המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד באסקוניה, 16 באפריל, שלישי, 20:00

סקאוטינג V2

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סקאוטינג V2

הודעהעל ידי גל גל » 05 פברואר 2018, 21:04

האניקט עם גקסון וקול במגרש הפתוח זה אורגזמה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי felix_r » 05 פברואר 2018, 21:14

גל גל כתב:האניקט עם גקסון וקול במגרש הפתוח זה אורגזמה

השאלה היא מה נעשה בהתקפה מסודרת? :laugh2
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי er79 » 05 פברואר 2018, 21:24

felix_r כתב:
החציל האצטקי כתב:
felix_r כתב:רואה עכשיו צסקא-מיחקי, ותוהה מה לעזאזל גורם לאנשים להתעקש ולרצות את אנתוני גיל למכבי :neutral :neutral :neutral

פטיש לבינוניות?

כנראה.
לא שהוא שחקן רע, אבל באמת לא משהו מיוחד. אם כבר לקחת פורווארד מחימקי, אז היתי מהמר על האניקאט

כנל
er79

הודעהעל ידי toja27 » 05 פברואר 2018, 21:47

felix_r כתב:
החציל האצטקי כתב:
felix_r כתב:רואה עכשיו צסקא-מיחקי, ותוהה מה לעזאזל גורם לאנשים להתעקש ולרצות את אנתוני גיל למכבי :neutral :neutral :neutral

פטיש לבינוניות?

כנראה.
לא שהוא שחקן רע, אבל באמת לא משהו מיוחד. אם כבר לקחת פורווארד מחימקי, אז היתי מהמר על האניקאט

אני מקווה שלא קבעת את זה על סמך משחק אחד. דרך אגב, במשחק האחרון של חימקי נגד מלאגה, מיהרת לציין איך פלאזה שוב פעם יצא לוזר בדקה האחרונה, למרות ששיחק במשחק חוץ נגד קבוצה עדיפה בלי שני שחקני מפתח שלו, בעוד ששכחת לציין שאת סל הניצחון עשה אנטוני גיל. משהו שהוא דרך אגב, למרות שסל ניצחון אחד לא קובע הרבה כמו המשחק שאתה עכשיו לא קובע הרבה.

לענייננו, מה שאני רואה בו זה שילוב של יכולת, שכל וחוסר אנוכיות בחבילה אחת. זה שחקן שממעט להכריח זריקות, למרות שאם היה רוצה היה יכול לסיים כל משחק עם דף סטטיסטיקה מרשים, כמו שהראה בתחילת העונה, לראייה לבחירת הזריקות הטובות שלו תמצא באחוזים העונתיים שלו ביורוליג:
59 אחוזים ל-2, 50 אחוז ל-3. אין יותר מרשים מזה בטח ובטח לשחקן בעמדה 4. הוא ריבאונדר סביר, לא יותר וגם כנראה לא פחות עם 4.5 ריבאונדים למשחק ב23 דק'.

הוא אתלט טוב :

(שניה 13 למשל).

הוא רץ מצויין את המגרש ומתאים למשחק המהיר בדרך כלל של מכבי.

הוא לא אנוכי ובנוסף שחקן שתמיד רואים אותו מעודד מהצד .

הבעיה העיקרית שלו מבחינתי כרגע שהוא צובר די מהר עבירות, משהו שמזכיר קצת את בולדן, אבל זה נושא שסביר להניח ישתפר עם הזמן. בנושא הזה אגיד שהוא לא מפחד להקריב אף פעם עבירה שצריך בשביל הקבוצה וכמעט תמיד תראה אותו עושה את המקסימום בהגנה כולל חיפויים על השחקנים של החברים שלו.

יש לו הרבה מה להציע.

אגב, עבר ניתוח לא מזמן אז הממוצעים שלו קצת ירדו מאז. עדיין, שחקן שהייתי מחתים בלי לחשוב פעמיים.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי rc4991 » 05 פברואר 2018, 22:08

האניקאט זה לא הימור, אלא מניה בטוחה
עוד מניה בטוחה (אף יותר) הוא קורי היגינס שהופך לאחד הסווינגמנים הטובים באירופה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 05 פברואר 2018, 22:21

toja27 כתב:
felix_r כתב:
החציל האצטקי כתב:

פטיש לבינוניות?

כנראה.

אני מקווה שלא קבעת את זה על סמך משחק אחד. דרך אגב, במשחק האחרון של חימקי נגד מלאגה, מיהרת לציין איך פלאזה שוב פעם יצא לוזר בדקה האחרונה, למרות ששיחק במשחק חוץ נגד קבוצה עדיפה בלי שני שחקני מפתח שלו, בעוד ששכחת לציין שאת סל הניצחון עשה אנטוני גיל. משהו שהוא דרך אגב, למרות שסל ניצחון אחד לא קובע הרבה כמו המשחק שאתה עכשיו לא קובע הרבה.

לענייננו, מה שאני רואה בו זה שילוב של יכולת, שכל וחוסר אנוכיות בחבילה אחת. זה שחקן שממעט להכריח זריקות, למרות שאם היה רוצה היה יכול לסיים כל משחק עם דף סטטיסטיקה מרשים, כמו שהראה בתחילת העונה, לראייה לבחירת הזריקות הטובות שלו תמצא באחוזים העונתיים שלו ביורוליג:
59 אחוזים ל-2, 50 אחוז ל-3. אין יותר מרשים מזה בטח ובטח לשחקן בעמדה 4. הוא ריבאונדר סביר, לא יותר וגם כנראה לא פחות עם 4.5 ריבאונדים למשחק ב23 דק'.

הוא אתלט טוב :

(שניה 13 למשל).

הוא רץ מצויין את המגרש ומתאים למשחק המהיר בדרך כלל של מכבי.

הוא לא אנוכי ובנוסף שחקן שתמיד רואים אותו מעודד מהצד .

הבעיה העיקרית שלו מבחינתי כרגע שהוא צובר די מהר עבירות, משהו שמזכיר קצת את בולדן, אבל זה נושא שסביר להניח ישתפר עם הזמן. בנושא הזה אגיד שהוא לא מפחד להקריב אף פעם עבירה שצריך בשביל הקבוצה וכמעט תמיד תראה אותו עושה את המקסימום בהגנה כולל חיפויים על השחקנים של החברים שלו.

יש לו הרבה מה להציע.

אגב, עבר ניתוח לא מזמן אז הממוצעים שלו קצת ירדו מאז. עדיין, שחקן שהייתי מחתים בלי לחשוב פעמיים.

אני מבטיח לך, שראיתי אותו בחימקי לא פחות ממך, יש מצב שהרבה יותר. אני לא צריך את כל סרטונים האלה. מכיר אותו ואת המשחק שלו. שחקן נחמד ולא יותר מזה. יש הרבה כמוהו. לא הייתי בוכה אם מכבי הייתה מחתימה אותו, אבל גם לא הייתי מתלהב. בינוני. בינוני. בינוני.

הוא לא ריבאונדר טוב במיוחד, 4.5 כ"ח בממוצע למשחק יורוליג. בינוני.

וגם לא קלעי טוב מבחוץ. יש יגידו, מה? 50% לשלוש. נכון, אבל רק 14 שלשות ב 21 משחקים, 0.66 שלשה למשחק. זה לא בדיוק איום מבחוץ. בינוני.

הוא גם לא שומר טוב במיוחד. בינוני.

רץ טוב את המגרש? נו באמת. אתה מכיר הרבה פורווארדים אמריקאים שלא רצים טוב את המגרש?

בינוני כבר אמרתי? :)
נערך לאחרונה על ידי felix_r בתאריך 05 פברואר 2018, 22:24, נערך פעם אחת בסך הכל.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 05 פברואר 2018, 22:23

rc4991 כתב:האניקאט זה לא הימור, אלא מניה בטוחה

והוא אופציה שהיא לא בגדר חלום, אחד מהשחקנים שצריכים להיות בתחילת רשימת המועמדים של הקבוצה לעונה הבאה .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 05 פברואר 2018, 22:27

Jack55 כתב:

והוא אופציה שהיא לא בגדר חלום, אחד מהשחקנים שצריכים להיות בתחילת רשימת המועמדים של הקבוצה לעונה הבאה .

איך בדיוק? למה שצסקא תשחרר את קורי היגינס? הוא משחק מצוין. אז למה שיגיע אלינו? הוא ציוני?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 05 פברואר 2018, 22:28

felix_r כתב:
Jack55 כתב:

איך בדיוק? למה שצסקא תשחרר את קורי היגינס? הוא משחק מצוין. אז למה שיגיע אלינו? הוא ציוני?

עכשיו ראיתי שיש לו חוזה לשנתיים, אני הייתי בטוח שהוא מסיים חוזה בסוף העונה...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי toja27 » 05 פברואר 2018, 22:29

שיהיה, כבר הספקנו להכיר, שאתה מורגל בלקטול ולא להציע שום דבר משלך. ברגע שתתחיל להציע משהו אולי נראה איזה חכם אתה ויהיה אכפת מה דעתך.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי felix_r » 05 פברואר 2018, 22:47

toja27 כתב:שיהיה, כבר הספקנו להכיר, שאתה מורגל בלקטול ולא להציע שום דבר משלך. ברגע שתתחיל להציע משהו אולי נראה איזה חכם אתה ויהיה אכפת מה דעתך.

אני לא קוטל בכלל. אמרתי, שלא הייתי בוכה אם היה חותם במכבי, אבל גם לא הייתי מתלהב.

נ.ב. אני גם לא חושב שלהציע שחקנים מקבוצות יורוליג זה סקאוטינג. לא הייתי קורא לזה סקאוטינג. סקאוטינג זה לעקוב אחרי שחקנים פחות מוכרים ופחות ניצפים, שלא רואים אותם בטלויזיה כל שבוע.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי rc4991 » 05 פברואר 2018, 22:58

Jack55 כתב:

הוא לא ריאלי למכבי, גם כשהחוזה שלו ייגמר
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי toja27 » 05 פברואר 2018, 23:41

felix_r כתב:
toja27 כתב:שיהיה, כבר הספקנו להכיר, שאתה מורגל בלקטול ולא להציע שום דבר משלך. ברגע שתתחיל להציע משהו אולי נראה איזה חכם אתה ויהיה אכפת מה דעתך.

אני לא קוטל בכלל. אמרתי, שלא הייתי בוכה אם היה חותם במכבי, אבל גם לא הייתי מתלהב.

נ.ב. אני גם לא חושב שלהציע שחקנים מקבוצות יורוליג זה סקאוטינג. לא הייתי קורא לזה סקאוטינג. סקאוטינג זה לעקוב אחרי שחקנים פחות מוכרים ופחות ניצפים, שלא רואים אותם בטלויזיה כל שבוע.

בוא תציע שחקנים שאתה היית מרוצה לו היו חותמים.

תרד הסקאוטינג כשמו כן הוא, משמש לאיתור שחקנים מקבוצות אחרות למכבי. הן מיורוליג, הן מקבוצות אירופאיות קטנות, הן שחקנים על גבול הנבא והן שחקנים שמשחקים בסין או בדי ליג.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי felix_r » 06 פברואר 2018, 00:13

toja27 כתב:
felix_r כתב:

תרד הסקאוטינג כשמו כן הוא, משמש לאיתור שחקנים מקבוצות אחרות למכבי. הן מיורוליג, הן מקבוצות אירופאיות קטנות, הן שחקנים על גבול הנבא והן שחקנים שמשחקים בסין או בדי ליג.

אני חייב? :)

אני לא חושב שיש צורך להציע שחקנים באמצע העונה כשאנחנו לא יודעים איך תסתיים.

גם אתה יודע, שבמכבי הרבה תלוי בתוצאות של הקבוצה. אם מכבי תגיע להצלבה, וגם תיקח אליפות בארץ, ההנהלה תקבל את התוצאות האלה כמספקות. במקרה כזה השיפורים בקיץ יהיו שיפורים נקודתיים בלבד... לעומת זאת אם הלא נגיע להצלבה, ושוב נפסיד את האליפות בארץ, יש מצב שהסגל הקיים יפורק, ויבנה סגל חדש לחלוטין. כמו שאמר מתכנן גשר המכביה: כשנגיע לגשר, נעבור אותו. נגיע לקיץ, נדבר.

אפשר להציע שחקנים באשכול הזה כמו שעושה החציל. אלה שחקנים פחות ידועים שבאופן כללי יכולים להתאים לנו בסיטואציה מסוימת, אם וכאשר. אלה שחקנים ששווה לעקוב אחריהם, כי אולי יגיע הרגע המתאים להביא אותם. זה ממש לא אותו דבר כמו להציע שחקני יורוליג מוכרים כאשר אנחנו בכלל לא יודעים מה קורה עם הסגל בקיץ. בשביל זה קיים המשחק יורוליג פאנטאזי צ'לנג'
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי toja27 » 06 פברואר 2018, 00:35

felix_r כתב:
toja27 כתב:
felix_r כתב:

אני חייב? :)

אני לא חושב שיש צורך להציע שחקנים באמצע העונה כשאנחנו לא יודעים איך תסתיים.

גם אתה יודע, שבמכבי הרבה תלוי בתוצאות של הקבוצה. אם מכבי תגיע להצלבה, וגם תיקח אליפות בארץ, ההנהלה תקבל את התוצאות האלה כמספקות. במקרה כזה השיפורים בקיץ יהיו שיפורים נקודתיים בלבד... לעומת זאת אם הלא נגיע להצלבה, ושוב נפסיד את האליפות בארץ, יש מצב שהסגל הקיים יפורק, ויבנה סגל חדש לחלוטין.

אפשר להציע שחקנים באשכול הזה כמו שעושה החציל. אלה שחקנים פחות ידועים שבאופן כללי יכולים להתאים לנו בסיטואציה מסוימת, אם וכאשר. אלה שחקנים ששווה לעקוב אחריהם, כי אולי יגיע הרגע המתאים להביא אותם. זה ממש לא אותו דבר כמו להציע שחקני יורוליג מוכרים כאשר אנחנו בכלל לא יודעים מה קורה עם הסגל בקיץ.

אתה לא חייב שום דבר, אבל באותו זמן אני כן קורא לך לצאת מהעמדה הפחדנית שלך שאתה נמצא בה באופן קבוע , בתחילת עונה, באמצע העונה או בסוף עונה. בוא תגיד כן למשהו, במקום לקטול בהתקפי הזעם האקראיים שלך בוא תציע. אפילו סגל לדוגמא שהיית רוצה בקיץ אתה לא מעז לעלות על פני המסך( אולי חוץ מפעם אחת) . במקום לצעוק רק "שחורים חסרי מוח" בוא תגיד אילו שחקנים היית רוצה או לפחות איזה סוג של שחקנים, איזו סוג קבוצה, מה מאפיין אותה.
לא היה כאן מאמן אחד שעבר כאן שלא קראת לו טיפש וביקרת את ההחלטות הטקטיות של המאמן, מבחוץ עושה רושם שאתה היית צריך להעביר קורס השתלמות לבלאט, גודס ספאחיה וכו'.
כמו שאמרתי, עמדה צבועה ופחדנית באופן קבוע , לפחות בזמן שאני נמצא כאן.

לא מעניין אותי ממש מה אתה חושב שסקאוטינג לגיטימי מבחינתך. מבחינתי אם יש שחקן שאני חושב ששווה התעניינות מצד מכבי, אני אציין זאת כאן, ברשותך כמובן.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי felix_r » 06 פברואר 2018, 02:50

אני מצטער אבל משהו אצלך לא בסדר בראש. מותר לי לא להתלהב מהשחקן שהצעת, מבלי שאני אספוג ממך ירידות ברמה האישית. מותר לי לחשוב שאנתוני גיל שחקן בינוני. עזוב אותי בשקט. לא מעוניין להמשיך לדבר איתך. ביי.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי toja27 » 06 פברואר 2018, 03:25

בוא לא נשחק את עצמנו תמימים.

שיהיה בהצלחה.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי toja27 » 06 פברואר 2018, 06:29

בכל אופן פליקס, אני חושב שהגזמתי בתגובה ואני בכנות מתנצל. כדי להיות הוגן, לא חושב שיש הרבה אנשים שיודעים להגיב בצורה עניינית, ישירה , ברורה ולעתים מבדרת בו זמנית כמוך. ברור לכולם שיש לך ידע והבנה בכדורסל.
אני כן רוצה להדגיש את הנקודה שאפשר להיות לפעמים יותר רגישים, להביע דעה בלי לפגוע בסמכות של האחרים.
ואכן שיהיה הרבה בהצלחה וטוב.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי גל גל » 06 פברואר 2018, 09:32

לדעתי החזרה של עמרי כספי לאירופה מתקרבת אחרי הנפילה הזאת לקראת החצי השני של השנה וגולדן כבר מחפשים לו טרייד , חושב שאם הוא מגיע לעמדה 3 זה יכול להיות נפלא גם כי הוא ישראלי קודם כל ויפנה מקום לזר בעמדות אחרות , והוא קלעי שלשות מצוין שזה משהו שחסר למכבי ובכלל שחקן טוב
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי ankram » 06 פברואר 2018, 10:04

גל גל כתב:לדעתי החזרה של עמרי כספי לאירופה מתקרבת אחרי הנפילה הזאת לקראת החצי השני של השנה וגולדן כבר מחפשים לו טרייד , חושב שאם הוא מגיע לעמדה 3 זה יכול להיות נפלא גם כי הוא ישראלי קודם כל ויפנה מקום לזר בעמדות אחרות , והוא קלעי שלשות מצוין שזה משהו שחסר למכבי ובכלל שחקן טוב

אני לא חושב שבכלל הוא רוצה לחזור לאירופה , טוב לו בNBA , ככה הוא יכול לקפוץ ממדינה למדינה , קצת להתראיין , קצת לשחק , לקבל לא מעט כסף , וחוזר חלילה , מה רע לו?
ובניגוד למה שלא מעט חושבים פה , אני כלל לא בטוח שהוא יהיה איזה שהוא שוס גדול באירופה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־21 אורחים