המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

חצי גמר, מש' 2: מגדל נגד מכבי - חמישי, 21:00, ספורט5

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: חצי גמר, מש' 2: מגדל נגד מכבי - חמישי, 21:00, ספורט5

הודעהעל ידי LIAV10 » 30 מאי 2013, 23:22

מי שפותח הת׳רד למשחק מספר 3, מומלץ לשים את התמונה הזאת

תמונה
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי yellowaura » 30 מאי 2013, 23:28

חנו'ש כתב:
NY boy כתב:גם שנה הבאה אי אפשר לרשום 6 זרים כבר, רק 5. אי אפשר ש2 זרים ישבו בחוץ כל משחק, זה לא עומד ולא מצליח. צריך להחתים רק 5 זרים, בנוסף לג'יימס, סמית שיביאו 3 זרים ברמה גבוהה. ויחזקו את שאר הסגל בישראלים שיכולים לתרום (נגיד טיוס וג'ייק כוהן).

תראה, יש 3 עמדות שאין וויכוח שהן הכי קריטיות ובעדיפות ראשונה לחיזוק זרים לעונה הקרובה (בהנחה שסמית' וג'יימס לא יתחילו ללמוד רוסית שנה הבאה...) - רכז, גארד וסנטר.
השאלה העיקרית נוגעת לעמדה 4.
לא בטוח שזה חכם להפקיד אותה בידיים ישראליות בלבד, וזה בהנחה שאליהו נשאר, מה שלא נראה שיקרה, כי אם הוא עוזב אז בכלל אתה חייב עוד זר כי אתה לא תפקיד את העמדה בידי טיוס בלבד (אלא אם יש לך מחשבות על קאמבק של אלישי כדיר.... :roll: ).
חוץ מזה שאפשר להתווכח גם לגבי גארד מחליף זר נוסף.
לדעתי אין שום צורך בזה בהנחה שיש לנו 2 גארדים מובילים ברמה גבוהה, הרשימה של אוחיון, הלפרין, מקל, נעימי, לאנדסברג ואפילו רוט, כל אחד שם מספק אותי בתור שחקן ספסל מחליף לקבוצה.

אני חושבת שאפשר יהיה להסדר עם 6 זרים (לא יותר כמובן). כבר התמודדנו עם זה יפה בעבר ואם תהיה היררכיה טובה ונכונה, אז הכל יהיה בסדר.

תסכימי איתי שמבחינת איכות היקמן כמחליף טוב יותר מ- הלפרין, מקל, נעימי, רוט, (לאנדסברג בכל מקרה יהיה מחליף לסמול). ולדעתי לא הרבה יותר יקר.
כמו כן עדיף זר אם אליהו ידרוש חוזה כבד וגם אם אליהו יסכים לקיצוץ וישאר יש זרים במחיר של טיוס שטובים יותר.

לכן אם נעזוב את עניין החוק הישראלי מבחינת איכות הסגל יהיה טוב יותר עם 7 זרים. בעיקר כי היקמן זר לא יקר ויותר טוב מכל הישראלים הגארדים אחרי אוחיון. בנוסף יש צורך לדעתי בזר בעמדה 4.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי חנו'ש » 30 מאי 2013, 23:36

yellowaura כתב:
חנו'ש כתב:
NY boy כתב:גם שנה הבאה אי אפשר לרשום 6 זרים כבר, רק 5. אי אפשר ש2 זרים ישבו בחוץ כל משחק, זה לא עומד ולא מצליח. צריך להחתים רק 5 זרים, בנוסף לג'יימס, סמית שיביאו 3 זרים ברמה גבוהה. ויחזקו את שאר הסגל בישראלים שיכולים לתרום (נגיד טיוס וג'ייק כוהן).

תראה, יש 3 עמדות שאין וויכוח שהן הכי קריטיות ובעדיפות ראשונה לחיזוק זרים לעונה הקרובה (בהנחה שסמית' וג'יימס לא יתחילו ללמוד רוסית שנה הבאה...) - רכז, גארד וסנטר.
השאלה העיקרית נוגעת לעמדה 4.
לא בטוח שזה חכם להפקיד אותה בידיים ישראליות בלבד, וזה בהנחה שאליהו נשאר, מה שלא נראה שיקרה, כי אם הוא עוזב אז בכלל אתה חייב עוד זר כי אתה לא תפקיד את העמדה בידי טיוס בלבד (אלא אם יש לך מחשבות על קאמבק של אלישי כדיר.... :roll: ).
חוץ מזה שאפשר להתווכח גם לגבי גארד מחליף זר נוסף.
לדעתי אין שום צורך בזה בהנחה שיש לנו 2 גארדים מובילים ברמה גבוהה, הרשימה של אוחיון, הלפרין, מקל, נעימי, לאנדסברג ואפילו רוט, כל אחד שם מספק אותי בתור שחקן ספסל מחליף לקבוצה.

אני חושבת שאפשר יהיה להסדר עם 6 זרים (לא יותר כמובן). כבר התמודדנו עם זה יפה בעבר ואם תהיה היררכיה טובה ונכונה, אז הכל יהיה בסדר.

תסכימי איתי שמבחינת איכות היקמן כמחליף טוב יותר מ- הלפרין, מקל, נעימי, רוט, (לאנדסברג בכל מקרה יהיה מחליף לסמול). ולדעתי לא הרבה יותר יקר.
כמו כן עדיף זר אם אליהו ידרוש חוזה כבד וגם אם אליהו יסכים לקיצוץ וישאר יש זרים במחיר של טיוס שטובים יותר.

לכן אם נעזוב את עניין החוק הישראלי מבחינת איכות הסגל יהיה טוב יותר עם 7 זרים. בעיקר כי היקמן זר לא יקר ויותר טוב מכל הישראלים הגארדים אחרי אוחיון. בנוסף יש צורך לדעתי בזר בעמדה 4.

דווקא אני לא מסכימה איתך בעניין הזה.... ;)
אין לי חיבה גדולה להיקמן, ולכל אחד מהישראלים הנ"ל (אולי למעט נעימי) יש אינטלגנציית משחק גבוהה יותר משל היקמן ולרוב זה אחד הדברים הכי משמעותיים מבחינתי.

אני כן מסכימה לגבי הזר בעמדה 4.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי אלמוג » 30 מאי 2013, 23:41

מההה ??? לא נגמרה העונה עדיין??????????????

אנחנו עדיין משחקים?! תדהמה.

ליגה אפורה, קבוצה אפורה. עד מתי עונת 2012-2013???
תמונה
אלמוג

הודעהעל ידי חנו'ש » 30 מאי 2013, 23:49

רק לי זה קצת משונה ששון ג'יימס הוא זה שנבחר ל"שחקן ההוגן"?? :roll:
LIAV10 כתב:
תמונה
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי NY boy » 31 מאי 2013, 00:02

yellowaura כתב:

תראה לי הרכב של 5 זרים שיכול להיות מועמד ראוי לפיינל פור ולא כולל רכישה של שחקנים ישראלים מעל למה שהם באמת שווים.

המינימום זה 6 זרים !! לא יקרה כלום אם זר אחד לא ירשם לליגה הישראלית וישחק פעם בשבוע (כל עוד העונה האירופאית נמשכת)

בליגה הישראלית אנחנו יכולים לנצח גם אם 4 זרים איכותיים.

אני חושב שצריך לחשוב על היורוליג בעדיפות עליונה. אם זה אומר 7 זרים וש- 2 מהם לא ירשמו בליגה אז שיהיה.

בין 6-7 זרים אני מתלבט.

5 זרים ... בניתי מספיק הרכבים פיקטיביים בשביל לראות שסגל של 5 זרים יהיה פחות טוב מסגל של 6 זרים ויתכן אפילו יקר יותר.

מה הבעיה? למשל:
פארגו, לאנגפורד, סמית, בורוסיס וג'יימס כזרים. אוחיון, הלפרין, לאנדסברג, פניני, טיוס וליאור אליהו כישראלים. סגל של 11 שחקנים שיכול בקלות להגיע לפיינל פור. אפשר לוותר על ליאור בשביל ג'ייק כהן אם אין כסף.
NY boy

הודעהעל ידי jol9 » 31 מאי 2013, 08:34

דווקא על הישראלי היחיד שיכול לשחק ביורוליג אתה רוצה לוותר בשביל נער פוסטר?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 31 מאי 2013, 10:44

חנו'ש כתב:רק לי זה קצת משונה ששון ג'יימס הוא זה שנבחר ל"שחקן ההוגן"?? :roll:
LIAV10 כתב:
תמונה

זה בגלל שאף אחד לא באמת מצביע לשחקן ההוגן.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 31 מאי 2013, 10:57

מחאה יצירתית: מכבי הזמינה מגשי פיצה למלחה
הצהובים בחרו להגיב לטענות הירושלמים והזמינו לאחר הניצחון פיצה לשחקניה. בירושלים תיארו זאת כהתנהגות מגוחכת.
http://one.co.il/Article/217829.html
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 31 מאי 2013, 11:12

מעניין שהמשחקים האלה עדיין מלאים בייצרים. מגדל היום היא סוג של גבעת שמואל או נתניה.
אין שום הבדל ברמה. יש להם יותר אוהדים - זה נכון, אבל מבחינת הרמה, זה לא מצדיק את כל הטררם מסביב, ובטח לא הסופרלאטיבים - קלאסיקו, שמאסיקו וכו'.

חיפה באמת נמצאת בטופ כבר כמה שנים, כולל כמה התמודדויות בגמרים מול מכבי. כנראה שגם בגמר הזה שתי הקבוצות ייפגשו, ויהיה משחק בכלל לא קל.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 31 מאי 2013, 11:33

שמואל1 כתב:מחאה יצירתית: מכבי הזמינה מגשי פיצה למלחה
הצהובים בחרו להגיב לטענות הירושלמים והזמינו לאחר הניצחון פיצה לשחקניה. בירושלים תיארו זאת כהתנהגות מגוחכת.

דובי פיק כותב גם בוואן??

ויוני, לפעמים יריבות בין מועדונים נוצרת מההיסטוריה ומפגשי העבר ואינה תלויה בהכרח ברמת הקבוצות בהווה והפער בינהם.
אם נניח ששנה הבאה בכדורגל, הפועל תל אביב תיאבק בתחתית נגד ירידת ליגה ותהיה גרועה בעוד שמכבי תיאבק על האליפות, האם זה יוריד במשהו מערך הדרבי עבור האוהדים?
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי jol9 » 31 מאי 2013, 11:36

חנו'ש כתב:
שמואל1 כתב:מחאה יצירתית: מכבי הזמינה מגשי פיצה למלחה

דובי פיק כותב גם בוואן??

ויוני, לפעמים יריבות בין מועדונים נוצרת מההיסטוריה ומפגשי העבר ואינה תלויה בהכרח ברמת הקבוצות בהווה והפער בינהם.
אם נניח ששנה הבאה בכדורגל, הפועל תל אביב תיאבק בתחתית נגד ירידת ליגה ותהיה גרועה בעוד שמכבי תיאבק על האליפות, האם זה יוריד במשהו מערך הדרבי עבור האוהדים?

אין ויכוח. אכן למשחקים האלה יש היסטוריה... אבל נכון לעכשיו אין יותר תוכן במשחקים האלה מאשר במשחקים נגד נתניה או ראשון.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: felix_r, Google [Bot] ו־179 אורחים