המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

דייויד בלאט

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דייויד בלאט

הודעהעל ידי שמואל1 » 12 יוני 2013, 18:38

MTA2311 כתב:
שמואל1 כתב:בנוסף, אם נבחן את הסגל של מכבי אז נגלה שהוא לא באמת שופע בשחקנים שהם "2 רמות מעל הליגה". היחידים שאני יכול לומר עליהם שהם באמת ברמה גבוהה יותר מהליגה - שון ג'יימס, ליאור אליהו (כשהוא בכושר טוב) ודווין סמית'.
כל השאר בכיף היו יכולים לשחק בגליל עליון או אילת ואף אחד לא היה מרים גבה.

וואלה. אין ספק שמדלי, שהיה בחמישיית העונה של היורוקאפ, יכול לשחק בגליל עליון. גם היקמן( שאני מתעב), שנותן מספרים מצויינים ביורוליג, יכול למצוא את עצמו בגליל עונה הבאה. לוגאן בכלל, שחקן שעבר בקאחה ובפאו, ללא ספק ימצא את עצמו בקרוב מאוד בנס ציונה.

חאלס. לבלאט לא מגיעות שום הנחות כזה מגיע לליגה.

מדלי לא יכול לשחק בגליל עליון, נכון. הוא גרוע מידי בשבילם. מדלי שחקן שיכול אולי לשחק בליגה השנייה.
היקמן לא ימצא את עצמו בגליל, כי כמו שאמרת הוא נתן מספרים טובים ביורוליג (ואלה רק מספרים, בפועל היקמן נתן עונה בינונית) אבל הוא היה יכול להגיע אליה השנה. כנ"ל לוגאן, שכבר מזמן איבד את המניות שלו באירופה אבל עדיין זוכרים לו תקופות יפות יותר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 12 יוני 2013, 18:40

אוי ואבוי להנהלה אם הם הולכים להפיל את האשמה על בלאט
חבורת חוצפנים שמכתיבה לו הכל ולא נותנת לו לבנות קבוצה נורמלית ובסוף הם יאשימו את בלאט?

אור,אתה באמת תחליט אם בלאט ישאר על סמך משחק אחד?
אני מסכים שמכבי עדיין יותר טובה מהליגה(אם כי לא בהרבה)אבל זה בהחלט משהו שראינו העונה (והנפילות שהיו לנו במהלכה היו בגלל שמכבי השנה כל כך חלשה)
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 12 יוני 2013, 18:45

rc4991 כתב:אוי ואבוי להנהלה אם הם הולכים להפיל את האשמה על בלאט
חבורת חוצפנים שמכתיבה לו הכל ולא נותנת לו לבנות קבוצה נורמלית ובסוף הם יאשימו את בלאט?

אני מסכים שמכבי עדיין יותר טובה מהליגה(אם כי לא בהרבה)אבל זה בהחלט משהו שראינו העונה (והנפילות שהיו לנו במהלכה היו בגלל שמכבי השנה כל כך חלשה)

אם לא היייתי בטוח שהמחליף שלו יהיה גודס אז יכול להיות שכן. צביקה פוטר אחרי איבוד האליפות, לקבוצה הרבה יותר טובה מחיפה, ואחרי שהוא עשה גמר יורוליג. למה לבלאט מגיע יותר קרדיט? בכל מקרה, גם אם אני לא חושב שצריך לפטר אותו בגלל הפסד במשחק אחד, זה לא פוטר אותו מאשמה על אובדן אליפות לקבוצה פחות טובה.
אני לא מאמין שאתם באמת חושבים שהשחקנים שהגיעו לפה לא הרבה יותר טובים משאר השחקנים בליגה. זה כאילו לא משנה מה יקרה, בלאט הוא חסין מבחינתכם. יש פה אנשים, שאי אפשר להוציא מהם אפילו מילת ביקורת אחת על בלאט.
גם הקבוצה ה"לא נורמאלית" הזאת, צריכה לקחת פה אליפות בהליכה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי rc4991 » 12 יוני 2013, 19:02

MTA2311 כתב:
rc4991 כתב:אוי ואבוי להנהלה אם הם הולכים להפיל את האשמה על בלאט

אם לא היייתי בטוח שהמחליף שלו יהיה גודס אז יכול להיות שכן. צביקה פוטר אחרי איבוד האליפות, לקבוצה הרבה יותר טובה מחיפה, ואחרי שהוא עשה גמר יורוליג. למה לבלאט מגיע יותר קרדיט? בכל מקרה, גם אם אני לא חושב שצריך לפטר אותו בגלל הפסד במשחק אחד, זה לא פוטר אותו מאשמה על אובדן אליפות לקבוצה פחות טובה.
אני לא מאמין שאתם באמת חושבים שהשחקנים שהגיעו לפה לא הרבה יותר טובים משאר השחקנים בליגה. זה כאילו לא משנה מה יקרה, בלאט הוא חסין מבחינתכם. יש פה אנשים, שאי אפשר להוציא מהם אפילו מילת ביקורת אחת על בלאט.
גם הקבוצה ה"לא נורמאלית" הזאת, צריכה לקחת פה אליפות בהליכה.

1.מי אמר שהפיטור של שרף היה מוצדק? וזה עוד בלי לדבר על זה שלשרף היתה קבוצה הרבה יותר מוכשרת
2.אני מסכים שרב השחקנים שלנו יותר טובים מהשחקנים בליגה ואנשים פה סתם נסחפים,מצד שני אתה מדבר כאילו סיימנו את העונה במקום השני-שלישי בזמן שסיימנו במקום הראשון הרבה לפני המחזור האחרון
3.הקבוצה הלא נורמלית הזאת ממש לא צריכה לקחת את הליגה בהליכה.היא כן צריכה לקחת אותה(ומבחינתי היא כבר עשתה את זה ושום משחק אחד על אליפות לא ישנה את זה)אבל לא בהליכה.
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 יוני 2013, 19:06

הפיטורים של צביקה לא היו בגלל האליפות
הפיטורים של פיני לא היו בגלל האליפות
וגם הפיטורים של בלאט (אם וכאשר) לא יהיו בגלל אליפות

אליפות היא רק תירוץ
נערך לאחרונה על ידי Holiday_Armadillo בתאריך 12 יוני 2013, 19:19, נערך פעם אחת בסך הכל.
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 12 יוני 2013, 19:09

Holiday_Armadillo כתב:הפיטורים של צביקה לא היו בגלל האליפות
הפיטורים של פיני לא היו בגלל האליפות
וגם הפיטורים של בלאט (אם וכאשר)לא יהיו בגלל אליפות

אליפות היא רק תירוץ

כל מילה בסלע.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 12 יוני 2013, 19:58

אור, במשחק אחד הכל יכול לקרות, וזה קרה כבר למאמנים גדולים (למשל למסינה העונה).

אני דווקא מסכים איתך שמכבי קבוצה טובה יותר ושהיא חייבת לעשות את זה בסוף, אבל זה לא יהיה קל, כי תמיד יש עצבים ולחץ.

בכל מקרה, אני רוצה שמכבי תיקח כמובן, ואח"כ שיגיעו להכרעה מה יהיה הלאה עם בלאט. לפי איך שזה נראה בתקשורת, כבר מכתירים את גיא, עם כל מיני כתבות
צבע וראיונות, ככה שיכול להיות שזה לא כזה רחוק.
אז אם זה גודס עם אליפות או גודס בלי אליפות, אני כמובן מעדיף את האופציה הראשונה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 13 יוני 2013, 18:14

http://sports.walla.co.il/?w=/151/2650545
מדברים שם כאילו בלאט כבר בחוץ,במיוחד בראיון עם גודס
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הקודם

חזור אל פורום אוהדים