המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

שרשור הפירגונים

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: שרשור הפירגונים

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 20 מאי 2014, 04:48

מתנצל בפניי כל מכבי , מאמנים , שחקנים , אפילו הנהלה ... מה יש להגיד ? כשמנצחים בחצי גמר ובגמר 2 מהקבוצות הטובות לפחות מבחינת הרכבים אי פעם אז כל מילת ביקורת תיראה מגוחכת .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי מקובי » 20 מאי 2014, 22:45

כולם זכו בגביע- דני פדרמן, דיוויד פדרמן, ריקי היקמן, ג'ו אינגלס.
בלי אחד מהם יכול להיות שזה לא היה קורה... אז פשוט תודה שהענקתם לי את החוויה הכי אדירה שהיתה לי בחיים.

ליאב- אין דבר כזה נאחס- לא יודע אם אתה מכיר את ארז הקטן (ההוא שיורד לעשות מ-כ-בי מהפרקט בהיכל)- כל העונה הוא רשם בפייסבוק "כפיים לאלופת אירופה 13/14" אחרי כל משחק... (גם אחרי ה35 במוסקבה אגב...)
הוא כל השנה צחק על הנאחס ונתן לו כאפה עם הצד המעליב. אין דבר כזה.
מקובי

הודעהעל ידי LIAV10 » 20 מאי 2014, 22:52

מקובי כתב:כולם זכו בגביע- דני פדרמן, דיוויד פדרמן, ריקי היקמן, ג'ו אינגלס.
בלי אחד מהם יכול להיות שזה לא היה קורה... אז פשוט תודה שהענקתם לי את החוויה הכי אדירה שהיתה לי בחיים.

ליאב- אין דבר כזה נאחס- לא יודע אם אתה מכיר את ארז הקטן (ההוא שיורד לעשות מ-כ-בי מהפרקט בהיכל)- כל העונה הוא רשם בפייסבוק "כפיים לאלופת אירופה 13/14" אחרי כל משחק... (גם אחרי ה35 במוסקבה אגב...)
הוא כל השנה צחק על הנאחס ונתן לו כאפה עם הצד המעליב. אין דבר כזה.

הוא גם כתב "כפיים לבר רפאלי שתצא איתי מתישהו" :D
בכל אופן, זה משהו אישי שלי, לא צריך להתעצבן מזה, אותי זה מרגיע.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי yzafrir » 21 מאי 2014, 09:19

יוסי22 כתב:אני חייב התנצלות לשחקן אחד כי בשאר די האמנתי וזה טייריס רייס שנתן סיומת חלומית , הוא כל כך עיצבן אותי עם הזריקות המוזרות בתחילת העונה והאיבודים המפגרים (כמו היקמן , רק בגדול) , אבל מאמצע הטופ 16 הוא הפך לשחקן נהדר ומגיע לו את כל הקרדיט על זה .

גם לבלאט מגיע קרדיט על הגביע , אבל אני לא אוהב את זה ששוב הוא הציל את מכבי מהרשעים שם בהנהלה , בסופו של דבר מכבי לא קבוצה מוגבלת כמו שעשו ממנה והיום השחקנים נתנו מלחמה פשוט אדירה מהיקמן ורייס ועד סמית וסופו שהשאיר הכול על הפארקט (גם אם לפעמים ממש לא בחוכמה , צריך לעבוד איתו על העבירות האימפולסיביות האלו) וכמובן טיוס ובלו שהיו נהדרים.

איזה איבודים מפגרים היו לרייס בתחילת העונה ?? הוא כמעט לא מאבד כדורים ....אני חושב שעיקר ההבדל בין רייס של תחילת העונה לעכשיו זה שהפלוטרים שלו נכנסים ו הוא קולע באחוזים טובים יותר...גם ניהול המשחק שלו השתפר במהלך העונה...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי קובי » 21 מאי 2014, 09:43

jol9 כתב:ד"א יובל, רוי ו"משתמטים" אחרים מוזמנים להצטרף לחגיגות... :-)

מה חדש אצלם ? שיבואו גם בנצחונות. לפני זה, אין בכלל מה לדון איתם פה...
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי felix_r » 21 מאי 2014, 11:58

yzafrir כתב:
יוסי22 כתב:אני חייב התנצלות לשחקן אחד כי בשאר די האמנתי וזה טייריס רייס שנתן סיומת חלומית , הוא כל כך עיצבן אותי עם הזריקות המוזרות בתחילת העונה והאיבודים המפגרים (כמו היקמן , רק בגדול) , אבל מאמצע הטופ 16 הוא הפך לשחקן נהדר ומגיע לו את כל הקרדיט על זה .

גם לבלאט מגיע קרדיט על הגביע , אבל אני לא אוהב את זה ששוב הוא הציל את מכבי מהרשעים שם בהנהלה , בסופו של דבר מכבי לא קבוצה מוגבלת כמו שעשו ממנה והיום השחקנים נתנו מלחמה פשוט אדירה מהיקמן ורייס ועד סמית וסופו שהשאיר הכול על הפארקט (גם אם לפעמים ממש לא בחוכמה , צריך לעבוד איתו על העבירות האימפולסיביות האלו) וכמובן טיוס ובלו שהיו נהדרים.

איזה איבודים מפגרים היו לרייס בתחילת העונה ?? הוא כמעט לא מאבד כדורים ....אני חושב שעיקר ההבדל בין רייס של תחילת העונה לעכשיו זה שהפלוטרים שלו נכנסים ו הוא קולע באחוזים טובים יותר...גם ניהול המשחק שלו השתפר במהלך העונה...

פלוטרים נכנסים? אחוזים טובים?
תבדוק את הסטטיסטיקה של הגמר 4/13 לשתי נקודות :taunt
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Cobra, Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־191 אורחים