המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

האם זו קבוצת ההתקפה הגרועה בהסטוריה של מכבי?

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

האם זו קבוצת ההתקפה הגרועה בהסטוריה של מכבי?

הודעהעל ידי roy1000 » 13 דצמבר 2013, 14:56

77 נקודות למשחק בבית חלש בשלב המוקדם - דבר כזה עדיין לא היה.
העיקר שיש גאוני כדורסל בקבוצה הזו, כי אם לא היו גאונים והיו סתם שחקני כדורסל אז אולי גם היו מוצאים את הסל מדי פעם.
roy1000

Re: האם זו קבוצת ההתקפה הגרועה בהסטוריה של מכבי?

הודעהעל ידי jol9 » 13 דצמבר 2013, 15:10

roy1000 כתב:77 נקודות למשחק בבית חלש בשלב המוקדם - דבר כזה עדיין לא היה.
העיקר שיש גאוני כדורסל בקבוצה הזו, כי אם לא היו גאונים והיו סתם שחקני כדורסל אז אולי גם היו מוצאים את הסל מדי פעם.

מה שעצוב זה שגם כשהשחקנים היותר מעניינים והיותר קבוצתיים נמצאים על המגרש, הרבה פעמים זה לא נראה יותר טוב מאשר עם היקמן ורייס.

אני לא יודע אם זאת קבוצת ההתקפה הכי גרועה בהיסטוריה, אבל היא בטח אחת מקבוצות ההתקפה השבלוניות והמשעממות שאני ראיתי.

ומתי תפסיק כבר עם העקיצות על אינגלס? האם אתה יכול למנות הרבה שחקנים העונה שהם טובים יותר מאינגלס במכבי?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 13 דצמבר 2013, 15:11

roy1000 כתב:77 נקודות למשחק בבית חלש בשלב המוקדם - דבר כזה עדיין לא היה.

אני חושב שהקבוצה של פרקינס גם קלעה בסביבות ה 75-80 למשחק, אבל לפחות הייתה קבוצה הגנה רצחנית.
הקבוצה הזאת לא מסוגלת לעשות שום דבר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 13 דצמבר 2013, 15:15

שמואל1 כתב:אני חושב שהקבוצה של פרקינס גם קלעה בסביבות ה 75-80 למשחק, אבל לפחות הייתה קבוצה הגנה רצחנית.
הקבוצה הזאת לא מסוגלת לעשות שום דבר.

הקבוצה של פרקינס קלעה 80 נקודות למשחק בשלב הראשון.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 13 דצמבר 2013, 15:24

jol9 כתב:מה שעצוב זה שגם כשהשחקנים היותר מעניינים והיותר קבוצתיים נמצאים על המגרש, הרבה פעמים זה לא נראה יותר טוב מאשר עם היקמן ורייס.

אני לא יודע אם זאת קבוצת ההתקפה הכי גרועה בהיסטוריה, אבל היא בטח אחת מקבוצות ההתקפה השבלוניות והמשעממות שאני ראיתי.

ומתי תפסיק כבר עם העקיצות על אינגלס? האם אתה יכול למנות הרבה שחקנים העונה שהם טובים יותר מאינגלס במכבי?

הוא השחקן הכי לא נכון לקבוצה הזו. לקחו רול פלייר מובהק לתפקיד שהיה אמור להיות בו גו טו גאי. לקחו שחקן שהוא 3 ו- 3 בלבד ושמו אותו בעמדה 2. הרבה לפני רייס, המחסור בסקורר מובהק זה הבעיה העיקרית של הקבוצה הזו והסיבה שמכבי קולעת שי שלילי של 77 נקודות למשחק בשלב הראשון.
roy1000

הודעהעל ידי yzafrir » 13 דצמבר 2013, 15:26

לא נמאס לך לפתוח כל הזמן תרדים על אותם נושאים ??
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 דצמבר 2013, 15:29

היקמן הוא סקורר מובהק. מה זה עזר לך שנה שעברה?
גם רייס הוא קודם כל סקורר, ואתמול אפילו שניהם קלעו בדאבל פיגרס. איך הקבוצה נראתה? כמה נקודות קלענו?

אתה מבלה את זמנך פה בלדבר על מחסור בpf ועל אינגלז, כשברור לחלוטין שלא בגלל הדברים האלה מכבי נראית כל כך גרוע. אז למה אתה מדבר דווקא על הדברים האלה? כנראה כי תלוי לך פוסטר של אליהו בביקיני מעל המיטה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 13 דצמבר 2013, 16:02

roy1000 כתב:
jol9 כתב:מה שעצוב זה שגם כשהשחקנים היותר מעניינים והיותר קבוצתיים נמצאים על המגרש, הרבה פעמים זה לא נראה יותר טוב מאשר עם היקמן ורייס.

הוא השחקן הכי לא נכון לקבוצה הזו. לקחו רול פלייר מובהק לתפקיד שהיה אמור להיות בו גו טו גאי. לקחו שחקן שהוא 3 ו- 3 בלבד ושמו אותו בעמדה 2. הרבה לפני רייס, המחסור בסקורר מובהק זה הבעיה העיקרית של הקבוצה הזו והסיבה שמכבי קולעת שי שלילי של 77 נקודות למשחק בשלב הראשון.

יש המון שחקנים הרבה פחות נכונים לקבוצה הזאת. למשל היקמן ורייס, לאנדסברג, כהן, נעימי (שכבר לא כאן), סמית' וג'יימס שנראים כמו הצל של עצמם...

לקחו רול פלייר מובהק לתפקיד לא ברור, ועכשיו אתה בא אליו בטענות. אינגלס לא הגיע לעמדת הסקורר הראשי או לעמדה 2 (ואם כן, אז למה אתה כל הזמן משווה אותו לאליהו?).
הוא הגיע יותר נראה לי כי היתה הזדמנות להביא אותו כשם מוכר, וכי ציפו שסמית' יהיה 4. אח"כ הבינו שזה כנראה לא יילך, ובלו התקשר ואמר שהוא צריך כסף,
ואז נוצר מצב שאינגלס מצא את עצמו תקוע בכל מיני עמדות שהוא לא אמור לשחק בהן. זאת ממש לא אשמתו.

כשהוא כן משחק ומשחק טוב, רואים את האיכויות שלו. אסיסטים נפלאים, קליעה טובה מבחוץ, קבוצתיות, הבנת משחק וכו'.
אני באמת לא מבין כמה אנרגיה אתה מבזבז על אינגלס, כשמשחקים אצלך בקו האחורי שניים מהגארדים היותר מזוויעים שלבשו אי פעם צהוב, מזוויעים ברמות של אנקראם וביופורד,
כלומר שחקנים שאתה פשוט מת שיעופו מהקבוצה שלך כי הם פשוט הורסי משחק.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 13 דצמבר 2013, 16:33

yzafrir כתב:לא נמאס לך לפתוח כל הזמן תרדים על אותם נושאים ??

היה כבר ת'רד על ההתקפה של מכבי?
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 13 דצמבר 2013, 16:45

jol9 כתב:יש המון שחקנים הרבה פחות נכונים לקבוצה הזאת. למשל היקמן ורייס, לאנדסברג, כהן, נעימי (שכבר לא כאן), סמית' וג'יימס שנראים כמו הצל של עצמם...

לקחו רול פלייר מובהק לתפקיד לא ברור, ועכשיו אתה בא אליו בטענות. אינגלס לא הגיע לעמדת הסקורר הראשי או לעמדה 2 (ואם כן, אז למה אתה כל הזמן משווה אותו לאליהו?).
הוא הגיע יותר נראה לי כי היתה הזדמנות להביא אותו כשם מוכר, וכי ציפו שסמית' יהיה 4. אח"כ הבינו שזה כנראה לא יילך, ובלו התקשר ואמר שהוא צריך כסף,
ואז נוצר מצב שאינגלס מצא את עצמו תקוע בכל מיני עמדות שהוא לא אמור לשחק בהן. זאת ממש לא אשמתו.

כשהוא כן משחק ומשחק טוב, רואים את האיכויות שלו. אסיסטים נפלאים, קליעה טובה מבחוץ, קבוצתיות, הבנת משחק וכו'.
אני באמת לא מבין כמה אנרגיה אתה מבזבז על אינגלס, כשמשחקים אצלך בקו האחורי שניים מהגארדים היותר מזוויעים שלבשו אי פעם צהוב, מזוויעים ברמות של אנקראם וביופורד,
כלומר שחקנים שאתה פשוט מת שיעופו מהקבוצה שלך כי הם פשוט הורסי משחק.

אני חושב שגם עם אנקראם וביופורד, עדיין לא ראינו משחק התקפה כל כך חלש של מכבי. 77 נקודות למשחק בשלב הראשון (וזה עוד ירד אחרי אתונה) זה חסר תקדים למכבי.
סמית' וג'יימס פצועים. קשה לבוא בטענות לשחקנים פצועים, אבל גם כאן הסיפור חוזר להנהלה שהחתימה שני שחקנים לא צעירים עם הסטוריית פציעות ארוכה לחוזים ארוכים.

בעצם אנחנו חוזרים לבעיות הבניה של מכבי בקיץ. הביאו שני שחקנים ראשיים שיכולים לשחק רק בעמדה 3 והקו האחורי חלש. מה שמציל את העונה זה כושר מצויין של סופו עד עכשיו.

דרך אגב - הסיבה היחידה שאני משווה אותו לאליהו זה כי היחס לשני השחקנים האלו כל כך שונה בצורה קיצונית. השחקן הזר והפחות טוב זוכה למעמד כמעט אלוהי וסולחים לו על כל החולשות שלו, ואילו לשחקן הישראלי והיותר טוב מתייחסים כמו זבל ומתעלמים מכל היתרונות שלו.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 13 דצמבר 2013, 16:47

MTA2311 כתב:היקמן הוא סקורר מובהק. מה זה עזר לך שנה שעברה?
גם רייס הוא קודם כל סקורר, ואתמול אפילו שניהם קלעו בדאבל פיגרס. איך הקבוצה נראתה? כמה נקודות קלענו?

אתה מבלה את זמנך פה בלדבר על מחסור בpf ועל אינגלז, כשברור לחלוטין שלא בגלל הדברים האלה מכבי נראית כל כך גרוע. אז למה אתה מדבר דווקא על הדברים האלה? כנראה כי תלוי לך פוסטר של אליהו בביקיני מעל המיטה.

אז למה הקבוצה הזו קובעת שיא שלילי בנקודות? הרי יש סקוררים ויש גאוני כדורסל. מה חסר? למה כל גאוני הכדורסל לא מצעידים אותנו ל- 90 נקודות למשחק כמו ריאל מדריד? מה הבעיה?
roy1000

הודעהעל ידי rc4991 » 13 דצמבר 2013, 16:49

אמרתי כבר מזמן שאין לנו גו טו גאי
היקמן,אינגלס וסמית' ממש לא נכנסים לקטוגוריה הזאת
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 דצמבר 2013, 16:53

roy1000 כתב:
MTA2311 כתב:היקמן הוא סקורר מובהק. מה זה עזר לך שנה שעברה?

אז למה הקבוצה הזו קובעת שיא שלילי בנקודות? הרי יש סקוררים ויש גאוני כדורסל. מה חסר? למה כל גאוני הכדורסל לא מצעידים אותנו ל- 90 נקודות למשחק כמו ריאל מדריד? מה הבעיה?

זה בדיוק העניין, לא פה נמצאת הבעיה של הקבוצה הזאת. לא אני טענתי שחסר סקורר, אחרי משחק ששני הסקוררים שלנו קלעו בדאבל פיגרס. לא אני טענתי שחסר 4 במשחק ששני השחקנים שמשחקים בעמדה הזאת קלעו בדאבל פיגרס.

מה שחסר זה רכז דומיננטי. מנהיג בקו האחורי. חלק לא מבוטל מהפורום אומר את זה עוד מתחילת הקיץ. אתה רוצה להמשיך להתמקד בדברים הלא נכונים? זכותך.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי roy1000 » 13 דצמבר 2013, 17:00

MTA2311 כתב:זה בדיוק העניין, לא פה נמצאת הבעיה של הקבוצה הזאת. לא אני טענתי שחסר סקורר, אחרי משחק ששני הסקוררים שלנו קלעו בדאבל פיגרס. לא אני טענתי שחסר 4 במשחק ששני השחקנים שמשחקים בעמדה הזאת קלעו בדאבל פיגרס.

מה שחסר זה רכז דומיננטי. מנהיג בקו האחורי. חלק לא מבוטל מהפורום אומר את זה עוד מתחילת הקיץ. אתה רוצה להמשיך להתמקד בדברים הלא נכונים? זכותך.

אז אתה אומר שאם מחליפים את רייס ברכז יורוליג ממוצע, אז כל הבעיות נפתרות ומכבי הופכת לקבוצה של 90 נקודות למשחק?

אנחנו הרי משחקים כבר כמה שנים עם יוגב כרכז המוביל. למה רק השנה התדרדרנו לשפל הזה אם הכל זה בגלל עמדת הרכז?
roy1000

הודעהעל ידי rc4991 » 13 דצמבר 2013, 17:02

הבעיה הכי קשה היא רכז אבל חסר גם גו טו גאי ברמה גבוהה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 דצמבר 2013, 17:03

roy1000 כתב:
MTA2311 כתב:זה בדיוק העניין, לא פה נמצאת הבעיה של הקבוצה הזאת. לא אני טענתי שחסר סקורר, אחרי משחק ששני הסקוררים שלנו קלעו בדאבל פיגרס. לא אני טענתי שחסר 4 במשחק ששני השחקנים שמשחקים בעמדה הזאת קלעו בדאבל פיגרס.

אז אתה אומר שאם מחליפים את רייס ברכז יורוליג ממוצע, אז כל הבעיות נפתרות ומכבי הופכת לקבוצה של 90 נקודות למשחק?

אנחנו הרי משחקים כבר כמה שנים עם יוגב כרכז המוביל. למה רק השנה התדרדרנו לשפל הזה אם הכל זה בגלל עמדת הרכז?

לא, אני אומר שאם מחליפים את רייס והיקמן ברכז טופ יורוליג מכבי הופכת מקבוצת הצלבה, למועמדת לגיטימית לפיינל פור.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי roy1000 » 13 דצמבר 2013, 17:09

MTA2311 כתב:לא, אני אומר שאם מחליפים את רייס והיקמן ברכז טופ יורוליג מכבי הופכת מקבוצת הצלבה, למועמדת לגיטימית לפיינל פור.

ואם מחליפים את היקמן ואינגלז בקלעי טופ יורוליג (לנגפורד, פרננדז או דומה), אז מכבי לא הופכת למועמדת לגיטימית לפיינל פור? קח כל קבוצת יורוליג בינונית, תוסיף לה שחקן טופ יורוליג והיא תהיה מועמדת לגיטימית לפיינל פור.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 13 דצמבר 2013, 17:10

rc4991 כתב:הבעיה הכי קשה היא רכז אבל חסר גם גו טו גאי ברמה גבוהה

הבעיות של הקבוצה הזו הרבה יותר מסובכות מאשר עמדה אחת. כל הסגל נבנה בצורה חסרת הגיון.
roy1000

הודעהעל ידי LIAV10 » 13 דצמבר 2013, 17:23

אנחנו מקום 9 ביורוליג בממוצע נקודות למשחק בבית (לא נורא), שביעי בממוצע נקודות בכללי למשחק.
שנה שעברה קלענו פחות בבית בשלב הראשון.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי roy1000 » 13 דצמבר 2013, 17:33

LIAV10 כתב:אנחנו מקום 9 ביורוליג בממוצע נקודות למשחק בבית (לא נורא), שביעי בממוצע נקודות בכללי למשחק.
שנה שעברה קלענו פחות בבית בשלב הראשון.

זה פשוט לא נכון. שנה שעברה קלענו 81 נקודות בממוצע למשחק בשלב הראשון. השנה 77.
roy1000

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־191 אורחים