המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

יורוליג: המחזור השמיני

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג: המחזור השמיני

הודעהעל ידי קודי » 07 דצמבר 2013, 10:15

אגב, יכול להיות שבסופו של דבר יתברר שהמשחק הכי חשוב עבור מכבי במחזור האחרון היה דווקא הנצחון המפתיע של באמברג באיסטנבול. הנצחון הזה יכול להכניס את באמברג לטופ 16 במקום ז׳אלגיריס ובהחלט הגיוני שמכבי תרצה להביא את שאראס במקום רייס. זו אופציה שלא הלהיבה אותי אף פעם, אבל במצב הנוכחי עדיף כבר לתת את המושכות לאוחיון ולחפש עבורו מחליף איכותי ל-15 דקות ואת זה שאראס, גם בגילו המופלג, יכול לתת. ברור גם אני מעדיף שיגיע לכאן גארד כוכב דוגמת פארגו או לנגפורד, אבל זה הרי לא יקרה, בטח שלא באמצע העונה.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי jol9 » 07 דצמבר 2013, 10:49

קודי כתב:אגב, יכול להיות שבסופו של דבר יתברר שהמשחק הכי חשוב עבור מכבי במחזור האחרון היה דווקא הנצחון המפתיע של באמברג באיסטנבול. הנצחון הזה יכול להכניס את באמברג לטופ 16 במקום ז׳אלגיריס ובהחלט הגיוני שמכבי תרצה להביא את שאראס במקום רייס. זו אופציה שלא הלהיבה אותי אף פעם, אבל במצב הנוכחי עדיף כבר לתת את המושכות לאוחיון ולחפש עבורו מחליף איכותי ל-15 דקות ואת זה שאראס, גם בגילו המופלג, יכול לתת. ברור גם אני מעדיף שיגיע לכאן גארד כוכב דוגמת פארגו או לנגפורד, אבל זה הרי לא יקרה, בטח שלא באמצע העונה.

אתה באמת חושב שזה תרחיש סביר?
אל תשכח ששאראס משחק עכשיו בקבוצה ליטאית, וזאת אמורה להיות סוג של תחנת פרישה עבורו, באופן יפה ומכובד.
נראה לי שפנימית בתוך ליטא, מהלך כזה לא יתקבל יפה, כך שלא נראה לי סביר במיוחד ששאראס עצמו יהיה מעוניין במהלך מהסוג הזה.

בכל זאת זה יהיה דבר נכון לחפש רכז בקבוצה כזאת שלא תעלה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 07 דצמבר 2013, 11:12

קודי כתב:אגב, יכול להיות שבסופו של דבר יתברר שהמשחק הכי חשוב עבור מכבי במחזור האחרון היה דווקא הנצחון המפתיע של באמברג באיסטנבול. הנצחון הזה יכול להכניס את באמברג לטופ 16 במקום ז׳אלגיריס ובהחלט הגיוני שמכבי תרצה להביא את שאראס במקום רייס. זו אופציה שלא הלהיבה אותי אף פעם, אבל במצב הנוכחי עדיף כבר לתת את המושכות לאוחיון ולחפש עבורו מחליף איכותי ל-15 דקות ואת זה שאראס, גם בגילו המופלג, יכול לתת. ברור גם אני מעדיף שיגיע לכאן גארד כוכב דוגמת פארגו או לנגפורד, אבל זה הרי לא יקרה, בטח שלא באמצע העונה.

חשבתי על זה , אולי מכבי תרצה אבל אני לא מאמין ששאראס יסכים מבחינה עקרונית לעזוב קבוצה באמצע העונה ועוד ז'לגיריס ... זה לא יתקבל יפה שם והוא ליטאי , מכבי צריכה ( למרות שבלאט כנראה לא מוכן להודות בפאשלה עם רייס ) לחפש פליט מהנ.בי.איי ולקוות שאיכשהו יפלו על שחקן נורמלי . 9
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 07 דצמבר 2013, 11:14

jol9 כתב:

אתה באמת חושב שזה תרחיש סביר?
אל תשכח ששאראס משחק עכשיו בקבוצה ליטאית, וזאת אמורה להיות סוג של תחנת פרישה עבורו, באופן יפה ומכובד.
נראה לי שפנימית בתוך ליטא, מהלך כזה לא יתקבל יפה, כך שלא נראה לי סביר במיוחד ששאראס עצמו יהיה מעוניין במהלך מהסוג הזה.

בכל זאת זה יהיה דבר נכון לחפש רכז בקבוצה כזאת שלא תעלה.

בדיוק מה שכתבתי הקדמת אותי קצת...
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי yzafrir » 07 דצמבר 2013, 13:20

מה אתם אומרים , יש מצב שממפיס ישחררו את קלאתס ?
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי yzafrir » 07 דצמבר 2013, 13:59

סקוטי הופסון פשט מדהים העונה . ידעתי תמיד שהוא מתאים ליורוליג אבל לא חשבתי שהוא יתפוצץ ככה כבר בעונה הראשונה שלו....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי toja27 » 07 דצמבר 2013, 17:57

כמה פעמים אמרתי להביא את סקוטי הופסון עונה שעברה? הרבה מאוד..כל כך חבל ..
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי שמואל1 » 07 דצמבר 2013, 18:04

ספאנוליס ה MVP של המחזור. עוד עונה גדולה של הפנומן.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי קודי » 07 דצמבר 2013, 18:57

yzafrir כתב:מה אתם אומרים , יש מצב שממפיס ישחררו את קלאתס ?

ונניח ישחררו אותו, איזו סיבה יש לו להעדיף את דני ושי על פני 2-3 מיליון דולר שהוא יקבל מהגדולות?
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי שחף » 07 דצמבר 2013, 19:03

מי יוציא עליו 2-3 מיליון דולר באמצע העונה? כל הגדולות סגורות עם רכזים כרגע. אם הוא היה רוסי היה לו עוד איזשהו יתרון מבחינת צסק''א נניח. למה שישרפו עליו כרגע סכום כזה?
שחף

הודעהעל ידי קודי » 07 דצמבר 2013, 19:28

שחף כתב:מי יוציא עליו 2-3 מיליון דולר באמצע העונה? כל הגדולות סגורות עם רכזים כרגע. אם הוא היה רוסי היה לו עוד איזשהו יתרון מבחינת צסק''א נניח. למה שישרפו עליו כרגע סכום כזה?

באמצע העונה הוא לא ישוחרר וגם אם כן מישהי תשלם עליו הון בשביל השנים הבאות.
קודי

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: sroeyz ו־182 אורחים