המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

סקאוטינג V2

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סקאוטינג V2

הודעהעל ידי גל גל » 04 יוני 2018, 01:16

מקנזי מור הוא שחקן בעמדות 1-2 , הוא לא משחק בעמדה 3
חושב שהוא יכול להיות פה בתור שחקן שישי שעולה מהספסל כמו קול ועדיין להיות שחקן מרכזי
זר שעולה מהספסל בעמדה 1-2-3 ויכול לשחק עם כולם בהמון עמדות יקבל פה הרבה דקות
הוא צריך עוד מוביל כדור לידו אבל רבו הזמן

הוא חוטף פשוט מעולה חושב שהרכב איתו ועם קיין ועוד רכז סקורר יכול לעשות המון המון המון צרות בהגנה ובהתקפה ליריבות שלנו בעיקר בגלל ההגנה
טכניקת הזריקה שלו באמת לא נראית הכי טובה בעולם אבל הוא ידפוק לך את השלשה הפנויה באחוזים יחסית גבוהים.

דרך אגב, לממוצעים שלו הוא הגיע בסך הכל ב 27 דקות משחק בליגה היוונית, הגיע לממוצעים מעולה ביחסית לא כל כך הרבה דקות משחק

אם מכבי יצליחו לשים את היד על שחקן כמו אדאמס בעמדה 1 וישארו חמוצים לעוד זר אז אני בהחלט רואה אותו משתלב פשוט מעולה במכבי

מכבי הייתה השנה קבוצה מאוד מאוד קטנה פיזית בעמדות הגארדים
שחקנים כמו מור ,קארוסו ו - וויליאמס גוס יכולים לפתור המון בעיות
הלוואי 1 מהם יגיע
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי גל גל » 04 יוני 2018, 17:40

פייר הנרי שהיה באילת נותן עונה מעולה בטופאס שהגיעו לגמר הליגה הטורקית
רק בן 25 ושווה לשים עין אולי
האמת עושה המון על המגרש אסיסטים ריבאונדים חטיפות הגנה חזקה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 05 יוני 2018, 13:38

שם עין על פייטון סיבה שכבר דיברנו עליו לא מעט בעבר.
בדרך לסיים חוזה באלבא ברלין שמובילה כרגע את סדרת הגמר בגרמניה 1-0 מול באיירן.
לא שחקן נוצץ, אבל בהחלט אחד שיכול לעלות מהספסל ולתת אימפקט בהגנה, קליעה משלוש וניהול משחק.

אלוף NCAA עם לואיוויל שהגיע לאירופה עם טיקט של קלעי בעייתי ובינתיים יורה קרוב ל-2 שלשות בממוצע באיזור ה40% בשנתיים בגרמניה.
פיור פוינט גארד. 12 נקודות (51% מהשדה, סביב ה80% מהקו) ו5-6 אסיסטים למשחק עם 1.3 חטיפות בדקות מצומצמות (23 בגרמניה, 20 ביורוקאפ).

אופציה מעניינת.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי TAYO » 05 יוני 2018, 14:05

החציל האצטקי כתב:שם עין על פייטון סיבה שכבר דיברנו עליו לא מעט בעבר.
לא שחקן נוצץ, אבל בהחלט אחד שיכול לעלות מהספסל ולתת אימפקט בהגנה, קליעה משלוש וניהול משחק.

אלוף NCAA עם לואיוויל שהגיע לאירופה עם טיקט של קלעי בעייתי ובינתיים יורה קרוב ל-2 שלשות בממוצע באיזור ה40% בשנתיים בגרמניה.
פיור פוינט גארד. 12 נקודות (51% מהשדה, סביב ה80% מהקו) ו5-6 אסיסטים למשחק עם 1.3 חטיפות בדקות מצומצמות (23 בגרמניה, 20 ביורוקאפ).

אופציה מעניינת.

לא מבין למה לחפש הרפתקאות? חסרים שחקני יורוליג מוכחים? תקציב מכבי צריך לגדול כי המשמעות של כל "המציאות" האלו היא שמכבי בליגה של באמברג מינוס הרמה של הכדורסלן הישראלי.
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 05 יוני 2018, 14:13

TAYO כתב:

אופציה מעניינת.

לא מבין למה לחפש הרפתקאות? חסרים שחקני יורוליג מוכחים? תקציב מכבי צריך לגדול כי המשמעות של כל "המציאות" האלו היא שמכבי בליגה של באמברג מינוס הרמה של הכדורסלן הישראלי.

חחח.
אתה עוקב אחרי ההודעות שלי?

אני מסכים איתך לגמרי. צריך שחקני יורוליג מוכחים.
אבל גם אם נביא כאלה צריך להמר פה ושם. בעיקר באיתור מחליפים מצויינים וזולים.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי גל גל » 05 יוני 2018, 16:26

TAYO כתב:

אופציה מעניינת.

זה תרד סקאוטינג אחי, תכלס כל השמות שאנחנו מעלים פה לא אומרים כלום למכבי ואי אפשר לדעת מה יהיה
לי זה כיף למצוא ולחפק שחקנים מעניינים, אני גם הייתי מעדיף קו אחורי של מייק גיימס ובראד וואנמייקר אבל אין מה לעשות מכבי לא ברמות התקציב של צסקא או פנר או ריאל
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי felix_r » 05 יוני 2018, 17:23

שמואל1 כתב:זאק לידיי מזכיר לי את שון ג'יימס בתחילת דרכו

לא מובן איך הוא מזכיר לך אותו. שון ג'יימס הצטיין בעיקר באתלטיות, חסימות ודאנקים. לידיי לא כזה אתלטי, אבל מלוטש ובעל קליעה טובה גם מ 3.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 05 יוני 2018, 17:31

אופציה מעניינת.

אם כבר רכז צעיר להמר עליו, אז קודי מילר-מקנטייר מפארמה הרוסית נראה בעל פוטנציאל יותר גדול.

בן 24 , שיחק במכללת ווייק-פורסט. לא נבחר בדראפט.

בעונתו הראשונה באירופה (2017) סיים כמלך הסלים וגם מלך האסיסטים של הליגה הבלגית.

העונה עבר לפארמה הרוסית וסיים כמלך האסיסטים של ליגת ה VTB כשבשליש מהמשחקים (8/24) העונה הוא מסר 10 אסיסטים או יותר. עשה שיא של 17 אסיסטים. וגם שני טריפל-דאבלים.

הקליעה שלו ל 3 לא יציבה, אבל הוא עוד צעיר.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 10 יוני 2018, 15:44

felix_r כתב:

אופציה מעניינת.

אם כבר רכז צעיר להמר עליו, אז קודי מילר-מקנטייר מפארמה הרוסית נראה בעל פוטנציאל יותר גדול.

העונה עבר לפארמה הרוסית וסיים כמלך האסיסטים של ליגת ה VTB כשבשליש מהמשחקים (8/24) העונה הוא מסר 10 אסיסטים או יותר. עשה שיא של 17 אסיסטים. וגם שני טריפל-דאבלים.

בוא נחשוב על זה ככה רגע.
גל מקל, בפארמה, היה עושה אותם מספרים כנראה?
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 10 יוני 2018, 16:26

החציל האצטקי כתב:
felix_r כתב:

אופציה מעניינת.

בוא נחשוב על זה ככה רגע.
גל מקל, בפארמה, היה עושה אותם מספרים כנראה?

למה שיעשה?

תשמע. דבר אחד זה לקלוע הרבה בקבוצה חלשה. לאנדסברג הצעיר היה מלך הסלים בחיפה שכמעט ירדה ליגה. דבר אחר לגמרי זה להיות מלך האסיסטים של הליגה בקבוצה חלשה, כשאין לידך מסיימים ברמה גבוהה. זה אומר שאתה באמת רכז מוכשר מאוד. העונה ראינו איך רכזים בינוניים גורמים לשגב להראות כדורגלן שבטעות הגיע למשחק כדורסל. אבל אצל רכז טוב כמו פארגו שגב פתאום נראה שחקן ליגה לגיטימי.

אני ממש כמו כולם לא בטוח אם הוא יכול כבר עכשיו לשחק ביורוליג, אולי שווה להריץ אותו שנה במכבי ב' בליגה. לא יודע. אבל הוא כן רכז מוכשר מאוד. אין פה מה להתווכח.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי גל גל » 13 יוני 2018, 00:37

שבון שילדס מטרנטו פוטנציאל פשוט אדיר
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 21 יוני 2018, 15:42

שמתי עין על סנטר ליטאי בשם מינדאוגאס קופשאס, אחרי שראיתי אותו מגיח (ומפציץ) בליגת הקיץ הסינית.

בן 27, 2.18 מ׳ עם עם ידיים ארוכות ופריים מצויין.
גדל בז׳לגיריס והעביר את רוב הקריירה בקבוצות בדרג הבינוני בליטא ובביקורים קצרים באוסטריה, אסטוניה ובליגה הספרדית השניה.

למרות שרוב הקריירה רושם מספרים דומים סביב ה10 נקודות ו5 ריבאונדים, מרגיש לי שהשנה הוא עושה את הפריצה הגדולה.

העונה בליטא הוא רשם מספרי שיא של 13.6 נקודות (59% מהשדה, 76% מהקו), 6.6 ריבאונדים ו-0.7 חסימות וחטיפות ב21.8 דקות בממוצע למשחק- 17.3 נק׳ מדד למשחק.
בליגת האלופות של פיב״א היו לו 10.5 נקודות (66% מהשדה, 78% מהקו) ו-4.6 ריבאונדים ב16.5 דקות בממוצע.
ליגת הקיץ הסינית היא אמנם לא מדד לכלום מבחינה סטטיסטית, אבל שם הספיק לרשום עד כה 26.5 נק׳ (58%, 75%), 16 ריבאונדים ו-3.3 חסימות- מה שמספיק ל36.8 נק׳ מדד.

ההופעות שלו לקראת הישורת האחרונה של העונה היו משכנעות במיוחד, כשהבולטת מבחינתי היא זו שרשם ב7 במאי מול ז׳לגיריס: 21 נקודות, 14 ריבאונדים ו-5 חסימות ב34 דקות.
תוכלו לראות את המשחק המלא כאן: https://www.youtube.com/watch?v=pyZrTpGWTK0 (מספר 49 בלבן)
גם 15 נק׳, 8.3 ריבאונדים ו23.3 נק׳ מדד מול ריטאס ברבע גמר הפלייאוף נראו לי לא רע בכלל.

כאן אפשר לראות דו״ח סקאוטינג מלא על הבחור:

אני רואה כאן שילוב מעניין מאוד של סייז וטכניקה.
עוג רציני עם סטנדינג ריץ׳ של 285 ס״מ, שעדיין מציג עבודת רגליים מפתיעה בפיק אנד רול וטאץ׳ מצויין ליד הסל וגם מחצי מרחק ומהקו. אפילו יכולת מסירה.
כן, כנראה שההגנה שלו קצת מפוקפקת כשנדרש לעבוד עם הרגליים, אבל בכל מה שנוגע לרים פרוטקשן הנתונים הפיזיים לבדם מספיקים כדי להפוך אותו לפקטור.
מזכיר לי קצת את מירוסלב ראדוליצה (יותר ארוך, פחות שמן).

מעניין מאוד לראות מה יעשה השחקן הזה בעונה הבאה. בטוח שצד כמה עיניים.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי גל גל » 24 יוני 2018, 05:01

טוב חציל אם כבר מדברים על סנטרים מישהו שחייב אבל פשוט חייב לשים עליו עין זה Dusan Ristic הסרבי שלא נבחר השנה בדראפט
עשה השנה ממוצעים של 12.2 נקודות למשחק 6.9 ריבאונדים 56% מהשדה 79% מהעונשין ו גם 40% לשלוש.

הוא שיחק במכללת אריזונה יחד עם דיאנדה אייטון שנבחר ראשון בדראפט, המון פעמים אייטון שיחק 4 והוא שיחק 5 בהרכבים יחד
בכל מקרה מדובר על סנטר יחסית מאוד גדול 2.13 ודי פיזי עם ידיים מאוד ארוכות, הוא בסך הכל בן 22 הבחור, מבחינת סגנון המשחק הוא מזכיר לי מאוד את בורוסיס.

הוא שחקן מאוד מאוד טכני בפוסט, יש לו הוק שוט פשוט מעולה והמון המון מובים, הוא קלעי פשוט מעולה מכל הטווחים חצי מרחק בעיקר , יודע לקלוע שלשות בצורה מעולה גם כן הוא לא זורק הרבה אבל שהוא פנוי הוא יודע לשים את זה. רואה את המשחק די טוב יחסית לעמדה שלו הוא מוסר טוב , מבחינה הגנתית הוא נראה טיפה כבד ולא הכי זריז אבל הפוטנציאל ההתקפי שלו לדעתי פשוט אדיר לרמת יורוליג לפחות ברמה ההתקפית זה בטוח
חוסם מידי פעם עם 0.5 חסימות למשחק , בסך הכל פוטנציאל נהדר לטעמי שמאוד מתאים לכדורסל האירופי ופחות ל NBA.

מאמין שהוא ישחק השנה באירופה אחרי שלא נבחר בדראפט בקיצור, סנטר אירופאי פשוט קלאסי רואה אותו משתלב פה מאוד יפה עם טיוס והאוול ששניהם יכולים לשחק בעמדה 5, בכל מקרה מאמין שנשמע עליו יותר בעתיד בזירה האירופית ויכול לגדול להיות כוכב.
אם אני פדרמן אני מחתים אותו עכשיו לכמה שנים טובות.

אני מצרף פה סרטון היילייטס שלו מהמכללות השנה

https://www.youtube.com/watch?v=6zCo6yCmaxM
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי שועל » 24 יוני 2018, 05:22

האמת שהסרטון שלו ממש מרשים.

נראה פרוספקט מעניין. וודאי יותר מהמה-שמו ריי.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי גל גל » 24 יוני 2018, 05:27

שועל כתב:האמת שהסרטון שלו ממש מרשים.

נראה פרוספקט מעניין. וודאי יותר מהמה-שמו ריי.

הוא סנטר במלוא מובן המילה, אם מכבי יכולה להחתים ואפילו להשאיל אותו לאיזה פרטיזן בלגרד זה יכול לעשות רק טוב

אני מאמין שהוא כבר יכול לתרום למכבי .
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 24 יוני 2018, 12:39

לא יודע, לא התרשמתי יותר מדי.
מאוד איטי הבחור. גם מספרי החסימות והריבאונדים לא מרשימים אותי.
נראה שצריך כמה שנים של השתפשפות עדיין, וגם אז לא ברור איך יתגבר על המגבלות האתלטיות שלו.

קופשאס, גם אם מגיע מתחרות ברמה נמוכה, נראה כמו פרוספקט לגיטימי ליורוליג כבר היום לטעמי
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שועל » 24 יוני 2018, 18:37

החציל האצטקי כתב:לא יודע, לא התרשמתי יותר מדי.
מאוד איטי הבחור. גם מספרי החסימות והריבאונדים לא מרשימים אותי.
נראה שצריך כמה שנים של השתפשפות עדיין, וגם אז לא ברור איך יתגבר על המגבלות האתלטיות שלו.

קופשאס, גם אם מגיע מתחרות ברמה נמוכה, נראה כמו פרוספקט לגיטימי ליורוליג כבר היום לטעמי

עזוב, סתכל את המובים ואת הגיוון בהתקפה. נראה נדיר.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי גל גל » 24 יוני 2018, 18:50

נכון כמו שאמרתי הוא לא כזה מהיר או זריז , אבל הוא פשוט סנטר אולד סקול

מאוד שיפר את הקליעה לשלוש בעונה האחרונה ורק בן 22
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 26 יוני 2018, 00:23

צריך לסמן את טאריק בלאק בתור אופציה אמיתית לעמדה 5 במכבי.
לפני שנתיים היה מועמד חזק אבל הצליח לגרד חוזה חביב בלייקרס, ומאז המניה שלו הספיקה להתקרר, אחרי ששוחרר משם ושיחק בעונה שעברה כסנטר שלישי ביוסטון.

לפני שנדבר כדורסל בכלל- משהו באישיות שלו כובש.
קחו כמה דקות ותקשיבו לו.
סנטר שולי בNBA (כאן אחרי 4 עונות), עם מגבלות מקצועיות די ברורות, שמדבר כמו וטרן של 20 שנה בליגה.

מבחינה מקצועית, יש כאן סנטר שמתאים למולד ששלט ביורוליג בתחילת העשור- סנטרים רחבים, נמוכים ואתלטיים שמסוגלים להתמודד פיזית מול ביג מנים ומצרפים אקסטרה רסטיליות הגנתית.
גובה אין כאן. בסה״כ 2.04 מ׳, אבל עם 118 ק״ג שריר ומוטת ידיים של 2.20. רוחב ומאסה בהחלט יש, וכשמצרפים להם את הכוח, הזריזות והאקספלוסיביות של בלאק, מקבלים קבלן היילייטס די רציני.
העונה ביוסטון בלאק שימש כמחליף שלישי לקלינט קאפלה וננה, כך שכמעט ולא הצליח לקבל הזדמנויות. זה הספיק ל3.5 נק׳ ו3.2 ריבאונדים למשחק ב10.5 דקות על הפרקט.

דווקא בעונה שעברה נראה היה שהקריירה שלו תופסת תנופה, כשהתקבע כסנטר המחליף של הלייקרס, והצליח גם להראות שיפור באלמנט שמסנדל את המשחק שלו לאורך הקריירה: קליעות העונשין.
5.7 נקודות ו5.1 ריבאונדים ב16.3 דקות למשחק הן בסה״כ תרומה נאה, בוודאי כשהנקודות נקלעות ב51% מהשדה ו75% מהקו, עם 2.1 ריבאונדים בהתקפה (בכלל, נראה שזה תחום התמחות שלו).
למרות העונה הסימפטית שניפק, הלייקרס החליטו לוותר עליו (בחוזה שלו הייתה אופציה עבור 6.6 מיליון דולר לעונה).

הבחירה ברוקטס (3.3 מ׳ דולר לעונה) מעידה על הרצון שלו לשחק בקבוצה מנצחת, כיוון שהגיע לתוך סיסטם עם שני סנטרים שברור שקודמים לו ברוטציה מלכתחילה.
לצערו של בלאק הדקות שהיו זמינות לו היו מוגבלות מאוד, והקיץ הוא יוצא לשוק החופשי בכוונה למצוא לעצמו קבוצה שתאפשר לו לתרום קצת יותר גם על המגרש (לדבריו).

בסה״כ, מדובר פה על סנטר מעניין.
שחקן שהדומיננטיות הפיזית שלו נוצלה במלואה בעיקר בג׳י-ליג, עם מספרים של 16 נקודות, 12 ריבאונדים ו2 חסימות למשחק ב32 דקות.
בNBA תמיד מצליח להעמיד מספרי פר-דקה יפים בעיקר בכל מה שנוגע לריבאונדים (יציב מאוד על 11 פר 36 דק׳), ובסה״כ נותן אימפקט טוב גם כחוסם וחוטף.
צריך להסתכל עליו קצת יותר מקרוב כדי להבין איך הסייז שלו משפיע על המשחק מעבר לסטטיסטיקה: הוא חוסם מצויין בהתקפה, מסוגל להתגלגל ולסיים מעל הטבעות, והוא אגרסיבי מאוד.

אני לא רואה אותו מתאים ליד כל שחקן ובכל סגל.
זה יכול לעבוד מצויין ליד ציוות מתאים (נניח, אנתוני רנדולף- או: 4 ארוך ואתלטי שיסחוב נתח משמעותי בהתקפה ומסוגל לייצר לעצמו ולייצר איתו רשת הגנתית חזקה ומגוונת).
האיכויות שלו בתוך חדר ההלבשה הן גבוהות מאוד לפי מה שאני קורא ושומע, וזה בהחלט פקטור משמעותי כשרוצים לבנות קבוצה שמסוגלת להתחרות ברמות הגבוהות.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 26 יוני 2018, 01:13

החציל האצטקי כתב:צריך לסמן את טאריק בלאק בתור אופציה אמיתית לעמדה 5 במכבי.
לפני שנתיים היה מועמד חזק אבל הצליח לגרד חוזה חביב בלייקרס, ומאז המניה שלו הספיקה להתקרר, אחרי ששוחרר משם ושיחק בעונה שעברה כסנטר שלישי ביוסטון.

לפני שנדבר כדורסל בכלל- משהו באישיות שלו כובש.
קחו כמה דקות ותקשיבו לו.
סנטר שולי בNBA (כאן אחרי 4 עונות), עם מגבלות מקצועיות די ברורות, שמדבר כמו וטרן של 20 שנה בליגה.

מבחינה מקצועית, יש כאן סנטר שמתאים למולד ששלט ביורוליג בתחילת העשור- סנטרים רחבים, נמוכים ואתלטיים שמסוגלים להתמודד פיזית מול ביג מנים ומצרפים אקסטרה רסטיליות הגנתית.
גובה אין כאן. בסה״כ 2.04 מ׳, אבל עם 118 ק״ג שריר ומוטת ידיים של 2.20. רוחב ומאסה בהחלט יש, וכשמצרפים להם את הכוח, הזריזות והאקספלוסיביות של בלאק, מקבלים קבלן היילייטס די רציני.
העונה ביוסטון בלאק שימש כמחליף שלישי לקלינט קאפלה וננה, כך שכמעט ולא הצליח לקבל הזדמנויות. זה הספיק ל3.5 נק׳ ו3.2 ריבאונדים למשחק ב10.5 דקות על הפרקט.

דווקא בעונה שעברה נראה היה שהקריירה שלו תופסת תנופה, כשהתקבע כסנטר המחליף של הלייקרס, והצליח גם להראות שיפור באלמנט שמסנדל את המשחק שלו לאורך הקריירה: קליעות העונשין.
5.7 נקודות ו5.1 ריבאונדים ב16.3 דקות למשחק הן בסה״כ תרומה נאה, בוודאי כשהנקודות נקלעות ב51% מהשדה ו75% מהקו, עם 2.1 ריבאונדים בהתקפה (בכלל, נראה שזה תחום התמחות שלו).
למרות העונה הסימפטית שניפק, הלייקרס החליטו לוותר עליו (בחוזה שלו הייתה אופציה עבור 6.6 מיליון דולר לעונה).

הבחירה ברוקטס (3.3 מ׳ דולר לעונה) מעידה על הרצון שלו לשחק בקבוצה מנצחת, כיוון שהגיע לתוך סיסטם עם שני סנטרים שברור שקודמים לו ברוטציה מלכתחילה.
לצערו של בלאק הדקות שהיו זמינות לו היו מוגבלות מאוד, והקיץ הוא יוצא לשוק החופשי בכוונה למצוא לעצמו קבוצה שתאפשר לו לתרום קצת יותר גם על המגרש (לדבריו).

בסה״כ, מדובר פה על סנטר מעניין.
שחקן שהדומיננטיות הפיזית שלו נוצלה במלואה בעיקר בג׳י-ליג, עם מספרים של 16 נקודות, 12 ריבאונדים ו2 חסימות למשחק ב32 דקות.
בNBA תמיד מצליח להעמיד מספרי פר-דקה יפים בעיקר בכל מה שנוגע לריבאונדים (יציב מאוד על 11 פר 36 דק׳), ובסה״כ נותן אימפקט טוב גם כחוסם וחוטף.
צריך להסתכל עליו קצת יותר מקרוב כדי להבין איך הסייז שלו משפיע על המשחק מעבר לסטטיסטיקה: הוא חוסם מצויין בהתקפה, מסוגל להתגלגל ולסיים מעל הטבעות, והוא אגרסיבי מאוד.

אני לא רואה אותו מתאים ליד כל שחקן ובכל סגל.
זה יכול לעבוד מצויין ליד ציוות מתאים (נניח, אנתוני רנדולף- או: 4 ארוך ואתלטי שיסחוב נתח משמעותי בהתקפה ומסוגל לייצר לעצמו ולייצר איתו רשת הגנתית חזקה ומגוונת).
האיכויות שלו בתוך חדר ההלבשה הן גבוהות מאוד לפי מה שאני קורא ושומע, וזה בהחלט פקטור משמעותי כשרוצים לבנות קבוצה שמסוגלת להתחרות ברמות הגבוהות.

אההה... ג'ייק כהן ! :laugh2
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Blazergun, Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־174 אורחים