המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

ההנהלה הכושלת בעולם הספורט V6

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ההנהלה הכושלת בעולם הספורט V6

הודעהעל ידי Rampel » 23 פברואר 2018, 12:50

MTA2311 כתב:בקבוצה הזאת פשוט אין מספיק כישרון, זה הכל. כשאמרתי שיש בעיה עם רול וחבורתו אמרו פה ש"צריך גם שחקנים משלימים לא כולם יכולים להיות כוכבים", כאילו שיש פה קבוצת סופר סטארים. ממש טים לברון באול סטאר.

פשוט מעט כישרון, זה הכל.
אין ספק שהטענה הזו טיפשית. יש הבדל בין כוכב לבין שחקנים מרכזיים. קבוצה שאין לה 8-10 שחקנים ברמה היא לא קבוצה לרמות הגבוהות.

במכבי אפילו רוב החמישיה היא בינונית. ההיצע שלנו בעמדה 2 הוא עלוב, ההיצע בעמדה 3 מסתכם רק בדשון תומאס.. אי אפשר להצליח ככה. בקבוצה עם 7 זרים + אלכס טיוס, לגמרי אפשר להעמיד פה קבוצת יורוליג טובה, אבל עם שחקנים כמו קיין ורול בעמדות 2-3 לא נגיע לשום מקום. גם בתקופה טובה, יכולים להיות ימים שגם פייר וגם נוריס לא מתפקדים.. ואז אין מה לעשות עם הסגל הזה..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי MTA2311 » 23 פברואר 2018, 12:56

Rampel כתב:
MTA2311 כתב:בקבוצה הזאת פשוט אין מספיק כישרון, זה הכל. כשאמרתי שיש בעיה עם רול וחבורתו אמרו פה ש"צריך גם שחקנים משלימים לא כולם יכולים להיות כוכבים", כאילו שיש פה קבוצת סופר סטארים. ממש טים לברון באול סטאר.

פשוט מעט כישרון, זה הכל.
אין ספק שהטענה הזו טיפשית. יש הבדל בין כוכב לבין שחקנים מרכזיים. קבוצה שאין לה 8-10 שחקנים ברמה היא לא קבוצה לרמות הגבוהות.

במכבי אפילו רוב החמישיה היא בינונית. ההיצע שלנו בעמדה 2 הוא עלוב, ההיצע בעמדה 3 מסתכם רק בדשון תומאס.. אי אפשר להצליח ככה. בקבוצה עם 7 זרים + אלכס טיוס, לגמרי אפשר להעמיד פה קבוצת יורוליג טובה, אבל עם שחקנים כמו קיין ורול בעמדות 2-3 לא נגיע לשום מקום. גם בתקופה טובה, יכולים להיות ימים שגם פייר וגם נוריס לא מתפקדים.. ואז אין מה לעשות עם הסגל הזה..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

כן... עכשיו זה כבר ברור, אבל אם תחזור לדיונים מהקיץ תוכל לראות שרוב מוחלט מהנקודות עלו פה כבר אז.

אפשר להמשיך וליפול על ספאחיה עד מחר, אבל בסופו של דבר אין פה סגל להצלבה. למען האמת אני בספק אם יש פה סגל גם לטופ 10. מעט מאוד כישרון, חלוקה לא נכונה של המשאבים, קלאסי מכבי. עצם זה שאנחנו רוב העונה בתמונת ההצלבה מראה שספאחיה עשה פה עבודה טובה סך הכל.

בקיצור, אם מישהו במכבי מעוניין לעשות הצלבה ממקום ריאלי בשנים הקרובות, ואולי, רחמנא ליצלן, יותר מזה, כדאי שישקיע כסף, והרבה. אם לא, שיתכבד אדוני ויזדיין לי מהפרצוף, כי וואלה נשבר הזין.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי toja27 » 05 מרץ 2018, 10:09

פעם ראשונה שאני מציין זאת, ואולי זה באיחור, אבל מבחינתי וויצ'יץ' איבד אצלי את הקרדיט בכל מה שקשור מבחינה מקצועית.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי ankram » 05 מרץ 2018, 10:43

toja27 כתב:פעם ראשונה שאני מציין זאת, ואולי זה באיחור, אבל מבחינתי וויצ'יץ' איבד אצלי את הקרדיט בכל מה שקשור מבחינה מקצועית.

מאד באיחור , אבל זה לא רק מבחינה מקצועית , זה גם מבחינת היכולת להעמיד סגל של שחקנים חזקים מנטלית , עם כל הביקורת על היעדר כישרון , מכבי צריכה לפרק את נסציונה ב 20 , עם ג'קסון , בלי ג'קסון , עם קול בלי קול.אפשר לדבר על ההרכב הלא מאוזן של מכבי מעכשיו ועד מחר , אבל אף אחד לא ישכנע אותי שהסגל הנוכחי לא יכול ביום רגיל לפרק את נס ציונה , מבחינת כישרון (זה לא שלנסציונה יש איזה כשרון עודף).
יש לנו בעייה מנטלית קשה במועדון , בעייה שמחריפה ככל שהעונה מתארכת , בעייה שמכריעה שהכסף על השולחן , ההרכב האנושי מכריע יותר מאוסף הכישרון , וזה קשור בעיקר לבניית הסגל , יש עומס בעמדות 1-2 , אבל אין אף 1 מובהק ואין אף 2 מובהק , יש יותר מדי שחקנים שדומים אחד לשני ואוסף של זרים שחלקם יודעים לקלוע ולא לשמור , חלקם יודעים לשמור ולא לקלוע , אבל אין אף אחד שהוא מנהיג , ואין אף אחד שמת לנצח. בשנה שעברה לא היתה שום בעיית כישרון , אבל כמו שנה שעברה , קושי אחד קל , לחץ בדקות האחרונות , או אפילו כתבה אחת מביכה , מפרקים את המועדון הזה כמו מגדל קלפים.
שבוע הגביע הרג אותנו , הרג את ספחיה , הרג את הקשר בין השחקנים לספחיה , ורק נצחון יוכל להוציא אותנו מהמצב שאנו נמצאים בו , אבל לא נראה לי סיכוי באופק , לצערי.
היי בולוניה , מילאנו , באמברג , אנחנו בדרך , עוד דקה במפתן הדלת.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי jol9 » 05 מרץ 2018, 10:58

אני חושב שהפספוס הגדול הוא שהקבוצה לא התחזקה. חיזוק נכון יכול להוסיף לא רק בפן המקצועי.
כרגע הקבוצה במצב לא טוב.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 05 מרץ 2018, 11:33

הקבוצה פשוט... לא קבוצה טובה, היא גם לא הייתה כזו באמת אף פעם, ואפשר היה לראות את זה כבר בקיץ וגם במהלך העונה. אני חושב שמי שלא ראה את זה הוא קצת עיוור כדורסלנית.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי MM3 » 05 מרץ 2018, 12:23

אין ספק שחסר כשרון בקבוצה הזאת , ומרגע שהתחילו הפציעות ועלה מפלס הלחץ הקבוצה הזאת לא מתפקדת. שזה כבר כמה חודשים עכשיו אנחנו פשוט בשיא.
כמו כל שנה ככל שהקבוצות מתחילות להכנס לכושר הכשלים בבניית הסגל של מכבי נחשפים .. חוץ מג'קסון שיש לו בעיית אישיות ברורה שפשוט משפיעה על היכולת שלו ובגלל זה אוברדוביץ זרק אותו והוא לא היה מסוגל להשאר יותר משבועיים בציבונה וקול שלא מסתדר עם המאמן והוא ממש לא מה שהמאמן רצה וגם זה משפיע על היכולת שלו כל שאר הזרים של מכבי נותנים בדיוק מה שהם שווים. רול הוא שחקן כמו קירק פני קומאטוס שחקן עשירי שיכול לעלות לקלוע שלשות עם אופי טוב שלא יעשה בעיות. תומאס שחקן מחליף טוב וזהו וקיין שחקן הגנה סולידי אבל פשוט לא לרמה הזאת. וג'ונה הוא ילד. יש שם כשרון אבל מישהו אחר יהנה ממנו עוד שנתיים שלוש כשהוא יהיה בשל .

הבעיה היא שעונה אחת הקבוצה שמה טונות של כסף על ווימס גאודלק צ'ירבס סמית והרבה ישראלים שלא שווים את הכסף שלהם אבל בניגוד לרצון של הצוות המקצועי ועונה אח"כ היא מעמידה תקציב שהוא פחות או יותר חצי מהתקציב של שנה שעברה וזורקת על הצוות המקצועי להתמודד עם זה. ברגע שתגמר המאניה דפרסיה הזאת ( רק שהבעלים הכושלים האלה ילכו ) יהיה למכבי סיכוי באמת להתמודד על הצלבה.

הכשלון של וויציץ זה הלויאליות המוחלטת שלו למערכת והאפס יושרה מקצועית שיש לו .. אין ספק שקל לשים את המפתחות כשזה העבודה והחיים של מישהו אחר , אבל אני רוצה להאמין שאם הייתי במקום עבודה שלא נותן לי לתפקד הייתי כבר מזמן מתפטר.

כל הדיבורים על לפטר את ספאחיה הם מטופשים כי עצם העובדה שמכבי בכלל יכולה לדבר על הצלבה היא השג וזה בדיוק המטרה שבישבלה הביאו אותו , אני חושב שהציפיות הלא מוצדקות שנוצרו אצל האוהדים בגלל הפתיחה הטובה של הקבוצה הם בעיקר מה שגורם להרגשה שספאחיה נכשל.
MM3

הודעהעל ידי MTA2311 » 05 מרץ 2018, 14:05

גם אם ברור, לי לפחות, שהאשם העיקרי הוא אדון פדרמן, ממש אי אפשר לנקות מאשמה את ניקולה. מדובר באיש מקצוע מזעזע, שתחת ניהולו המקצועי המועדון הפך לבדיחה. זה היה הזוי שהוא נשאר אחרי השנתיים האחרונות, וזה יהיה עוד יותר הזוי כשהוא ישאר גם לעונה הבאה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 05 מרץ 2018, 14:47

אנחנו מדברים על חיזוק מנובמבר. החבר'ה פשוט מתעקשים להפסיד.
אני מאמין שעוד יגיע מישהו לישורת האחרונה בליגה, ולו בשביל להחזיר את התואר העלוב הזה שכבר לא אצלנו כמה, 3 שנים?
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי ankram » 05 מרץ 2018, 15:16

החציל האצטקי כתב:אנחנו מדברים על חיזוק מנובמבר. החבר'ה פשוט מתעקשים להפסיד.
אני מאמין שעוד יגיע מישהו לישורת האחרונה בליגה, ולו בשביל להחזיר את התואר העלוב הזה שכבר לא אצלנו כמה, 3 שנים?

אז זה יבוא ע״ח מישהו. מי ישוחרר? לדעתי קול אחרי תום היורוליג יועף.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי הצופה » 05 מרץ 2018, 15:21

MTA2311 כתב:גם אם ברור, לי לפחות, שהאשם העיקרי הוא אדון פדרמן, ממש אי אפשר לנקות מאשמה את ניקולה. מדובר באיש מקצוע מזעזע, שתחת ניהולו המקצועי המועדון הפך לבדיחה. זה היה הזוי שהוא נשאר אחרי השנתיים האחרונות, וזה יהיה עוד יותר הזוי כשהוא ישאר גם לעונה הבאה.
בכלל לא הזוי. הוא נמצא במערכת כדי שלפדרמן יהיה את מי להאשים. וזה עובד מצוין כפי שאתה רואה
הצופה

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 05 מרץ 2018, 15:21

ankram כתב:
החציל האצטקי כתב:אנחנו מדברים על חיזוק מנובמבר. החבר'ה פשוט מתעקשים להפסיד.

אז זה יבוא ע״ח מישהו. מי ישוחרר? לדעתי קול אחרי תום היורוליג יועף.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אללא הוא אכבר
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי MTA2311 » 05 מרץ 2018, 15:46

לא יגיע חיזוק
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 05 מרץ 2018, 18:23

MTA2311 כתב:גם אם ברור, לי לפחות, שהאשם העיקרי הוא אדון פדרמן, ממש אי אפשר לנקות מאשמה את ניקולה. מדובר באיש מקצוע מזעזע, שתחת ניהולו המקצועי המועדון הפך לבדיחה. זה היה הזוי שהוא נשאר אחרי השנתיים האחרונות, וזה יהיה עוד יותר הזוי כשהוא ישאר גם לעונה הבאה.

לא בלבל של ניקולה ופדרמן וכו׳, אבל גם חייבים לתת איזו מילת ביקורת על נבן.
מאוד אהבתי את ההתנהלות שלו בחלק הראשון של העונה, אבל בחודש האחרון זה לא זה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 05 מרץ 2018, 18:37

jol9 כתב:

אפשר לבקר הרבה דברים שנבן עשה, או לא עשה העונה. מבחינתי, הטעות העיקרית שלו הייתה ללכת עם ג'קסון בליינד, מה שפגע גם בג'קסון, גם בקול וגם בקבוצה באופן כללי.

יחד עם זאת, צריך לחשוב האם זה נכון לדבר על המאמן בכלל. יש מאמן שהיה מוציא יותר מהסגל הזה? לא מיצינו פיטורי מאמנים? אולי יש פה בעיה עמוקה יותר מזהות המאמן?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי my man » 05 מרץ 2018, 18:38

jol9 כתב:

לכולם יש חלק באשמה..
אבל יש אשמים מרכזיים(פדרמן, רקנאטי ושמעון)
ויש אשמים משניים(ניקולה וכל השאר ברמתם).

זה פשוט בלתי אפשרי להמשיך ככה..
כשבנובמבר אומרים שצריך חיזוק ובמרץ עדיין אף אחד לא הגיע אז הדברים מאד ברורים..

להאשים את ספאחיה או את השחקנים זה פשוט בדיחה..
מועדון שמתנהל ככה לא יגיע לשום מקום גם בעוד עשר שנים..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי toja27 » 05 מרץ 2018, 21:35

אישית , לא חושב שחיזוק היה עוזר לקבוצה הזו. חיזוק עוזר כשהקבוצה רצה ברמה סבירה לפחות וצריך לחזק נקודות ספיציפיות או כשמביאים שחקן בקאליבר רציני ממש. אני לא חושב שזה המצב עם הקבוצה הנוכחית. יש בעיות שהמאמן לא מצליח לפתור עם אלו שהיו אמורים להוביל את הקבוצה ושחקן רציני של ממש לא היה מגיע לכאן.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי my man » 05 מרץ 2018, 23:15

toja27 כתב:אישית , לא חושב שחיזוק היה עוזר לקבוצה הזו. חיזוק עוזר כשהקבוצה רצה ברמה סבירה לפחות וצריך לחזק נקודות ספיציפיות או כשמביאים שחקן בקאליבר רציני ממש. אני לא חושב שזה המצב עם הקבוצה הנוכחית. יש בעיות שהמאמן לא מצליח לפתור עם אלו שהיו אמורים להוביל את הקבוצה ושחקן רציני של ממש לא היה מגיע לכאן.
אתה צודק עכשיו זה כבר מאוחר מדי..
כשספאחיה ביקש חיזוק(לראשונה) רצנו טוב..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי jay » 06 מרץ 2018, 00:51

אין סיבה שלא נרוץ טוב מול נס ציונה. מילא היה משתף את כל הילדים. ממש לא רוצה לראות את ספאחיה מפוטר, אבל כמו שידענו לפרגן על שליש או חצי ראשונים פנטסטיים, אפשר גם לבקר כשהקבוצה מתרסקת והוא מתנהג בצורה הזויה על הספסל.

זה לא עומד בסתירה עם זה שהבנייה לקתה בחסר, שהוא לא קיבל את כל הכלים להצליח, שהקודקודים כמו שאנחנו מכירים אותם בטח לא מסייעים למצב וכו'.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי my man » 06 מרץ 2018, 00:58

jay כתב:אין סיבה שלא נרוץ טוב מול נס ציונה. מילא היה משתף את כל הילדים. ממש לא רוצה לראות את ספאחיה מפוטר, אבל כמו שידענו לפרגן על שליש או חצי ראשונים פנטסטיים, אפשר גם לבקר כשהקבוצה מתרסקת והוא מתנהג בצורה הזויה על הספסל.

זה לא עומד בסתירה עם זה שהבנייה לקתה בחסר, שהוא לא קיבל את כל הכלים להצליח, שהקודקודים כמו שאנחנו מכירים אותם בטח לא מסייעים למצב וכו'.

אבל גם רצים טוב לאורך תקופה מסויימת סופם של הליקויים לצוף ולהשפיע..
סמל אישי של המשתמש
my man

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עידן ו־147 אורחים