המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד באסקוניה, 16 באפריל, שלישי, 20:00

ת'רד ההיכרות הרשמי של צהבת!

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד ההיכרות הרשמי של צהבת!

הודעהעל ידי jol9 » 07 אוקטובר 2014, 14:10

roy1000 כתב:לא. אני לא בב"ש.
אולי בעתיד.

אני אשמח... תעדכן אבל...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי sunshine » 13 אוקטובר 2014, 22:29

גיל - 26
עיסוק - מאבטח
הקשר שלי לפורום צהבת? - השיעמום :S
למה אני אוהב מכבי ת"א? - גדלתי על לילות חמישי משפחתיים ואולי 30 משחקים בהיכל עם אבא
פרט מעניין שלא יודעים עליי. אכלתי שום הבוקר...בעצם כולם יודעים :?
".Stay the course, believe in what you're doing, and stay healthy"
סמל אישי של המשתמש
sunshine

הודעהעל ידי orishac » 29 אוקטובר 2014, 00:06

- שם: אורי
- עיסוק: אין כרגע
- קצת על עצמי- כרגע כמובן סיימתי לימודים תיכוניים ובנובמבר מתגייס. בנתיים אני לא עושה משהו מיוחד חוץ מלהיות בבית ולגלוש באינטרנט ולעשות אימוניים שבועיים כדי להכנס לכושר לקראת הצבא.
אני מת על כדורסל וניהלתי במשך קצת יותר משנה בפורום FXP (פורום של בני נוער) את הפורומים של מכבי תל אביב כדורסל ואת הפורום של כדורסל בארץ וכמה חודשים את פורום כדורסל בחו"ל. אני עוקב אחרי כל כתבה וכל התפתחות בנושא מכבי בפרט ובכלל כדורסל בארץ וגם ב-NBA.
- הקשר שלי לפורום צהבת? אני כבר שנה בערך גולש פה בלי להרשם והחלטתי להרשם
- למה אני אוהב מכבי ת"א? גדלתי בבית שכולם בו אוהדי מכבי תל אביב. אח שלי בכלל מטורף על מכבי תל אביב (אבל יותר בענייני הכדורגל) והוא משתדל לראות כל משחק,
למדתי ממנו את האהבה למכבי תל אביב רק שאני יותר מתחבר לכדורסל מאשר לכדורגל למרות שאני עוקב גם אחרי כדורגל.
orishac

הודעהעל ידי rc4991 » 29 אוקטובר 2014, 00:19

orishac כתב:- שם: אורי
- עיסוק: אין כרגע
- קצת על עצמי- כרגע כמובן סיימתי לימודים תיכוניים ובנובמבר מתגייס. בנתיים אני לא עושה משהו מיוחד חוץ מלהיות בבית ולגלוש באינטרנט ולעשות אימוניים שבועיים כדי להכנס לכושר לקראת הצבא.
אני מת על כדורסל וניהלתי במשך קצת יותר משנה בפורום FXP (פורום של בני נוער) את הפורומים של מכבי תל אביב כדורסל ואת הפורום של כדורסל בארץ וכמה חודשים את פורום כדורסל בחו"ל. אני עוקב אחרי כל כתבה וכל התפתחות בנושא מכבי בפרט ובכלל כדורסל בארץ וגם ב-NBA.
- הקשר שלי לפורום צהבת? אני כבר שנה בערך גולש פה בלי להרשם והחלטתי להרשם
- למה אני אוהב מכבי ת"א? גדלתי בבית שכולם בו אוהדי מכבי תל אביב. אח שלי בכלל מטורף על מכבי תל אביב (אבל יותר בענייני הכדורגל) והוא משתדל לראות כל משחק,
למדתי ממנו את האהבה למכבי תל אביב רק שאני יותר מתחבר לכדורסל מאשר לכדורגל למרות שאני עוקב גם אחרי כדורגל.

ברוך הבא :D
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי Yellow Gute » 29 אוקטובר 2014, 11:06

שם: יפתח.
עיסוק: איש מו"מ בשירות המדינה.
קצת על עצמי: אבא לילדה בת 3 וחצי + בן בדרך. נשוי לאוהדת מגדל שרופה (המשפחה שלה עדיין לא מעכלת איך התחתנה עם מכביסט). חולה כדורסל, תולעת NBA. מבחינתי פתיחת עונה בליגה הטובה בעולם משולה ליום חג.
בעברי אפיזודה בעולם הפוליטי. כרגע היא על אש קטנה.
הקשר שלי לפורום צהבת: חבר רשום בפורום כבר כמה שנים. ממעט לכתוב מפאת קוצר זמן ( משתדל עכשיו קצת יותר ).
למה אני אוהב את מכבי תל אביב: האמת. התחלתי לאהוד את מכבי בשנת השפל הראשונה בעונה 1992/3 עם הפסד האליפות לגליל. בתור ילד לא הייתי מפספס צפייה באף משחק של מכבי. ומשם התחילה האהבה. מנוי למכבי זה שנה ראשונה, יושב ביציע 8 ( לפניכן גרתי בדרום הארץ והיה קצת קשה להגיע ).
חובב דובים
סמל אישי של המשתמש
Yellow Gute

הודעהעל ידי my man » 09 נובמבר 2014, 10:18

- שם- אורי
- גיל- 26

- עיסוק- מורה לתקשורת( ובכ"ז הצעות עבודה יתקבלו בברכה)

- קצת על עצמי- תחביבים/משפחה/צבא/לימודים/כל דבר אחר- חולה על כדורסל אני משחק מלא להנאתי...

- הקשר שלי לפורום צהבת? -הייתי בטוח שרק אני קורא פה כבר שנים בלי להגיב וכשנפתח הת'רד הזה גיליתי שהיו פה לא מעט חבר'ה כאלה.בעקבות הת'רד הזה נפתח לי התאבון. סחתיין שמואל :thumbup
בכ"מ אני מכור קשה למכבי.

- למה אני אוהב מכבי ת"א?- אני ממש זוכר את הפעם הראשונה שראיתי מכבי, זה היה בכיתה ב'(יו זה היה מזמן) דווקא בגלל שכל החברים מהכיתה אהדו את הפועל ירושלים(עולם הפוך) החלטתי שאני לא הולך אחרי העדר ואבא שלי הרשה לי בחמישי בערב לראות את מכבי. אני לא זוכר אם ניצחו או לא אבל מאותו ערב אני מהמכורים הקשים. כמובן שלמחרת כבר שמעתי את הקולות ;) (אוהד ניצחונות וכו') אבל זה רק חיזק לי את החיבור.

- פרט מעניין שלא יודעים עליי- זה מצחיק לכתוב את זה כי אני חדש פה... עם הזמן...בינתיים נלך עם המכור ל3 נקודות בסוף משפט...
כבר הייתי רשום לקבוצה בליגה ב' והתחלתי את האימונים לקראת העונה. במהלך משחק סתמי ביישוב של אחותי נקעתי את הרגל בצורה קשה מאד- נקרעו לי רצועות וכאלה..
הושבתתי ל8 חודשים ומאז אני מנסה לחזור לכושר ללא הצלחה גדולה מדי- גם כי אין לי זמן(המשפט האהוב עליי :heart )

כיף להיות פה...
נערך לאחרונה על ידי my man בתאריך 29 יוני 2016, 12:38, נערך 2 פעמים בסך הכל.
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי yzafrir » 02 דצמבר 2014, 23:43

אז אני ורוי הכי זקנים פה ??!!
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי שמואל2 » 20 מאי 2015, 19:50

שם: שמואל פניני
קצת על עצמי: פנסיונר לאחר שנפצעתי ברגל ימין ואיבדתי את היכולת לעבוד (הייתי כבאי). מעביר את זמני בקריאה בפורום ובפגישות עם חברי הפנסיונרים סטייל הפרלמנט.
למה אני אוהב את מכבי? למה לא?
wannabe שמואל1
שמואל2

הודעהעל ידי Adam » 25 אוגוסט 2015, 13:46

:hi
- שם: אדם.
- עיסוק: חייל משוחרר. מחפש עבודה כרגע באזור המרכז (הצעות מישהו??)
- קצת על עצמי- תחביבים/משפחה/צבא/לימודים/כל דבר אחר: אוהד מכבי ת"א כדורסל מטורף. מאוד פעיל בפורומים של מכבי ת"א. מתכנן ללמוד הנדסת חשמל או הנדסת תעשייה וניהול (אם מישהו מכיר טוב את התארים האלה ואף למד אותם אני אשמח אם יוכל לפנות אלי ולעזור לי, יש לי המון שאלות). בשירות הצבאי שלי התחלתי כלוחם חילוץ והצלה ונפצעתי בברך, לאחר מכן העברתי את שאר השירות שלי כג'ובניק נטחן.
- הקשר שלי לפורום צהבת?: כפי שציינתי, אני פעיל מאוד בפורומים של מכבי ת"א, ביניהם FXP ותפוז. עד לא מזמן הייתי נהנה להיכנס לפורום כאורח ולקרוא את ההודעות של כולם, ככה שאני קצת מכיר את המשתמשים פה (ממש כמו האח הגדול). לאחרונה החלטתי להירשם לפורום ולנסות להיכנס לקהילה החמה והמגובשת כאן בהצלחה.
- למה אני אוהב מכבי ת"א?: תמיד הייתה לי אהבה לכדורסל. התחלתי לאהוד את מכבי ברצינות יותר בגיל 8-10.
- פרט מעניין שלא יודעים עליי: נולדתי בדרום אמריקה, בונצואלה. כך שאני דובר ספרדית שותף. ילד טוב בסה"כ. :)
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי שמואל1 » 25 אוגוסט 2015, 13:51

Adam כתב::hi
- קצת על עצמי- תחביבים/משפחה/צבא/לימודים/כל דבר אחר: אוהד מכבי ת"א כדורסל מטורף. מאוד פעיל בפורומים של מכבי ת"א. מתכנן ללמוד הנדסת חשמל או הנדסת תעשייה וניהול (אם מישהו מכיר טוב את התארים האלה ואף למד אותם אני אשמח אם יוכל לפנות אלי ולעזור לי, יש לי המון שאלות). בשירות הצבאי שלי התחלתי כלוחם חילוץ והצלה ונפצעתי בברך, לאחר מכן העברתי את שאר השירות שלי כג'ובניק נטחן.
- הקשר שלי לפורום צהבת?: כפי שציינתי, אני פעיל מאוד בפורומים של מכבי ת"א, ביניהם FXP ותפוז. עד לא מזמן הייתי נהנה להיכנס לפורום כאורח ולקרוא את ההודעות של כולם, ככה שאני קצת מכיר את המשתמשים פה (ממש כמו האח הגדול). לאחרונה החלטתי להירשם לפורום ולנסות להיכנס לקהילה החמה והמגובשת כאן בהצלחה.
- למה אני אוהב מכבי ת"א?: תמיד הייתה לי אהבה לכדורסל. התחלתי לאהוד את מכבי ברצינות יותר בגיל 8-10.
- פרט מעניין שלא יודעים עליי: נולדתי בדרום אמריקה, בונצואלה. כך שאני דובר ספרדית שותף. ילד טוב בסה"כ. :)

ברוך הבא אדם! תמיד כיף שבאים אנשים חדשים לפורום. יש כאן קהילה אדירה ואני בטוח שתהנה להשתלב כאן ולהיות חלק ממנה :)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Adam » 25 אוגוסט 2015, 13:53

שמואל1 כתב:

ברוך הבא אדם! תמיד כיף שבאים אנשים חדשים לפורום. יש כאן קהילה אדירה ואני בטוח שתהנה להשתלב כאן ולהיות חלק ממנה :)

תודה רבה!
אגב, אני לא יודע אם הבעיה רק אצלי או שהיא ידועה כאן אך בכל פעם שאני שולח הודעה בפורום (ציטוט, תגובה מהירה וכו') זה עובר לי לדף לבן ריק ולא חזרה לנושא. בכל מקרה ההודעה בסופו של דבר כן נשלחת.
מישהו הבין למה אני מתכוון?
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
Adam

הודעהעל ידי שמואל1 » 25 אוגוסט 2015, 13:56

Adam כתב:
שמואל1 כתב:

תודה רבה!
אגב, אני לא יודע אם הבעיה רק אצלי או שהיא ידועה כאן אך בכל פעם שאני שולח הודעה בפורום (ציטוט, תגובה מהירה וכו') זה עובר לי לדף לבן ריק ולא חזרה לנושא. בכל מקרה ההודעה בסופו של דבר כן נשלחת.
מישהו הבין למה אני מתכוון?

זאת בעיה ידועה בפורום אוהדים (בפורום שכונה אין את הבעיה הזו).
לא רק אצלך. הפתרון כרגע הוא לרענן את הדף הלבן ולהמשיך כרגיל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 25 אוגוסט 2015, 14:12

תמונה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 25 אוגוסט 2015, 14:46

היי אדם, ברוכים הבאים..
אם יש לך שאלות לגבי הלימודים אתה מוזמן לשאול בפורום שכונה, אני בטוח שלפחות על חלק מהדברים נוכל לענות לך.

תהנה ותזהר מכרמל... :cool
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 25 אוגוסט 2015, 14:50

ברןך הבא אחי.

אל תבנה על עזרה עם עבודה, כולם פה חבורה של זונות. אני מחכה כבר 3 חודשים.

בכל מקרה תהנה ותזהר מכרמל.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Adam » 25 אוגוסט 2015, 15:00

תודה רבה חברים! וכן, אני אשאל באמת בפורום שכונה.
את האמת שאת כרמל אני מכיר מלפני שלוש שנים בערך (את לא צריכה לזכור אותי זה בסדר) עוד כשהיא הייתה פעילה בפורום של מכבי ב-FXP. כך שאני יודע שצריך קצת להיזהר חח.. :)
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
Adam

הודעהעל ידי my man » 25 אוגוסט 2015, 20:34

שלום אדם...נעים להכיר...
ברוך הבא לפורום הכי טוב ברשת...

אין לך מה להזהר מכרמל...דיבורים כמו חול ואין מה לאכול {גם אם מדי פעם היא מכינה פיצה או עוף בתנור(יאם...)}
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי דרדסית » 03 ספטמבר 2015, 15:07

שלום לכולם..
אני מרגישה כמו תושבת חוזרת - ממש מרגש אותי לכתוב כאן אחרי הפסקה של כמעט.. עשור (תארגנו איזה סמיילי המום ביותר).
בהצצה זריזה על הפורום ואופן ההתנהלות אני מבינה שאני כנראה זרה פה לכולם (אשמח לגלות אחרת!), האנשים השתנו, המנהלים התחלפו.. לא יודעת עד כמה אהיה פעילה, אבל תמיד טוב לחזור הביתה.

אז...

שם: רותי
גיל: 31 (נשים תמיד נחלקות לשניים, אלה שמדגישות את החצי ואלה שמשמיטות אותו.. אז.. אני מדגישה - וחצי!)
עיסוק: עובדת סוציאלית, מטפלת בבני נוער מכורים (לא, לא למכבי)
הקשר שלי לפורום צהבת? : וואו, זו הסטוריה.. התחלתי לכתוב פה מאז הפורום הכחול/סגול כשהייתי בת 19 או 20.. ואז עברנו לפורום הלבן, ואז שוב לפורום הכחול... תקופה נוסטלגית ונהדרת של חברויות שנרקמו, של צחוקים ועצבים, של אהדה מטורפת וחסרת גבולות לקבוצה שלנו.. בעברי גם ניהלתי את הפורום (ממש נהניתי לנעול ת'רדים חחח), ובשלב מסוים החלטתי להתנתק כי האינטנסיביות שלי כאן עלתה מעל המפלס הנורמלי של 'משתמש' מן המנין. בכל אופן, כמו שציינתי קודם, צהבת תמיד מרגישה כמו הבית. גם אם הוילונות והריהוט השתנו.
למה אני אוהב מכבי ת"א? : כי אין אופציה אחרת...?
פרט מעניין שלא יודעים עליי : אני ג'ינג'ית! :oops
If you're going to be a smart ass -
first you have to be smart, otherwise you're just an ass.
סמל אישי של המשתמש
דרדסית

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 03 ספטמבר 2015, 15:15

דרדסית כתב:פרט מעניין שלא יודעים עליי : אני ג'ינג'ית! :oops

את יכולה להישאר
נערך לאחרונה על ידי Holiday_Armadillo בתאריך 03 ספטמבר 2015, 15:19, נערך פעם אחת בסך הכל.
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 03 ספטמבר 2015, 15:16

דרדסית כתב:שלום לכולם..
אני מרגישה כמו תושבת חוזרת - ממש מרגש אותי לכתוב כאן אחרי הפסקה של כמעט.. עשור (תארגנו איזה סמיילי המום ביותר).
בהצצה זריזה על הפורום ואופן ההתנהלות אני מבינה שאני כנראה זרה פה לכולם (אשמח לגלות אחרת!), האנשים השתנו, המנהלים התחלפו.. לא יודעת עד כמה אהיה פעילה, אבל תמיד טוב לחזור הביתה.

אז...

שם: רותי
גיל: 31 (נשים תמיד נחלקות לשניים, אלה שמדגישות את החצי ואלה שמשמיטות אותו.. אז.. אני מדגישה - וחצי!)
עיסוק: עובדת סוציאלית, מטפלת בבני נוער מכורים (לא, לא למכבי)
הקשר שלי לפורום צהבת? : וואו, זו הסטוריה.. התחלתי לכתוב פה מאז הפורום הכחול/סגול כשהייתי בת 19 או 20.. ואז עברנו לפורום הלבן, ואז שוב לפורום הכחול... תקופה נוסטלגית ונהדרת של חברויות שנרקמו, של צחוקים ועצבים, של אהדה מטורפת וחסרת גבולות לקבוצה שלנו.. בעברי גם ניהלתי את הפורום (ממש נהניתי לנעול ת'רדים חחח), ובשלב מסוים החלטתי להתנתק כי האינטנסיביות שלי כאן עלתה מעל המפלס הנורמלי של 'משתמש' מן המנין. בכל אופן, כמו שציינתי קודם, צהבת תמיד מרגישה כמו הבית. גם אם הוילונות והריהוט השתנו.
למה אני אוהב מכבי ת"א? : כי אין אופציה אחרת...?
פרט מעניין שלא יודעים עליי : אני ג'ינג'ית! :oops

ברוכה השבה לפורום!
יש פה כמה חבר'ה שנשארו מהתקופה שלך, חלקם בכינויים אחרים. אני נקראתי "ארנולד", אבל אני חושב שהגעתי אחרי שפרשת (2006).
הקהילה שלנו הצטמצמה אבל איכותית ביותר, וזה עודנו פורום אוהדי מכבי הפעיל ביותר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־17 אורחים