המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ריקי היקמן סיכם לשנתיים במכבי ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ריקי היקמן סיכם לשנתיים במכבי ת"א

הודעהעל ידי שחף » 18 יוני 2012, 19:57

חביב אורנג'ד כתב:
שחף כתב:גם וויז הוא עוד הברקה של מכבי. שחקן עם אינטילגנציית משחק של עכבר ביום רע. כל הכבוד לבחורים(יותר נכון לדרוקר). נדמה לי שהוא היה פחות או יותר בן גילו של היקמן ואפילו ביקר ביורוליג לפני כן.

וויז הגיע לכאן בגיל 28 וכרכז המוכח והמנוסה ביותר שהיה ניתן להביא במסגרת התקציב.
מכבי שמה עליו 850K והחתמתו דוקא זכתה פה לקרדיט.

הייתי נותן את וויז דוקא כדוגמא לשחקן יחסית מנוסה שנכשל וממש לא כמקרה אנלוגי להיקמן.

וויז הוא דוגמא לשחקן מוכח ומנוסה??? מה הוא עשה לפני כן, שיחק חצי עונה בציבונה??
שחף

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 18 יוני 2012, 20:03

jol9 כתב:
חביב אורנג'ד כתב:
שחף כתב:גם וויז הוא עוד הברקה של מכבי. שחקן עם אינטילגנציית משחק של עכבר ביום רע. כל הכבוד לבחורים(יותר נכון לדרוקר). נדמה לי שהוא היה פחות או יותר בן גילו של היקמן ואפילו ביקר ביורוליג לפני כן.

הייתי נותן את וויז דוקא כדוגמא לשחקן יחסית מנוסה שנכשל וממש לא כמקרה אנלוגי להיקמן.

מוכח ומנוסה??? לא מוכח ולא מנוסה. כשלון סקאוט מטורף של המערכת. ממש לא המוכח והמנוסה ביותר שאפשר להביא, בטח לא בסכום הזה, או משהו קרוב אליו.

ועדיין, שחקן ששיחק ביורוליג, נתן עונה טובה בליגה הרוסית, עבר גם הוא בליגה הגרמנית (ואף היה שם כוכב-על) והועדף ע"פ לא מעט שחקנים אחרים שהיו בשוק.
רמת הנסיון והמוכחות של וויזניבסקי היתה גבוהה יותר מזו שהיתה לשחקנים כמו אוחיון, פרקינס ופארגו לפני שהגיעו למכבי, גבוהה יותר מזו שהיתה למקלאב לפני שהגיע לפרטיזן וגם גבוהה יותר משל היקמן כרגע.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי שחף » 18 יוני 2012, 20:06

האמת שלגבי וויז זה היה פשוט שקוף שהוא יהיה כישלון מטורף. שחקן בלי שום יכולת לעשות משהו עם הכדור או קליעה מיוחדת, בלי יכולת לנהל את המשחק ברמה גבוהה.
שחף

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 18 יוני 2012, 20:10

שחף כתב:האמת שלגבי וויז זה היה פשוט שקוף שהוא יהיה כישלון מטורף. שחקן בלי שום יכולת לעשות משהו עם הכדור או קליעה מיוחדת, בלי יכולת לנהל את המשחק ברמה גבוהה.

קודם כל, אתה צודק לגבי היכולת שלו. בהחלט שחקן מאוד חלש שאני באמת לא מבין מדוע היו כאן אנשים שרצו שהוא ישאר.
הם זה היה שקוף שהוא יהיה כשלון? אני ממש לא בטוח. מכרו לנו שמדובר כאן ברכז טוב שנותן עונה טובה בליגה הרוסית ושבאמתחתו עונה טובה גם ביורוליג. שוב, וויז היה כנראה השחקן המנוסה והמוכח ביותר שהיה ניתן להביא במסגרת התקציב וגם עליו מכבי הוציאה לא מעט כסף.

מה שהביא אותו למכבי היתה כנראה הגישה השמרנית של פיני באותו קיץ, שהעדיף להביא בכל הכוח שחקנים ששיחקו בעבר ביורוליג ולא חיפש שחקנים לא מוכרים שיוכלו לפרוץ.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 18 יוני 2012, 20:12

חביב אורנג'ד כתב:
jol9 כתב:
חביב אורנג'ד כתב:

מוכח ומנוסה??? לא מוכח ולא מנוסה. כשלון סקאוט מטורף של המערכת. ממש לא המוכח והמנוסה ביותר שאפשר להביא, בטח לא בסכום הזה, או משהו קרוב אליו.

ועדיין, שחקן ששיחק ביורוליג, נתן עונה טובה בליגה הרוסית, עבר גם הוא בליגה הגרמנית (ואף היה שם כוכב-על) והועדף ע"פ לא מעט שחקנים אחרים שהיו בשוק.
רמת הנסיון והמוכחות של וויזניבסקי היתה גבוהה יותר מזו שהיתה לשחקנים כמו אוחיון, פרקינס ופארגו לפני שהגיעו למכבי, גבוהה יותר מזו שהיתה למקלאב לפני שהגיע לפרטיזן וגם גבוהה יותר משל היקמן כרגע.

חביב, אתה המתמטיקאי הכי לא מתמטיקאי שאני מכיר. עובדות לא מבלבלות אותך לחלוטין. אתה לוקח משפט ומכופף את כל המציאות שתתאים אליו... :bigsmile3

בוא נגיד שכל השחקנים שכשלו במכבי התאימו לתבנית של שחקנים מוכחים ומנוסים, וכל אלה שהצליחו מתאימים לתבנית של שלקנים כשרוניים, לא מוכרים ולפני הפריצה שלהם.
הצרה הכי גדולה היא ששאראס שובר לך את שתי התבניות... :happy2

וזה מה שקורה לך כשאתה רואה את הפרכת התזה הזאת:
תמונה
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 18 יוני 2012, 20:16

חביב אורנג'ד כתב:
שחף כתב:האמת שלגבי וויז זה היה פשוט שקוף שהוא יהיה כישלון מטורף. שחקן בלי שום יכולת לעשות משהו עם הכדור או קליעה מיוחדת, בלי יכולת לנהל את המשחק ברמה גבוהה.

קודם כל, אתה צודק לגבי היכולת שלו. בהחלט שחקן מאוד חלש שאני באמת לא מבין מדוע היו כאן אנשים שרצו שהוא ישאר.
הם זה היה שקוף שהוא יהיה כשלון? אני ממש לא בטוח. מכרו לנו שמדובר כאן ברכז טוב שנותן עונה טובה בליגה הרוסית ושבאמתחתו עונה טובה גם ביורוליג. שוב, וויז היה כנראה השחקן המנוסה והמוכח ביותר שהיה ניתן להביא במסגרת התקציב וגם עליו מכבי הוציאה לא מעט כסף.

מה שהביא אותו למכבי היתה כנראה הגישה השמרנית של פיני באותו קיץ, שהעדיף להביא בכל הכוח שחקנים ששיחקו בעבר ביורוליג ולא חיפש שחקנים לא מוכרים שיוכלו לפרוץ.

ומה היה פרקינס אם לא שחקן עם רזומה של 10 שנים ביורוליג?
אני חושב שמי שהביא את וויז זה שרון דרוקר. פיני תמיד האמין שרכז הוא הלב של הקבוצה ותמיד החתים במכבי (וגם באולימפיאקוס, אגב)רכזים דומיננטיים. עם מקדונלד ושאראס זה מאוד מאוד הצליח, עם וויל סולומון הרבה פחות(שילוב של אופי וסגנון משחק). לגבי הרזומה שלו, לא ראיתי הרבה זרים מהליגה הרוסית שהגיעו ליורוליג אחר כך בשנים האחרונות.
שחף

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 18 יוני 2012, 20:23

jol9 כתב:
חביב אורנג'ד כתב:
jol9 כתב:
חביב אורנג'ד כתב:

חביב, אתה המתמטיקאי הכי לא מתמטיקאי שאני מכיר. עובדות לא מבלבלות אותך לחלוטין. אתה לוקח משפט ומכופף את כל המציאות שתתאים אליו... :bigsmile3

בוא נגיד שכל השחקנים שכשלו במכבי התאימו לתבנית של שחקנים מוכחים ומנוסים, וכל אלה שהצליחו מתאימים לתבנית של שלקנים כשרוניים, לא מוכרים ולפני הפריצה שלהם.
הצרה הכי גדולה היא ששאראס שובר לך את שתי התבניות... :happy2

וזה מה שקורה לך כשאתה רואה את הפרכת התזה הזאת:
תמונה

ומה הקשר שמיטה להר סיני?
וויזנייבסקי היה שחקן לא מנוסה? האמנם?
לא ראיתי אף אחד שהעיז לזלזל ברמת הנסיון שלו כמו שעשו לפארגו או כמו שעושים עכשיו להיקמן.
ברמה העובדתית, הוא הגיע מליגה חזקה, לאחר כמה שנים של נסיון באירופה ולאחר שנה אחרת ביורוליג. שוב, עובדתית, הוא היה הרבה יותר מנוסה מלא מעט שחקנים שהגיעו לכאן והמחיר שלו היה גם בהתאם.

קשה להודות בכך ששחקן יחסית מנוסה (ויחסית לרוב כוכביה של מכבי בשנים האחרונות, הוא בפירוש מנוסה) לא התגלה כהצלחה? לא נורא.
תמיד יש את ווילי אנדרסון וחוסיין בשוק שנכשלו יותר :fuck
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 18 יוני 2012, 20:26

חביב, גם יניב גרין היה מנוסה. גם אבי בן שימול מנוסה ואפילו אלוף יורוליג...
עזוב נו, אנחנו צריכים לחזור לדבר באותה השפה על הדברים הרלוונטים.

פשוט נראה לי קצת מוזר שאתה מקווה שלאנגפורד יעזוב, ושמח על החתמתו של היקמן. אין כאן הגיון לטעמי.
ואם חלומו הרטוב של שחף יתממש, ולורבק יוצע למכבי, האם גם אז תטען שעדיף שלא, כי הוא מנוסה מדי?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 18 יוני 2012, 20:48

jol9 כתב:פשוט נראה לי קצת מוזר שאתה מקווה שלאנגפורד יעזוב, ושמח על החתמתו של היקמן. אין כאן הגיון לטעמי.
ואם חלומו הרטוב של שחף יתממש, ולורבק יוצע למכבי, האם גם אז תטען שעדיף שלא, כי הוא מנוסה מדי?

קודם כל, אני לא מקווה שלגנפורד יעזוב.
נראה לך מוזר? בסדר. לאנשים היה נראה מוזר שפיני רצה לוותר על קטש והיו גם כאלו שחשבו שלא ימצאו מחליפים ראויים לשחקנים כמו אנרדסון ופישר.

בכל אופן, אני לא יודע איך הדיון עובר מציון עובדה לגבי וויזנייבסקי (שאני באמת לא מבין איך דבריך קשורים אליה) לטזות ותאוריות.
כל מה שגרסתי בנושא, הוא שוויזנייבסקי היה שחקן יחסית מנוסה יותר משאר השחקנים שנחתו במכבי בשנים האחרונות ולמרות זאת הוא נכשל. חושב אחרת? העבודות שציינתי אינן נכונות? אז בוא נשאר בדיון הזה ולא נגלוש לנושאים אחרים.

הנסיון בכל זאת אישו גדול בהקשר של היקמן? אז הרשה לשאול - אילו גארדים יש כיום בשוק שהם גם בשיאם, גם נמצאים בהישג יד וגם בעלי נסיון יותר עשיר מזה של היקמן?
דיאמנטידיס וספנוליס עולים הון וכנראה שגם ישארו בקבוצתיהם, מקקאלב בדרך להשאר בסיינה (וגם הוא שחקן יקר מאוד), ג'קסון בדרך לצסקא וקופונן בדרך לחימקי. איזה שחקן יש היום שהוא גם לא צעיר מדי, גם לא זקן מדי, אך בד בדד, גם מספיק מנוסה ומוכח?
האם האופציות (הלא רבות) שנשארו, באמת עדיפות כ"כ על-פני זו של היקמן?
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 18 יוני 2012, 21:11

חביב אורנג'ד כתב:
jol9 כתב:פשוט נראה לי קצת מוזר שאתה מקווה שלאנגפורד יעזוב, ושמח על החתמתו של היקמן. אין כאן הגיון לטעמי.

קודם כל, אני לא מקווה שלגנפורד יעזוב.
נראה לך מוזר? בסדר. לאנשים היה נראה מוזר שפיני רצה לוותר על קטש והיו גם כאלו שחשבו שלא ימצאו מחליפים ראויים לשחקנים כמו אנרדסון ופישר.

בכל אופן, אני לא יודע איך הדיון עובר מציון עובדה לגבי וויזנייבסקי (שאני באמת לא מבין איך דבריך קשורים אליה) לטזות ותאוריות.
כל מה שגרסתי בנושא, הוא שוויזנייבסקי היה שחקן יחסית מנוסה יותר משאר השחקנים שנחתו במכבי בשנים האחרונות ולמרות זאת הוא נכשל. חושב אחרת? העבודות שציינתי אינן נכונות? אז בוא נשאר בדיון הזה ולא נגלוש לנושאים אחרים.

הנסיון בכל זאת אישו גדול בהקשר של היקמן? אז הרשה לשאול - אילו גארדים יש כיום בשוק שהם גם בשיאם, גם נמצאים בהישג יד וגם בעלי נסיון יותר עשיר מזה של היקמן?
דיאמנטידיס וספנוליס עולים הון וכנראה שגם ישארו בקבוצתיהם, מקקאלב בדרך להשאר בסיינה (וגם הוא שחקן יקר מאוד), ג'קסון בדרך לצסקא וקופונן בדרך לחימקי. איזה שחקן יש היום שהוא גם לא צעיר מדי, גם לא זקן מדי, אך בד בדד, גם מספיק מנוסה ומוכח?
האם האופציות (הלא רבות) שנשארו, באמת עדיפות כ"כ על-פני זו של היקמן?

לא יודע. אני באמת לא מכיר מספיק טוב את השוק.
אני מניח שאם נפשפש מספיק אז אולי נמצא. בכל אופן, אני חוזר ואומר שעצם ההחתמה היא לא הבעיה, אלא זה שהיא באה לפני השחקן הבכיר כביכול בקו האחורי.

באמת שאפשר לעצור בכך שכולנו מאחלים לו הצלחה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 19 יוני 2012, 05:35

מבחינתי , אין להיקמן שום יתרון על מעומדים אחרים שעלו כמו רייס , דרייפר או פולן .
אני גם חושב שהוא פחות מתאים מהם לשחק ליד לאנגפורד .
הוא דווקא יכול להתאים יותר כמחליף של לאנגפורד....
בכל מקרה שיהיה לו בהצלחה ואני מקווה שידעו להחתים את השחקנים הנכונים לידו כדי שההחתמה שלו תתברר כהברקה של בלאט..
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי er79 » 19 יוני 2012, 11:35

אגב, לא יודע למה, אבל ככל שאני מסתכל ביוטיוב על יותר ויותר סרטונים של היקמן, אני נוטה יותר ויותר לחשוב שבמכבי כבר יודעים שלנגפורד לא יישאר והיקמן בא על חשבונו. ניתן ללמוד מהביצועים שלו (אמנם גם אם אראה מאות סרטונים ביוטיוב זה עדיין לא מספיק וזו לא אינדיקציה, לכן אני מדגיש שזו תחושת בטן שלי ותו לא) שאכן ניהול משחק זה לא הצד החזק שלו, והוא סוג של קומבו גארד כמו לנגפורד, כאשר לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו על פני השני: לנגפורד שחקן אחד על אחד אדיר ויוצר מצוין, מנגד עושה רושם שהיקמן דווקא סלאשר לא פחות טוב מלנגפורד, וקלעי הרבה יותר טוב באופן מובהק. מבחינת רמת האתלטיות זה נראה לי די שווה בשווה, אולי היקמן מעט עולה עליו, מבחינת ניתור ומהירות. הגנתית עוד קשה לי להשוות. גם מבחינת ניהול משחק קשה לי להשוות. בסה"כ עושה רושם שהיקמן בא לשחק בעמדה 2, לצד אוחיון או רכז בכיר אחר. אני מקווה שאני לא טועה, כי אני לא בטוח שעמדה 1 היא העמדה המתאימה בשבילו. מצד שני, גם חבל לי אם לנגפורד יעזוב כי הייתי שמח לראות אותו במכבי, אבל אני מאמין שלא נראה אותו פה בעונה הבאה. רק העמדה של היקמן היא חידה בעיניי כרגע.
er79

הודעהעל ידי jol9 » 19 יוני 2012, 11:39

er79 כתב:אגב, לא יודע למה, אבל ככל שאני מסתכל ביוטיוב על יותר ויותר סרטונים של היקמן, אני נוטה יותר ויותר לחשוב שבמכבי כבר יודעים שלנגפורד לא יישאר והיקמן בא על חשבונו. ניתן ללמוד מהביצועים שלו (אמנם גם אם אראה מאות סרטונים ביוטיוב זה עדיין לא מספיק וזו לא אינדיקציה, לכן אני מדגיש שזו תחושת בטן שלי ותו לא) שאכן ניהול משחק זה לא הצד החזק שלו, והוא סוג של קומבו גארד כמו לנגפורד, כאשר לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו על פני השני: לנגפורד שחקן אחד על אחד אדיר ויוצר מצוין, מנגד עושה רושם שהיקמן דווקא סלאשר לא פחות טוב מלנגפורד, וקלעי הרבה יותר טוב באופן מובהק. מבחינת רמת האתלטיות זה נראה לי די שווה בשווה, אולי היקמן מעט עולה עליו, מבחינת ניתור ומהירות. הגנתית עוד קשה לי להשוות. גם מבחינת ניהול משחק קשה לי להשוות. בסה"כ עושה רושם שהיקמן בא לשחק בעמדה 2, לצד אוחיון או רכז בכיר אחר. אני מקווה שאני לא טועה, כי אני לא בטוח שעמדה 1 היא העמדה המתאימה בשבילו. מצד שני, גם חבל לי אם לנגפורד יעזוב כי הייתי שמח לראות אותו במכבי, אבל אני מאמין שלא נראה אותו פה בעונה הבאה. רק העמדה של היקמן היא חידה בעיניי כרגע.

גם לי יש תחושה כזאת.
אם זה אכן כך, אז אני לא צופה למשהו מסעיר מדי בעמדה 1. לטעמי הלפרין יפתח בחמישייה ואולי אפילו זה יהיה לצידו של אוחיון.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קודי » 19 יוני 2012, 11:45

jol9 כתב:
er79 כתב:אגב, לא יודע למה, אבל ככל שאני מסתכל ביוטיוב על יותר ויותר סרטונים של היקמן, אני נוטה יותר ויותר לחשוב שבמכבי כבר יודעים שלנגפורד לא יישאר והיקמן בא על חשבונו. ניתן ללמוד מהביצועים שלו (אמנם גם אם אראה מאות סרטונים ביוטיוב זה עדיין לא מספיק וזו לא אינדיקציה, לכן אני מדגיש שזו תחושת בטן שלי ותו לא) שאכן ניהול משחק זה לא הצד החזק שלו, והוא סוג של קומבו גארד כמו לנגפורד, כאשר לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו על פני השני: לנגפורד שחקן אחד על אחד אדיר ויוצר מצוין, מנגד עושה רושם שהיקמן דווקא סלאשר לא פחות טוב מלנגפורד, וקלעי הרבה יותר טוב באופן מובהק. מבחינת רמת האתלטיות זה נראה לי די שווה בשווה, אולי היקמן מעט עולה עליו, מבחינת ניתור ומהירות. הגנתית עוד קשה לי להשוות. גם מבחינת ניהול משחק קשה לי להשוות. בסה"כ עושה רושם שהיקמן בא לשחק בעמדה 2, לצד אוחיון או רכז בכיר אחר. אני מקווה שאני לא טועה, כי אני לא בטוח שעמדה 1 היא העמדה המתאימה בשבילו. מצד שני, גם חבל לי אם לנגפורד יעזוב כי הייתי שמח לראות אותו במכבי, אבל אני מאמין שלא נראה אותו פה בעונה הבאה. רק העמדה של היקמן היא חידה בעיניי כרגע.

גם לי יש תחושה כזאת.
אם זה אכן כך, אז אני לא צופה למשהו מסעיר מדי בעמדה 1. לטעמי הלפרין יפתח בחמישייה ואולי אפילו זה יהיה לצידו של אוחיון.

ואם זה כך you can kiss next season goodbye. האם המחליף של אחד הסקנד גארדים הטובים ביבשת הוא גארד חמוד שעולה 350 אלף דולר, שיחק עד היום רק עונה אחת בליגה נורמלית ועוד לא שיחק דקה אחת בשום מסגרת אירופאית?
קו אחורי של אוחיון, הלפרין, היקמן ולנדסברג הוא לא בינוני אלא עלוב ברמת יורוליג. לא קו אחורי שיוביל את מכבי לשום מקום.
נערך לאחרונה על ידי קודי בתאריך 19 יוני 2012, 11:46, נערך פעם אחת בסך הכל.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי jol9 » 19 יוני 2012, 11:46

קודי כתב:
jol9 כתב:

גם לי יש תחושה כזאת.

ואם זה כך you can kiss next season goodbye. האם המחליף של אחד הסקנד גארדים הטובים ביבשת הוא גארד חמוד שעולה 350 אלף דולר, שיחק עד היום רק עונה אחת בליגה נורמלית ועוד לא שיחק דקה אחת בשום מסגרת אירופאית?

מאוד יכול להיות... :(
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קודי » 19 יוני 2012, 11:47

jol9 כתב:
קודי כתב:
jol9 כתב:

גם לי יש תחושה כזאת.

מאוד יכול להיות... :(

אם זה יקרה זה סימן שתקציב השחקנים לא רק שלא נשאר זהה כמו שפדרמן טוען, וגם לא ירד העונה במעט אלא התרסק בעשרות אחוזים.
סתם להזכיר לכולם - בשנה שעברה היה קו אחורי שכלל את פרמאר ומאלט (ביחד הרוויחו בטח משהו כמו חצי מיליון דולר), פאפאלוקאס (עוד חצי מיליון דולר), אוחיון, בורשטיין (350-400 אלף דולר) ולנגפורד, כאשר גם הקו הקדמי לא היה מאוד זול.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי jol9 » 19 יוני 2012, 11:54

נחכה ונראה. יכול להיות שהדברים עוד ישתנו...
בינתיים הכיוון הוא משום מה החוצה ולא פנימה, או לכל הפחות מאוזן.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 19 יוני 2012, 11:56

נראה לי שבקרוב נשמע שוב על דורון פרקינס...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי קודי » 19 יוני 2012, 11:57

jol9 כתב:נחכה ונראה. יכול להיות שהדברים עוד ישתנו...
בינתיים הכיוון הוא משום מה החוצה ולא פנימה, או לכל הפחות מאוזן.

בינתיים לקח חודש להחתים שחקן של 350 אלף דולר, אז איך דברים פתאום ישתנו?
קודי

הודעהעל ידי קודי » 19 יוני 2012, 11:58

yzafrir כתב:נראה לי שבקרוב נשמע שוב על דורון פרקינס...

ואיך הוא בדיוק יעזור לנו? מי יהיה הסקורר בקו האחורי?
קודי

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: מרסר ו־21 אורחים