המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

יורוליג מח' 9: מכבי vs ריטאס, חמישי, 21:45, ערוץ 10

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג מח' 9: מכבי vs ריטאס, חמישי, 21:45, ערוץ 10

הודעהעל ידי felix_r » 15 דצמבר 2013, 19:14

jol9 כתב:
חנו'ש כתב:
LIAV10 כתב:פליקס, וויצ׳יץ׳ של בלאט מיליון אחוז, באסטון גם אמר שבלאט הביא אותו.

ברור, וויצ'יץ הגיע בקיץ בו בלאט היה מאמן ראשי.
בדיוק כמו שפרקינס ואיידסון שפרחו בעונת 10'-11', הובאו ע"י פיני שנה קודם לכן.

אבל, בשורה התחתונה פליקס צודק בדבריו.
את הקבוצות הגדולות של תחילת ואמצע המילניום פיני בנה כי הוא היה המאמן הראשי, גם אם בלאט המליץ על שמות כאלה ואחרים, בדיוק כמו שבלאט אחראי על הקבוצות שלו כמאמן ראשי כי הוא המאמן הראשי גם אם על כל מיני שמות המליצו גודס או אבי אבן או אפילו דני פדרמן.

בגדול זה נכון, ואני מסכים לגמרי עם הטענה של פליקס. אני למשל מעולם לא טענתי שהקבוצה ההיא היא קבוצה שבלאט בנה. זה לא ראוי בעיניי להגיד דבר כזה.

מצד שני, המציאות היום היא מעט שונה, ולכן גם בלאט יוצא חצי יבש מהסגלים שנבנים כאן לאחרונה, כי פשוט הוא לא היחיד שאחראי, כמו שהיה פעם.
היום לדני פדרמן משקל לא פחות גדול מזה של בלאט בבניית הסגל.

אני רוצה להזכיר לך, שמי שהחתים שחקנים פעם היה בכלל מוני פנאן. הוא זה שהיה נוסע לראות שחקנים בארה"ב בליגת קיץ. ככה שאתה לא יכול להגיד, שפעם הסגל נבנה רק על ידי המאמן, ואילו היום דני פדרמן מתערב. זה ממש לא נכון.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

Re: יורוליג מח' 9: מכבי vs ריטאס, חמישי, 21:45, ערוץ 10

הודעהעל ידי jol9 » 15 דצמבר 2013, 23:41

felix_r כתב:
jol9 כתב:
חנו'ש כתב:
LIAV10 כתב:פליקס, וויצ׳יץ׳ של בלאט מיליון אחוז, באסטון גם אמר שבלאט הביא אותו.

ברור, וויצ'יץ הגיע בקיץ בו בלאט היה מאמן ראשי.
בדיוק כמו שפרקינס ואיידסון שפרחו בעונת 10'-11', הובאו ע"י פיני שנה קודם לכן.

אבל, בשורה התחתונה פליקס צודק בדבריו.
את הקבוצות הגדולות של תחילת ואמצע המילניום פיני בנה כי הוא היה המאמן הראשי, גם אם בלאט המליץ על שמות כאלה ואחרים, בדיוק כמו שבלאט אחראי על הקבוצות שלו כמאמן ראשי כי הוא המאמן הראשי גם אם על כל מיני שמות המליצו גודס או אבי אבן או אפילו דני פדרמן.

בגדול זה נכון, ואני מסכים לגמרי עם הטענה של פליקס. אני למשל מעולם לא טענתי שהקבוצה ההיא היא קבוצה שבלאט בנה. זה לא ראוי בעיניי להגיד דבר כזה.

מצד שני, המציאות היום היא מעט שונה, ולכן גם בלאט יוצא חצי יבש מהסגלים שנבנים כאן לאחרונה, כי פשוט הוא לא היחיד שאחראי, כמו שהיה פעם.
היום לדני פדרמן משקל לא פחות גדול מזה של בלאט בבניית הסגל.

אני רוצה להזכיר לך, שמי שהחתים שחקנים פעם היה בכלל מוני פנאן. הוא זה שהיה נוסע לראות שחקנים בארה"ב בליגת קיץ. ככה שאתה לא יכול להגיד, שפעם הסגל נבנה רק על ידי המאמן, ואילו היום דני פדרמן מתערב. זה ממש לא נכון.

תשים לב לאיך שאתה כותב את זה... ממה שאתה כותב זה נשמע כאילו מוני פנאן היה זה שבונה את הקבוצה ומחתים את כל השחקנים.
אתה יודע בדיוק כמוני שזה לא נכון. זה שמוני פנאן היה נוסע ללאס וגאס לא אומר שהוא היה מחתים שחקנים על דעת עצמו. הוא אף פעם לא היה נוסע לבד, ולמען האמת,
כמה שחקנים מליגת הקיץ כבר החתימו במכבי בכל השנים?

למוני פנאן היו דברים אחרים שעניינו אותו (גם טובים וגם פחות כנראה) אבל להיות ג'נרל מנג'ר ממש לא היה אחד מהם.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Cobra ו־172 אורחים