המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

ההנהלה הכושלת בעולם הספורט V6

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ההנהלה הכושלת בעולם הספורט V6

הודעהעל ידי מקובי » 14 אוגוסט 2017, 00:47

כשאתה קופץ בשביל להגן על אירגון שלא קשור לפה ואומר לאנשים איך לדבר, כי יש לך אינטרסים, כן, יש לי בעיה

איזה אינטרסים יש לי?
הייתי חבר ארגון, זה לא סוד.
הפריע לי הזלזול הבוטה בהודעה- באמת? ילדים בני 12? בלי אייקיו?
הרי רק לפני 4 שנים כולם התגאו במה שהארגון עשה במילאנו.

אבל עזבי, כבר שנה שעברה הבנתי שאני נלחם פה בטחנות רוח.
אתם מוזמנים לבקר כל מה שזז.

סליחה שהפרעתי.
מקובי

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 14 אוגוסט 2017, 00:58

אתה לא צריך להגיב בכלל למי שלא פוקד את ההיכל ולא מבין מה זה לעודד את הקבוצה. פיזית.

הגייט עשו עבודה יפה מאוד לאורך שנים.
טוב שמצאו את ההזדמנות לסיים את הארגון במתכונתו הנוכחית, כי הוא זכה ללעג מוצדק לעת זקנה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שמואל1 » 14 אוגוסט 2017, 00:59

מקובי כתב:
כשאתה קופץ בשביל להגן על אירגון שלא קשור לפה ואומר לאנשים איך לדבר, כי יש לך אינטרסים, כן, יש לי בעיה

איזה אינטרסים יש לי?
הייתי חבר ארגון, זה לא סוד.
הפריע לי הזלזול הבוטה בהודעה- באמת? ילדים בני 12? בלי אייקיו?
הרי רק לפני 4 שנים כולם התגאו במה שהארגון עשה במילאנו.

אבל עזבי, כבר שנה שעברה הבנתי שאני נלחם פה בטחנות רוח.
אתם מוזמנים לבקר כל מה שזז.

סליחה שהפרעתי.

מקובי, טוב לראותך כאן שוב. למי שלא יודע, מקובי הוא אחד מותיקי הפורום עוד מגלגולו הקודם.
חבל לי שעזבת את הפורום, לדעתי אתה אחד הגולשים היותר איכותיים כאן ותמיד הצגת את הצד של הארגון שלכם בצורה רהוטה ומבלי להיכנס לויכוחים.
אני לא חושב שמישהו כאן באמת חושב שהארגון מנוהל ע"י ילדים בני 12. כן יש כאן אכזבה עמוקה מעצימת העיניים המתמשכת של הארגון שיחד עם ההנלה של מכבי מביאה את המועדון לאבדון ולמקום שממנו אין דרך חזרה.
אני אשמח אם תחזור לכאן להביא את הצד של הארגון, או לכל הפחות תחזור להשתתף בדיונים המקצועיים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 14 אוגוסט 2017, 01:00

החציל האצטקי כתב:אתה לא צריך להגיב בכלל למי שלא פוקד את ההיכל ולא מבין מה זה לעודד את הקבוצה. פיזית.

הגייט עשו עבודה יפה מאוד לאורך שנים.
טוב שמצאו את ההזדמנות לסיים את הארגון במתכונתו הנוכחית, כי הוא זכה ללעג מוצדק לעת זקנה.

היה לי מנוי לא מעט שנים ובחרתי להפסיק כי לא נעים לי שמזיינים אותי בלי ווזלין, תודה על העקיצה הפחדנית בעקיפין
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 14 אוגוסט 2017, 01:21

טוב לדעת.

עדיין, החבר׳ה האלה עבדו בלאהוד את הקבוצה, ועשו עבודה מצויינת, לאורך שנים.
מי שבוחר לבוז וללכלך, שיבושם לו עם החיים המרירים האלה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 14 אוגוסט 2017, 01:24

בגלל שמישהו בוחר להעביר ביקורת (וכן, ללכלך או לבוז) על קבוצת אוהדים יש לו חיים מרירים? בסדר
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 14 אוגוסט 2017, 01:25

החציל האצטקי כתב:טוב לדעת.

עדיין, החבר׳ה האלה עבדו בלאהוד את הקבוצה, ועשו עבודה מצויינת, לאורך שנים.
מי שבוחר לבוז וללכלך, שיבושם לו עם החיים המרירים האלה.

הם עשו עבודה מצויינת בעידוד, אבל יש להם חלק גדול במצב של הקבוצה.
לארגון הזה היה את הכוח לעשות שינוי.
דרך אגב, אתה מציג את כאילו הם סבלו מלעודד את הקבוצה. אני לא רואה את זה ככה. הם עושים את מה שהם אוהבים ומכבי דאגה גם לצ'פר אותם היטב.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 14 אוגוסט 2017, 01:29

חחחח... עצם זה שיש למכבי אוהדים, אחרי ה-3 שנים האלה, זה הרבה בזכות הילדים האלה, או המסורת שבנו שם.
זה ארגון חזק. גם בבית, גם בחוץ, גם בחו״ל.

מגיע להם, לדעתי, ריספקט מינימלי בפורום שמכנה את עצמו פורום אוהדי מכבי תל אביב.
אבל בצהבת המציאות תמיד אלטרנטיבית.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שמואל1 » 14 אוגוסט 2017, 01:37

החציל האצטקי כתב:חחחח... עצם זה שיש למכבי אוהדים, אחרי ה-3 שנים האלה, זה הרבה בזכות הילדים האלה, או המסורת שבנו שם.

ומה עם האחריות שלהם למצב המועדון?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 14 אוגוסט 2017, 01:39

שמואל1 כתב:
החציל האצטקי כתב:חחחח... עצם זה שיש למכבי אוהדים, אחרי ה-3 שנים האלה, זה הרבה בזכות הילדים האלה, או המסורת שבנו שם.

האחריות שלהם היא לעודד את הקבוצה. זו האג׳נדה שלהם (תאהבו או פחות).
בזה הם הצליחו, והמשיכו להצליח בהצלחה יחסית, גם בתקופה הכל כך מחורבנת שהמועדון נמצא בה.

זה שהייתם מעדיפים היכל ריק זה נהדר.
הם לא.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שמואל1 » 14 אוגוסט 2017, 01:43

החציל האצטקי כתב:
שמואל1 כתב:

האחריות שלהם היא לעודד את הקבוצה. זו האג׳נדה שלהם (תאהבו או פחות).
בזה הם הצליחו, והמשיכו להצליח בהצלחה יחסית, גם בתקופה הכל כך מחורבנת שהמועדון נמצא בה.

זה שהייתם מעדיפים היכל ריק זה נהדר.
הם לא.

ומה זה שווה אם המועדון בקריסה? היה להם את הכוח לעצור את כדור השלג. הם לא עשו את זה.
הם מועדדים מועדון מת. בכך הם לא תורמים למועדון, אלא רק מסייעים לו בגסיסה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי הצופה » 14 אוגוסט 2017, 07:58

מצד אחד, הארגון התאגד על מנת לבצע את העבודה השחורה שצריך לבצע (ניהול העידוד), בזמן שאף אחד אחר לא עשה זאת.

מצד שני, בתקופתם רמת העידוד ירדה לפי הרבה מאוד אוהדים (אך יש עוד משתנים שמשפיעים על רמת העידוד כמו מחירי הכרטיסים).
אני אישית מתעב את האנוכיות שלהם שהם הראו בשנים האחרונות: מחאה גרועה נגד מחירי הכרטיסים שהסתיימה בשוחד/הטבה לארגון שלהם בלבד, ועד ההטבה שקיבלו עכשיו בדמות שדרוג הכרטיסים לבכירי הארגונים שלהם.
מה שמצחיק זה שהם טענו כל הזמן לגבי המחאה "אנחנו רק מעודדים ולא חייבים לאף אחד כלום", אבל הם כן ידעו לדרוש מההנהלה לרדת לאולם בתור נציגי האוהדים..
מבחינתי השחיתות הזו לוקחת את רובו המוחלט של הקרדיט שכן הגיע להם.
הצופה

הודעהעל ידי jol9 » 14 אוגוסט 2017, 08:50

הפורום הזה נועד לאוהדי מכבי ת"א בכדורסל, לא לאוהדי ארגון אוהדים כזה או אחר, לכן הפעילות שלהם היא איננה רלוונטית בעיניי.
אם מכבי היתה מועדון שאיכפת לו מהאוהדים שלו, אז המקומות של אותם אוהדים היו מתמלאים בקלות באוהדים אחרים, שהיו מעודדים לא פחות חזק.

מספיק להסתכל על מועדוני הספורט הגדולים בעולם - כדורגל, כדורסל, פוטבול וכו'. בכל איצטדיון והיכל יש עשרות אלפי אנשים, שמעודדים את נשמתם, ורובם המוחלט לא משתייך לשום אירגון,
ולשום אינטרסים כאלה ואחרים, למעט אהבת הקבוצה והרצון לראות אותה מצליחה.

זה קצת מזכיר לי את ההסתדרות - המטרה היא טובה, אבל עם הזמן, כמו בכל אירגון, האינטרסים האישיים, וכוח שמקבלים פתאום אנשים מהישוב, משחיטים את הדברים הטובים.

בסופו של דבר, הצלחתה המקצועית של הקבוצה היא לא בראש מעייניהם של אף אחד מהאירגונים האלה, וזאת הביקורת העיקרית שלי, ושל רבים בפורום הזה עליהם.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי RomanR » 14 אוגוסט 2017, 08:57

איבדתם את זה לגמרי..
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי jol9 » 14 אוגוסט 2017, 09:10

RomanR כתב:איבדתם את זה לגמרי..

תסביר
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי RomanR » 14 אוגוסט 2017, 09:18

jol9 כתב:

תסביר

לא הכרתי את הפורום בגלגוליו הקודמים, אבל קשה לי עם מה שהולך פה כרגע.
דיונים מקצועיים (כביכול) מתחלפים בהתנצחויות ציניות ומתקפות אישיות על ילדים או על אחרים, השתקות של אנשים שלא אומרים שמות של שחקנים שאמורים להגיע. מרוב שמשתדלים לא להפוך את זה לFXP הופכים את זה לשדה קרב או בית קברות.
זה פורום אוהדי מכבי תל אביב בכדורסל, לפחות ככה כתוב בכותרת, לא פורום "שנאת ההנהלה וכל מה שקשור בקבוצה כל עוד הם כאן". זכותו של כל אדם לדעתו, אבל ותק של אדם כזה או אחר לא מקנה יתרון לדעה שלו, זה הכל.

לא נעים להיות כאן לאחרונה, ברור לי שאני לא חייב, אבל בשלבים מסוימים הדיונים פה היו שונים לחלוטין.
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי jol9 » 14 אוגוסט 2017, 09:31

RomanR כתב:
jol9 כתב:

תסביר

דיונים מקצועיים (כביכול) מתחלפים בהתנצחויות ציניות ומתקפות אישיות על ילדים או על אחרים, השתקות של אנשים שלא אומרים שמות של שחקנים שאמורים להגיע. מרוב שמשתדלים לא להפוך את זה לFXP הופכים את זה לשדה קרב או בית קברות.
זה פורום אוהדי מכבי תל אביב בכדורסל, לפחות ככה כתוב בכותרת, לא פורום "שנאת ההנהלה וכל מה שקשור בקבוצה כל עוד הם כאן". זכותו של כל אדם לדעתו, אבל ותק של אדם כזה או אחר לא מקנה יתרון לדעה שלו, זה הכל.

לא נעים להיות כאן לאחרונה, ברור לי שאני לא חייב, אבל בשלבים מסוימים הדיונים פה היו שונים לחלוטין.

בוא נעשה רגע סדר:
- זכותו של כל אדם לדעתו לגמרי, רק שהוא צריך לדעת שבפורום הזה בדר"כ גם צריך להיות מסוגל לעמוד מאחורי הדברים שלך, בשונה מטוקבקים או פורומים אחרים.
מעולם לא הורחק או הושתק כאן מישהו שהחזיק בדעה חיובית על ההנהלה או על שחקן מסויים, או אוהד של קבוצה אחרת אפילו, כל עוד הוא נמנע מהתגרות.

- דיונים מקצועיים פחות רלוונטיים עכשיו, כי אנחנו בפגרה. זה האופי של הדיונים בכל קיץ מאז שאני זוכר את הפורום הזה.

- יש בעיה עם אנשים שמגיעים ומפיצים שמועות ופרסומים ראשונים, במיוחד בתקופה הזאת. לאורך השנים היו כאן אנשים שהביאו ידיעות, אבל זה היה מתון ומגובה, ובדר"כ אותם אנשים
גם היו שותפים בפורום במהלך העונה, ולא רק קופצים לביקור בקיץ.
אנחנו לא אתר וואלה או וואן. מי שרוצה להתהדר בפרסומים ובמקורבות להנהלה (או לפקידה ששולחת את המיילים) יכול לעשות את זה בטוקבקים או בפורום אחרים, ואם הוא רוצה לעשות את זה כאן,
אז גם לזה יש דרך, ראה גלעד55.

- אתה דוגל מצד אחד במתן זכות לדעה אישית של כל אחד, ומנגד מפריע לך שיורדים על ילדים של ארגון כזה או אחר. הרי זאת גם זכות דיבור. אז למה אחד כן והשני לא? ומה איכפת לך בכלל מהם בעצם?

- אם אתה חושב שיש דרך לשפר את הפורום, אז אתה מוזמן להגיד (בפרטי או בפומבי) ונדבר על זה
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 14 אוגוסט 2017, 09:36

jol9 כתב:הפורום הזה נועד לאוהדי מכבי ת"א בכדורסל, לא לאוהדי ארגון אוהדים כזה או אחר, לכן הפעילות שלהם היא איננה רלוונטית בעיניי.
אם מכבי היתה מועדון שאיכפת לו מהאוהדים שלו, אז המקומות של אותם אוהדים היו מתמלאים בקלות באוהדים אחרים, שהיו מעודדים לא פחות חזק.

מספיק להסתכל על מועדוני הספורט הגדולים בעולם - כדורגל, כדורסל, פוטבול וכו'. בכל איצטדיון והיכל יש עשרות אלפי אנשים, שמעודדים את נשמתם, ורובם המוחלט לא משתייך לשום אירגון,
ולשום אינטרסים כאלה ואחרים, למעט אהבת הקבוצה והרצון לראות אותה מצליחה.

זה קצת מזכיר לי את ההסתדרות - המטרה היא טובה, אבל עם הזמן, כמו בכל אירגון, האינטרסים האישיים, וכוח שמקבלים פתאום אנשים מהישוב, משחיטים את הדברים הטובים.

בסופו של דבר, הצלחתה המקצועית של הקבוצה היא לא בראש מעייניהם של אף אחד מהאירגונים האלה, וזאת הביקורת העיקרית שלי, ושל רבים בפורום הזה עליהם.

בדיוק. אי אפשר לכתוב את זה טוב יותר.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי שועל » 14 אוגוסט 2017, 09:38

RomanR כתב:
jol9 כתב:

תסביר

זכותם של אנשים לצפות שתשמר כאן רמה מסיומת, ושלא נדרדר למה שקורה במקומות אחרים. לצערי יש פה מגמה לא טובה לאחרונה. יש מספיק מקומות לכתוב בהם.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי jol9 » 14 אוגוסט 2017, 09:43

שועל כתב:
RomanR כתב:
jol9 כתב:

תסביר

זכותם של אנשים לצפות שתשמר כאן רמה מסיומת, ושלא נדרדר למה שקורה במקומות אחרים. לצערי יש פה מגמה לא טובה לאחרונה. יש מספיק מקומות לכתוב בהם.

זה פחות או יותר הכיוון...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot], מרסר ו־129 אורחים