המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

אלכס טיוס - חתם בקאזאן

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אלכס טיוס חתם לשנתיים

הודעהעל ידי שועל » 23 יוני 2017, 14:14

אחדשיודע כתב:
שועל כתב:כמובן שהוא לא מאסט, אין כמעט ישראלים שהם מאסט, במחיר הזה בוודאי, וכמובן שאם לא משחררים את שגב זה יותר מידיי, אבל שגב צריך להיות משוחרר בלי קשר, הוא טיוס לעניים, יכול לשחק רק בעמדה 5 (יש שיאמרו שגם שם לא), ויש לנו את המקור. אלכסנדר יכול לשחק בשתי העמדות.

אלכסנדר יכול הכל, אבל הוא שיחק מעט מאוד העונה בעמדה 4.
שגב בכל אופן תופס מקום של צעיר בחוק הצעירים, אין מקום להשוואה עם מתאזרח.

אני זוכר שבתחילת העונה צחקו על אדלשטיין שאמר שהוא סנטר. הוא יכול לשחק בשתי העמדות. ושם הוא שיחק ביורוליג לא רק במכבי.

ובנוגע לחוק הצעירים, יש צעירים נוספים, אין לשגב יתרון על אף אחד מהם, ובמצב הנוכחי הוא יושב על עמדה ועל יכולות שמכבי לטעמי לא צריכה.
נערך לאחרונה על ידי שועל בתאריך 23 יוני 2017, 14:16, נערך 2 פעמים בסך הכל.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי my man » 23 יוני 2017, 14:14

טיוס מייתר את ג'ו..

יוגי, דיבר', טיוס, שגב ועוד ישראלי בעמדות 3/4 זול מאד אמורים להספיק..
בנוסף תוסיפו איזה צעיר כמו זוסמן וזה אמור להספיק בהחלט לליגה הכה חשובה וחזקה שלנו...
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 יוני 2017, 14:16

שועל כתב:
אחדשיודע כתב:
שועל כתב:כמובן שהוא לא מאסט, אין כמעט ישראלים שהם מאסט, במחיר הזה בוודאי, וכמובן שאם לא משחררים את שגב זה יותר מידיי, אבל שגב צריך להיות משוחרר בלי קשר, הוא טיוס לעניים, יכול לשחק רק בעמדה 5 (יש שיאמרו שגם שם לא), ויש לנו את המקור. אלכסנדר יכול לשחק בשתי העמדות.

אני זוכר שבתחילת העונה צחקו על אדלשטיין שאמר שהוא סנטר. הוא יכול לשחק בשתי העמדות. ושם הוא שיחק ביורוליג לא רק במכבי.

אז צחקו. אלכסנדר עצמו אמר לאדלשטיין שהוא מעדיף לשחק ב-5.
עובדתית, הוא שיחק כמעט תמיד כסנטר העונה, עם כל מאמן.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שועל » 23 יוני 2017, 14:18

אחדשיודע כתב:
שועל כתב:
אחדשיודע כתב:

כי לא היו למכבי סנטרים.
לא חושב שיש ויכוח על זה שהוא יכול לשחק בשתי העמדות, שם הוא שיחק עד העונה.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי MTA2311 » 23 יוני 2017, 14:21

העמדה לא משנה. למכבי יש שני גבוהים ישראלים בסגל. אין שום צורך בעוד אחד.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 יוני 2017, 14:21

שועל כתב:ובנוגע לחוק הצעירים, יש צעירים נוספים, אין לשגב יתרון על אף אחד מהם, ובמצב הנוכחי הוא יושב על עמדה ועל יכולות שמכבי לטעמי לא צריכה.

זה לא משנה, הוא פה, יש לו חוזה. הוא לא הרבה יותר טוב מישראלים אחרים מתחת לגיל 22, אבל גם לא הרבה יותר טובים ממנו נכון לעכשיו.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 יוני 2017, 14:23

שועל כתב:
אחדשיודע כתב:
שועל כתב:
אחדשיודע כתב:

כי לא היו למכבי סנטרים.

לא נכון. לפני שלמכבי לא היו סנטרים, הוא בקושי שיחק - כי היו שם צירבס ואייברסון (והוא קיבל את השאריות בליגה, בעמדת הסנטר). בעמדה 4 הוא נוראי כמעט כמו שהוא בעמדה 5 (ביורוליג), אבל קצת יותר.
אחדשיודע

הודעהעל ידי my man » 23 יוני 2017, 14:25

לא נגמר חוק הצעירים?
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי שועל » 23 יוני 2017, 14:25

אחדשיודע כתב:
שועל כתב:
אחדשיודע כתב:
שועל כתב:
אחדשיודע כתב:אלכסנדר יכול הכל, אבל הוא שיחק מעט מאוד העונה בעמדה 4.

כי לא היו למכבי סנטרים.

לא נכון. לפני שלמכבי לא היו סנטרים, הוא בקושי שיחק - כי היו למכבי שני סנטרים אחרים (צירבס ואייברסון), והוא קיבל שאריות בליגה בעמדת הסנטר. בעמדה 4 הוא נוראי כמעט כמו שהוא בעמדה 5 (ביורוליג), אבל קצת יותר.

הוא בקושי שיחק אז באופן כללי, והוא יותר 4 מ5, גם אם בשניהם הוא לא לרמה של היורוליג.

לא הולך להמשיך להתווכח עליו, הוא בהחלט לא דחוף לי, רק אמרתי שכישראלי אם הוא זול הוא צריך להישאר, ורק אם שגב לא נשאר, ושגב לטעמי לא צריך להישאר, כי כבר ניסינו אותו, והוא שחקן כדורסל מחריד לדעתי שיושב על עמדה שבה יש לנו כבר אחד עם אותו סט יכולות, רק ברמה הרבה יותר גבוהה.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 יוני 2017, 14:29

שועל כתב:
אחדשיודע כתב:
שועל כתב:
אחדשיודע כתב:
שועל כתב:אני זוכר שבתחילת העונה צחקו על אדלשטיין שאמר שהוא סנטר. הוא יכול לשחק בשתי העמדות. ושם הוא שיחק ביורוליג לא רק במכבי.

כי לא היו למכבי סנטרים.

לא נכון. לפני שלמכבי לא היו סנטרים, הוא בקושי שיחק - כי היו למכבי שני סנטרים אחרים (צירבס ואייברסון), והוא קיבל שאריות בליגה בעמדת הסנטר. בעמדה 4 הוא נוראי כמעט כמו שהוא בעמדה 5 (ביורוליג), אבל קצת יותר.

הוא בקושי שיחק אז באופן כללי.

הוא בקושי שיחק בדיוק בגלל הסיבה שייעדו לו את תפקיד הסנטר. עמדה 4 הייתה אפילו דלילה יותר (ראד, פניני, סמית' וקווינסי הפצוע) מעמדה 5 החלשה. בליגה הוא מתאים בהרבה ב-5 מאשר ב-4 לטעמי (ולדעת 800 המאמנים שאימנו אותו העונה), וזה המקום היחיד בערך שהוא צריך לשחק בו.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 23 יוני 2017, 14:32, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שועל » 23 יוני 2017, 14:31

אחדשיודע כתב:
שועל כתב:
אחדשיודע כתב:
שועל כתב:
אחדשיודע כתב:אז צחקו. אלכסנדר עצמו אמר לאדלשטיין שהוא מעדיף לשחק ב-5.

כי לא היו למכבי סנטרים.

הוא בקושי שיחק אז באופן כללי.

הוא לא שיחק כי בדיוק בגלל הסיבה שייעדו לו את תפקיד הסנטר. עמדה 4 הייתה אפילו דלילה יותר (ראד, פניני, סמית' וקווינסי הפצוע) מעמדה 5 החלשה.

אף אחד לא ייעד לו כלום, לא הייתה פה שום מחשבה וההחתמה שלו הייתה מיותרת בזמנו. זו הייתה גחמה של אדלשטיין שהוא צריך לשחק כסנטר, שהייתה נראת מוזר בזמנו, וזה המשיך גם לאחר מכן ובעיקר כשצירבס לא סיפק את הסחורה, שוחרר או כשאייברסון היה פצוע.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 יוני 2017, 14:35

לא, אתה משכתב את ההיסטוריה. זו לא הייתה גחמה, זו הייתה ההעדפה של האישית של אלכסנדר ושל מי שאימן אותו.
אלכסנדר היה נוראי ברוב הקדנציה הקודמת (בה שיחק בעמדה 4 לרוב). ועובדתית, הוא נתן את התקופה הטובה ביותר שלו במכבי בעמדה 5 בליגת הפח.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שועל » 23 יוני 2017, 14:43

מסכים איתך שהוא היה טוב יותר כסנטר בליגה שלנו במשחקים האחרונים, אבל גם בגלל שהוא קיבל צ'אנס שהוא כמעט ולא קיבל לפני כן.

הוא ללא ספק יכול לשחק כ4, שם הוא שיחק עד העונה והעמיד ממוצע דו ספרתי ביורוליג (למרות שהוא לא היה טוב באותה עונה, כי הוא לרמה של היורוליג), וגם בעמדה הזו הוא טוב יותר לטעמי ממה שיש לישראלים אחרים להציע.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 יוני 2017, 14:47

טוב, אני לא חושב שיש לו מה להציע בעמדה 4 (וזה שהוא שיחק בעמדה הזאת בעבר, לא אומר שהוא יעיל שם). לא מספיק זריז בהגנה.
מעדיף אפילו את משעור על פניו.

בכל מקרה, בתור מתאזרח, צריך לבדוק אופציות אחרות.
לא בטוח שיהיו, אבל צריך לחפש. הוא לא שחקן שהייתי משאיר באופן אישי.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שועל » 23 יוני 2017, 14:53

לא ראינו את משעור במכבי, לא חושב שמה שהוא עשה בהרצליה עם המעמד האוטומטי, עם זרים לא מאוד דומיננטיים ובלי הלחץ הוא יעשה במכבי, ואני אישית חושב שאלכסנדר היה מנפיק אחלה מספרים כישראלי בקבוצת ליגה. משעור גם אוברייטד פה מבחינת ההגנה.

ברור שצריך לבדוק אופציות אחרות. זה שלטעמי הוא פחות רע מהישראלים אחרים זה לא אומר שהוא לא שחקן כדורסל די רע.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 יוני 2017, 14:59

שועל כתב:לא ראינו את משעור במכבי, לא חושב שמה שהוא עשה בהרצליה עם המעמד האוטומטי, עם זרים לא מאוד דומיננטיים ובלי הלחץ הוא יעשה במכבי, ואני אישית חושב שאלכסנדר היה מנפיק אחלה מספרים כישראלי בקבוצת ליגה. משעור גם אוברייטד פה מבחינת ההגנה.

ברור שצריך לבדוק אופציות אחרות. זה שלטעמי הוא פחות רע מהישראלים אחרים זה לא אומר שהוא לא שחקן כדורסל די רע.

בדיוק בגלל העובדה שלא ראינו את משעור במכבי ואת אלכסנדר כן (ולא התרשמנו יותר מידי, לפחות רובנו) - משעור עדיף עליו. האחד קיבל הזדמנות, השני לא.
וכן, אלכסנדר יכול לתת מספרים יפים בהתקפה, זה לא הופך אותו לשחקן טוב או יעיל. מעטים המשחקים שראיתי אותו נותן תרומה כלשהי בהגנה, להוציא את התקופה בסוף העונה הנוכחית (בעמדת הסנטר) - שגם שם זה היה לפרקים.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שועל » 23 יוני 2017, 15:01

אחדשיודע כתב:
שועל כתב:לא ראינו את משעור במכבי, לא חושב שמה שהוא עשה בהרצליה עם המעמד האוטומטי, עם זרים לא מאוד דומיננטיים ובלי הלחץ הוא יעשה במכבי, ואני אישית חושב שאלכסנדר היה מנפיק אחלה מספרים כישראלי בקבוצת ליגה. משעור גם אוברייטד פה מבחינת ההגנה.

בדיוק בגלל העובדה שלא ראינו את משעור במכבי ואת אלכסנדר כן (ולא התרשמנו יותר מידי, לפחות רובנו) - משעור עדיף עליו. האחד קיבל הזדמנות, השני לא.
וכן, אלכסנדר יכול לתת מספרים יפים בהתקפה, זה לא הופך אותו לשחקן טוב או יעיל. מעטים המשחקים שראיתי אותו נותן תרומה כלשהי בהגנה, להוציא את התקופה בסוף העונה הנוכחית - שגם שם זה היה לפרקים.

אני לא חושב שהן סותרים אחד את השני, ואני אישית חושב שמשעור יתרום מעט מאוד במכבי, כי הוא שחקן כדורסל עוד יותר מוגבל מאלכסנדר.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 יוני 2017, 15:03

הם לא סותרים אחד את השני, אלכסנדר פשוט מיותר כשיש לך שני ישראלים בעמדה 5. ואם אתה מתעקש לשים אותו ב-4, אז משעור עדיף עליו גם שם לטעמי. ובתור מתאזרח, אפשר (עם קצת רצון) למצוא טוב יותר.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שועל » 23 יוני 2017, 15:04

אחדשיודע כתב:הם לא סותרים אחד את השני, אלכסנדר פשוט מיותר כשיש לך שני ישראלים בעמדה 5. ואם אתה מתעקש לשים אותו ב-4, אז משעור עדיף עליו גם שם לטעמי.

אמרתי שלדעתי את שגב צריך לשחרר. אם לא, הוא לא צריך להישאר.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 יוני 2017, 15:08

שגב תופס משבצת של צעיר מתחת לגיל 22, מיותר להרחיב עליו את הדיבור בכלל. הוא לא ישוחרר הקיץ כל עוד הוא תחת חוזה.
ואם אתה שואל מה עדיף - אז עדיף לשחרר את המתאזרח.
אחדשיודע

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, felix_r, Google [Bot], מקאדו 3 ו־30 אורחים