המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

תרד הסליחות , עונת 2013-2014

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: תרד הסליחות , עונת 2013-2014

הודעהעל ידי yzafrir » 25 אפריל 2014, 01:41

ככל שאתה מגיב יותר זה יותר ככייףףףף !!!!!!!!
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי LIAV10 » 25 אפריל 2014, 02:17

yzafrir כתב:אני לא בודק מה הסיבה שאנשים מגיבים ככה אבל אם בן אדם לא יכול לשלוט בעצמו אז שעשתה כוס מים וירגע במקום לשחוט את כל העולם . עם כל הכבוד להרבה חברה פה , אני בן 38 ו אני לא מקבל כזאת התנהגות . לי יש את היכולת להבליג אבל לא שמתם לב שאיבדתם כמה חברה במהלך העונה בגלל הדברים האלו . אני יודע שזה נשמע כמו ביקורת למנהלי הפורום אבל זה בקורת לכל אחד פה בפורום (כולל אותי) .

תגיד אתה לא כבר איזה 5 שנים בן 38? ;)
מאז שאני בפורום אני זוכר שזה הגיל שלך חחח
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי yzafrir » 25 אפריל 2014, 02:20

LIAV10 כתב:
yzafrir כתב:אני לא בודק מה הסיבה שאנשים מגיבים ככה אבל אם בן אדם לא יכול לשלוט בעצמו אז שעשתה כוס מים וירגע במקום לשחוט את כל העולם . עם כל הכבוד להרבה חברה פה , אני בן 38 ו אני לא מקבל כזאת התנהגות . לי יש את היכולת להבליג אבל לא שמתם לב שאיבדתם כמה חברה במהלך העונה בגלל הדברים האלו . אני יודע שזה נשמע כמו ביקורת למנהלי הפורום אבל זה בקורת לכל אחד פה בפורום (כולל אותי) .

תגיד אתה לא כבר איזה 5 שנים בן 38? ;)
מאז שאני בפורום אני זוכר שזה הגיל שלך חחח

יליד 76 אם זה עוזר לך לחשב....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי jol9 » 25 אפריל 2014, 08:32

MTA2311 כתב:מעניין.

"ירון,
אני לא נוהג לעשות את זה אבל באמת שאני מרגיש צורך לענות לך לאור כמות הפוסטים והתגובות אנטי שלך כנגד המשפחה שלי.
ראשית, הקשבה לאוהדים קיימת במינונים גבוהים יותר משאתה משער לעצמך ולכן אין צורך לציין שקצת הקשבה לא תזיק. לא כל מה שאתה רואה זה מה שנעשה. לעומת זאת קצת כבוד לבעלים שמשקיעים מזמנם וכספם, במקרה שלך לפחות, לא קיים..."

דווקא לפי הדברים האלה, הסיבה היחידה שהוא בכלל הכיר בקיומך, היא "לאור כמות הפוסטים והתגובות אנטי שלך כנגד המשפחה שלי".

מדובר בפורום אוהדים. אפילו די משובח הייתי אומר. במהלך העונה, האנשים פה מביעים את דעתם בצורה חופשית וליברלית לגבי שחקני ואנשי הקבוצה. חלק מהנאמר מתברר כנכון בדיעבד וחלק לא. כל אדם פה בפורום צדק העונה בנוגע לחלק מהאמירות שלו וגם טעה. אבל מה, היחיד שכבר 24 שעות מצטט את עצמו, ופותח ת'רדים על כמה הוא צדק והשאר לא, הוא אתה(אדם בן 38). וזאת למרות, שכל מי ש"השמיץ" את רייס כשהיה גרוע(והוא היה גרוע), החמיא לו בלי הפסקה במהלך הסדרה כשהוא העלה את הרמה. ולמה? "כי זה כיייףף"(שוב, אדם בן 38).

מה שיותר מפריע בפורום הזה מאלימות מילולית חמורה ומצלקת כמו "אידיוט", זה אנשים כמוך, שלאורך כל העונה לא מביעים אף דעה נחרצת לשום כיוון ובשום תחום(גם על רייס, שהוא שחקן שאתה אוהב ושמח שהוא נמצא פה, הרגשת צורך להסתייג בכל הודעה:"גם אני הייתי מעדיף שחקן כמו פארגו או בראון", "זה מה שיש בכסף שפדרמן מקצה וכו'), רק כדי שבסוף העונה אולי יקרה נס, ויהיה אפשר לעשות מרתונים של ציטוטים עצמיים ומחמאות עצמיות.

ד"א, אני כבר 3 שנים בפורום, ואני בהחלט מחשיב את עצמי כאחד הקיצוניים שבו, הן מבחינת הדעות והן מבחינת צורת ההתבטאות, אבל העונה לא נשברו פה שום שיאים. הביקורת הייתה אותה ביקורת, והפוסטים(של כולם), היו אותם פוסטים.

מיותר, פשוט מיותר כל מה שקורה פה.

אור, צדקת כשאמרת שהפורום הוא ליברלי. אכן הכל מותר (כל עוד זה חוקי) כשהחוק היחיד הוא בעצם להתבטא באופן
מכובד ולא לרדת לפסים אישיים (כשגם זה יכול לקרות במידה - אנחנו לא צדקנים ויפי נפש).

זאת אומרת שתכלס גם זכותו של צפריר לתפוח על השכם ולפתוח שרשור סליחות וזה סבבה, וזכותך להגיד לו שזה פתטי :bigsmile3

הדבר שאני כן אשמח אם כל הגולשים יעזרו זה להפנות את תשומת ליבנו לקללות ולירידות אישיות. אנחנו לא תמיד קוראים
את כל הפוסטים ובאמת שאין סיבה שגולשים ייעלבו ויעזבו בגלל דברים כאלה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 25 אפריל 2014, 15:40

yzafrir כתב:למה ? כי זה כיייףףףף...
וחוץ מעזה אני לא שוכח עונה שלמה של השפלות של שחקנים/מאמנים/מנהלים ...ככה בשנייה....

לך עוד יש את הכבוד לכתוב , אבל איפה רוי ? שחף ? קודי ? וכל השאר ....

אז הנה אני.
אני עדיין לא אוהב את הסגל הזה ולא מתחבר או מחזיק יותר מדי מאף שחקן חוץ מסופו. פרט לסנטר, אין אף שחקן מיוחד במכבי.
אני עדיין חושב ששחקנים כמו רייס, היקמן, סמית' ואפילו בלו, לא יתנו 10% מהתפוקה שהם נותנים במכבי בקבוצת יורוליג אחרת.

אז כמובן שבלאט מגיע קרדיט עצום (עוד פעם), אבל כמו שאמרו פה אחרים, בלאט זה לא הכל. יש איזשהו קסם סביב המועדון הזה. שילוב של האולם, האוהדים, המסורת ואולי אפילו ההנהלה שמאפשר לסגל שחקנים מאוד אפור (בצרוף של סופו) לנצח קבוצות עם סגלים נוצצים בהרבה ולהגיע לפיינל פור בצורה מדהימה. אם יש משהו שאני ממעיט בו מדי שנה זה אותו הקסם של החולצה הצהובה, וזה כיף להיזכר בזה במשחק כמו שהיה ביום רביעי.

ואי אפשר בלי מילה קטנה לגבי אינגלס - מדובר במעודדת הכי יקרה בהסטוריה של מכבי. כשהוא על הספסל נראה שיש לו המון אנרגיות (לפי הקפיצות ונפנוף המגבות). משום מה, ברגע שהוא דורך על הפרקט כל הארגיות מתאדות ונשאר רק שחקן איטי וכבד.

לגבי הפורום - אני הגעתי לפה בשביל לדבר על מכבי ועל כדורסל. אני לא פה לריב עם כל מיני ילדים שבקושי סיימו בית ספר (אם בכלל) ולא מסוגלים להבין משפט שכתוב בעברית. אני פה בשביל לדבר על כדורסל ואם אני לא יכול לעשות את זה בלי להיגרר למריבות עם ילדים, אז אין בזה טעם מבחינתי. כמו שאמר צפריר, אני לא היחידי שמרגיש ככה.
roy1000

הודעהעל ידי LIAV10 » 25 אפריל 2014, 16:06

ומה הבעיה עם ״ילדים שבקושי סיימו בי״ס״?
לא לרמה שלך אדוני?
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי MTA2311 » 25 אפריל 2014, 16:15

LIAV10 כתב:ומה הבעיה עם ״ילדים שבקושי סיימו בי״ס״?
לא לרמה שלך אדוני?

תחזור אחורה בת'רד הנבא ותראה את הריבים שלו שם עם מישה.
גם צפריר, שמח פה יותר מכולם על ההיעלמות שלו.

הבעיה שלו היא לא באמת עם "ילדים", אלא עם אנשים שלא מסכימים איתו(חוץ משמואל, שהוא "ילד" בעצמו, אין אף אחד כזה כאן). הוא בעצמו אמר בפוסט העזיבה המרגש שלו, שחוץ מקודי, אף אחד כאן "לא מבין על מה הוא מדבר".
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי roy1000 » 25 אפריל 2014, 16:18

LIAV10 כתב:ומה הבעיה עם ״ילדים שבקושי סיימו בי״ס״?
לא לרמה שלך אדוני?

הבעיה זה עם הבנת הנקרא, ונראה לי שנסיים בזה.
roy1000

הודעהעל ידי yzafrir » 25 אפריל 2014, 21:25

roy1000 כתב:
yzafrir כתב:למה ? כי זה כיייףףףף...
וחוץ מעזה אני לא שוכח עונה שלמה של השפלות של שחקנים/מאמנים/מנהלים ...ככה בשנייה....

לך עוד יש את הכבוד לכתוב , אבל איפה רוי ? שחף ? קודי ? וכל השאר ....

אז הנה אני.
אני עדיין לא אוהב את הסגל הזה ולא מתחבר או מחזיק יותר מדי מאף שחקן חוץ מסופו. פרט לסנטר, אין אף שחקן מיוחד במכבי.
אני עדיין חושב ששחקנים כמו רייס, היקמן, סמית' ואפילו בלו, לא יתנו 10% מהתפוקה שהם נותנים במכבי בקבוצת יורוליג אחרת.

אז כמובן שבלאט מגיע קרדיט עצום (עוד פעם), אבל כמו שאמרו פה אחרים, בלאט זה לא הכל. יש איזשהו קסם סביב המועדון הזה. שילוב של האולם, האוהדים, המסורת ואולי אפילו ההנהלה שמאפשר לסגל שחקנים מאוד אפור (בצרוף של סופו) לנצח קבוצות עם סגלים נוצצים בהרבה ולהגיע לפיינל פור בצורה מדהימה. אם יש משהו שאני ממעיט בו מדי שנה זה אותו הקסם של החולצה הצהובה, וזה כיף להיזכר בזה במשחק כמו שהיה ביום רביעי.

ואי אפשר בלי מילה קטנה לגבי אינגלס - מדובר במעודדת הכי יקרה בהסטוריה של מכבי. כשהוא על הספסל נראה שיש לו המון אנרגיות (לפי הקפיצות ונפנוף המגבות). משום מה, ברגע שהוא דורך על הפרקט כל הארגיות מתאדות ונשאר רק שחקן איטי וכבד.

לגבי הפורום - אני הגעתי לפה בשביל לדבר על מכבי ועל כדורסל. אני לא פה לריב עם כל מיני ילדים שבקושי סיימו בית ספר (אם בכלל) ולא מסוגלים להבין משפט שכתוב בעברית. אני פה בשביל לדבר על כדורסל ואם אני לא יכול לעשות את זה בלי להיגרר למריבות עם ילדים, אז אין בזה טעם מבחינתי. כמו שאמר צפריר, אני לא היחידי שמרגיש ככה.

תשמע , אתה מייחס את זה לקסם ולמסורת , אני מייחס את זה לעבודה מקצועית גדולה של כל הצוות שמסתבר שראו וידעו הרבה יותר מאיתנו .
ברור שהיה פה גם אלמנט של מזל כי ברור שאם היינו מקבלים את צסקא / ברסה / ריאל. בלי יתרון ביתיות אז לא היינו עולים .

הסגל של מכבי הוא לא מהארבע הטובות ביבשת אבל פה בדיוק מגיע הקרדיט לצוות המקצועי שהביא את החברה האלו לשיא בדיוק בזמן וזה לא רק בסדרה הזו אלא בעוד משחקים שהיינו חייבים לנצח .
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־176 אורחים