המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

NBA OFFSEASON 2017

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: NBA OFFSEASON 2017- ארווינג בבוסטון, אייזאה בקליבלנד

הודעהעל ידי Naor116 » 23 אוגוסט 2017, 11:07

טרייד גאוני של הקאבס , הם יכולים עכשיו לבנות מחדש בראש שקט , חסכו לא מעט כסף שיעזור להם לסגור את המינוס בקאפ ספייס , נערכו טוב לעזיבה של לברון ועכשיו עזיבה של לברון ואייזאה תפתח להם 37 מיליון דולר בפרי אייגנסי שהם יכולים להשתמש כדי להחתים שחקן צעיר על חוזה גבוה , יחד עם הבחירה של ברוקלין שיכולה להפוך לטופ 3 וטרייד אפשרי על שאמפרט/ גיי אר כדי לשחרר כסף פלוס בחירת סוף סיבוב ראשון וטרייד אפשרי על לאב בשביל שחקן צעיר או בחירת לוטרי בסיום עונה אחרי שLEGONE עוזב הם יבנו קבוצה די נחמדה אחרי משבר כזה ולא יכנסו למצב של ברוקלין. שאפו לקובי אלטמן (הוא משלנו)
Naor116

הודעהעל ידי איתי-שגב » 23 אוגוסט 2017, 11:20

Celtics traded a guy who played in a game for them a day after his sister died, but y'all expect players to be loyal to the franchise, sure
סמל אישי של המשתמש
איתי-שגב

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 23 אוגוסט 2017, 13:16

קיירי, הייוורד והורפורד הם 3 מהאהובים עליי בליגה.
חסר להם עדיין ביג מן הגנתי, אבל הקבוצה נראית מדהים.

הסלטיקס:
5: אל הורפורד, ארון ביינס, דניאל תייס
4: גרשון יבוסלה, מרכוס מוריס, סמי אוג'ליי
3: גורדון הייוורד, ג'ייסון טייטום, עבדול ניידר
2: ג'יילן בראון, מרכוס סמארט, ג'בארי בירד, קאדים אלן
1: קיירי איירוינג, שיין לארקין, טרי רוזייר

מאוד מעניין. אם יבוסלה יראה שהוא יכול לתרום מday 1, יש פה קבוצה שיכולה לעשות גמר NBA.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי MaccabiTA » 23 אוגוסט 2017, 13:39

אני חושב שקיירי שובר שיוויון בצורה שאייזאה, עם כל האהבה, לא יכול להיות מול הגדולות באמת.
וזה בלי לדבר על חוזה לשנתיים (+1 שלא תמומש) ותקרה גבוהה יותר.
קיירי והיוורד זה בסיס שכל GM חולם עליו, עם השחקנים שמקיפים אותם ואחד מ3 המאמנים הטובים בליגה הם במצב מדהים. הולכים לאיים על הטבעת לפחות בשנתיים הקרובות.

עם כל זה, עדיין טרייד מצויין לקליבלנד, הרוויחו בחירה שכל GM בליגה רייר עליה, רכז מהטובים בליגה ושחקן משלים נהדר. יחסית לסיטואציה המחורבנת הם יצאו מזה נהדר.
ינאי עדיין חי
סמל אישי של המשתמש
MaccabiTA

הודעהעל ידי ביבו » 23 אוגוסט 2017, 14:30

משהו מעניין אצל בוסטון..
יש להם בסגל שלושה שחקנים שבשנים האחרונות,
החבר'ה בפורום פינטזו עליהם ממש ברצינות.
לארקין
תייס
ארון ביינס
ביבו

הודעהעל ידי גל גל » 23 אוגוסט 2017, 17:44

יש להן גם בחירה טופ 5 טייטום שחקן שהולך להיות סופרסטאר
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 אוגוסט 2017, 18:40

MaccabiTA כתב:קיירי והיוורד זה בסיס שכל GM חולם עליו, עם השחקנים שמקיפים אותם ואחד מ3 המאמנים הטובים בליגה הם במצב מדהים.

העניין הוא שהמצב של בוסטון היה טוב יותר לפני הטרייד הזה. לא רק קיירי ואייזיאה מונחים על כף המאזניים.
אייזיאה + קראודר + בחירת הדראפט של ברוקלין 18' + ז'יז'יץ' >> קיירי.

גם בטווח הביניים וגם בטווח הארוך, לא חושב שבוסטון עשו עסקה טובה פה (או אפילו קרוב לזה). וזה בלי קשר לעובדה שיש להם שחקנים מצוינים ובסיס טוב.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שועל » 23 אוגוסט 2017, 18:45

החציל האצטקי כתב:קיירי, הייוורד והורפורד הם 3 מהאהובים עליי בליגה.
חסר להם עדיין ביג מן הגנתי, אבל הקבוצה נראית מדהים.

הסלטיקס:
5: אל הורפורד, ארון ביינס, דניאל תייס
4: גרשון יבוסלה, מרכוס מוריס, סמי אוג'ליי
3: גורדון הייוורד, ג'ייסון טייטום, עבדול ניידר
2: ג'יילן בראון, מרכוס סמארט, ג'בארי בירד, קאדים אלן
1: קיירי איירוינג, שיין לארקין, טרי רוזייר

מאוד מעניין. אם יבוסלה יראה שהוא יכול לתרום מday 1, יש פה קבוצה שיכולה לעשות גמר NBA.

קבוצה יותר טובה מהעונה שעברה, גם מרכוס מוריס זה שידרוג בעיניי בעמדה שלו, ומצד שני קליבלנד נחלשה מעט. יהיה גמר מערב סופר צמוד ומעניין, בין שתי קבוצות שוות.
אני חושב שלפחות לטווח הקרוב זו הייתה עסקה טובה לשתי הקבוצות, בהתחשב בכך שקיירי לא הסכים להישאר בקליבלנד. לטווח הרחוק ימים יגידו אם בוסטון עשתה הימור נכון, על פניו לא.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 אוגוסט 2017, 18:58

אני לא בטוח בכלל שקליבלנד נחלשה ביחס לעונה שעברה, בטח לא מבחינת העומק - דריק רוז מגיע כרכז מחליף, ג'ף גרין על חוזה מינימום, ג'יי קראודר יוכל להביא קשיחות שהייתה חסרה להם בגמר של העונה שעברה. חוץ מזה, היא גם עשויה לעשות שימוש עם הבחירה של ברוקלין במהלך העונה (לפחות אם תקבל מלברון הבטחה שיישאר) ולהביא שם גדול. בלתי נתפס לדעתי שהם הצליחו להפוך את הקערה על פיה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שועל » 23 אוגוסט 2017, 19:07

אני חושב שקיירי לצד לברון זה היה שילוב בינגו, ואני חושב שלפחות כאן יש היחלשות משמעותית. דרק רוז מול וויליאמס זה שדרוג מסוים (למרות שוויליאמס היה טוב עד הגמר), אבל אני לא חושב שהשילוב שלו עם לברון יהיה טוב. קראודר שחקן חביב, ויתן קליעה יחסית יציבה פלוס הגנה, משהו שלא היה לקליבלנד בעונה הקודמת (ג''י אר נתן רק קליעה, גם היא לא מספיק יציבה, ושאמפרט רק הגנה), אבל אני חושב שהחיסרון של קיירי משמעותי יותר.

אני לא חושב שגמר הNBA בכלל רלוונטי, יחסי הכוחות ברורים מראש (אלא אם תהיה פציעה לא צפויה), ובסה"כ קליבלנד נתנה סדרת גמר מכובדת פלוס ביחס ליריבה שעמדה מולה, והייתה טובה יותר במשחקי הבית (רוב הדקות) שזה ההישג הכי גדול שהיא יכלה או תוכל להגיע אליו.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי שמואל1 » 23 אוגוסט 2017, 19:09

שועל כתב:אני חושב שקיירי לצד לברון זה היה שילוב בינגו, ואני חושב שלפחות כאן יש היחלשות משמעותית. דרק רוז מול וויליאמס זה שדרוג מסוים (למרות שוויליאמס היה טוב עד הגמר), אבל אני לא חושב שהשילוב שלו עם לברון יהיה טוב. קראודר שחקן חביב, ויתן קליעה יחסית יציבה פלוס הגנה, משהו שלא היה לקליבלנד בעונה הקודמת (ג''י אר נתן רק קליעה, גם היא לא מספיק יציבה, ושאמפרט רק הגנה), אבל אני חושב שהחיסרון של קיירי משמעותי יותר.

אני לא חושב שגמר הNBA בכלל רלוונטי, יחסי הכוחות ברורים מראש (אלא אם תהיה פציעה לא צפויה), ובסה"כ קליבלנד נתנה סדרת גמר מכובדת פלוס ביחס ליריבה שעמדה מולה, והייתה טובה יותר במשחקי הבית (רוב הדקות) שזה ההישג הכי גדול שהיא יכולה או תוכל להגיע אליו.
אייזאה תומאס שחקן נהדר. הוא ודרק רוז סוגרים עמדת פוינט גארד איכותית מאוד.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 23 אוגוסט 2017, 19:13

שמואל1 כתב:
שועל כתב:אני חושב שקיירי לצד לברון זה היה שילוב בינגו, ואני חושב שלפחות כאן יש היחלשות משמעותית. דרק רוז מול וויליאמס זה שדרוג מסוים (למרות שוויליאמס היה טוב עד הגמר), אבל אני לא חושב שהשילוב שלו עם לברון יהיה טוב. קראודר שחקן חביב, ויתן קליעה יחסית יציבה פלוס הגנה, משהו שלא היה לקליבלנד בעונה הקודמת (ג''י אר נתן רק קליעה, גם היא לא מספיק יציבה, ושאמפרט רק הגנה), אבל אני חושב שהחיסרון של קיירי משמעותי יותר.

אני לא חושב שגמר הNBA בכלל רלוונטי, יחסי הכוחות ברורים מראש (אלא אם תהיה פציעה לא צפויה), ובסה"כ קליבלנד נתנה סדרת גמר מכובדת פלוס ביחס ליריבה שעמדה מולה, והייתה טובה יותר במשחקי הבית (רוב הדקות) שזה ההישג הכי גדול שהיא יכולה או תוכל להגיע אליו.
אייזאה תומאס שחקן נהדר. הוא ודרק רוז סוגרים עמדת פוינט גארד איכותית מאוד.

שחקן נהדר כן, אבל קיירי מוכשר הרבה יותר. לא עף על דריק רוז, גם אם נשים בצד את עניין הפציעות, ואני לא חושב שהוא שדרוג משמעותי, בוודאי לא בהתאמה שלו לצד לברון.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי my man » 23 אוגוסט 2017, 19:21

טרייד מטורף!!

מדהים מדהים מדהים איך קליבלנד הצליחה לצאת מקיץ חושך לטרייד האדיר הזה..

אשכרה אני הולך לצפות בהם השנה בעקבות הטרייד הזה..על תומאס אני מטורף בלי קשר - זה סופר מעניין איך הוא ישתלב עם לברון..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 אוגוסט 2017, 19:22

אני לא חושב שגמר הNBA בכלל רלוונטי, יחסי הכוחות ברורים מראש (אלא אם תהיה פציעה לא צפויה), ובסה"כ קליבלנד נתנה סדרת גמר מכובדת פלוס ביחס ליריבה שעמדה מולה, והייתה טובה יותר במשחקי הבית (רוב הדקות) שזה ההישג הכי גדול שהיא יכלה או תוכל להגיע אליו.

אני ממש לא חושב שהשילוב בין קיירי ללברון היה בינגו. היו משחקים בפלייאוף שהם כן נראו מצוין ביחד, אבל ברוב המשחקים - דווקא לא.
אני גם חושב שאתה ממעיט בערכו של אייזיאה תומאס. הוא לא יהיה קיירי, אבל ברוב הזמן הוא יוכל לתת דברים דומים (אם הוא מגיע בריא בכל אופן).
העומק של קליבלנד בלי שום ספק בכלל גדל בצורה משמעותית. השוות בין מה שקראודר יוכל לתת לבין מה ששאמפרט וסמית' נתנו, אבל הוא לא בא על חשבונם - אלא מתווסף אליהם. ג'ף גרין נותן עומק בעמדה 4 במחיר מציאה ודריק רוז הוא שיפור עצום לכל רכז מחליף אחר שהיה להם (ואני מאלו שחושבים שדרון וויליאמס עשה שם עבודה יחסית טובה עד הגמר, אם מתחשבים בתקופה שהגיע אליהם). ולא הייתי מתעלם מהבחירה של ברוקלין. אם הם יקבלו במהלך העונה הבטחה מלברון שיישאר לעונה נוספת (או יותר), הם יוכלו לנסות להשיג סנטר מהרמה הגבוהה ביותר במקום תומפסון.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 23 אוגוסט 2017, 19:32, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 אוגוסט 2017, 19:30

שועל כתב:לא עף על דריק רוז, גם אם נשים בצד את עניין הפציעות, ואני לא חושב שהוא שדרוג משמעותי, בוודאי לא בהתאמה שלו לצד לברון.

מתאים או לא מתאים ללברון, ברוב הזמן הוא בכלל לא אמור לשחק לצד לברון. הוא רכז מחליף.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שועל » 23 אוגוסט 2017, 19:34

אחדשיודע כתב:

אני ממש לא חושב שהשילוב בין קיירי ללברון היה בינגו. היו משחקים בפלייאוף שהם כן נראו מצוין ביחד, אבל ברוב המשחקים - דווקא לא.
אני גם חושב שאתה ממעיט בערכו של אייזיאה תומאס. הוא לא יהיה קיירי, אבל ברוב הזמן הוא יוכל לתת דברים דומים (אם הוא מגיע בריא בכל אופן).
העומק של קליבלנד בלי שום ספק בכלל גדל בצורה משמעותית. השוות בין מה שקראודר יוכל לתת לבין מה ששאמפרט וסמית' נתנו, אבל הוא לא בא על חשבונם - אלא מתווסף אליהם. ג'ף גרין נותן עומק בעמדה 4 במחיר מציאה ודריק רוז הוא שיפור עצום לכל רכז מחליף אחר שהיה להם (ואני מאלו שחושבים שדרון וויליאמס עשה שם עבודה יחסית טובה עד הגמר, אם מתחשבים בתקופה שהגיא אליהם).
ולא הייתי מתעלם מהבחירה של ברוקלין. אם הם יקבלו במהלך העונה הבטחה מלברון שיישאר לעונה נוספת (או יותר), הם יוכלו לנסות להשיג סנטר מהרמה הגבוהה ביותר במקום תומפסון.

להרבה רכזים ברמה הזו לא יהיה ממש קל לשחק לצד לברון שנותן את כל הטון במשחק, אבל בסה"כ קיירי שחקן שתורם טוב מאוד גם בלי לרכז וגם בלי הכדור, ולפחות כל זמן שהוא לא צריך להיות המנהיג של הקבוצה, מדובר בשחקן מוכשר הרבה יותר ושתורם הרבה יותר מאייזיאה, ואני לא מזלזל באחרון בכלל (אם אני לא טועה קראתי לאחרונה שבסקר בין השחקנים קיירי נבחר לשחקן שהכי קשה לשמור באחד על אחד בNBA).

אני חושב אחרת גם לגבי רוז, מאוד לא אוהב את התרומה שלו.

קשה לקבוע כרגע, מה שבטוח זה שיהיה מאוד מעניין עם שתי הקבוצות האלו, נחיה ונראה.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי שועל » 23 אוגוסט 2017, 19:37

אחדשיודע כתב:
שועל כתב:לא עף על דריק רוז, גם אם נשים בצד את עניין הפציעות, ואני לא חושב שהוא שדרוג משמעותי, בוודאי לא בהתאמה שלו לצד לברון.

מתאים או לא מתאים ללברון, ברוב הזמן הוא בכלל לא אמור לשחק לצד לברון. הוא רכז מחליף.

לברון משחק 38 דקות בממוצע, אני מעריך שדריק רוז, שהוא שחקן עם אגו ומעמד, יקבל דקות משמעותיות.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 אוגוסט 2017, 19:51

שועל כתב:להרבה רכזים ברמה הזו לא יהיה ממש קל לשחק לצד לברון שנותן את כל הטון במשחק, אבל בסה"כ קיירי שחקן שתורם טוב מאוד גם בלי לרכז וגם בלי הכדור, ולפחות כל זמן שהוא לא צריך להיות המנהיג של הקבוצה, מדובר בשחקן מוכשר הרבה יותר ושתורם הרבה יותר מאייזיאה, ואני לא מזלזל באחרון בכלל (אם אני לא טועה קראתי לאחרונה שבסקר בין השחקנים קיירי נבחר לשחקן שהכי קשה לשמור באחד על אחד בNBA).

אני חושב אחרת גם לגבי רוז, מאוד לא אוהב את התרומה שלו.

קשה לקבוע כרגע, מה שבטוח זה שיהיה מאוד מעניין עם שתי הקבוצות האלו, נחיה ונראה.

לא מסכים בשום דבר. קיירי הוא שחקן שצריך הרבה את הכדור, וזאת גם הסיבה שהוא ביקש לעזוב בסופו של יום. הוא לא היה מרוצה מהתפקיד שלו בכוח לצד לברון. וצריך להגיד גם את זה - לברון (שאני לא מאוהביו) לקח מקיירי את המושכות וניהל את המשחק במקומו פעמים רבות - בצדק, בעיקר כי האחרון לא ייצר מפסיק לאחרים. אני מאמין שאייזיאה יסתדר מצוין לצד לברון, הוא יידע לשים את האגו בצד ולהבין מה טוב בשביל הקבוצה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 אוגוסט 2017, 19:53

שועל כתב:
אחדשיודע כתב:

לברון משחק 38 דקות בממוצע, אני מעריך שדריק רוז, שהוא שחקן עם אגו ומעמד, יקבל דקות משמעותיות.

הוא וויתר על האגו ברגע שחתם על חוזה מינימום בקליבלנד.
הוא לא ישחק יותר מ-20 דקות בממוצע, להוציא פציעות או שינויים נוספים שיעשו עד תחילת העונה.
הזמן שלו על המגרש עם לברון אמור להיות קצוב. אני לא רואה את הזמן שלהם ביחד כטרגדיה כמוך, אבל זורם איתך לצורך העניין.
אחדשיודע

הודעהעל ידי arel123 » 23 אוגוסט 2017, 21:31

my man כתב:טרייד מטורף!!

מדהים מדהים מדהים איך קליבלנד הצליחה לצאת מקיץ חושך לטרייד האדיר הזה..

אשכרה אני הולך לצפות בהם השנה בעקבות הטרייד הזה..על תומאס אני מטורף בלי קשר - זה סופר מעניין איך הוא ישתלב עם לברון..

גם אני השנה הולך לעקוב במיוחד אחריי הכל, לדעתי יהייה פליאוף מאוד מותח ומעניין בצד של הwest ובצד של הeast יהיה לנו גמר מאוד מעניין
בwest יש את גולדן שהיא הפייבוריטית ומאחוריה את מינוסוטה, יוסטון, סאן אנטוניו ואוקלהומה עם קבוצות חדשות ושילוב של כמה כוכבים חדשים (למעט הספרס שנשארו כמעט אותו דבר)

Sent from my iPhone using Tapatalk
4.10 נכנס להיכל המכבים !

תמונה
סמל אישי של המשתמש
arel123

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot] ו־171 אורחים