המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

סקאוטינג V2

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סקאוטינג V2

הודעהעל ידי A_P_18 » 18 אוגוסט 2017, 17:10

מה אומרים על ג'רמי טיילר ? אם נשים רגע את אופיו הבעייתי בצד , מבחינת כישרון,אתם חושבים שיש לו עוד מה לתרום או שמא מדובר כבר במקרה אבוד ?
סמל אישי של המשתמש
A_P_18

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 20 אוגוסט 2017, 14:02

השמות מתחילים לאזול, אז זה הזמן לתת בראש בסקאוטינג.
שימו עין על: אמידה בריימה, סנטר גנאי שסיים השנה את קריירת המכללות שלו בקונטיקט.

נתחיל מזה: הוא ענק.
2.07 מ' בלי נעליים (סבן פוטר לגיטימי), עם ידיים ענקיות של 230 ס"מ.

מדובר בסנטר שמתמחה בהגנה על הטבעת. 367 חסימות ב4 שנים ביוקון, ששקולות ל2.8 חסימות למשחק.
השילוב של קלילות רגליים (רק 105 ק"ג), אתלטיות וידיים ארוכות הופכות אותו למגן סופר ורסטילי, שמסוגל לשנות המון זריקות באזור הצבע וגם לחפות על חדירות וקליעות מבחוץ.
10 ריבאונדים פר 40 דקות בעונה האחרונה. לא קצב מטורף, אבל בהחלט ריבאונדר סולידי שעושה הרבה נזק גם בהתקפה.

פצצת אנרגיה. משחק עם המון האסל. היה מרכיב חשוב מהספסל של יוקון בעונת האליפות שלה ב2013/14 כפרשמן. עלה מהספסל ושינה מומנטום.
ורבלי, עם ראש על הכתפיים, ששימש כקפטן של ההאסקיז.

לא מוכשר מאוד התקפית. רק 7.6 נק' בעונה האחרונה, ו9.1 נק' בעונת השיא שלו כסופמור.
הפתיע לא מעט סקאוטים במחנה בפורטסמות' השנה כשסיפק 12.3 נקודות ב71% מהשדה ב22 דק', והראה שהוא כנראה שווה יותר ממה שהראה בקולג'.
בעיה נוספת שלו היא הנטייה להסתבך בעבירות.

בסך הכל, מדובר בשחקן מאוד מעניין. המימדים והכישורים שלו מזכירים לי קצת את דיאנדרה ג'ורדן.
בסה"כ, אם כבר הולכים לכיוון של גבוה יותר הגנתי-אתלטי, הייתי אומר שזו האופציה הכי טובה בשוק כרגע.
במקרה הרע אנחנו מדברים פה על ורסיית 2.12 של אלכס טיוס. שחקן שמאוד יהנה מלשחק עם הגארדים שלנו, שרק יעיפו אותו ללובים.

סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שועל » 20 אוגוסט 2017, 14:28

נראה מאוד מעניין, אבל לא חושב שהוא רלוונטי למכבי בשלב הזה.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 20 אוגוסט 2017, 14:31

למה אני לא יכול לראות את הסירטונים בסמסונג מישהו יודע ? כתוב הפלאגין אינו נתמך ...
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי שועל » 20 אוגוסט 2017, 14:41

מקאדו 3 כתב:למה אני לא יכול לראות את הסירטונים בסמסונג מישהו יודע ? כתוב הפלאגין אינו נתמך ...

נסה להתקין את זה

https://play.google.com/store/apps/deta ... layer.appi
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 20 אוגוסט 2017, 14:45

שועל כתב:נראה מאוד מעניין, אבל לא חושב שהוא רלוונטי למכבי בשלב הזה.

כמו כל יוצא קולג'.
עדיין, מסקרן לדמיין את השילוב של פייר ג'קסון עם שתי מפלצות אתלטיות מגודלות כאלה בקו הקדמי.
אפשר להרכיב פה לוב-סיטי בת"א.

http://www.sportando.com/en/italy/serie ... radar.html
אבלינו כבר מתעניינת, בנוסף לשני שמות שבמכבי מכירים מצויין: מוסלי ובילאן.
נערך לאחרונה על ידי החציל האצטקי בתאריך 21 אוגוסט 2017, 14:09, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי er79 » 20 אוגוסט 2017, 15:17

עדיף מישהו שיכול גם לקלוע בדאבל פיגרס ולא חוטב עצים פרופר
er79

הודעהעל ידי yehooda » 21 אוגוסט 2017, 06:00

אני לא יודע מה איתכם אבל אני הייתי מסתפק בהחתמה של שחקן עבר שכוחו עדיין במותניו ואפילו השתפר באספקטים של המשחק:

שמו של השחקן: LASME, STEPHANE

אמנם מדובר בשחקן בן 34, אבל מדובר ב"הימור" בטוח. מדובר בשחקן הגנתי מאוד שהוסיף לארסנל הכישורים שלו גם קליעה מבחוץ. בעונה החולפת שיחק בליגת הפיתוח של ה - NBA וקלע משלוש ב 41.9% (18/43). לאלה יש להוסיף את האתלטיות שנשמרה ואת היכולות הברורות שלו בחסימות (3.3) וריבאונדים (7). אם בעבר פנאתנייקוס החזיקה את אחד הצמדים החוסמים של אירופה: גיסט ולאזמה, מכבי תוכל להעמיד צמד חוסמים גדול חדש: לאזמה בעמדה 4 וטיוס בעמדה 5.

לאזמה באחת ההצגות שלו במדי טקסס:

https://www.youtube.com/watch?v=3fyVpm5fFGI

http://www.draftexpress.com/profile/Ste ... asme-1079/
yehooda

הודעהעל ידי er79 » 21 אוגוסט 2017, 07:30

אז בוא נצרף אליו גם את ווימס לצ'אנס נוסף, על מנת שאף אחד מהם לא יעשן לבד. טובים השניים על האחד
er79

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 13 אוקטובר 2017, 13:13

הזכרתי את השם שלו במרומז בת'רד המשחק מול באמברג, אז למי שלא הבין- אייזיאה אוסטין יכול להיות בובה של אופציה במקרה שהעניינים עם בולדן הולכים לא טוב.
האיש והקאמבק היה הסיבה האמיתית שבגללה ראיתי משחקים של ז'לז'ניק בשנה שעברה, ואני אישית התלהבתי ממנו הרבה יותר מהאוסטרלי (שבזמנו נראה לי רחוק מלהיות מוכן לרמות הגבוהות).

אז בזריזות:
מדובר בסטרץ' פור שמסוגל לשחק גם ב-5, עם סגנון משחק מאוד לא שגרתי. שחיף (100 קילו, מור אור לס), על 2.15, שאוהב לשחק פייסאפ ומסוגל לייצר מכדרור.
מוטת ידיים מפלצתית של 225 ס"מ שהופכת אותו לחוסם אדיר (3.11 חסימות למשחק בעונת המכללות האחרונה שלו בביילור, אי שם ב13/14).
ניידות יפה שמאפשרת לו לשמור גם פיק אנד רול רחוק מהסל. מצד שני, לא מגן פיזי, בלשון המעטה.
מסוגל לקלוע מבחוץ (0.66 שלשות למשחק ב31% בביילור בקריירה, מספרים די מקבילים בז'לז'ניק), טאץ' לא רע בכלל בתוך הצבע.

בעונה שעברה הגיע לסרביה בתחילת ינואר, ובסה"כ השלים קאמבק מוצלח למדי, עם משהו כמו 8.5 נק', 3.5 ריב' וחסימה למשחק ב16 דקות בממוצע.
לא מספרים מפלצתיים, אבל בהתחשב בשנתיים וחצי שבילה מחוץ למגרשים- זו השתלבות מוצלחת ביותר. תשפטו בעצמכם:

מאוחר יותר הצטרף לגואנשי בליגת הקיץ הסינית, והעמיד 34.6 נקודות, 13.4 ריבאונדים, 4.3 חסימות, 2.8 אסיסטים ו1.1 חטיפות למשחק- 43 נק' מדד ב45 דק' בממוצע על הפרקט.
זה כמובן לא אומר כלום, כי זו ליגה שבה גם ארינזה נראה כמו סופו, אבל העובדה ששחקן במימדים האלה מצליח להשאר על הפרקט 45 דקות ולסיים עם 2 עבירות בממוצע היא די מעודדת.

את הקיץ הוא סיים בפיליפינים, שם שיחק במסגרת גביע האלופות של אסיה, שנערך לפני פחות מחודש.
הטורניר הזה אוסף קבוצות מכל היבשת בתור נציגות המדינה, כך שמספר הזרים מוגבל (2), ואוסטין היה הנציג של צ'וקס-טו-גו.
הוא סיים אותו בתור מלך המדד עם 26.7 בממוצע, כשהקבוצה מהפיליפינים מסיימת חמישית (האליפות הלכה לאל ריידי מלבנון, שגברה על שינג'יאנג של דריוס אדאמס- הMVP),
עם 20 נקודות למשחק (51% מהשדה ו73% מהקו, המון החטאות מהשלוש), 13 ריבאונדים, 2.4 אסיסטים ו-3.1 חסימות לערב.

כרגע הוא בלי קבוצה. ב2012/13 הוא שיתף פעולה עם פייר ג'קסון בעונת מכללות בינונית, שהסתיימה בזכיה ב"פרס הניחומים" של הבינוניות- טורניר הNIT.
בסך הכל בחור בן 24, שנראה כרגע בכושר פנטסטי וראוי להזדמנות לשחק כדורסל ברמות גבוהות.

אם נגיע לשלב שבו חושבים על זה, הוא בהחלט נראה לי כמו אופציית חיזוק מצויינת.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 13 אוקטובר 2017, 14:21

בליגה הפיליפינית מותר רק שחקן אחד מעל 2 מטר, אני זוכר נכון?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 13 אוקטובר 2017, 14:33

felix_r כתב:בליגה הפיליפינית מותר רק שחקן אחד מעל 2 מטר, אני זוכר נכון?

אתה מגזים.
הלכתי לבדוק גבהים בסגלים שלהם בגללך. סאוחתוק.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 13 אוקטובר 2017, 14:49

החציל האצטקי כתב:
felix_r כתב:בליגה הפיליפינית מותר רק שחקן אחד מעל 2 מטר, אני זוכר נכון?

אתה מגזים.
הלכתי לבדוק גבהים בסגלים שלהם בגללך. סאוחתוק.

זה היה ככה בעבר. נשבע לך.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 20 אוקטובר 2017, 00:54

דריק וויליאמס הוא השחקן הכי אטרקטיבי בעמדה 4 שנמצא בשוק, בפער.
האמת, שאני מת לראות את מכבי עושה את האקסטרה סטפ ומגייסת שחקן כזה עכשיו, בכוונה ללכת הכי חזק שאפשר על העונה.
בזמנו, מכבי של בלאט הפתיעה בדצמבר והחתימה את מילאן מצ'באן במהלך שבדיעבד לא הוכיח את עצמו מקצועית יותר מדי, אבל סימן על הרצינות של מכבי כלפי המאבק על היורוליג (שהסתיים בגמר).
אני חושב שגם אם בולדן ירים את הרמה שלו, מהלך כזה יכול לעשות לקבוצה הרבה מאוד טוב.

נכון שקריירת הNBA שלו לא הייתה מזהירה (בטח לא בשביל בחירה שנייה בדראפט), אבל הוא היה מפלצת מכללות (שם שיחק כביגמן 4-5, ופחות כ3, ונהנה מטווח השלשות המקוצר)- משהו שיכול בהחלט להתאים לאירופה.

הנה, למשל:

אני ממש תוהה כרגע מה המצב שלו בשוק וכמה מהלך כזה ריאלי. אם זה אפשרי באיזושהי סיטואציה, זו יכולה להיות פאקינג הצהרת כוונות.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שמואל1 » 20 אוקטובר 2017, 01:08

החציל האצטקי כתב:דריק וויליאמס הוא השחקן הכי אטרקטיבי בעמדה 4 שנמצא בשוק, בפער.
האמת, שאני מת לראות את מכבי עושה את האקסטרה סטפ ומגייסת שחקן כזה עכשיו, בכוונה ללכת הכי חזק שאפשר על העונה.
בזמנו, מכבי של בלאט הפתיעה בדצמבר והחתימה את מילאן מצ'באן במהלך שבדיעבד לא הוכיח את עצמו מקצועית יותר מדי, אבל סימן על הרצינות של מכבי כלפי המאבק על היורוליג (שהסתיים בגמר).
אני חושב שגם אם בולדן ירים את הרמה שלו, מהלך כזה יכול לעשות לקבוצה הרבה מאוד טוב.

נכון שקריירת הNBA שלו לא הייתה מזהירה (בטח לא בשביל בחירה שנייה בדראפט), אבל הוא היה מפלצת מכללות (שם שיחק כביגמן 4-5, ופחות כ3, ונהנה מטווח השלשות המקוצר)- משהו שיכול בהחלט להתאים לאירופה.

הנה, למשל:

אני ממש תוהה כרגע מה המצב שלו בשוק וכמה מהלך כזה ריאלי. אם זה אפשרי באיזושהי סיטואציה, זו יכולה להיות פאקינג הצהרת כוונות.

השאלה אם זה לא יגמור את הביטחון של ג'ונה, שגם ככה די נמצא בקרשים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 20 אוקטובר 2017, 01:14

שמואל1 כתב:השאלה אם זה לא יגמור את הביטחון של ג'ונה, שגם ככה די נמצא בקרשים.

לא. לג'ונה תמיד יהיה מקום ברוטציה- כ4 מחליף. זו המציאות בלאו הכי כרגע, ואולי יהיה נוח להוריד ממנו לחץ ולתת לו לעלות מהספסל מול מצ' אפים יותר נוחים.

מי שמשחקים כרגע הכי הרבה דקות בקבוצה הם מייקל רול ודשון תומאס, מעל 30 למשחק. זה נובע מהדלילות בעמדות הפורוורד, והעובדה שהם צריכים למלא את החלל בשתי עמדות: 2-3 ו3-4.
בהתחשב בזה ששניהם לא בדיוק אלה שנכון לבנות סביבם את הקבוצה ולהשען עליהם (עם כל הכבוד ליכולתם המצויינת עד עכשיו), אין בעיה לחלץ קצת דקות, ולהכניס עוד ביגמן פנימה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי RomanR » 20 אוקטובר 2017, 01:45

לא רואה את מכבי עושה עוד החתמה כרגע, במיוחד כשנשאר לה מקום רק לזר אחד בליגה, ולפי פרסומים זרים חרגה מהתקציב ההתחלתי כבר. אבל תמיד כיף לקרוא את הניתוחים והשמות שאתה מעלה
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי jay » 20 אוקטובר 2017, 10:38

גם להערכתי זה לא יקרה. בכלל, אני חושב שהמועדון יותר מהכל רוצה יציבות. אלא אם כן נכנס לסיטואציה שונה ו/או ספאחיה יידרוש, אני לא חושב שיהיו שינויים בסגל.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי jol9 » 20 אוקטובר 2017, 10:43

jay כתב:גם להערכתי זה לא יקרה. בכלל, אני חושב שהמועדון יותר מהכל רוצה יציבות. אלא אם כן נכנס לסיטואציה שונה ו/או ספאחיה יידרוש, אני לא חושב שיהיו שינויים בסגל.

מסכים לגמרי.
זה לא יקרה בקרוב.

מה שכן, יכול להיות שזה שספאחיה מתעקש לפתוח עם שניים מהשחקנים הפחות טובים כרגע בסגל - בולדן וקיין, זה משהו שצריך
לרדת ממנו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jay » 20 אוקטובר 2017, 10:54

גם מבחינה כלכלית - הלכו על סגל זול כדי לצמצם נזקים ו-#לחזור_חזקים_יותר, גם מבחינת מאמן - החתימו אותו ל-3 שנים. ובמכבי אנחנו יודעים שכל דולר נוסף שייצא העונה, ייקחו אותו מהתקציב של העונה הבאה. כמה שפחות ביזבוזים העונה, ככה יש לנו יותר גמישות וסיכויים להצליח בעונה השנייה של ספאחיה.
סמל אישי של המשתמש
jay

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, felix_r, Gevaudan, Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־24 אורחים