המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ירושלים, 5 ביוני, רביעי, 21:00

העידוד בנוקיה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

העידוד בנוקיה

הודעהעל ידי rc4991 » 28 מרץ 2014, 15:56

לא יודע מה איתכם אבל הקהל אתמול נתן תצוגת עידוד מדהימה שהחזירה אותי לעבר
למה לא מועדדים ככה בכל משחק?

באמת שחבל,כי רק העידוד אתמול העלה את הריגוש שלי מהמשחק בכמה דרגות וזה עוד במשחק לא ממש חשוב
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

Re: העידוד בנוקיה

הודעהעל ידי Roni1 » 28 מרץ 2014, 16:16

כי הקבוצה נלחמה אתמול וראינו מהלכים נהדרים וכדורסל יפה מול קבוצה גדולה
אם יבנו סגלים אטרקטיביים ומחוברים כמו פעם גם הקהל יחזור להיות הקהל המפחיד שהיה פעם, זה הכל.

כשיש קבוצה מרגשת גם הקהל מרגש, כשקשה להתחבר מחכים למשחקים כמו אתמול כדי להתרגש.
Roni1

הודעהעל ידי rc4991 » 28 מרץ 2014, 16:22

כמובן שאת צודקת במה שאת אומרת אבל אתמול הקהל עידד מהתחלה כשמכבי עוד לא הרשימה
זה גם סוג של הביצה והתרנגולת ועידוד טוב של הקהל ישפר קצת את הקבוצה ויתן לה דחיפה רצינית
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 28 מרץ 2014, 16:38

כתבתי על זה בת׳רד של המשחק.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 28 מרץ 2014, 17:30

ממש תודה רבה להם על העידוד , בד'כ זה קהל של קונצרטים ( לא כולם אבל במקומות היקרים ) שכשהוא ממש ממש נלהב המקסימום שהוא עושה זה לשבת ולמחוא כפיים , יש כאלה שממש לא יאהבו את מה שאני אומר אבל חלק נכבד מהקהל ( בכוונה אני משתמש במילה קהל כי זה קהל ולא אוהדים ) שייך לנישה של צפונבונים עשירים או מאוד מבוססים ומפונקים כאלה שיכולים להרשות לעצמם לקנות מנוי במחיר מופרז , מה עוד מאפיין אותם אני אשמור לעצמי כדיי לא לפתוח פה מלחמת עולם ...

אני זוכר תקופות שלי היה מנוי ( סוף שנות ה 80 עד אמצע ה 90 ) שהקהל היה הרבה יותר מגוון ואקטיבי למרות שהיתה קבוצה לא משהו , כל סל ההיכל היה כמעט מתפוצץ מרוב דציבלים ושריקות הבוז לקבוצה שמנגד היו כל כך צורמות עד לרמה של בלתי נסבל ממש ...

עוד נקודה , אני עובד עם כמה אוהדי מכבי בכדורגל ואני אומר לכם שהשינאה שם לאוהדי הכדורסל ממש לא היתה מביישת אוהדי מגדל או הפועל ת'א , כשניסיתי לברר איך אוהדים של אותו קבוצה רק מספורט אחר כל כך שונאים את אוהדי הכדורסל קיבלתי תשובות שאת רובם כתבתי (וחלק לא העזתי ) למעלה ...

זה שמכבי כבר לא הקבוצה של המדינה קשור להרבה דברים ביניהם ריבוי ערוצים וכ'ו אבל לא רק ...
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי מקובי » 29 מרץ 2014, 23:09

מקאדו 3 כתב:ממש תודה רבה להם על העידוד , בד'כ זה קהל של קונצרטים ( לא כולם אבל במקומות היקרים ) שכשהוא ממש ממש נלהב המקסימום שהוא עושה זה לשבת ולמחוא כפיים , יש כאלה שממש לא יאהבו את מה שאני אומר אבל חלק נכבד מהקהל ( בכוונה אני משתמש במילה קהל כי זה קהל ולא אוהדים ) שייך לנישה של צפונבונים עשירים או מאוד מבוססים ומפונקים כאלה שיכולים להרשות לעצמם לקנות מנוי במחיר מופרז , מה עוד מאפיין אותם אני אשמור לעצמי כדיי לא לפתוח פה מלחמת עולם ...

אני זוכר תקופות שלי היה מנוי ( סוף שנות ה 80 עד אמצע ה 90 ) שהקהל היה הרבה יותר מגוון ואקטיבי למרות שהיתה קבוצה לא משהו , כל סל ההיכל היה כמעט מתפוצץ מרוב דציבלים ושריקות הבוז לקבוצה שמנגד היו כל כך צורמות עד לרמה של בלתי נסבל ממש ...

עוד נקודה , אני עובד עם כמה אוהדי מכבי בכדורגל ואני אומר לכם שהשינאה שם לאוהדי הכדורסל ממש לא היתה מביישת אוהדי מגדל או הפועל ת'א , כשניסיתי לברר איך אוהדים של אותו קבוצה רק מספורט אחר כל כך שונאים את אוהדי הכדורסל קיבלתי תשובות שאת רובם כתבתי (וחלק לא העזתי ) למעלה ...

זה שמכבי כבר לא הקבוצה של המדינה קשור להרבה דברים ביניהם ריבוי ערוצים וכ'ו אבל לא רק ...

מכבי הפכה לקבוצה שמייצגת הצלחות, כיוצא מזה ההיכל הפך להיות מקום שבו באים לראות ולהיראות. קצת עצוב אבל מצד שני זה קורה בכל קבוצה מצליחה בעולם (אתה מוזמן להסתכל על כמות התיירים בברצלונה או קבוצות כדורגל אחרות בעולם)
מצד אחד זה עצוב, מצד שני הקהל הזה משלם הרבה הרבה כסף בשביל מנוי (דבר שעוזר לתקציב של מכבי בסופו של יום)
הזכרת את הכדורגל- אני ראיתי בעיניים שלי אנשים שיצאו לפני סוף הדרבים האחרונים (כולל אלו שזכו בהגרלה ל-11 בדרבי חוץ והפסידו את המהפך) יש אוהדי הצלחות בכל מקום.
אגב, יש לציין שאתה מכליל, יש שם אנשים שיושבים על אותו כסא כבר 30 שנה. והם באמת אוהבים את הקבוצה. מה לעשות שמתבגרים ואי אפשר כל החיים לקפוץ ולהיות בשער 11?

אני לא הייתי מנוי בתקופה שלך אבל דווקא הזיכרון שלי מאמצע שנות ה-90 שלא מילאנו את ההיכל. היום ההיכל סולד אאוט במנויים. זה היה תקופה אחרת אמנם אבל יש להמון אנשים נטייה להיזכר בעבר כנוסטלגיה למרות שנוטים לזכור רק את הטוב ולא את הרע.
ביום חמישי היה עידוד נהדר, והרבע הרביעי היה עידוד ברמה של הפיינל פור בתל אביב (ששם באמת זה היה מטורף)

אני מנוי גם לכדורגל וגם לכדורסל ואני יכול להגיד לך שיש לא מעט שמעריכים את העבודה בכדורסל (בעבר השחקן ה-12 והגייט היו סוג של ארגונים אחים עם אותם מאפיינים. היום הפאנטיקס הוא שונה)
בכל מקום יש חילוקי דעות ושכל אחד יאמין במה שהוא רוצה.

יש הרבה מקום לתת ביקורת על הקהל של הכדורסל, על קבוצת הכדורסל וכד' אבל ביקורת אפשר לתת בכל מקום החוכמה זה לדעת לשנות. גם בכדורגל לא הכל מושלם (בתור אחד שהיה 8 שנים בשחקן ה-12).
אם מישהו כאן רוצה מנוי בזול (1200 נוער, 1300 מבוגר) ובאמת להיכנס להיכל ולהשפיע הוא מוזמן לפנות בפרטי ואני אעביר את הפרטים למי שצריך.
מקובי

הודעהעל ידי yzafrir » 29 מרץ 2014, 23:13

מקאדו 3 כתב:ממש תודה רבה להם על העידוד , בד'כ זה קהל של קונצרטים ( לא כולם אבל במקומות היקרים ) שכשהוא ממש ממש נלהב המקסימום שהוא עושה זה לשבת ולמחוא כפיים , יש כאלה שממש לא יאהבו את מה שאני אומר אבל חלק נכבד מהקהל ( בכוונה אני משתמש במילה קהל כי זה קהל ולא אוהדים ) שייך לנישה של צפונבונים עשירים או מאוד מבוססים ומפונקים כאלה שיכולים להרשות לעצמם לקנות מנוי במחיר מופרז , מה עוד מאפיין אותם אני אשמור לעצמי כדיי לא לפתוח פה מלחמת עולם ...

עלית פה בדיוק על הבעיה . כתבת שאתה היית מנוי בשנות ה-80-90 . אני עדיין מנוי מאותה תקופה ו אני כבר קרוב לגיל 40. אני בהחלט לא קולני וקופצני כמו שהייתי לפני 20 שנה וכך גם כל החברה לידי שלא התחלפו כבר יותר מעשור . מאחורי יושב אוהד שהוא כבר מעל 80 ומה לעשות אבל אני וכל הסובבים אותי רואים את עצמינו בגילו יושבים באותו מקום...בקיצור הבעיה זה שהקהל של מכבי הזדקן ואין תחלופה . מה שיכול להביא את השינוי זה שאם שנה הבאה לא יחדשו את כל המנויים אז חברה צעירים ורעבים יתפסו את מקומם ...אני בכל מקרה בהיכל עד המוות ואם יש למישהו בעיה עם זה אז שלך....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי felix_r » 29 מרץ 2014, 23:18

יש משהו, שהאנשים לא לוקחים בחשבון.

אז נכון, האוהדים שיושבים במקומות הזולים מעודדים הרבה יותר, אבל האנשים שיושבים במקומות היקרים תורמים בצורה אחרת - כסף. כל אחד תורם בצורה שהוא יכול. אחד בעידוד, השני בכסף. שני הדברים חשובים. אסור לשכוח את זה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי קודי » 30 מרץ 2014, 00:27

מקאדו, כל עוד אתה לא מוציא כסף על מנוי ולא מטריח את עצמך להיכל, אין לך אפשרות וזכות לשפוט את אלה שמשלמים על כך ממיטב כספם. מי שמנוי ומגיע פעם-פעמיים בשבוע להיכל יכול להתלונן על איכות העידוד, האחרים יכולים לבקר את ארבל וגרשון.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי שמואל1 » 30 מרץ 2014, 00:37

קודי כתב:מקאדו, כל עוד אתה לא מוציא כסף על מנוי ולא מטריח את עצמך להיכל, אין לך אפשרות וזכות לשפוט את אלה שמשלמים על כך ממיטב כספם. מי שמנוי ומגיע פעם-פעמיים בשבוע להיכל יכול להתלונן על איכות העידוד, האחרים יכולים לבקר את ארבל וגרשון.

יובל, צר לי אבל ההודעה שלך לא נכונה ואפילו פוגענית כלפי ציבור האוהדים שלא מנוי למשחקים.
קודם כל לא לכולם יש את היכולת מבחינה גאוגרפית וכלכלית להיות מנויים למכבי. זה דבר ראשון.
דבר שני, כל ציבור האוהדים שאינו מנוי מכניס המון כסף לקבוצה מזכויות שידור.
לכן גם לאותם האוהדים הלא מנויים יש בדיוק את אותן הזכויות שיש לאוהדים המנויים ואין לעשות את ההפרדה ביניהם.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי מקובי » 30 מרץ 2014, 01:18

שמואל1 כתב:
קודי כתב:מקאדו, כל עוד אתה לא מוציא כסף על מנוי ולא מטריח את עצמך להיכל, אין לך אפשרות וזכות לשפוט את אלה שמשלמים על כך ממיטב כספם. מי שמנוי ומגיע פעם-פעמיים בשבוע להיכל יכול להתלונן על איכות העידוד, האחרים יכולים לבקר את ארבל וגרשון.

יובל, צר לי אבל ההודעה שלך לא נכונה ואפילו פוגענית כלפי ציבור האוהדים שלא מנוי למשחקים.
קודם כל לא לכולם יש את היכולת מבחינה גאוגרפית וכלכלית להיות מנויים למכבי. זה דבר ראשון.
לכן גם לאותם האוהדים הלא מנויים יש בדיוק את אותן הזכויות שיש לאוהדים המנויים ואין לעשות את ההפרדה ביניהם.

איך אתה אומר שיש לך אותו זכויות כמו לאוהד מנוי?
אני כל שנה נותן לקבוצה 1300 שקל + עידוד, יש כאלה שנותנים גם הרבה יותר (ליאב בערך 2500 אם אני זוכר נכון...)
אתה כל השנה מבלבל את השכל בפורום.

ומה זה השטויות האלה שלא לכל אחד יש את היכולת? אם מכבי חשובה לך אז אתה תעשה את כל המאמצים כדי להיות שם בשבילה.
אני מנוי מגיל 17, את המנויים שלי קניתי מהכסף שלי ואני גר במקום עם תחבורה על הפנים מה שאומר שמצאתי את עצמי לא מעט עוצר טרמפים בחצות כדי להגיע הביתה מההיכל.
בדרבי חוץ האחרון בכדורגל היה לי חשוב להיות שם (לא זכיתי בהגרלה) אז הלכתי וקניתי לשער 8 גם אם זה אומר לא לעודד בשלבים מסוימים.

אני לא רוצה פרס או משהו על זה, אני נהנה וזאת האהבה הכי גדולה שלי אבל דחילק.
מקובי

הודעהעל ידי LIAV10 » 30 מרץ 2014, 01:20

כמעט, אבא שלי משלם 4,200 על אחד, הזוי שבשנה מוציאים מעל 8,000 ש״ח על שני מנויים.
המחירים הם בושה וחרפה.

(מנוי חדש ישלם על המקום שלי 6,300)

דרך אגב, חשבתי על זה לאחרונה, עצוב, אבל זאת כנראה העונה האחרונה שלי, לפחות לשלוש שנים הקרובות אם לא חמש.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי MTA2311 » 30 מרץ 2014, 01:28

מקובי כתב:
שמואל1 כתב:

אני כל שנה נותן לקבוצה 1300 שקל + עידוד, יש כאלה שנותנים גם הרבה יותר (ליאב בערך 2500 אם אני זוכר נכון...)

ומה זה השטויות האלה שלא לכל אחד יש את היכולת? אם מכבי חשובה לך אז אתה תעשה את כל המאמצים כדי להיות שם בשבילה.
אני מנוי מגיל 17, את המנויים שלי קניתי מהכסף שלי ואני גר במקום עם תחבורה על הפנים מה שאומר שמצאתי את עצמי לא מעט עוצר טרמפים בחצות כדי להגיע הביתה מההיכל.
בדרבי חוץ האחרון בכדורגל היה לי חשוב להיות שם (לא זכיתי בהגרלה) אז הלכתי וקניתי לשער 8 גם אם זה אומר לא לעודד בשלבים מסוימים.

אותן זכויות בדיוק. המנוי לא מקנה לך שום זכות יתר. אני מרגיש קצת מגוחך רק מלכתוב את זה.
ואת זה אני אומר בתור אחד שהחזיק במנוי יקר מאוד במשך 15 שנה( עד הקק"צ).

ד"א, הוא לא התלונן על רמת העידוד במשחק בשום שלב. כולם יודעים שיש לכם מנוי. לא הייתם צריכים לקפוץ בשביל להזכיר לנו.
נערך לאחרונה על ידי MTA2311 בתאריך 30 מרץ 2014, 02:12, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי rc4991 » 30 מרץ 2014, 01:36

מקובי כתב:
שמואל1 כתב:

מה זאת ההתנשאות הזאת?
זה שבן אדם מנוי לא הופך אותו לאוהד יותר טוב מאוהד אחר ובטח שלא לבעל זכויות נוספות
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 30 מרץ 2014, 01:38

קצת איבדתם את זה.
כשהוא כתב ״זכות״ הכוונה הייתה זכות לבקר את הקהל בהיכל, לא יודע אם זה נכון או לא אבל קצת הוצאתם מהקשרו.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי שמואל1 » 30 מרץ 2014, 01:45

מקובי כתב:
שמואל1 כתב:

הודעה מגעילה, לא ציפיתי לזה ממך.
קודם כל בהמשך ההודעה אני לא מדבר על עצמי, אלא באופן כלכלי על האוהדים הלא מנויים.

נתחיל בכך שלא לכל אחד מתאים לבוא ולעודד. לכל בן אדם יש תרבות ספורט שונה. יש אנשים שהם יותר סגורים ויותר נוח להם לצפות במשחק בטלוויזיה. זה עושה אותם פחות אוהדים? הם מכניסים לקבוצה לא פחות כסף ממך.

זה ממש לא שטויות שלא לכל אחד יש את היכולת. מנוי הוא עסק יקר מאוד. יש אנשים שאין להם את הפריבילגיה הזאת, ולא משנה כמה מאמצים יעשו. עם כל הכבוד לאהבתך הבלתי נילאת, אני חושב שלגמור את החודש זה קצת יותר חשוב.
מה עם תושבי הדרום והצפון? ייצאו כל יום חמישי ב 5 בערב ויחזרו ב 3 בלילה? שוב, עם כל הכבוד לנאמנותך המוחלטת לקבוצה, יש עולם חיצון חוץ ממכבי- עבודה, משפחה, לימודים.

הדברים שאתה אומר הם פשוט גועל נפש, מצטער.
יש לאוהדים הלא מנויים בדיוק אותן זכויות, והם יכולים לבקר את הקבוצה ואוהדיה כמה שהם רוצים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי toja27 » 30 מרץ 2014, 02:15

אני חושב שבסוגיה הזאת האמת נמצאת היכנשהו באמצע. מצד אחד, קשה לי להשוות אוהד כמו מקובי למשל לאוהד כמוני למשל שמגיע למשחקים בודדים בשנה( אם בכלל). שנינו אוהדים את הקבוצה. אבל ברור שאוהד שהוא מנוי, באיזשהו מקום הפך את הקבוצה לחלק גדול מחייו.בכך שהוא קנה מנוי מכספו (במובן הזה אני מתכוון בעיקר לאלה שכן מרגישים שהמנוי הוא נטל כלכלי במידה מסויימת ולא לאלה שאין להם שום בעיה עם ההוצאה או שלחלופין ההורים או מישהו אחר קונים את המנוי בשבילם) הוא מראה סוג של מחוייבות לקבוצה. ובמידה מסויימת אפשר להגיד שהתרומה שלו לקבוצה גדולה משלי.
מצד שני, כמו שאנחנו יודעים, יש כאלו שקונים מנויים, אבל הרמת תשוקה שהם מרגישים לקבוצה פחותה מזו של אלה שלא מנויים. ואני מדבר על אלה שפשוט באים לראות את המשחק, לספוג את האנרגיות ולהנות מההצגה והמשחק.הם האוהדים שבדרך כלל פחות מעודדים . הדבר לגיטימי וטבעי לגמרי,ואף במספר מוגבל אף בריא. רק שאם מספרם גדול מדי, העידוד והאנרגיות במגרש הביתי יורדים. במובן הזה, ולמרות שהם תורמים מכספם, הם אכן פוגעים בקבוצה שכן צריכה אווירה מחשמלת בשביל לשחק טוב יותר. בראייה שלי, אותו אוהד שנמצא בבית, ומתבונן בתשוקה במשחק, ומעודד את קבוצתו מהבית, תורם יותר מאותו אוהד שבה בעיקר להנות מההצגה.
הדבר היחידי שאני לא מסכים עם מה שנכתב בתגובות מעלי הוא שלאוהד שלא קנוי מנוי אין זכות לשפוט את את אלה שכן קונים. למרות שזכותו של כל אדם לעשות ככל העולה על רוחו עם הכרטיס שהוא קנה מכספו, לדעתי לאוהדים יש גם מחוייבות מסויימת כלפי הקבוצה. מגרש ביתי אמור להיות מקום שהקבוצה הביתית מרגישה יתרון ברוח על הקבוצה האורחת בעיקר בזכות האנרגיות שמקרינים האוהדים. תארו לכם שכל האוהדים הם מן הסוג של "קהל קונצרטים", איזה יתרון אמיתי יש לקבוצה הביתית? על אותו מקום של אוהד כזה היה יכול לבוא אוהד עם יותר תשוקה ולכן עם יותר אנרגיות ועזרה לקבוצה. לדעתי הביקורת כאן לגיטימית לגמרי.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי מקובי » 30 מרץ 2014, 03:05

טוב, לקחתם את זה ממש לכיוונים שלא התכוונתי.

אני לא חושב שעצם זה שאני מנוי נותן לי את הזכות לבקר את הקבוצה/הנהלה וואטאבר ומי שלא מנוי לא יכול לבקר אותם.
מה שכן- אם אתם לא בהיכל אז קצת מוזר לי איך אתם יכולים לבקר את העידוד (וביום חמישי באמת שהיה עידוד נהדר)

כולנו אוהדי מכבי, כולנו נשמח בהצלחות או נתעצב בכשלונות.

אני לא חושב שזה שיש לי מנוי עושה אותי אוהד יותר טוב מאחרים כאן (אבל כן תורם יותר לקבוצה מבחינה כספית מאנשים שהם בלי מנוי.)

קיצור, לא ניסחתי את זה נכון.

לילה טוב.
מקובי

הודעהעל ידי שמואל1 » 30 מרץ 2014, 11:02

מקובי כתב:טוב, לקחתם את זה ממש לכיוונים שלא התכוונתי.

אני לא חושב שעצם זה שאני מנוי נותן לי את הזכות לבקר את הקבוצה/הנהלה וואטאבר ומי שלא מנוי לא יכול לבקר אותם.
מה שכן- אם אתם לא בהיכל אז קצת מוזר לי איך אתם יכולים לבקר את העידוד (וביום חמישי באמת שהיה עידוד נהדר)

כולנו אוהדי מכבי, כולנו נשמח בהצלחות או נתעצב בכשלונות.

אני לא חושב שזה שיש לי מנוי עושה אותי אוהד יותר טוב מאחרים כאן (אבל כן תורם יותר לקבוצה מבחינה כספית מאנשים שהם בלי מנוי.)

קיצור, לא ניסחתי את זה נכון.

לילה טוב.

אוקיי, מקבל. זה לא מה שהשתמע מדבריך.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot] ו־19 אורחים