישראלים שיש
היום בקבוצה הוא בסיס שיכול לרוץ גם 3, 4 ואפילו 5 שנים בלי בעיות. יותם הוא השחקן הכי מבוגר בקבוצה הזאת, והוא בן 28.
מי יודע, אולי תוך שנה-שנתיים גם כספי יהיה פנוי בשוק, ואז בטח ובטח לא צריך שחקן כמו לאנדסברג.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 03 יוני 2012, 08:25

רק לא כספי, תעשה לי טובה. ממש לא רוצה שהוא יתקרב למכבי ב 5 השנים הקרובות. ירצה איזה מיליון דולר נטו לפחות .
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי jol9 » 03 יוני 2012, 09:53

yarinsaky כתב:רק לא כספי, תעשה לי טובה. ממש לא רוצה שהוא יתקרב למכבי ב 5 השנים הקרובות. ירצה איזה מיליון דולר נטו לפחות .

אם ירצה ככה, אז לא יהיה כאן.
בכל אופן, גם הרביעייה יוגי, גיא, ליאור ויותם, היא רביעייה באמת איכותית, שלא צריכה עוד חיזוק של מתאזרח.
אפשר לחזק בשחקן צעיר לפני פריצה. אפשר גם בשחקן ממש צעיר הרבה לפני פריצה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 03 יוני 2012, 14:19

אם במכבי בכל זאת מתעקשים להביא את לאנדסברג או טיוס, זה חייב להיות רק אחרי שהם בטוחים שבורשטיין לא יהיה כאן שנה הבאה.
למרות שאין ספק שלאנדסברג יהיה שידרוג על פני בורשטיין, צריך לברר בוודאות שניתן להיפטר מהחוזה הלא נמוך שלו.
אם אי אפשר להיפטר מבורשטיין, אז מכבי לא יכולה להרשות לעצמה גם את החוזה הגבוה שלו, גם את לאנדסברג וגם את הישראלים האחרים.
5 ישראלים זה מספיק (וגם קצת יותר מידי), מכיוון שהלפרין ככל הנראה יחליף את בלו כישראלי בכיר, כל ישראלי נוסף צריך לבוא על חשבון אחד אחר שכבר מיותר, לא בנוסף!!
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: מרסר ו־0 אורחים