המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

מלפפונים!

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מלפפונים!

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 יוני 2012, 20:28

yarinsaky כתב:מנסה בונזו ? :o אני כבר לא מעז להציע אותו יותר .

פורוורד חזק, קשוח שגם לוקח ריבאונד וגם קולע שלשות ? חפשו באנטרקטיקה .

למה עד לשם? העונה כשסטודמאייר היה פצוע כרמלו שיחק 4 והוא עזר המון בריבאונד ובשלשות..זה שפדרמן לא מוכן להציע לו חוזה מכובד זה כבר משהו אחר ואשמתו הבלעדית
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 18 יוני 2012, 20:28

jol9 כתב:
rc4991 כתב:
חנו'ש כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
חנו'ש כתב:לא עדיף שחקן שישלים בדיוק את האלמנטים בהם אליהו חלש??
כמה קשה זה כבר יכול להיות למצוא איזה לאזמה קצת פחות נגר??

ליאור חלש בריבאונד, בהגנה ובכל זריקה שהיא לא גויאבה
אני לא רואה שחקן בשוק שגם קולע שלשות וגם לאזמה בהגנה ככה שבעצם את צריכה הביא שני שחקנים שישלימו את האלמנטים שבהם ליאור חלש וזה לא הולך לקרות..רק צריך לבחור מה יותר חשוב למכבי, ההגנה והריבאונדים או השלשות(אני לא חושבת שיש פה תשובה נכונה)

ממתי יכולת קליעת שלשות הפך להיות אלמנט כל כך קריטי אצל פורוורד??
זה שבלו היה כישרון על בזה לא אומר שזו צריכה להיות הדרישה המרכזית שלנו מהפורוורד (ועובדה ש-99% מהפורוורדים הם לא קלעי שלשות טובים)

נכון
אם לא מצ'באן הייתי הולך על מנסה בונסו(למורת רוחו של יוני ;) )

:laugh2
תיזהר לך...

אתה לא אוהב שממחזרים שמות אבל עדיין מדובר על שחקן מצויין ולא איזה הייסליפ או שחקן זקן שמעבר לשיאו
בונסו יתן לנו הגנה,ריבאונד ואתלטיות שכל כך חסרות לקו הקדמי הזה+יכולות התקפיות טובות
אני מת על השחקן הזה וחושב שהוא גם ממש יתאים לשיטה של בלאט
חבל שהוא לא מועמד :::
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 18 יוני 2012, 20:30

Holiday_Armadillo כתב:
yarinsaky כתב:מנסה בונזו ? :o אני כבר לא מעז להציע אותו יותר .

פורוורד חזק, קשוח שגם לוקח ריבאונד וגם קולע שלשות ? חפשו באנטרקטיקה .

למה עד לשם? העונה כשסטודמאייר היה פצוע כרמלו שיחק 4 והוא עזר המון בריבאונד ובשלשות..זה שפדרמן לא מוכן להציע לו חוזה מכובד זה כבר משהו אחר ואשמתו הבלעדית

מצטער, לא אוהב את כרמלו.
מצד שני , לא הייתי מסרב לכרמלו במכבי . ( לא מספיק סרקסטי , אבל אני כבר עם עין עצומה , הגיע הזמן לסגור הבסטה ).
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי jol9 » 18 יוני 2012, 20:30

העונה הזאת של ליאור לא מייצגת. דייויד די גמר לו את הביטחון, ואת הסיכוי להפיק ממנו משהו.

ליאור רשם במהלך הקריירה שלו מספר רב של משחקים מצויינים נגד קבוצות גדולות. בכל מקרה, גם הויכוח הזה מיותר. ליאור חתום במכבי על חוזה גדול.
עם כל החולשות שלו, צריך לדעת איך להפיק ממנו את המירב, מבלי לשים על עמדה לא הכי קריטית במגרש רבע מהתקציב. זה פשוט חבל.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 יוני 2012, 20:34

jol9 כתב:העונה הזאת של ליאור לא מייצגת. דייויד די גמר לו את הביטחון, ואת הסיכוי להפיק ממנו משהו.

ליאור רשם במהלך הקריירה שלו מספר רב של משחקים מצויינים נגד קבוצות גדולות. בכל מקרה, גם הויכוח הזה מיותר. ליאור חתום במכבי על חוזה גדול.
עם כל החולשות שלו, צריך לדעת איך להפיק ממנו את המירב, מבלי לשים על עמדה לא הכי קריטית במגרש רבע מהתקציב. זה פשוט חבל.

אה לקלוע נגד המופארם 28 נקודות היה לו ביטחון ונגד ברצלונה פתאום לא היה לו ביטחון? מאוד נוח
ליאור נעלם נגד ברצלונה כי הוא לא הצליח לתפקד נגד הגבוהים לא בהגנה ולא בהתקפה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 18 יוני 2012, 20:35

אם להיות יותר רציניים, אז לטייפ הזה מתאים פוטסיס כמו שהמאמן שלקאנטו אמר, אבל במקרה שלו נראה לי שזה חלומות באספמיה ואני לא חושב שמילאנו תשחרר אותו.

לגבי מנסה בונסו, הוא התאים למכבי כשהיה לה את ניקולה שהיה יכול לשחק גם עם הפנים וגם עם הגב לסל ולמסור. עם סנטרים יותר כבדים שמשחקים בפנים(בתקווה שמאריץ' יהיה פה) הוא לא כל כך מתאים התקפית.
נערך לאחרונה על ידי שחף בתאריך 18 יוני 2012, 20:38, נערך 2 פעמים בסך הכל.
שחף

הודעהעל ידי חנו'ש » 18 יוני 2012, 20:36

Holiday_Armadillo כתב:
חנו'ש כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

אני לא רואה שחקן בשוק שגם קולע שלשות וגם לאזמה בהגנה ככה שבעצם את צריכה הביא שני שחקנים שישלימו את האלמנטים שבהם ליאור חלש וזה לא הולך לקרות..רק צריך לבחור מה יותר חשוב למכבי, ההגנה והריבאונדים או השלשות(אני לא חושבת שיש פה תשובה נכונה)

זה שבלו היה כישרון על בזה לא אומר שזו צריכה להיות הדרישה המרכזית שלנו מהפורוורד (ועובדה ש-99% מהפורוורדים הם לא קלעי שלשות טובים)

לבלאט זה חשוב אין מה לעשות
הוא התרגל לזה עם בלו והוא רוצה פורוורד שהוא יכול להעלות מהספסל ושיפתח לו את הצבע

מי אמר לך מה חשוב ומה לא חשוב לבלאט??
התרגל לבלו?? אז יתרגל למשהו אחר, גם אני אחרי 5 שנות פארקר התרגלתי אליו, מה לעשות??
אי אפשר לפסול עכשיו 99% מהפורוורדים כי הם לא קלעי שלשות.
אם זה היה דבר כל כך חשוב מהעמדה הזו, היו כנראה יותר פורוורדים שקולעים ל-3, כנראה שזה לא כזה חשוב לרוב הקבוצות.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי rc4991 » 18 יוני 2012, 20:41

שחף כתב:אם להיות יותר רציניים, אז לטייפ הזה מתאים פוטסיס כמו שהמאמן שלקאנטו אמר, אבל במקרה שלו נראה לי שזה חלומות באספמיה ואני לא חושב שמילאנו תשחרר אותו.

לגבי מנסה בונסו, הוא התאים למכבי כשהיה לה את ניקולה שהיה יכול לשחק גם עם הפנים וגם עם הגב לסל ולמסור. עם סנטרים יותר כבדים שמשחקים בפנים(בתקווה שמאריץ' יהיה פה) הוא לא כל כך מתאים התקפית.

למה שלא יתאים לשחק ליד מאריץ'?
מאריץ' יכול למשוך אליו את ההגנה וליצור חורים בהגנה ומנסה בונסו יוכל לנצל זאת לפעמים,מה גם שהגנה זה הצד היותר חזק שלו
נערך לאחרונה על ידי rc4991 בתאריך 18 יוני 2012, 20:43, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 18 יוני 2012, 20:42

Holiday_Armadillo כתב:
jol9 כתב:העונה הזאת של ליאור לא מייצגת. דייויד די גמר לו את הביטחון, ואת הסיכוי להפיק ממנו משהו.

אה לקלוע נגד המופארם 28 נקודות היה לו ביטחון ונגד ברצלונה פתאום לא היה לו ביטחון? מאוד נוח
ליאור נעלם נגד ברצלונה כי הוא לא הצליח לתפקד נגד הגבוהים לא בהגנה ולא בהתקפה

כרמל, זה טיעונים לא ענייניים. לא מדובר כאן בשחקן צעיר ולא מוכר. כולנו מכירים אותו, וראינו אותו לוקח אליפות מברצלונה, קולע דאבל פיגרס מול ריאל, ברצלונה, צסקא, סיינה,
פאו ואולימפיאקוס וכמובן מול קבוצות אחרות.

ליאור נתן עונה בינונית, אבל בין השאר בגלל שבלאט העדיף את בלו ולא נתן לו לשחק. כשהוא כן שיחק, אז הוא היה טוב לרוב.

אני כל הזמן אומר שליאור חייב לשדרג את עצמו. להתחזק, לעבוד קשה יותר בהגנה, להתאמץ יותר בריבאונד ולמסור קצת יותר. כמו שבלו עבר טרנספורמציה
מסקורר אגואיסט ואדם לא נחמד, לשחקן שהוא נהיה, ככה גם ליאור יכול.
לא רואה שום סיבה להשקיע סכומי עתק בכל מיני PFים, כשהחסרון בקו האחורי, הוא הרבה יותר חמור, וצריך גם להחתים סנטר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 יוני 2012, 20:43

חנו'ש כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
חנו'ש כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

לבלאט זה חשוב אין מה לעשות
הוא התרגל לזה עם בלו והוא רוצה פורוורד שהוא יכול להעלות מהספסל ושיפתח לו את הצבע

מי אמר לך מה חשוב ומה לא חשוב לבלאט??
התרגל לבלו?? אז יתרגל למשהו אחר, גם אני אחרי 5 שנות פארקר התרגלתי אליו, מה לעשות??
אי אפשר לפסול עכשיו 99% מהפורוורדים כי הם לא קלעי שלשות.
אם זה היה דבר כל כך חשוב מהעמדה הזו, היו כנראה יותר פורוורדים שקולעים ל-3, כנראה שזה לא כזה חשוב לרוב הקבוצות.

בלאט אמר מה חשוב לבלאט ואם היה לי כוח הייתי גם מחפשתאת הראיון הזה

כרמל, זה טיעונים לא ענייניים. לא מדובר כאן בשחקן צעיר ולא מוכר. כולנו מכירים אותו

בדיוק, וכולנו יודעים שהוא לא מגיע למשחקים מול הקבוצות החזקות ביורוליג
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 18 יוני 2012, 20:49

יוני, על כף יד אחת אני חושב שאפשר לספור את המשחקים הטובים של ליאור מול הקבוצות הגדולות. מהזיכרון אני יכול לשלוף את המשחק שלו מול צסק''א ביד אליהו, המשחק השלישי מול ברצלונה, משחק אחד טוב מול ריאל בחוץ בעונה הראשונה של פיני, המשחק הראשון ביד אליהו מול קאחה בשנה שעברה ופה זה גם די נגמר. ראוי לציין שכמות המשחקים מול הקבוצות האלה גדולה בערך פי שלוש.

במקרה שלו, זה כרוניקה של כישלון ידוע מראש. הגויאבה נתקלת בסבן פוטרים פיזיים שמשנים לו אותה, המשחק שלו עם הגב לסל פחות רלוונטי מול פאוור פורוורדים יותר חזקים ממנו ומעבר לזה כבר לא נשאר הרבה כי בשנים האחרונות הוא די ויתר על הליכה אגרסיבית לסל עם הפנים כמו שהוא עשה לא מעט בתחילת הקריירה שלו. מול הקבוצות האלה קשה גם להשיג נקודות במשחק מעבר כמו מול קבוצות יותר חלשות ופחות מאומנות.
צריך גם לומר שמכירים אותו הרבה יותר טוב. לזכותו יאמר שגם סופו בשנה הטובה שלו חוסל לחלוטין על ידי הקו הקדמי של פאו.
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 18 יוני 2012, 21:00

שחף כתב:יוני, על כף יד אחת אני חושב שאפשר לספור את המשחקים הטובים של ליאור מול הקבוצות הגדולות. מהזיכרון אני יכול לשלוף את המשחק שלו מול צסק''א ביד אליהו, המשחק השלישי מול ברצלונה, משחק אחד טוב מול ריאל בחוץ בעונה הראשונה של פיני, המשחק הראשון ביד אליהו מול קאחה בשנה שעברה ופה זה גם די נגמר. ראוי לציין שכמות המשחקים מול הקבוצות האלה גדולה בערך פי שלוש.

במקרה שלו, זה כרוניקה של כישלון ידוע מראש. הגויאבה נתקלת בסבן פוטרים פיזיים שמשנים לו אותה, המשחק שלו עם הגב לסל פחות רלוונטי מול פאוור פורוורדים יותר חזקים ממנו ומעבר לזה כבר לא נשאר הרבה כי בשנים האחרונות הוא די ויתר על הליכה אגרסיבית לסל עם הפנים כמו שהוא עשה לא מעט בתחילת הקריירה שלו. צריך גם לומר שמכירים אותו הרבה יותר טוב. לזכותו יאמר שגם סופו בשנה הטובה שלו חוסל לחלוטין על ידי הקו הקדמי של פאו.

בסדר... אפשר לחשוב שכל אלה שאתה רוצה להביא למכבי לעמדה 4, נתנו משחקים גדולים מול הקבוצות האלה.
את הכסף צריך לשים בעמדה 1, ולהביא 5 טוב. לא רוצה שיביאו לכאן איזה חיכוי רע של ליאור (שיתברר מן הסתם כפחות טוב ממנו), ובגלל זה במקום
לאנגפורד ומצ'באן יהיה לנו פולן והאטשמייר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 18 יוני 2012, 21:04

אתה מתלהב ממאצ'באן? אני חושב שהוא בדיוק הדוגמא לשחקן שמכבי תשרוף עליו כסף ברמה מיותרת אם תשאיר אותו(וזה לא נראה לי הכיוון). החוזה שלו הוא מיליון דולר לעונה. ברור שזה יעלה ברכז\שוטינג זול יור או בסנטר זול יותר.
שחף

הודעהעל ידי קודי » 18 יוני 2012, 21:08

הנדריקס חתם סופית במילאנו. עכשיו נקווה לקבל את מאריץ או ויוקאס (לא יודע למה, אבל אני מעדיף את השני, אם כי אהיה מרוצה בכל מקרה אם אחד משניהם יחתום).
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי felix_r » 18 יוני 2012, 21:11

קודי כתב:הנדריקס חתם סופית במילאנו. עכשיו נקווה לקבל את מאריץ או ויוקאס (לא יודע למה, אבל אני מעדיף את השני, אם כי אהיה מרוצה בכל מקרה אם אחד משניהם יחתום).

יש!
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 18 יוני 2012, 21:12

שחף כתב:אתה מתלהב ממאצ'באן? אני חושב שהוא בדיוק הדוגמא לשחקן שמכבי תשרוף עליו כסף ברמה מיותרת אם תשאיר אותו(וזה לא נראה לי הכיוון). החוזה שלו הוא מיליון דולר לעונה. ברור שזה יעלה ברכז\שוטינג זול יור או בסנטר זול יותר.

התכוונתי למאריץ' כמובן...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי מקובי » 18 יוני 2012, 21:16

קודי כתב:הנדריקס חתם סופית במילאנו. עכשיו נקווה לקבל את מאריץ או ויוקאס (לא יודע למה, אבל אני מעדיף את השני, אם כי אהיה מרוצה בכל מקרה אם אחד משניהם יחתום).

מאיפה המידע?
מקובי

הודעהעל ידי rc4991 » 18 יוני 2012, 21:23

למה לא מתווכחים איתי על מנסה בונסו?
זה ממש מעליב :sad1
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 18 יוני 2012, 21:26

rc4991 כתב:למה לא מתווכחים איתי על מנסה בונסו?

חמוד... :bigsmile3
אמרתי כבר לפני שהשם הזה עושה לי פריחה. אני אולי מזוכיסט קצת (מתווכח עם חביב בכל זאת), אבל זה כבר ברמות של חרקירי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 18 יוני 2012, 21:43

jol9 כתב:
rc4991 כתב:למה לא מתווכחים איתי על מנסה בונסו?

חמוד... :bigsmile3
אמרתי כבר לפני שהשם הזה עושה לי פריחה. אני אולי מזוכיסט קצת (מתווכח עם חביב בכל זאת), אבל זה כבר ברמות של חרקירי.

יש פה אנשים(כמוך)שמסוגלים להתווכח על דברים שטותיים על פני כמה עמודים אבל לגבי מנסה בונסו לא כותבים אף תגובה?????
אני דורש וויכוח :insist
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־215 אורחים