המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ההנהלה הכושלת בעולם הספורט V6

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ההנהלה הכושלת בעולם הספורט V6

הודעהעל ידי er79 » 22 יוני 2017, 11:16

כל הכבוד שהיה לי לבלאט הלך פייפן. שיילך קיבינימט. לפחות היה צריך להיות ישר ולהגיד חברים זה הכסף, חברים זה המס, חברים אני לא סובל את פדרמן. את כל זה הייתי בולע, מה שהוא עשה והדרך שבחר לא הוסיפה לו שום כבוד אצלי. מאכזב.
er79

הודעהעל ידי my man » 22 יוני 2017, 11:21

er79 כתב:כל הכבוד שהיה לי לבלאט הלך פייפן. שיילך קיבינימט. לפחות היה צריך להיות ישר ולהגיד חברים זה הכסף, חברים זה המס, חברים אני לא סובל את פדרמן. את כל זה הייתי בולע, מה שהוא עשה והדרך שבחר לא הוסיפה לו שום כבוד אצלי. מאכזב.

ואולי ההנהלה המהוללת שלנו שמה לו מקלות בגלגלים והוא חיפש דרך לצאת מזה לפני שזה ייגמר רע יותר..
אני הולך עם בלאט ולא עם ההנהלה שלנו בעיניים עצומות..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי er79 » 22 יוני 2017, 11:24

איזה מקלות ההנלה שמה לו? רבאק, אני לא מחסידי ההנהלה אבל כל מה שדרש קיבל. הם הורידו בשבילו את התחתונים. הוא פשוט צבוע מתחסד, זה הכל. לא רצה להגיע מההתחלה, והיה צריך להגיד שכחו ממני מתחילת הדרך ולא לכרכר ואז להתפתל
er79

הודעהעל ידי RomanR » 22 יוני 2017, 11:26

my man כתב:
שועל כתב:אמרו שזה בגלל שדרוש לא מעוניינת לשחרר אותו.

שגם זה לא היה נכון..כי למכבי הם הסכימו..

לפי מה שוייסברג אמר בפעם האחרונה, בלאט רצה לצאת לNBA בעונה הבאה (אולי) ואם היה יוצא לחול היה צריך להשלים את כל הפרשי המיסוי בבת אחת. לכן סירב, מחימקי יהיה לו פשוט יותר
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי my man » 22 יוני 2017, 11:27

er79 כתב:איזה מקלות ההנלה שמה לו? רבאק, אני לא מחסידי ההנהלה אבל כל מה שדרש קיבל. הם הורידו בשבילו את התחתונים. הוא פשוט צבוע מתחסד, זה הכל. לא רצה להגיע מההתחלה, והיה צריך להגיד שכחו ממני מתחילת הדרך ולא לכרכר ואז להתפתל

די ברור לי שהכסף שיחק פה תפקיד רציני..אבל עם זאת - הרי ההנהלה רצו את בלאט ולא מהסיבות הנכונות..לא מאמין לאף מילה שיוצאת להם מהפה..יש להם אינטרס אחד והוא המנויים. "בלאט דפק אותנו" זה רק בשביל להוציא את עצמם טוב מהסיפור הזה..

הויכוח הזה לא ייגמר לעולם כי כל צד יכול להצדיק את עצמו כי אף אחד לא באמת יודע מה קרה שם. אבל מההיכרות שלי עם ההנהלה ההתנהלות שלהם מול שחקנים/מאמנים היא ביזיונית ולא מהיום(ע"ע- החלטה קלה)..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי שועל » 22 יוני 2017, 11:43

אנחנו לא יודעים מה בדיוק היה שם, לאיזה שלב הם הגיעו במו"מ, למה זה נפל, והאם לבלאט היו ספקות לאורך כל הדרך לגבי החזרה לקן הצרעות הזה.

אין שום סיבה לבחור להאשים את בלאט על פני ההנהלה, בזמן שאנחנו יודעים מי מבין השניים בעייתי יותר, וודאי שאין סיבה להאמין לטיעונים של מכבי. ולמעשה גם אין במה להאשים אותו, כל זמן שהוא לא חתם על חוזה זו זכותו המלאה לחזור בו, הוא לא אשם שמכבי פרסמה שהוא קרוב לחתימה ואת כל המו"מ לפרטי פרטים בשביל למכור מנויים.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי MTA2311 » 22 יוני 2017, 12:19

my man כתב:עכשיו ויסברג כותב שדרושפאקה לא ביקשו באמת פיצוי על עזיבת בלאט..
כל הסיפור הזה מסריח!

יש לך ספק שהכל היה ספין?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי my man » 22 יוני 2017, 12:44

MTA2311 כתב:
my man כתב:עכשיו ויסברג כותב שדרושפאקה לא ביקשו באמת פיצוי על עזיבת בלאט..
כל הסיפור הזה מסריח!

יש לך ספק שהכל היה ספין?

לא..אבל זה כל כך דוחה שבא לי להקיא..
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 יוני 2017, 13:35

jol9 כתב:אין לי בעיה לשנות את שם הת'רד. למישהו עוד זה מפריע? מישהו חוץ מאחדש מתנגד?

טוז'ה, המדינות הסקנדינביות זה חלום. נראה לי שמתישהו בשנתיים הקרובות יהיה הביקור הראשון שם עבורי...

אל תשנה
מי שלא טוב לו שיפתח ת'רד אחר ויכתוב שם
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 22 יוני 2017, 15:45

toja27 כתב:
אחדשיודע כתב:אם פיספסת במקרה, הכותרת הזאת סוחבת כבר 6 ת'רדים. ולא במקרה.
הנושא הזה נועד לאפשר (לכל מי שרוצה) "לשחרר" על ההנהלה הביזיונית של המועדון הזה. הוא לא נועד להיות "ניטרליי".
אתה לא רוצה להשתתף בחגיגה, אל תשתתף. אני מצטער שאני לא רואה את הבעיה פה.

הזמן שהתרד הזה סוחב הוא לא מעניין בכלל, סלח לי. אז אני אומר שהוא אמור להיות נייטרלי, כיוון שכשאני רוצה לכתוב על נושאים הקשורים בהנהלה ,זהו המקום. כמו שיש תרד מסודר לכל דבר : תרד מלפפונים, תרד על השחקנים, תרד המאמנים וכו'. לפי ההגיון שלך, כל מה שאמור להיות משותף בתרד הזה הוא ברוח של מחאה ולכן צריכים לפתוח תרד בנפרד על ההנהלה שהוא לא ברוח המחאה. זה נראה לי מטופש. הפשוט הוא לפתוח תרד עם כותרת מתאימה על הנושא ושם כל אחד ישתף מה שבא לו בנושא.

ולי נראה מטופש שצריכים לשנות את הכותרת ונושא הת'רד כי הוא מציק למישהו בעין, סלח לי. הוא נפתח במטרה כלשהי (רמז - לא בשביל להחמיא לפדרמנים), והיא עדיין לא השתנתה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 22 יוני 2017, 15:48

מדהים איך אנשים פה עדיין קונים את הספינים של ההנהלה.
בלאט חייב למישהו משהו? הוא ניהל מו"מ, התייעץ עם מומחי מס והגיע למסקנה שלא מתאים לו להגיע השנה (עם או בלי קשר ישיר לעניין הכלכלי). וכן, מן הסתם שלכסף יש משמעות גדולה מבחינתו - הוא לא היה מגיע לסירחון של מכבי בשביל להתנדב. אז דווח באתר אחד שתירץ בפני פדרמן את אי ההגעה בכל הקשור לנושא המס (לא רוצה להפיל כל את תשלום המס על מכבי, במקרה שהוא בוחר לעזוב כביכול אחרי שנה אחת) - למי אכפת? זה לא עניינו של אף אחד. סביר להניח שלא רצה לפגוע בכבוד של מי שניהל איתו מו"מ וייתכן שיעסיקו בעתיד, או להצטייר כחמדן. זכותו. עצם זה שפדרמן וחבריו הדליפו את פרטי המו"מ (המסולפים בחלקם, ככל הנראה) בזמן ישיר והוציאו לאחריו את כל הרפש על בלאט - מוכיח עם מי היה לו עסק ולמה הוא בחר כפי שבחר.
אחדשיודע

הודעהעל ידי MTA2311 » 22 יוני 2017, 15:52

אחדשיודע כתב:מדהים איך אנשים פה עדיין קונים את הספינים של ההנהלה.
בלאט חייב למישהו משהו? הוא ניהל מו"מ, התייעץ עם מומחי מס והגיע למסקנה שלא מתאים לו להגיע השנה (עם או בלי קשר ישיר לעניין הכלכלי). וכן, מן הסתם שלכסף יש משמעות גדולה מבחינתו - הוא לא היה מגיע לסירחון של מכבי בשביל להתנדב. אז דווח באתר אחד שתירץ בפני פדרמן את אי ההגעה בכל הקשור לנושא המס (לא רוצה להפיל כל את תשלום המס על מכבי, במקרה שהוא בוחר לעזוב כביכול אחרי שנה אחת) - למי אכפת? זה לא עניינו של אף אחד. סביר להניח שלא רצה לפגוע בכבוד של מי שניהל איתו מו"מ וייתכן שיעסיקו בעתיד, או להצטייר כחמדן. זכותו. עצם זה שפדרמן וחבריו הדליפו את פרטי המו"מ (המסולפים בחלקם, ככל הנראה) בזמן ישיר והוציאו לאחריו את כל הרפש על בלאט - מוכיח עם מי היה לו עסק ולמה הוא בחר כפי שבחר.

כן, ואני גם ממש לא משוכנע שמכבי הציעה את מה שהציעה, או שבכלל כל כך רצתה אותו.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי toja27 » 22 יוני 2017, 16:02

Holiday_Armadillo כתב:
jol9 כתב:אין לי בעיה לשנות את שם הת'רד. למישהו עוד זה מפריע? מישהו חוץ מאחדש מתנגד?

טוז'ה, המדינות הסקנדינביות זה חלום. נראה לי שמתישהו בשנתיים הקרובות יהיה הביקור הראשון שם עבורי...

אל תשנה
מי שלא טוב לו שיפתח ת'רד אחר ויכתוב שם

" מי שלא טוב לו שיפתח ת'רד אחר ויכתוב שם" -כוחניות נטו. משתמשת בעובדה שהינך המנהלת בנוסף לעובדה שידוע שיש כאן מספר לא מבוטל של משתמשים דומיננטיים ששותפים להשקפה שלך ( בדיוק בגלל הטריקים האלו אגב-שמושכים משתמשים דומים לדעתך בעתיד, ומרחיקים את אלו עם תפיסות שונות). שימלאו את התרד עם הכותרת הנוכחית וישאירו את החדש ריק ובכך יהפוך את התרד הנוכחי לתרד הרשמי לכולם, רק כדי להעביר את האג'נדה האישית שלך, בלי להתחשב בעובדה, שהפורום הזה נועד לכלל האוהדים, עם תפיסות שונות ולא משרת רק אותך ואת השותפים לך בדעתך. הכותרת אמורה נייטרלית, לא לשקף עמדה אחת ממיני רבים.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 יוני 2017, 16:05

לא, כוחניות נטו זה שבן אדם אחד דורש שיישנו כותרת של ת'רד בהמשכים עם מעל ל-6,000 הודעות בכל הגלגולים שלו כי פתאום לא טוב לו (ואם לא יקבל את מה שהוא רוצה הוא יכתוב עוד מגילה על כמה הוא נעלב ושהוא עוזב את הפורום)

הפורום הזה לא מחוייב לנייטרליות באף שלב
לא מתאימה לך הכותרת, פתח ת'רד חדש
אל תעשה סצינות על משהו שעד עכשיו לא הפריע לאף אחד
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 22 יוני 2017, 16:17

בפורום האוהדים של הפועל בכדורגל לא יפתחו ת'רד הנהלה על שם אלי טביב, ובפורום של אוהדי ביתר לא יפתחו ת'רד מלפפונים על שם חאלד חלאילה.

לכל פורום יש דינאמיקה ואג'נדה משלו. פה יש אג'נדה ברורה. אפשר להביע דעה מנוגדת לאג'נדה אם יודעים לעמוד מאחוריה, אבל לדרוש לשנות אותה כי היא לא באה לך טוב בעין זו חוצפה. אם לא מתאים לך אתה לא חייב להיות פה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי toja27 » 22 יוני 2017, 16:19

אל תטרח , לא צריך שתהיה באמצע. אני פשוט אשאל את תומר מה דעתו בעניין. כן כן, לא לא. תודה בכל מקרה.

שמע יוני, אם תרצה לבקר במקרה בדנמרק , סע בקיץ , חובה בקיץ. בשאר השנה, יש חורף לא פשוט והתושבים מדוכאים ומכונסים בעצמם ובתוך בתיהם. בקיץ המקום מתעורר לחיים, אנשים יוצאים החוצה ומנסים לנצל את התקופה הקצרה של שמש שיש להם. אגב הבנות הדניות, נחמדות מאוד למראה. בטוח שלא תתלונן, אישתך אולי כן :)
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 יוני 2017, 17:04

אין ממש ת'רד מתאים, אבל חבל על הפספוס (בעיקר שלו)
https://twitter.com/MaccabitlvBC/status ... 4503914496
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 22 יוני 2017, 18:10

אחד האהובים עליי סופו , עובדה שבתקופה שהוא היה סנטר המוביל שלנו מכבי היתה טובה , בעיקר בעונות הראשונות של 2 הקדנציות , לא מוערך מספיק לדעתי .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי MTA2311 » 22 יוני 2017, 18:13

מקאדו 3 כתב:אחד האהובים עליי סופו , עובדה שבתקופה שהוא היה סנטר המוביל שלנו מכבי היתה טובה , בעיקר בעונות הראשונות של 2 הקדנציות , לא מוערך מספיק לדעתי .

תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 יוני 2017, 18:13

מקאדו 3 כתב:אחד האהובים עליי סופו , עובדה שבתקופה שהוא היה סנטר המוביל שלנו מכבי היתה טובה , בעיקר בעונות הראשונות של 2 הקדנציות , לא מוערך מספיק לדעתי .

אני חושבת שהוא מוערך מאוד, אבל שגם כולם יודעים שהנפילה שלו (בכדורסל בכללי ובמכבי בפרט) הגיעה באשמתו

אנשים היו מאוהבים בו כשהוא היה פה, אבל לקראת הסוף זה כבר לא היה זה מבחינה מנטלית
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־167 אורחים