המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ההנהלה הכושלת בעולם הספורט V6

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ההנהלה הכושלת בעולם הספורט V6

הודעהעל ידי RomanR » 14 אוגוסט 2017, 09:51

jol9 כתב:

בוא נעשה רגע סדר:
- זכותו של כל אדם לדעתו לגמרי, רק שהוא צריך לדעת שבפורום הזה בדר"כ גם צריך להיות מסוגל לעמוד מאחורי הדברים שלך, בשונה מטוקבקים או פורומים אחרים.
מעולם לא הורחק או הושתק כאן מישהו שהחזיק בדעה חיובית על ההנהלה או על שחקן מסויים, או אוהד של קבוצה אחרת אפילו, כל עוד הוא נמנע מהתגרות.

- דיונים מקצועיים פחות רלוונטיים עכשיו, כי אנחנו בפגרה. זה האופי של הדיונים בכל קיץ מאז שאני זוכר את הפורום הזה.

- יש בעיה עם אנשים שמגיעים ומפיצים שמועות ופרסומים ראשונים, במיוחד בתקופה הזאת. לאורך השנים היו כאן אנשים שהביאו ידיעות, אבל זה היה מתון ומגובה, ובדר"כ אותם אנשים
גם היו שותפים בפורום במהלך העונה, ולא רק קופצים לביקור בקיץ.
אנחנו לא אתר וואלה או וואן. מי שרוצה להתהדר בפרסומים ובמקורבות להנהלה (או לפקידה ששולחת את המיילים) יכול לעשות את זה בטוקבקים או בפורום אחרים, ואם הוא רוצה לעשות את זה כאן,
אז גם לזה יש דרך, ראה גלעד55.

- אתה דוגל מצד אחד במתן זכות לדעה אישית של כל אחד, ומנגד מפריע לך שיורדים על ילדים של ארגון כזה או אחר. הרי זאת גם זכות דיבור. אז למה אחד כן והשני לא? ומה איכפת לך בכלל מהם בעצם?

- אם אתה חושב שיש דרך לשפר את הפורום, אז אתה מוזמן להגיד (בפרטי או בפומבי) ונדבר על זה

אין לי בעיה עם דעות של אחרים, הן מבורכות. אם לכולם תהיה אותה דעה הדיונים יסתיימו בהסכמה גורפת ולא יהיו דיונים. יש לי בעיה כשהדיונים יורדים לפסים אישיים והתנצחויות שלטעמי לא ראויות.
אין לי בעיה גם שיורדים על ילדים מארגוני האוהדים (לא שאני מבין מה יוצא לאנשים בוגרים מלעשות את זה, אבל ניחא), הבעיה שלי היא, שוב כשהדברים מופנים כלפי האנשים בפורום הזה.
לגביי הסקופים - אני מבין ומסכים עם מה שאתה אומר לגביי אנשים שצצים משום מקום רק בשביל להפריח סקופים לא מגובים. אנשים שנמצאים בפורום הזה קצת יותר זמן, שלא עומדים בתנאי ה"לחלוק את שם השחקן" ,ומורחקים - נראה לא נכון בעיניי.

השאלה היא איזה פורום יהיה פה, של קבוצה קטנה של אנשים שמעלים טענות דומות כל הזמן, או שיהיה פה דיון רחב יותר
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי jol9 » 14 אוגוסט 2017, 10:12

RomanR כתב:
jol9 כתב:

בוא נעשה רגע סדר:
- זכותו של כל אדם לדעתו לגמרי, רק שהוא צריך לדעת שבפורום הזה בדר"כ גם צריך להיות מסוגל לעמוד מאחורי הדברים שלך, בשונה מטוקבקים או פורומים אחרים.
מעולם לא הורחק או הושתק כאן מישהו שהחזיק בדעה חיובית על ההנהלה או על שחקן מסויים, או אוהד של קבוצה אחרת אפילו, כל עוד הוא נמנע מהתגרות.

- דיונים מקצועיים פחות רלוונטיים עכשיו, כי אנחנו בפגרה. זה האופי של הדיונים בכל קיץ מאז שאני זוכר את הפורום הזה.

- יש בעיה עם אנשים שמגיעים ומפיצים שמועות ופרסומים ראשונים, במיוחד בתקופה הזאת. לאורך השנים היו כאן אנשים שהביאו ידיעות, אבל זה היה מתון ומגובה, ובדר"כ אותם אנשים
גם היו שותפים בפורום במהלך העונה, ולא רק קופצים לביקור בקיץ.
אנחנו לא אתר וואלה או וואן. מי שרוצה להתהדר בפרסומים ובמקורבות להנהלה (או לפקידה ששולחת את המיילים) יכול לעשות את זה בטוקבקים או בפורום אחרים, ואם הוא רוצה לעשות את זה כאן,
אז גם לזה יש דרך, ראה גלעד55.

- אתה דוגל מצד אחד במתן זכות לדעה אישית של כל אחד, ומנגד מפריע לך שיורדים על ילדים של ארגון כזה או אחר. הרי זאת גם זכות דיבור. אז למה אחד כן והשני לא? ומה איכפת לך בכלל מהם בעצם?

- אם אתה חושב שיש דרך לשפר את הפורום, אז אתה מוזמן להגיד (בפרטי או בפומבי) ונדבר על זה

אין לי בעיה עם דעות של אחרים, הן מבורכות. אם לכולם תהיה אותה דעה הדיונים יסתיימו בהסכמה גורפת ולא יהיו דיונים. יש לי בעיה כשהדיונים יורדים לפסים אישיים והתנצחויות שלטעמי לא ראויות.
אין לי בעיה גם שיורדים על ילדים מארגוני האוהדים (לא שאני מבין מה יוצא לאנשים בוגרים מלעשות את זה, אבל ניחא), הבעיה שלי היא, שוב כשהדברים מופנים כלפי האנשים בפורום הזה.
לגביי הסקופים - אני מבין ומסכים עם מה שאתה אומר לגביי אנשים שצצים משום מקום רק בשביל להפריח סקופים לא מגובים. אנשים שנמצאים בפורום הזה קצת יותר זמן, שלא עומדים בתנאי ה"לחלוק את שם השחקן" ,ומורחקים - נראה לא נכון בעיניי.

השאלה היא איזה פורום יהיה פה, של קבוצה קטנה של אנשים שמעלים טענות דומות כל הזמן, או שיהיה פה דיון רחב יותר

כשדיונים יורדים לפסים אישיים זה לא מתאים, ואת זה אנחנו מנסים למנוע. לא תמיד זה מצליח כמובן, וכאן האחריות של כל אחד היא לנסות להמנע מלהתעצבן ולכתוב דברים לא ראויים.
אפשר לנהל ויכוחים, ואפילו ויכוחים נוקבים, ועדיין לשמור אחד על השני ולכבד את הדעה המנוגדת.

לגבי הסקופים - אנשים שנמצאים כאן הרבה זמן, כמו קאנון, או ווימס13, או מנגד אנשים שעושים את זה בדרך ראויה ומכובדת כמו גלעד55, לעולם לא יורחקו בגלל זה.
מי שבא וכותב כאן 10 הודעות נחרצות, כאילו הוא מינימום ספאחיה ומתעלם מפניות אישיות ופומביות בפורום, לא מתאים לכאן, ויורחק.

ולגבי השאלה האחרונה שלך, זה כבר תלוי בכולנו. אם אנשים יתייאשו וירימו ידיים, אז או שיהיה כאן בית קברות, או שתהיה כאן שכונה, או FXP או כל דבר אחר שאנחנו לא רוצים.
אבל אם נמשיך להיות מגוייסים, לנהל דיונים לשמור על רמה ולתת מקום לכל הדעות, אז אני חושב שכן ימשיך להיות כאן פורום שכולנו אוהבים ומבלים בו לא מעט שעות ביום.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 14 אוגוסט 2017, 11:59

אוהדים וחברים יקרים,
הודעה זו מבשרת על סופה של תקופה מרגשת בה ארגון GATE 11 היה בית לכולנו. ההודעה גם מבשרת על תחילתו של פרק נוסף בסיפור האוהדים של מכבי תל אביב בכדורסל.
ארגון GATE 11 קם בשנת 2005 כדי להוות קורת גג לכל אוהדי מכבי באשר הם וכדי לחזק את העידוד והתמיכה בקבוצה. הדרך להגשמת המטרות הייתה תמיכה אבסולוטית בצוות המקצועי תוך חיזוק ערכי המכביזם והספורטיביות בקהל. שם הארגון נשא את שם השער בו הוקם ושיקף את האני מאמין של הארגון – כולם יכולים להרגיש שייכים. כמו כן, נבחרה שיטת הנהגה בה חברי הארגון בוחרים את מוביליו בכל שנה בצורה דמוקרטית, המקדמת ערכים של כבוד, אמינות ושקיפות, ועדין נחשבת חריגה בנוף ארגוני האוהדים.
לאורך השנים גדלנו, התחזקנו, חווינו חוויות והתמודדנו עם קשיים. עמדנו בפני סוגיות רבות ודילמות אשר כל אוהד מכיר במהלך שנותיו, ולרגע לא שכחנו את החובה המוטלת עלינו להיות נושאי הדגל בתחום האוהדים.
פעילויות הארגון ותוצריהן הפכו למסורת בקרב אוהדי מכבי בהיכל ומחוצה לו. אוהדים לבשו בגאווה את חולצות השער, שמחו לקחת חלק ברוח הארגון ולהימנות על אוהדיה השרופים של הקבוצה.
אלו הם מספר נושאים עליהם עמלנו במהלך השנים:
• שיפור העידוד – עידוד ללא הפסקה, גם אם הקבוצה בפיגור. האמנו שיש באוהדים את הכח להשפיע על תוצאת המשחק והוכחנו זאת פעמים רבות. העידוד לא התחיל ונגמר במגרש, אלא התרחב לנחיתות שחקנים, אימונים ואף פגישות אישיות בזמנם הפרטי.
• תפאורות – הכנסת צבע ליציעים ומשחקי הקבוצה, תמיכה באמצעות מסרים לשחקנים וליתר הקהל.
• משחקי ליגה – פרויקט הליגה של הארגון החל בעונתו הראשונה ונמשך עד היום, כאשר הצבנו כמטרה עליונה את הרחבת הנוכחות במשחקי הליגה ותמיכה בכל משחקי הקבוצה, בית וחוץ.
• זכויות אוהדים בהיכל – הקפדה על זכויות האוהדים בכל היציעים, מניעת ספסרות ויצירת פלטפורמה למכירת כרטיסים במחיר הנקוב.
• ספורטיביות – עבודה נמרצת מול מנהלת הליגה ואיגוד הכדורסל. מלחמה כנגד שיטת הפיינל פור ומחירי הכרטיסים, הגברת המודעות לכרטיסי נוער, שינוי שעות משחקים. הובלנו את מעורבות האוהדים אל מול מנהלת הליגה ואיגוד הכדורסל.
• תרומה לקהילה – התנדבויות בבתי חולים ועמותות, התרמות לנזקקים וארוחות בחגים. בבסיס הפעילות עמדה התפיסה שיש לאוהדים כח מאוגד וחזק בחברה הישראלית שיש לתעל אותו למטרות חיוביות.
• מניעת אלימות – הגברת המודעות לנושא בקרב הגופים המופקדים על הספורט, צמצום חשיפות לאלימות ככל הניתן, שיפור השיח עם המשטרה על מנת לדלל את נוכחותה ביציעים ולהקל על חיי האוהדים.
• בית לאוהדים – טיפוח קהילת האוהדים: כתיבת טורים וחלוקת מגזין אוהדים, הפקת טורנירי אוהדים, אירוח שחקנים ומאמנים באתר ובפורום, צפיות משותפות במשחקים.
השנים האחרונות הדגישו את ה"אני מאמין" של הארגון ואת הדרך בה פעלנו. האמנו בתמיכה בצוות המקצועי כדי שיוכל לנצל בצורה מקסימלית את הכלים העומדים לרשותו, מבלי לערב שיקולים זרים לרווחת הקהל. כשחשנו זלזול כלפינו דאגנו להביע את דעתנו, בין אם בשיחות, בשלטים או בחדר ההלבשה. השיח אל מול הנהלת הקבוצה התקיים לרב בדלתיים סגורות על מנת לכבד את כל הצדדים. במקרים בהם הרגשנו כי אין ברירה אחרת נאלצנו לפנות למחאה ופרסום תקשורתי, לא כדי לשחרר אגרסיות ולפגוע באחרים, אלא כדי לייצר את אותו השיח שבו האמנו.
בחודשים האחרונים זיהינו הזדמנות להיות חלק ממשהו גדול וטוב יותר, ולכן לקחנו החלטה שלדעתנו תיזכר בדפי ההיסטוריה של אוהדי מכבי תל אביב כהחלטה אמיצה ונכונה אשר שיקפה את הרצון של כולנו.
אנחנו רוצים לנצל נקודת זמן זו ולהגיד תודה לכולכם.
תודה לחברי הארגון לדורותיו, לקהל הרחב שהיה שותף לכל אורך הדרך, לחברינו משער 7 ולגורמים בקבוצה שעזרו במשך השנים.
תודה לכל אחד שחייך והפך את המקום שבו אנו נמצאים לטוב יותר.
נגמרו הסיכומים, כעת נותר להסתכל קדימה.
רק מכבי.
בפעם האחרונה,
ארגון GATE 11
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 14 אוגוסט 2017, 12:10

איכס
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי הצופה » 14 אוגוסט 2017, 12:37

העם דורש ת'רד הימורים איך ייקרא הארגון החדש
הצופה

הודעהעל ידי שמואל1 » 14 אוגוסט 2017, 12:40

הצופה כתב:העם דורש ת'רד הימורים איך ייקרא הארגון החדש

אני מהמר על "הלב הצהוב" (השם המיתולוגי של שער 7)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי הצופה » 14 אוגוסט 2017, 12:43

שמואל1 כתב:
הצופה כתב:העם דורש ת'רד הימורים איך ייקרא הארגון החדש

אני מהמר על "הלב הצהוב" (השם המיתולוגי של שער 7)
אני הולך על השחקן השישי
הצופה

הודעהעל ידי jol9 » 14 אוגוסט 2017, 13:08

Holiday_Armadillo כתב:איכס

באמת קראת עד הסוף (או עד אחרי השורה-שתיים הראשונות)?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 14 אוגוסט 2017, 13:10

jol9 כתב:

חח לא
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 14 אוגוסט 2017, 13:12

Holiday_Armadillo כתב:
jol9 כתב:

חח לא

כבר התחלתי לדאוג
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי איתי-שגב » 14 אוגוסט 2017, 16:53

ריאיון עם פארקר ב55
סמל אישי של המשתמש
איתי-שגב

הודעהעל ידי arel123 » 15 אוגוסט 2017, 18:46

גודס: המטרה? להתקדם למקום ה-8 ביורוליג
עוזר מאמן מכבי ל"5 באוויר": קול שחקן פנטסטי לאירופה
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 48207.html
4.10 נכנס להיכל המכבים !

תמונה
סמל אישי של המשתמש
arel123

הודעהעל ידי toja27 » 15 אוגוסט 2017, 18:55

arel123 כתב:גודס: המטרה? להתקדם למקום ה-8 ביורוליג

אמר גם שמחפשים גבוה פיסי ,חזק מתחת לסלים. סימפסון שדובר עליו כאן מתאים לתיאור הזה? לדעתי לא לגמרי למה שגודס התכוון.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 15 אוגוסט 2017, 19:34

toja27 כתב:

אמר גם שמחפשים גבוה פיסי ,חזק מתחת לסלים. סימפסון שדובר עליו כאן מתאים לתיאור הזה? לדעתי לא לגמרי למה שגודס התכוון.

הוא אמר שיש התלבטות בין גבוה פיזי אתלטי לגבוה שהוא יותר שחקן מטרה בצבע.
שהם יושבים ובודקים.

סבבה... שיבדקו.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שמואל1 » 15 אוגוסט 2017, 20:29

החציל האצטקי כתב:
toja27 כתב:

הוא אמר שיש התלבטות בין גבוה פיזי אתלטי לגבוה שהוא יותר שחקן מטרה בצבע.
שהם יושבים ובודקים.

סבבה... שיבדקו.
איך הם לא החליטו עד עכשיו?
אנחנו בפאקינג אמצע אוגוסט!
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 אוגוסט 2017, 20:34

כל שנה יש ''חילוקי דעות על סוג השחקן''
זה שם קוד ל''לא מצאנו מישהו שיסכים לחוזה''

בדיחה בשבילי - ''חוזה דווקא בן אדם מאוד משכנע''
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי dod » 16 אוגוסט 2017, 07:45

מגיע כל הכבוד להנהלה על זריקה הלכה למעשה של כל הסגל מהשנה שעברה (גם אם יש השגות לגבי הסגל החדש)
dod

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 16 אוגוסט 2017, 18:46

''ג'ו אלכסנדר לא קיבל מספיק כבוד או קרדיט במכבי תל אביב''
כתבה אובייקטיבית ללא ספק
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי dod » 16 אוגוסט 2017, 18:51

Holiday_Armadillo כתב:''ג'ו אלכסנדר לא קיבל מספיק כבוד או קרדיט במכבי תל אביב''
כתבה אובייקטיבית ללא ספק

מה חדש??
dod

הודעהעל ידי RomanR » 20 אוגוסט 2017, 11:35

יורוהופס ערכו דירוג של 28 הקבוצות בתולדות מפעל היורוליג החדש (החל מ2000).
שיטת הניקוד:
זכייה במפעל = 10 נקודות
פיינליסטית (מקום 2) = 7 נקודות
מקום 3 = 5 נקודות
מקום 4 = 4 נקודות
הופעה ברבע הגמר מעניקה 2 נקודות

טופ 10 הדירוג:
1. צסק"א מוסקבה - 88 נקודות
2. מכבי תל אביב - 63 נקודות
3. פנתינאייקוס - 61 נקודות
4. אולימפיאקוס - 61 נקודות
5. ברצלונה - 55 נקודות