המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ריקי היקמן

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ריקי היקמן

הודעהעל ידי yzafrir » 21 פברואר 2013, 11:36

אלמוג כתב:היקמן שחקן פח זבל, לא מבין מה אתם מתרגשים ממנו.
הייתי שולח אותו יחד עטוף כמתנה, יחד עם כל הזרים של מכבי (פרט לסמית', שאותו הייתי משאיר רק אם הוא עובר לתקן זר משלים ולא מוביל) מחוץ לישראל ומאחל לראות אותם רק שהם משחקים מול מכבי, וגם זה יזכיר לי את העונה הגועל-נפש הזו אז עדיף שיחתמו באיזה ליגת סינית(וזו הרמה שלהם).

נ.ב
זה לא כולל גם את קיינר-מדלי. הוא בכלל צריך להתרכז בדוגמנות שלו, ולנטוש את כל עולם הכדורסל. הבנאדם אנטי כדורסל. זר למקצוע.
הוא נסטור קומאטוס לעניים.

מתרגשים ממנו ?? קראת מה אנשים כתבו פה ? אין אף אחד שממש מתרגש מהשחקן הזה .
מחליף טוב לעמדה 2 וזה הכל , אבל מכבי לא יכולה להחזיק כלכך הרבה זרים ולכן אין לו מקום בסגל לשנה הבאה לדעתי .
הוא זונת סטט' כי השיפור שלו הוא בדיוק הפוך לשיפור של הקבוצה . בטופ 16 יש לו סטט' עוד יותר טוב מהשלב הראשון והקבוצה ניראת יותר רע.....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי or163 » 21 פברואר 2013, 13:04

זה הכל עניין של סדר עדיפויות,
היקמן לא השחקן האידיאלי אבל מכבי לא הולכים להביא חמישייה של כוכבים שנה הבאה, ולכן סדר העדיפויות צריך להיות להביא קודם כל רכז וסנטר בכירים ורק אח"כ, אם יישאר כסף לשוטינג גארד טוב אז אפשר להביא במקום היקמן, אבל לא נראה לי שמכבי תביא 3 שחקנים בכירים, כרגע אני מקווה לפחות לאחד.
ככה שאני מעדיף שהיקמן יישאר ויביאו רכז וסנטר טובים שזה יותר דחוף מאשר נגיד שלאנגפורד יבוא, אבל נישאר עם אוחיון כרכז פותח וקו קדמי של ג'יימס ופלאניניץ' שוב, ואז שוב נדבר על עונת 2014/15 בינואר.
סמל אישי של המשתמש
or163

הודעהעל ידי jol9 » 21 פברואר 2013, 14:21

or163 כתב:זה הכל עניין של סדר עדיפויות,
היקמן לא השחקן האידיאלי אבל מכבי לא הולכים להביא חמישייה של כוכבים שנה הבאה, ולכן סדר העדיפויות צריך להיות להביא קודם כל רכז וסנטר בכירים ורק אח"כ, אם יישאר כסף לשוטינג גארד טוב אז אפשר להביא במקום היקמן, אבל לא נראה לי שמכבי תביא 3 שחקנים בכירים, כרגע אני מקווה לפחות לאחד.
ככה שאני מעדיף שהיקמן יישאר ויביאו רכז וסנטר טובים שזה יותר דחוף מאשר נגיד שלאנגפורד יבוא, אבל נישאר עם אוחיון כרכז פותח וקו קדמי של ג'יימס ופלאניניץ' שוב, ואז שוב נדבר על עונת 2014/15 בינואר.

אני מעדיף את אוחיון בחמישיה כרכז (כשמאחוריו משחק רכז טוב יותר ממורן רוט) מאשר את היקמן בחמישייה.

היקמן הוא פשוט שחקן לקבוצות קטנות. קצת כמו אמקראם, אם כי הרבה פחות אגואיסט כמובן. בלאט עשה העונה טעות גדולה עם זה שנתן לו כ"כ
הרבה קרדיט.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי or163 » 21 פברואר 2013, 14:28

jol9 כתב:

אני מעדיף את אוחיון בחמישיה כרכז (כשמאחוריו משחק רכז טוב יותר ממורן רוט) מאשר את היקמן בחמישייה.

היקמן הוא פשוט שחקן לקבוצות קטנות. קצת כמו אמקראם, אם כי הרבה פחות אגואיסט כמובן. בלאט עשה העונה טעות גדולה עם זה שנתן לו כ"כ
הרבה קרדיט.

אז פה דעותינו חלוקות, אני חושב שעם אוחיון כרכז גם אם יביאו סנטר טוב ושוטינג גארד בכיר, במקרה הטוב נגיע להצלבה וגם זה לא בטוח, ע"ע עונת 2011/12.
קודם כל חייב להביא לפה רכז, ולא שום דבר לא ישתנה, בטח שלא הכדורסל שיישאר עלוב עם רכז בעל מוח של נעל כמו אוחיון.
כמו כן הטיעון שעם שחקנים טובים יותר אוחיון ישתפר לא מחזיק מים, ראינו שנה שעברה עם שחקנים יותר טובים משל השנה, אוחיון היה ברמה של העונה ואפילו פחות להוציא 3 וחצי משחקים מול פאו ששם הוא היה סביר פלוס בכללי וטוב למדי יחסית לשחקן מוגבל כמוהו.
סמל אישי של המשתמש
or163

הודעהעל ידי ankram » 21 פברואר 2013, 15:14

jol9 כתב:

הרבה קרדיט.

הלו!! :evil
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי jol9 » 21 פברואר 2013, 15:35

ankram כתב:
jol9 כתב:

הרבה קרדיט.

הלו!! :evil

שיט... אני תמיד מקפיד לכתוב אנקראם הגולש או אנקראם השחקן... הפעם פיקששתי ובגדול :blush1 :blush1
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 21 פברואר 2013, 15:36

or163 כתב:
jol9 כתב:

הרבה קרדיט.

אז פה דעותינו חלוקות, אני חושב שעם אוחיון כרכז גם אם יביאו סנטר טוב ושוטינג גארד בכיר, במקרה הטוב נגיע להצלבה וגם זה לא בטוח, ע"ע עונת 2011/12.
קודם כל חייב להביא לפה רכז, ולא שום דבר לא ישתנה, בטח שלא הכדורסל שיישאר עלוב עם רכז בעל מוח של נעל כמו אוחיון.
כמו כן הטיעון שעם שחקנים טובים יותר אוחיון ישתפר לא מחזיק מים, ראינו שנה שעברה עם שחקנים יותר טובים משל השנה, אוחיון היה ברמה של העונה ואפילו פחות להוציא 3 וחצי משחקים מול פאו ששם הוא היה סביר פלוס בכללי וטוב למדי יחסית לשחקן מוגבל כמוהו.

ההבדל הוא שאוחיון הוא שחקן קבוצתי, שמשחק עבור הקבוצה. היקמן לא יודע מה זה הקבוצה, לא מרוע, אלא פשוט כי הוא שחקן כזה.
בהקשר הזה הוא לא הרבה יותר טוב מאלן אנדרסון. הרבה יותר נחמד, אבל לא פחות מזיק למשחק הקבוצתי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 21 פברואר 2013, 16:43

מה עשיתם פה מאלן אנדרסון תת רמה?
אנדרסון הוא שחקן 5 רמות מעל היקמן!
רק ליפני שבוע אנדרסון קלע 26 נקדות בנצחון על ניקס בגארדן (כולל 6/8 לשלוש!)
היקמן היה נותן 10 שנים מחייו כדי להיות במקומו של אנדרסון

http://www.nba.com/playerfile/alan_ande ... stats.html
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 21 פברואר 2013, 18:46

felix_r כתב:מה עשיתם פה מאלן אנדרסון תת רמה?
אנדרסון הוא שחקן 5 רמות מעל היקמן!
רק ליפני שבוע אנדרסון קלע 26 נקדות בנצחון על ניקס בגארדן (כולל 6/8 לשלוש!)
היקמן היה נותן 10 שנים מחייו כדי להיות במקומו של אנדרסון

http://www.nba.com/playerfile/alan_ande ... stats.html

דיברתי על העניין של הנחמדות והסוליסטיות.
בכשרון הם נמצאים רחוקים אחד מהשני בערך כמו הדעות הפוליטיות של חנין זועבי ואריה אלדד.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי refael » 21 פברואר 2013, 18:50

לפי דעתי הוא צריך לתפוס את התפקיד של שארפ,להגיע כשחן שישי מהספסל שנותן הגנה אנרגיות ושלשות.
הוא לא צריך לפתןח בחמישייה שנה הבאה ואם זה התכנון אני מעדיף שישחררו אותו.
תמונה
refael

הודעהעל ידי jol9 » 21 פברואר 2013, 19:02

refael כתב:לפי דעתי הוא צריך לתפוס את התפקיד של שארפ,להגיע כשחן שישי מהספסל שנותן הגנה אנרגיות ושלשות.
הוא לא צריך לפתןח בחמישייה שנה הבאה ואם זה התכנון אני מעדיף שישחררו אותו.

היקמן הוא עוד תייר שעובר במכבי בדרך למקום אחר. ההשוואה בינו לבין דרק לא במקומה.

דרק היה נותן למכבי הרבה יותר מהגנה, אנרגיה ושלשות - וגם את אלה הוא עשה פי 10 יותר טוב מהיקמן.
הוא היה מנהיג וווינר שהיקמן לא יכול להיות גם בחלומות שלו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

ריקי היקמן

הודעהעל ידי yellowaura » 13 יוני 2013, 01:10

אני הולך לומר משהו לא פופולארי בפורום..
לדעתי היקמן הוכיח את עצמו השנה.
1. מכבי הגיעה להצלבה ביורוליג (בקושי ואם מזל ובכל זאת..) ובליגה הישראלית זכתה בגביע והגיעה לגמר בקלות. היקמן היה אחד הגורמים העיקריים בשתי החזיתות.
2. בעמדת הגבוהים השנה היה מעשית רק את ג'יימס (באירופה) כלומר הגארדים פיצו על קו קדמי חלש מאוד. לדעתי אחרי סמית' להיקמן היה את התרומה הגדולה מכולם.
3. סטטיסטית: היקמן מדורג 11 במדד היעילות הממוצעת אחרי ספאנוליס ולפני פארמר. תיאודוסיץ' מקום 19.
להיקמן כ- 13.5 נק', 3 אסיסטים, 1.4 חטיפות באחוזים לא רעים.

אז OK לא מדובר בפארקר אבל לדעתי מדובר בשחקן ששווה להשאיר כגארד חצי- בכיר. כמובן לא כמחליף לגארד בכיר. מדובר על שחקן של 500K בעונה הבאה. בטווח הזה של המחירים הוא בהחלט מהטובים שיש באירופה.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי jol9 » 13 יוני 2013, 08:27

yellowaura כתב:אני הולך לומר משהו לא פופולארי בפורום..
1. מכבי הגיעה להצלבה ביורוליג (בקושי ואם מזל ובכל זאת..) ובליגה הישראלית זכתה בגביע והגיעה לגמר בקלות. היקמן היה אחד הגורמים העיקריים בשתי החזיתות.
2. בעמדת הגבוהים השנה היה מעשית רק את ג'יימס (באירופה) כלומר הגארדים פיצו על קו קדמי חלש מאוד. לדעתי אחרי סמית' להיקמן היה את התרומה הגדולה מכולם.
3. סטטיסטית: היקמן מדורג 11 במדד היעילות הממוצעת אחרי ספאנוליס ולפני פארמר. תיאודוסיץ' מקום 19.

אז OK לא מדובר בפארקר אבל לדעתי מדובר בשחקן ששווה להשאיר כגארד חצי- בכיר. כמובן לא כמחליף לגארד בכיר. מדובר על שחקן של 500K בעונה הבאה. בטווח הזה של המחירים הוא בהחלט מהטובים שיש באירופה.

זה לא עניין של פופולרי או לא פופולרי. אין ספק שלהיקמן יש יכולות. הוא בסה"כ גם עשה הרבה מעבר למצופה ולמשכורת שלו.
אבל היקמן הוא שחקן שהמספרים שלו משקרים לטובתו לדעתי.
התרומה שלו להצלחה הקבוצתית היתה פחות גבוהה ממה שהמספרים מראים.

בכל אופן, יש בהחלט סבירות די גבוהה שהיקמן יישאר, וזה מבחינתי כמובן ייראה לאן מכבי מכוונת.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי אדגר פו » 13 יוני 2013, 09:04

יוני, פשוט תחשוב על היקמן כלאנגפורד לעניים ( סקורר פחות טוב כמובן ) ולא על רכז, זה יפשט דברים.
אני די מסכים עם זה שהיקמן ממשיך אומר שמכבי ממשיכה לכוון לבינוני, אבל זו המציאות. אנשים חושבים שמי יודע איזה תותח יגיע לצידו של היקמן אם הוא נשאר, יכול להיות שהיקמן יהיה הסקורר ולצידו יגיע רכז סולידי או משהוא כזה.
בכל אופן, זה לא מסעיר במיוחד, אבל זה מה יש. ( לא הייתי מהמר על זה שמכבי תביא עוד 2 גארדים זרים בנוסף אליו ).

צריך להוסיף הסתייגות ולהגיד שאם סמית' לא ממשיך יתפנה כסף ואז אולי דברים ישתנו, אבל קודם שנזכה באליפות, שבלאט ישאר וכדומה. הכול מוקדם מדי.
מכבי משנה דעה על פי מצב הרוח ביום מסויים.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי LIAV10 » 13 יוני 2013, 09:16

שיביאו את הוארטס כישראלי, יעיפו את יוגב והיקמן ישאר כגארד שבא מהספסל :)

(כן בטח)
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי אלמוג » 13 יוני 2013, 09:37

מקווה מאוד שהוא לא ישאר!
תמונה
אלמוג

הודעהעל ידי dod » 13 יוני 2013, 09:42

אלמוג כתב:מקווה מאוד שהוא לא ישאר!

100% נשאר
dod

הודעהעל ידי אלמוג » 13 יוני 2013, 09:49

dod כתב:

100% נשאר

תענוג פשוט.
100% שעונה הבאה תהיה משעממת.
תמונה
אלמוג

הודעהעל ידי CYellow7 » 13 יוני 2013, 15:43

אלמוג כתב:
dod כתב:

100% נשאר

תענוג פשוט.
100% שעונה הבאה תהיה משעממת.

עונה הבאה לא תהיה משעממת בגלל ריקי היקמן.
יאללה כבר עזבו את השחקן, נתן הרבה מעל המצופה ממנו.
תמונה
CYellow7

הודעהעל ידי yellowaura » 13 יוני 2013, 16:47

jol9 כתב:
yellowaura כתב:אני הולך לומר משהו לא פופולארי בפורום..

זה לא עניין של פופולרי או לא פופולרי. אין ספק שלהיקמן יש יכולות. הוא בסה"כ גם עשה הרבה מעבר למצופה ולמשכורת שלו.
אבל היקמן הוא שחקן שהמספרים שלו משקרים לטובתו לדעתי.
התרומה שלו להצלחה הקבוצתית היתה פחות גבוהה ממה שהמספרים מראים.

בכל אופן, יש בהחלט סבירות די גבוהה שהיקמן יישאר, וזה מבחינתי כמובן ייראה לאן מכבי מכוונת.

אני עוד לפני התחלת העונה אמרתי שהיקמן יוביל בהרבה קטגוריות בגלל וואקום בגארדים (לא תפסתי ולא תופס מלוגן). זה באמת קרה אבל הוואקום שהוא סתם הוא עשה את זה טוב. אל תשכח שמכבי העפילה להצלבה עם גבוה אחד בעונה טובה (ג'יימס) ועם אוחיון ולוגן בעונה בינונית. לדעתי היקמן היה טוב.

לאן מכבי מכוונת ? לדעתי נראה את זה בגארד הבכיר שהיא תביא. עם שחקנים כמו רייס/ ג'קסון יגיעו כגארדים בכירים אז היא מכוונת לאליפות הארץ ועונה סתמית ביורוליג (וכנראה אני אפסיק לצפות במשחקים). אם יביאו את לאנגפורד/ הוורטאס לצד היקמן אז כנראה מכוונים לעונה בינונית ולהצלבה (כי הוורטאס+ היקמן בוודאות פחות טובים קו אחורי של ריאל וצסק"א).

מכבי חייבת להעז השנה ולהביא שחקן נ.ב.א מבטיח שיכול להביא תשואה גבוהה (למרות שהסיכון גדול יותר). שחקן אטרקטיבי שגם אם לא נצליח לפחות נזכה לראות משחק איכותי.

אני חושב שהבסיס של היקמן, ג'יימס, סמית' ואוחיון ביחד עם גארד כמו פארמר (לא הכי יעיל אבל האוהדים יהנו) וסנטר טוב ויציב ייתן תקווה לעונה מעניינת.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־175 אורחים