המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ג'ון דיברתולומיאו - ממשיך בצהוב

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ג'ון דיברתולומיאו - ממשיך בצהוב

הודעהעל ידי מרסר » 09 מרץ 2023, 18:27

דרק שארפ 2 שחקן של המערכת נותן הכול גם שהוא לא בשיא הכושר, ככול הנראה ישאר במכבי עד סוף הקריירה.
מרסר

הודעהעל ידי A.Parker » 09 מרץ 2023, 19:11

Adam כתב:המשחק אתמול קצת משקר. הוא הראה הרבה דברים שהוא לא עשה בשנתיים-שלוש האחרונות, במיוחד העונה - ואני מדבר על הגנה בעיקר.
לא יודע מה נכנס בו אתמול והלוואי והיה מראה יותר מזה, אבל לאורך כל העונה הוא חתיכת חור בהגנה. בהרבה רגעים הוא פשוט נראה כמו עכבר שמתרוצץ סביב השחקנים כשבפועל הוא לא עושה כלום. עוברים אותו כמו מעבר חצייה בהמון מקרים (ולא ברור לי הקיצוניות הזאת ביחס לתקופה שלו במכבי חיפה לדוגמה כשאז הוא בא לפה כבולדוג הגנתי).
עם כל זה, הוא כן מראה יציבות בקליעה שלו משלוש. מהעונשין תמיד היה לו את זה (וזה נהדר).
עברה לי המחשבה לא מעט שאולי הגיע הזמן לעשות ריענון ולשחרר אותו עונה הבאה, כשמביאים את בלאט או היידיגר ששניהם חורים הגנתיים אבל לפחות נותנים משהו נוסף. אבל עם איך שהעונה מתקדמת אני פחות רוצה את שניהם ויותר מעדיף את ג'ונדי על פניהם.
בלי קשר לזה כן הייתי רוצה את מדר כאן במקום זיו שנה הבאה.

בכל מקרה, כשצריך לפרגן אז אפרגן. הוא נתן משחק נהדר אתמול ועל זה מגיע לו כל הקרדיט.

מדויק מאוד. חור תמידי בהגנה, אהל אתמול נתן חתיכת עבודה שם.
A.Parker

הודעהעל ידי אחדשיודע » 09 מרץ 2023, 19:41

מרסר כתב:דרק שארפ 2 שחקן של המערכת נותן הכול גם שהוא לא בשיא הכושר, ככול הנראה ישאר במכבי עד סוף הקריירה.

זילות נוראית. היה מת להיות דריק שארפ.
אתם מוציאים דברים מכל פרופורציה, אבל נו, צהבת.
אחדשיודע

הודעהעל ידי מרסר » 09 מרץ 2023, 19:43

אחדשיודע כתב:
מרסר כתב:דרק שארפ 2 שחקן של המערכת נותן הכול גם שהוא לא בשיא הכושר, ככול הנראה ישאר במכבי עד סוף הקריירה.

בוא שארפ לא היה איזה סטאר היה שחקן טוב שנתן את הנשמה בשביל מכבי, גם ג'ון די אותו הדבר עושה הכול מהכול בצורה טובה וזהו.
מרסר

הודעהעל ידי אחדשיודע » 09 מרץ 2023, 19:48

מרסר כתב:
אחדשיודע כתב:

בוא שארפ לא היה איזה סטאר היה שחקן טוב שנתן את הנשמה בשביל מכבי, גם ג'ון די אותו הדבר עושה הכול מהכול בצורה טובה וזהו.

אין בכלל מה להשוות. תסתכל על התקופה של שארפ לעומת התקופה של ג׳ונדי. שארפ היה השחקן השישי באחת הקבוצות הטובות אי פעם באירופה (על הדרך רשם 3 אליפויות אירופה). קלעי אבסולוטי, מהקו ומשלוש (לא למשך עונה אחת) - כולל במאני טיים. שומר פסיכי. איפה הוא ואיפה ג׳ונדי. זה מעליב.
אחדשיודע

הודעהעל ידי מרסר » 09 מרץ 2023, 19:50

אחדשיודע כתב:
מרסר כתב:
אחדשיודע כתב:

אין בכלל מה להשוות. תסתכל על התקופה של שארפ לעומת התקופה של ג׳ונדי. שארפ היה השחקן השישי באחת הקבוצות הטובות אי פעם באירופה (על הדרך רשם 3 אליפויות אירופה). קלעי אבסולוטי, מהקו ומשלוש (לא למשך עונה אחת) - כולל במאני טיים. שומר פסיכי. איפה הוא ואיפה ג׳ונדי. זה מעליב.

איפה מכבי של אז ואיפה היא היום זה לא בר השוואה בכלל, שארפ שיחק תחת פיני ובלאט שהביאו לפה זרים מהטובים שידע המועדון הזה, מה יש היום אבי אבן ודני פדרמן .
מרסר

הודעהעל ידי אחדשיודע » 09 מרץ 2023, 19:52

אם לא היה לך את שארפ, לא היית זוכה גם באליפות אירופה אחת בתקופה הזאת. או שאתה צעיר, או שאתה לא זוכר כלום. זה מגוחך.
אחדשיודע

הודעהעל ידי מרסר » 09 מרץ 2023, 19:55

אחדשיודע כתב:אם לא היה לך את שארפ, לא היית זוכה גם באליפות אירופה אחת בתקופה הזאת. או שאתה צעיר, או שאתה לא זוכר כלום. זה מגוחך.

זוכר הכול אני לא כזה צעיר אני אוהד את מכבי מעל ל 30 שנה, סך הכול שארפ היה נכס למכבי עשה המון דברים למען הקהל והמועדון, אני לא משווה את ג'ון די אליו ברמה המקצועית יותר בכיוון של תרומה למועדון.
מרסר

הודעהעל ידי אחדשיודע » 09 מרץ 2023, 20:00

אבל גם בתרומה למועדון אין מה להשוות. זה בדיוק העניין.
כמה ג׳ונדי תרם לנו מאז שהוא פה? הוא פה 6 שנים (כולל העונה). עשה פעם אחת פלייאוף באירופה, 4 אליפויות (אולי תתווסף עוד אחת השנה) וגביע אחד. זה אחד המאזנים הגרועים ביותר שאני זוכר לשחקן של מכבי. מעבר לעניין המקצועי, שארפ היה גם מנהיג, הוא תרם הרבה מאוד לחדר ההלבשה. ג׳ונדי בחור חמוד, אבל גם פה אין מה להשוות.
אחדשיודע

הודעהעל ידי A.Parker » 09 מרץ 2023, 20:04

הוא באמת רחוק משארפ. אופי וקצת שלשות זה לא מספיק.
A.Parker

הודעהעל ידי שועל » 10 מרץ 2023, 04:55

העונה הוא לא רחוק. לא צריך לפאר את העבר יותר ממה שהוא. שארפ גם היה חלק מקבוצה.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי אחדשיודע » 10 מרץ 2023, 05:52

בטח, העונה הוא ג׳ורדן. דריק שארפ קטן עליו :laugh1

שארפ עם ממוצע קריירה ביורוליג (מ-2001/02 עד 2010/11 - עשור) של 51% לשתיים, 43% לשלוש ו-89% מהקו. ג׳ונדי יכול רק לקוות לסיים את עונת השיא שלו עם אחוזים דומים לאלו מהשדה (בעונשין, צריך להגיד, הוא עם אחוזים גבוהים לאורך כל הקריירה). או לחלופין, כשג׳ונדי יעמיד ממוצע נקודות דו ספרתי (עם 59% לשתיים, 46% משלוש ו-89% מהקו) בקבוצה שזוכה באליפות אירופה (עונת 2000/01 למי שתהה), תגידו לי. ושלא לדבר על מה ששארפ נתן בצד ההגנתי (אחד השומרים הכי טובים/נודניקים שהמועדון הזה ידע בקו האחורי), במאני טיים (לא צריך לנמק), בחדר ההלבשה. את ג׳ונדי הייתי בועט בקלות מהקבוצה במהלך השנתיים האחרונות, בשארפ לא הייתי מעז לגעת לפני שהוא מחליט לפרוש בעצמו. עצם ההשוואה הזאת היא עלבון.

אבל נו, צהבת קלאסי
אחדשיודע

הודעהעל ידי מילוס » 10 מרץ 2023, 11:53

היו לו שלשום דקות עם אנרגיית שארפ, וזה הדמיון היחיד לדריק שארפ. אל תגזימו.
שארפ זה לא רק שלשות מאני-טיים פעם אחר פעם במשך שנים, ולא רק האנרגיות, ההשפעה שלו על כל הקבוצה, ועוד כל מני דברים שלא קשורים למשחק עצמו, זו גם הגנת האחד על אחד הרצחנית שלו בשנים שעוד היו לו רגליים. אין השוואה.
מילוס

הודעהעל ידי Adam » 10 מרץ 2023, 12:08

מרסר כתב:
אחדשיודע כתב:אם לא היה לך את שארפ, לא היית זוכה גם באליפות אירופה אחת בתקופה הזאת. או שאתה צעיר, או שאתה לא זוכר כלום. זה מגוחך.

זוכר הכול אני לא כזה צעיר אני אוהד את מכבי מעל ל 30 שנה, סך הכול שארפ היה נכס למכבי עשה המון דברים למען הקהל והמועדון, אני לא משווה את ג'ון די אליו ברמה המקצועית יותר בכיוון של תרומה למועדון.

אני יכול להבין באיזשהו מקום את ההשוואה שלך בין ג'ונדי לשארפ.
מבחינה מקצועית ג'ונדי לא קרוב למה ששארפ עשה במכבי (וחבל), אבל אין ספק שיש קצת קווי דמיון שלא קשורים לפן המקצועי - מתאזרח, נמצא כאן כבר כמה שנים, קפטן מכבי, נמוך וזריז, אוהב לזרוק לשלוש.
אני כן אוהב את מה שג'ונדי נותן בחדר הלבשה, הוא כן מראה וטרניות ומנהיגות בשנים האחרונות גם כשהוא משחק חרא (גם ג'ייק כהן כזה אגב ובגלל זה אני מאוד מעריך אותו), אבל הוא עדיין רחוק מלהיות מכביסט כמו דרק שארפ.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי felix_r » 10 מרץ 2023, 15:22

יסיים היום עם מדד שלילי :)
נערך לאחרונה על ידי felix_r בתאריך 17 מרץ 2023, 01:59, נערך פעם אחת בסך הכל.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 10 מרץ 2023, 16:10

שורה תחתונה - אחלה גון די, מביא העונה מהספסל תרומה לא רעה בכלל לשחקן רוטציה ישראלי
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 17 מרץ 2023, 01:59

היום עם 21+ בפלוס/מינוס!

ואיזה חמור יצא גיא גודס, כשהחליט לא לקחת אותו לאליפות אירופה...
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי JarJarBinx » 17 מרץ 2023, 02:25

מה שבטוח, אם לפני העונה היו מחשבות שצריך להחליף אותו בהיידיגר...
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי אחדשיודע » 17 מרץ 2023, 02:37

JarJarBinx כתב:מה שבטוח, אם לפני העונה היו מחשבות שצריך להחליף אותו בהיידיגר...

חכה חכה. שנה הבאה יהיו שוב את המחשבות להחליפו. על כל תקופה טובה של ג׳ונדי הוא החזיר לנו בשנתיים רעות. וחוץ מזה, הוא כבר לא צעיר כל כך (בטח ביחס לחלופות).

אבל לגופו של עניין, משחק 3 רצוף טוב שלו ביורוליג. אומנם לא הצליח הפעם להשלים דאבל פיגרס במדד יעילות, אבל פעם שנייה ברציפות שהוא מוביל את מכבי במדד הפלוס מינוס (הפעם ביחד עם היליארד).
אחדשיודע

הודעהעל ידי Jack55 » 17 מרץ 2023, 04:37

אין פה התלבטות אחריי עונה כזאת

קנה לעצמו חוזה לעונה נוספת
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־149 אורחים