המשחק הקרוב: הפועל ירושלים נגד מכבי Playtika ת"א, 16 במאי, חמישי, 21:00

סופו

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סופו

הודעהעל ידי Allan Turing » 15 מרץ 2014, 21:48

טיבור פלייס כגבוהה שני. שחקן מעולה.
(לא יודע אם הוא בטווח המחירים שהפדרמנים מוכנים לשלם).
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי שמואל1 » 15 מרץ 2014, 21:58

Allan Turing כתב:טיבור פלייס כגבוהה שני. שחקן מעולה.

אחרי העונה הזאת, ממש לא.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Allan Turing » 15 מרץ 2014, 22:17

שמואל1 כתב:

אחרי העונה הזאת, ממש לא.

איזה באסה עם הקמצנים האלה יאללה.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי yzafrir » 15 מרץ 2014, 23:21

שמואל1 כתב:

אחרי העונה הזאת, ממש לא.

אם הוא לא ילך כבר עונה הבאה ל NBA אז כנראה ימשיך עוד עונה בלבוראל ואחר כך ילך לשם....כשרון גדול
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 16 מרץ 2014, 07:27

קודי כתב:לא יודע למה, אבל יש לי תחושה שאם ג'יימס לא יחזור לעצמו לגמרי (מה שלא סביר שיקרה) אז הנדריקס ינחת כאן בעונה הבאה. זה לא שיש מבחר אינסופי של סנטרים ואחרי שנתיים בקור הרוסי וכמה חודשים במילאנו הוא מבין שאין הרבה מקומות כמו מכבי, גם אם יהיה לו מעט פחות כסף בבנק.

דווקא את ה אומר את זה ? אני בטוח שהוא ילך לאן שיציעו לו יותר כסף ואם לא בקובאן אז למקום אחר , התקופה של זרים שהפכו לציונים עברה כבר מזמן וזה שבתל אביב יש יותר שמש זה לא מה שיגרום לשחקן זר לוותר על הרבה ירוקים מה גם שאין הרבה גבוהים איכותיים ויעילים כמוהו באירופה , מה גם שהנדריקס הוא סנטר נמוך והיה עדיף ללכת על 4 קלאסי שיכול לגבות את סופו כשצריך סטייל מוריס ( הוא לא היה יקר כשהגיע ) ולא שחקן שלא ממש מתאים ויכול לשחק ליד סופו .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי Maccabikid » 16 מרץ 2014, 10:18

מקאדו 3 כתב:
קודי כתב:לא יודע למה, אבל יש לי תחושה שאם ג'יימס לא יחזור לעצמו לגמרי (מה שלא סביר שיקרה) אז הנדריקס ינחת כאן בעונה הבאה. זה לא שיש מבחר אינסופי של סנטרים ואחרי שנתיים בקור הרוסי וכמה חודשים במילאנו הוא מבין שאין הרבה מקומות כמו מכבי, גם אם יהיה לו מעט פחות כסף בבנק.

דווקא את ה אומר את זה ? אני בטוח שהוא ילך לאן שיציעו לו יותר כסף ואם לא בקובאן אז למקום אחר , התקופה של זרים שהפכו לציונים עברה כבר מזמן וזה שבתל אביב יש יותר שמש זה לא מה שיגרום לשחקן זר לוותר על הרבה ירוקים מה גם שאין הרבה גבוהים איכותיים ויעילים כמוהו באירופה , מה גם שהנדריקס הוא סנטר נמוך והיה עדיף ללכת על 4 קלאסי שיכול לגבות את סופו כשצריך סטייל מוריס ( הוא לא היה יקר כשהגיע ) ולא שחקן שלא ממש מתאים ויכול לשחק ליד סופו .

סופו ויתר על כסף כדי לשחק פה, גם סמית לא לקח את החוזה הגבוה ביותר שקיבל. אם כבר אז הבעיה היא בישראלים שהפכו למכביסטים.. זה חסר קצת יותר.. דווקא אוחיון וחבריו הולכים אחרי הכסף.
Maccabikid

הודעהעל ידי roy1000 » 16 מרץ 2014, 10:57

Maccabikid כתב:סופו ויתר על כסף כדי לשחק פה, גם סמית לא לקח את החוזה הגבוה ביותר שקיבל. אם כבר אז הבעיה היא בישראלים שהפכו למכביסטים.. זה חסר קצת יותר.. דווקא אוחיון וחבריו הולכים אחרי הכסף.

אני לא יודע איזה ביקוש היה לסופו אחרי השנה שעברה. לגבי סמית' - הוא קיבל חוזה מאוד יפה ממכבי (800 אלף פלוס נטו). הוא לא היה מקבל שכר גבוה יותק במקום אחר ואל תשכח את בעיות הברכיים שלו.

הנדריקס ממש לא נראה לי כמו הטיפוס שיוותר על כסף. הוא ילך למקום שישלם לו הכי הרבה, ובכלל, נראה לי שבקובאן מרוצים ממנו.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 16 מרץ 2014, 11:46

roy1000 כתב:
Maccabikid כתב:סופו ויתר על כסף כדי לשחק פה, גם סמית לא לקח את החוזה הגבוה ביותר שקיבל. אם כבר אז הבעיה היא בישראלים שהפכו למכביסטים.. זה חסר קצת יותר.. דווקא אוחיון וחבריו הולכים אחרי הכסף.

אני לא יודע איזה ביקוש היה לסופו אחרי השנה שעברה. לגבי סמית' - הוא קיבל חוזה מאוד יפה ממכבי (800 אלף פלוס נטו). הוא לא היה מקבל שכר גבוה יותק במקום אחר ואל תשכח את בעיות הברכיים שלו.

הנדריקס ממש לא נראה לי כמו הטיפוס שיוותר על כסף. הוא ילך למקום שישלם לו הכי הרבה, ובכלל, נראה לי שבקובאן מרוצים ממנו.

סמית' הוא אחד הסמולים הכי טובים באירופה היום. אין מה לעשות אבל זאת עובדה. בעיות הברכיים וההיעדרויות שלו ממשחקי ליגה, מעניינות את הקבוצות ביורוליג,
בערך כמו שדעתו של אובאמה מעניינת את פוטין.
אין ספק בכלל שהוא שווה הרבה יותר ממה שהוא מקבל במכבי.

א-ב-ל. בדיוק כמו עם סופו וכנראה גם עם בלו, מכבי היא קבוצה שמאוד מתאימה לסמית', והוא מאוד מתאים לה. המועדון צריך להבין את זה ולהשאיר שחקנים כאלה במערכת,
והשחקנים האלה גם הם צריכים להבין את זה ולהיות מוכנים לוותר על כסף בשביל הצלחה מקצועית ואישית.
שחקנים כאלה היו לא מעט, אבל אחד זכור לי במיוחד שהיה אדיר, עזב ופשוט התרסק מקצועית, ואני מדבר כמובן על באסטון.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קודי » 16 מרץ 2014, 12:11

roy1000 כתב:

לא בטוח בכלל. הוא עבר שנתיים לא פשוטות - התחיל עם כמה חודשים במילאנו ועבר לקור הרוסי ולקבוצה מוכשרת אבל בלי קהל ומסורת ואחת שלא ממש מגיעה להישגים. אז ברור שהכסף מנחם ואפילו מאוד, אבל אני בכלל לא בטוח שהנדריקס לא יעדיף לחזור לארץ מאשר להעביר עוד שנתיים באיזה חור נידח, גם אם הוא יצטרך לוותר על כמה מאות אלפי דולרים. אם מכבי תצליח גם לשים יד על חברו הטוב לנגפורד אז תהיה לו סיבה נוספת לחזור לכאן.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי roy1000 » 16 מרץ 2014, 13:01

jol9 כתב:סמית' הוא אחד הסמולים הכי טובים באירופה היום. אין מה לעשות אבל זאת עובדה. בעיות הברכיים וההיעדרויות שלו ממשחקי ליגה, מעניינות את הקבוצות ביורוליג,

א-ב-ל. בדיוק כמו עם סופו וכנראה גם עם בלו, מכבי היא קבוצה שמאוד מתאימה לסמית', והוא מאוד מתאים לה. המועדון צריך להבין את זה ולהשאיר שחקנים כאלה במערכת,
והשחקנים האלה גם הם צריכים להבין את זה ולהיות מוכנים לוותר על כסף בשביל הצלחה מקצועית ואישית.
שחקנים כאלה היו לא מעט, אבל אחד זכור לי במיוחד שהיה אדיר, עזב ופשוט התרסק מקצועית, ואני מדבר כמובן על באסטון.

יוני, אני לא חושב שב- 4-5 המועדונים העשירים ביבשת יש מקום לסמית'. הוא שחקן טוב, אבל הוא מתאים לקבוצה בקליבר ש למכבי ולא לריאל או צסק"א. הוא מקבל את השכר שמגיע לו, וכן הבעיות בברכיים הן סיכון מאוד גדול שאם לא היה לו אותם, הוא היה מקבל שכר גבוה ב- 20 אחוז לפחות.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 16 מרץ 2014, 13:03

קודי כתב:לא בטוח בכלל. הוא עבר שנתיים לא פשוטות - התחיל עם כמה חודשים במילאנו ועבר לקור הרוסי ולקבוצה מוכשרת אבל בלי קהל ומסורת ואחת שלא ממש מגיעה להישגים. אז ברור שהכסף מנחם ואפילו מאוד, אבל אני בכלל לא בטוח שהנדריקס לא יעדיף לחזור לארץ מאשר להעביר עוד שנתיים באיזה חור נידח, גם אם הוא יצטרך לוותר על כמה מאות אלפי דולרים. אם מכבי תצליח גם לשים יד על חברו הטוב לנגפורד אז תהיה לו סיבה נוספת לחזור לכאן.

הנדריקס לא יגיע בחצי מליון שדני פדרמן מוכן לשלם. אין סיכוי.
לגבי לנגפורד - אלא חלומות בהקיץ. לנגפורד הוא היום ה- 2 שנותן את העונה הכי טובה ביורוליג. הוא שחקן של 2 מליון דולר בעונה הבאה כשכל הגדולות ירדפו אחריו. אפשר לחלום על פארגו שבאמת נותן עונה נוראית ואולי ישוחרר בעונה הבאה, אבל לנגפורד לא יגיע למכבי של דני פדרמן. לא עכשיו.
roy1000

הודעהעל ידי יוסי22 » 16 מרץ 2014, 13:17

roy1000 כתב:
jol9 כתב:סמית' הוא אחד הסמולים הכי טובים באירופה היום. אין מה לעשות אבל זאת עובדה. בעיות הברכיים וההיעדרויות שלו ממשחקי ליגה, מעניינות את הקבוצות ביורוליג,

יוני, אני לא חושב שב- 4-5 המועדונים העשירים ביבשת יש מקום לסמית'. הוא שחקן טוב, אבל הוא מתאים לקבוצה בקליבר ש למכבי ולא לריאל או צסק"א. הוא מקבל את השכר שמגיע לו, וכן הבעיות בברכיים הן סיכון מאוד גדול שאם לא היה לו אותם, הוא היה מקבל שכר גבוה ב- 20 אחוז לפחות.

להיפך , סמית עם ההגנה יוצאת הדופן והיעילות ההתקפית לצד חוסר היכולת ליזום מהלכים בהתקפה מתאים כמו כפפה כשחקן משלים בחמישיה למעשה זה התפקיד שאליו הגיע איידסון בברצלונה רק שסמית שחקן הגנה טוב יותר וקלעי טוב יותר , לקבוצה שצריכה אותו כשחקן משלים הוא כמעט חסר פגמים .

אני מקווה שמכבי לא יעמידו את השווי של סמית למבחן בקיץ כי אנחנו נאבד את היתרון הכי גדול שלנו בשנים האחרונות לצד סופו .
יוסי22

הודעהעל ידי roy1000 » 16 מרץ 2014, 13:23

יוסי22 כתב:להיפך , סמית עם ההגנה יוצאת הדופן והיעילות ההתקפית לצד חוסר היכולת ליזום מהלכים בהתקפה מתאים כמו כפפה כשחקן משלים בחמישיה למעשה זה התפקיד שאליו הגיע איידסון בברצלונה רק שסמית שחקן הגנה טוב יותר וקלעי טוב יותר , לקבוצה שצריכה אותו כשחקן משלים הוא כמעט חסר פגמים .

אני מקווה שמכבי לא יעמידו את השווי של סמית למבחן בקיץ כי אנחנו נאבד את היתרון הכי גדול שלנו בשנים האחרונות לצד סופו .

סמית' סגור לעוד עונה במכבי, ואני ממש לא רואה את ריאל מחליפה את רוד בסמית' או את צסק"א מחליפה את ווימס בסמית'. הוא מתאים למכבי כמו כפפה ליד.
roy1000

הודעהעל ידי Maccabikid » 16 מרץ 2014, 14:22

roy1000 כתב:
יוסי22 כתב:להיפך , סמית עם ההגנה יוצאת הדופן והיעילות ההתקפית לצד חוסר היכולת ליזום מהלכים בהתקפה מתאים כמו כפפה כשחקן משלים בחמישיה למעשה זה התפקיד שאליו הגיע איידסון בברצלונה רק שסמית שחקן הגנה טוב יותר וקלעי טוב יותר , לקבוצה שצריכה אותו כשחקן משלים הוא כמעט חסר פגמים .

סמית' סגור לעוד עונה במכבי, ואני ממש לא רואה את ריאל מחליפה את רוד בסמית' או את צסק"א מחליפה את ווימס בסמית'. הוא מתאים למכבי כמו כפפה ליד.

למעט ריאל וצסקא בכל קבוצת יורוליג אחרת סמית נכנס לחמישיה.
Maccabikid

הודעהעל ידי jol9 » 17 מרץ 2014, 00:20

Maccabikid כתב:
roy1000 כתב:

וגם לריאל ולצסקא הוא נכנס לסגל, גם אם לא לחמישייה.
ועם זאת, כמו שאמרתי - אסור לו לעזוב את מכבי לפחות בשנה-שנתיים הבאות. אלה יהיו עונות השיא האחרונות שלו כנראה, ורק במכבי הוא יוכל באמת להשאיר חותם רציני.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 17 מרץ 2014, 00:43

jol9 כתב:
Maccabikid כתב:
roy1000 כתב:

ועם זאת, כמו שאמרתי - אסור לו לעזוב את מכבי לפחות בשנה-שנתיים הבאות. אלה יהיו עונות השיא האחרונות שלו כנראה, ורק במכבי הוא יוכל באמת להשאיר חותם רציני.

הכי קל להוכיח את הטעות שלך. אילו סמית' היה מספיק טוב לסגל של צסקא, הוא כבר מזמן היה שם. היו מציעים לו שכר כפול מזה של מכבי ותוך שניה הוא טס לשם
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 17 מרץ 2014, 02:13

felix_r כתב:
jol9 כתב:
Maccabikid כתב:
roy1000 כתב:

הכי קל להוכיח את הטעות שלך. אילו סמית' היה מספיק טוב לסגל של צסקא, הוא כבר מזמן היה שם. היו מציעים לו שכר כפול מזה של מכבי ותוך שניה הוא טס לשם

אתה רוצה להגיד לי שכל השחקנים בצסקא יותר טובים מסמית'?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 17 מרץ 2014, 03:31

אתה רוצה להגיד לי שכל השחקנים בצסקא יותר טובים מסמית'?

ובשביל מה הם צריכים את סמית'?
בעמדה של סמית' יש להם את חריאפה וסוני ווימס. שניהם שחקנים ברמה אחת לפחות מעל סמית'.
וזה בכלל לא משנה שלפעמים חריאפה משחק 4, ולפעמים ווימס משחק 2.
אז מסינה נותן לשחק גם למיצוב.

אז בשביל מה מסינה צריך את סמית'? מה גם שסמית' לא יודע למסור בכלל ואילו הסגנון של מסינה בנוי בעיקר על מסירות פנימה לגבוהים. ככה שאפילו מיצוב מתאים יותר לסגנון של מסינה מאשר סמית'.

והעיקר, אני חוזר ואומר, אם מסינה היה רוצה את סמית', הוא היה לוקח אותו מזמן. בדיוק כמו שבזמנו הוא לקח למכבי את מוריס
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי יוסי22 » 17 מרץ 2014, 09:38

גם את וויצ'יץ' ופארקר צסקא רצו והם עדיין לא קיבלו , למזלינו יש עוד שחקנים שיש להם עוד שיקולים מעבר לכסף כמו הצלחה מקצועית , משפחה שהתאקלמה , חיבור למועדון ...

סמית שחקן טוב יותר מווימס כשמשקללים את ההגנה וההתקפה , הוא גם הוכיח את זה כמעט בכל מפגש ביניהם .

שוב , אני מקווה שזה לא יעמוד למבחן בקיץ כי אני מעדיף שסמית ישאר גם אם זה אומר שמישהו ימשיך לחלום שהוא שחקן בינוני שלא יודע למסור לגבוהים .
יוסי22

הודעהעל ידי roy1000 » 17 מרץ 2014, 10:51

יוסי22 כתב:גם את וויצ'יץ' ופארקר צסקא רצו והם עדיין לא קיבלו , למזלינו יש עוד שחקנים שיש להם עוד שיקולים מעבר לכסף כמו הצלחה מקצועית , משפחה שהתאקלמה , חיבור למועדון ...

סמית שחקן טוב יותר מווימס כשמשקללים את ההגנה וההתקפה , הוא גם הוכיח את זה כמעט בכל מפגש ביניהם .

שוב , אני מקווה שזה לא יעמוד למבחן בקיץ כי אני מעדיף שסמית ישאר גם אם זה אומר שמישהו ימשיך לחלום שהוא שחקן בינוני שלא יודע למסור לגבוהים .

וויצי'ץ ופארקר קיבלו כל אחד מעל למליון דולר נטו במכבי, כשאלו היו המשכורות הכי גבוהות באירופה בזמנו. תאמין לי שסמית' לא עושה טובות למכבי והוא לא פה מטעמי ציונות ומשפחה וכו'. הוא פה בשביל לעשות כמה גרושים כל עוד הוא יכול. ולא, סמית' לא שחקן טוב מווימס והוא גם לא טוב מפרננדז. הוא רול פלייר מצויין ומתאים למכבי כמו כפפה ליד, אבל בוא לא נהפוך אותו לסופרסטאר.

בקשר לשנה הבאה - אין מה לדאוג, הוא חתום לעוד עונה והוא לא הולך לשום מקום.
roy1000

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: A.Parker, Google [Bot] ו־15 אורחים