המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

היו כישלונות עם חלק מהשחקנים, ויש אפשרות שרבים מהם יעזבו

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

היו כישלונות עם חלק מהשחקנים, ויש אפשרות שרבים מהם יעזבו

הודעהעל ידי קובי » 31 מאי 2013, 17:38

ראיון של גרינוולד עם גודס:

" שנים ארוכות לא הגיעו לכאן זרים חלשים כל כך, אמרתי לגודס. זה יכול לעלות לכם בתואר. פלאניניץ' הוא אולי הסמל להחמצה של העונה הנוכחית. הוא כישלון גדול.

"כן", נאנח גודס. "עשינו השנה טעויות. היו כישלונות עם חלק מהשחקנים, ויש אפשרות שרבים מהם יעזבו בקיץ. לא בכל שנה אתה מצליח להשיג את מה שאתה רוצה". "

עוד מהראיון:
"כבר חמש שנים ממתין גיא גודס לתורו בראש המערכת. הוא קיבל הבטחה שיירש את דיוויד בלאט, כשזה יעזוב (או יועזב). "אני במכבי הרבה שנים כעוזר. הייתי רוצה לקבל את הצ'אנס כמאמן ראשי", הוא מאשר, "אפילו שאני מאוד נהנה לעבוד עם דיוויד".

ימשיך בלאט או לא, ברור לגודס שסגל השחקנים הולך לעבור מהפך נוסף בקיץ.

הפחד הגדול הנוכחי של הצוות המקצועי נוגע לדווין סמית'. נראה שחוסר-הוודאות משפיע על האייסמן האמריקאי: סמית' של תקופת הפלייאוף הוא לא הקילר שהיה בשנתיים האחרונות. בסדרה מול הפועל תל אביב היה פושר עם 11 נקודות, 3.3 ריבאונדים, 2.5 אסיסטים ו-12 נקודות מדד. בסדרה מול הפועל ירושלים פוגע ב-28.5% מ-3. הוא קלע בספרות כפולות רק בשלושה מחמישה משחקים, ובאופן כללי נראה הרבה פחות יציב ודומיננטי מכפי שהיה.

"דווין הוא שחקן שהיינו מאוד רוצים להשאיר", אומר גודס, "כל המועדון רוצה שיישאר. הוא מחובר למועדון והמועדון אליו, אבל יש כרגע פערים כספיים". פרסמנו כאן שקובאן וברצלונה בעקבותיו של סמית', והבחישה שלהן עצרה את המו"מ עם מכבי שכבר היה קרוב להשלמה. זה מתסכל את אנשי מכבי. "הרבה קבוצות גדולות רוצות את דווין", אומר גודס, "הוא רול פלייר שיכול להתאים לכל קבוצה".

ג'יימס, מבטיח גודס, יישאר.

"שון הוא נכס אסטרטגי למכבי. הוא לא הולך לשום מקום. יש אמריקאים, כמו דרק (שארפ), שמתחברים למנטאליות בישראל, והוא אחד מהם. המשפחה שלו מאושרת כאן. הוא מאושר במכבי. אני מקווה שהוא יישאר גם מעבר לעונה הבאה".

לראיון המלא ועוד, כאן:
http://sports.walla.co.il/?w=/151/2647116&m=1
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

Re: היו כישלונות עם חלק מהשחקנים, ויש אפשרות שרבים מהם יעזבו

הודעהעל ידי MTA2311 » 31 מאי 2013, 17:57

אני לא חושב שהוא מספיק טוב בשביל להיות מאמן ראשי במכבי, אבל לפחות ראיונות איתו לא גורמים לי להיאנח ולגלגל עיניים, כמו במקרה של המאמן הראשי הנוכחי שלנו.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי rc4991 » 31 מאי 2013, 17:59

הטוב:
1.גודס ומכבי מבינים שנעשו טעויות בסגל
2.לפי איך שזה נשמע ג'יימס ישאר כאן עוד הרבה שנים

הרע:
גודס יהיה כנראה המאמן כשבלאט יעזוב
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי אדגר פו » 31 מאי 2013, 18:28

סוף סוף ראיון עם קצת כנות, דבר נדיר במקומותנו.

אני לא משוכנע שגודס יקבל את הירושה למרות ההבטחה, מועדוני ספורט לא שונים בהרבה מהעולם הפוליטי היום. אבל גודס הוא אדם אמין שראוי לקבל צ'אנס מתישהוא.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי שחף » 31 מאי 2013, 19:12

אור, אני גם אוהב את הכנות של גודס, אבל לא היה עדיף שהוא היה מחכה שבועיים עם הראיון הזה עד שתיגמר העונה?
שחף

הודעהעל ידי MTA2311 » 31 מאי 2013, 19:44

שחף כתב:אור, אני גם אוהב את הכנות של גודס, אבל לא היה עדיף שהוא היה מחכה שבועיים עם הראיון הזה עד שתיגמר העונה?

כל עוד הוא לא מזכיר שמות, אני לא חושב שזה כזה משמעותי.
זה בטח עדיף על בלאט, שלאורך העונה עוד ניסה לשכנע אותנו שלקבוצה הזאת יש כישרון.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי קובי » 01 יוני 2013, 00:21

גודס תמיד דיבר בכנות לתקשורת, זה לא חדש.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי yzafrir » 01 יוני 2013, 10:27

אני גם מאוד מעריך את גודס ואני בהחלט חוב שבעתיד הוא יוכל להיות המאמן רק שז יקח עוד זמן. הו אדם מאוד יסודי ומשקיען .
לגבי מי מהזרים שישאר , די ברור את מי רוצים ואת מי לא השאלה את מי יצליחו להשאיר...
אגב במהלך העוה בלאט היה חייב לשדר אפטימיות כדי לא להלחיץ את המערכת וזה הצליח לו בסופו של דבר. כך צריך לנהוג כל מאמן .
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי מקובי » 01 יוני 2013, 20:54

אני חושב שבלאט הוא מאמן מצוין וצריך להשאיר אותו, אבל אם אומרים לכם שגודס מאמן ראשי והכסף שנחסך על עזיבתו של בלאט (שהוא לא זול בכלל) הולך לתקציב השחקנים-
הייתם הולכים על זה?
מקובי

הודעהעל ידי LIAV10 » 01 יוני 2013, 21:01

מקובי כתב:אני חושב שבלאט הוא מאמן מצוין וצריך להשאיר אותו, אבל אם אומרים לכם שגודס מאמן ראשי והכסף שנחסך על עזיבתו של בלאט (שהוא לא זול בכלל) הולך לתקציב השחקנים-
הייתם הולכים על זה?

לא
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 01 יוני 2013, 21:10

מקובי כתב:אני חושב שבלאט הוא מאמן מצוין וצריך להשאיר אותו, אבל אם אומרים לכם שגודס מאמן ראשי והכסף שנחסך על עזיבתו של בלאט (שהוא לא זול בכלל) הולך לתקציב השחקנים-
הייתם הולכים על זה?

אני לא חושבת שעזיבה של בלאט היא מה שמפרידה בינינו לבין שחקן ברמה
גם זה שאני רוצה שיקצצו לליאור בחוזה לא קשור לשחקנים פוטנציאלים כי אני לא חושבת שזה מה שמפריד בינינו לבין שחקן על
אם מישהו רוצה שדיוויד יעזוב זה לא צריך להיות בגלל הכסף שהוא לוקח

ההתנהלות הכספית של מכבי אולי נראית הגיונית מבחינה של ברייק איוון אבל היא לא נראית הגיונית מבחינת שאיפה להישגים ופה חילוקי הדעות הגדולים
ההנהלה רוצה שהמועדון יהיה מאוזן מבחינה כלכלית והיא מוכנה להקריב את ההישגים בשביל זה
אני לא מבינה בשביל מה להחזיק מועדון כדורסל אם לא מתכוונים לעשות הכל בשביל לתת למועדון הזה את נתוני הפתיחה הטובים ביותר בכל עונה בשביל להגיע למקום שהוא ראוי להיות בו

אני מאוד אוהבת את בלאט ורוצה שהוא יישאר(ואם לא אז להביא את גרינברג מחיפה)אבל גם כשמדברים על העונה ששיחקנו נהדר והגענו לפיינל פור, צריך לזכור איזה שחקנים היו שם
בלאט יכול למקסם יכולות אבל הוא לא יכול להמציא יכולות
להגיע לפיינל פור עם אידסון, פרקינס, פארגו וסופו זה דבר אחד, לעשות את זה עם היקמן, לוגאן, פלאניניץ' ומדלי זה משהו אחר
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 01 יוני 2013, 21:21

Holiday_Armadillo כתב:
הייתם הולכים על זה?

גם זה שאני רוצה שיקצצו לליאור בחוזה לא קשור לשחקנים פוטנציאלים כי אני לא חושבת שזה מה שמפריד בינינו לבין שחקן על

ההתנהלות הכספית של מכבי אולי נראית הגיונית מבחינה של ברייק איוון אבל היא לא נראית הגיונית מבחינת שאיפה להישגים ופה חילוקי הדעות הגדולים
ההנהלה רוצה שהמועדון יהיה מאוזן מבחינה כלכלית והיא מוכנה להקריב את ההישגים בשביל זה
אני לא מבינה בשביל מה להחזיק מועדון כדורסל אם לא מתכוונים לעשות הכל בשביל לתת למועדון הזה את נתוני הפתיחה הטובים ביותר בכל עונה בשביל להגיע למקום שהוא ראוי להיות בו

אני מאוד אוהבת את בלאט ורוצה שהוא יישאר(ואם לא אז להביא את גרינברג מחיפה)אבל גם כשמדברים על העונה ששיחקנו נהדר והגענו לפיינל פור, צריך לזכור איזה שחקנים היו שם
להגיע לפיינל פור עם אידסון, פרקינס, פארגו וסופו זה דבר אחד, לעשות את זה עם היקמן, לוגאן, פלאניניץ' ומדלי זה משהו אחר

חוץ מזה, גם אז היה פוקס לא נורמלי עם פארגו ועם החיבור של השחקנים (אני לא בטוח שאיך שהקבוצה שיחקה, זה מה שחשבו שיהיה בתחילת העונה).

את צודקת לחלוטין במשפט שהדגשתי, ויש לי רק תשובה אפשרית אחת - המקום הראוי למכבי שאנחנו חושבים ושהם חושבים הוא לא אותו מקום.
אני בטוח לגמרי שכל עוד ההנהלה (הבעלים) על עקרונותיה הנוכחיים לא תתחלף, מכבי תמשיך בדיוק כמו שאנחנו רואים בשנים האחרונות.

לפעמים אני אומר, הלוואי ולא היינו מגיעים לשני הגמרים המקריים האלה. כרגע זה פשוט משמש כג'וקר בידיים של כל החבורה הזאת, להראות שבעצם מה שהם עושים
זה מצליח (כמובן שאחרי זה אני מתעשת וחוזר בי).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 01 יוני 2013, 21:32

jol9 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
הייתם הולכים על זה?

חוץ מזה, גם אז היה פוקס לא נורמלי עם פארגו ועם החיבור של השחקנים (אני לא בטוח שאיך שהקבוצה שיחקה, זה מה שחשבו שיהיה בתחילת העונה).

את צודקת לחלוטין במשפט שהדגשתי, ויש לי רק תשובה אפשרית אחת - המקום הראוי למכבי שאנחנו חושבים ושהם חושבים הוא לא אותו מקום.
אני בטוח לגמרי שכל עוד ההנהלה (הבעלים) על עקרונותיה הנוכחיים לא תתחלף, מכבי תמשיך בדיוק כמו שאנחנו רואים בשנים האחרונות.

לפעמים אני אומר, הלוואי ולא היינו מגיעים לשני הגמרים המקריים האלה. כרגע זה פשוט משמש כג'וקר בידיים של כל החבורה הזאת, להראות שבעצם מה שהם עושים
זה מצליח (כמובן שאחרי זה אני מתעשת וחוזר בי).

כמובן שאף אחד לא ידע אבל כשאתה מסתכל על שני הסגלים אתה יכול לראות את ההבדל באיכויות גם אם זה רק על הנייר

אני חושבת שהבעיה היא בין האוהדים שהיו עוד מתקופת ''הקבוצה של המדינה'' שמאמינים שכל עונה מכבי צריכה להיות בפיינל פור כי זה המקום שלה והג'וניורים שבשבילם הצלבה זאת המטרה של העונה
בעצם זה שהם אומרים ש''להגיע להצלבה זאת המטרה'' לא מראה מה הם חושבים על שאר הקבוצות וכמה שהן מוציאות אלא על מה שאנחנו מוציאים לפני כל עונה

כסף לא תמיד מנצח(טורקיות)אבל חוסר בכסף רוב הזמן מפסיד ואנחנו כרגע מתכווננים על המסלול של לובליאנה וז'לגיריס כשטוב לא ייצא מזה

לא צריך להוציא הרבה יותר ממה שמוציאים כרגע במכבי, אני לא מצפה שנשפוך פה כסף כמו הספרדיות או הרוסיות, אבל על הפרנציפ לא להוציא יותר ממליון ולהשתמש באולי' בשביל תירוץ להמשיך עם הקמצנות? להציע לשחקנים כמו לאנגפורד ופארגו הצעות של 800K זה מעליב וזה מביך בתור אוהדת לדעת שככה ההנהלה מדברת עם שחקנים בקאליבר כזה, שזה השם שיוצא לנו

לפי דעתי יספיק לגמרי להביא לכאן שלושה שחקנים במליון+-, יותר ממספיק
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: A.Parker, Google [Bot] ו־161 אורחים