המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

כארם משעור חתם במכבי לשנתיים

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: כארם משעור חתם במכבי לשנתיים

הודעהעל ידי ankram » 13 מרץ 2018, 16:11

MTA2311 כתב:אתה לא מבין למה מספר הזרים בסגל לא משנה כל עוד 2 ישראלים חייבים להיות על המגרש? באמת? לא רק שזה לא מקשה על הישראלים להשתלב, זה עובד לטובתם, מן הסתם. זה חוק שיזם ארגון השחקנים ושנועד להיטיב איתם. זה באמת סופר בסיסי.

על סמך מה אני שופט את משעור? על סמך מה שראיתי ממנו שנה שעברה, שגרם לי לחשוב גם בקיץ שהוא לא ברמה של מכבי. כמובן שמאז הוא לא הוכיח שום דבר אחר.

כן, ככה זה עובד. שחקנים מגיעים לקבוצה במעמד כלשהו. שחקן כמו משעור צריך לדעת לבנות את עצמו מלמטה, תוך הבנה שהוא יקבל הרבה פחות דקות ושיהיו הרבה פחות סבלניים לטעויות שלו משל שחקן שמגיע במעמד גבוה יותר. ככה זה עובד, ואין לזה שום קשר למוצא או תעודת זהות.

ושוב, הדוגמה של ליאור מדברת בעד עצמה. אם היה פה משהו מעבר לשיקולים מקצועיים, ספאחיה לא היה נותן לו את הבמה.

אתה צודק לגבי החוק הרוסי , אבל גם זאת אחת הסיבות שבמכבי יש גם 3 מתאזרחים , כדי להתמודד עם החוק הנוראי הזה , ושלשתם בעיקר (למעט טיוס) משחקים בליגה , בד"כ ברוטציה מצומצמת של 5 זרים + 3 מתאזרחים , שהצוות המקצועי משחק בתוך הרוטציה המצומצמת הזאת , רק בלית ברירה (זוסמן מול ירושליים לכמה דקות ברבע השלישי, שגב לדקה).
משעור בשנה שעברה העמיד נתונים של 14.2 נקודות לצד 10.1 ריבאונדים, 1.2 אסיסטים ו-1.4 חטיפות , בפיב"א 15.3נקודות, 7.1 כדורים חוזרים, 1.1 אסיסטים ו-1.6 חטיפות , זה מה שראית שנה שעברה?
לצורך העניין למעט ההבלחה בפלייאוף , משעור היה שחקן הרבה יותר מרשים מדיברתלומיאו , ואם זה עובד לפי שיטתך , גם ג'ון די היה צריך לבנות את עצמו מלמטה , ועדיין סבלניים יותר לטעויות שלו (והוא עושה הרבה) , אפילו מג'ייק כהן שנותן משחק אחד טוב וב5 לא מופיע\לא משותף,משחק רע , משעור אשתקד נראה הרבה יותר טוב , ועדיין כהן מקבל הרבה יותר קרדיט ממשעור.

ד"א אם במכבי לא חושבים שמשעור לא יכול לתרום למועדון , לא נראה לי שתהיה בעייה לעשות עליו טרייד , תומרת סתם לדוגמא , לוי מאשדוד , לא חבל לשלם 300K על עציץ?
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי ankram » 13 מרץ 2018, 16:24

jol9 כתב:
ankram כתב:
MTA2311 כתב:לא הופתעתי ככה מאז הפעם האחרונה שמכבי החתימה ישראלי בינוני על חוזה מופרך

אם בורשטיין היה השנה במכבי , היה מוצא את עצמו על הספסל לצד משעור , בינוני או לא בינוני.

בורשטיין בשיאו היה משחק יותר מכל שחקן אחר בסגל הזה.
אין לי ספק בכך, למרות שאי אפשר לבדוק את זה.

אני בהחלט מסכים , אבל בורשטיין לא הגיע לשיאו בגיל 20 , זה לקח לו כמה שנים , והוא הגיע לשיאו בגלל שהוא קיבל דקות משמעותיות שהלכו וגדלו גם שהיה שחקן צעיר ובוסר.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי Mmm » 13 מרץ 2018, 21:33

בעד טרייד האוול תמורת משעור נראה לי אחלה רעיון
Mmm

הודעהעל ידי אחדשיודע » 14 מרץ 2018, 06:56

לי לפחות ברור שמשעור שווה יותר ממה שהספיק להראות בדקות הספורות שקיבל במכבי, אבל כל מי שחושב שתעודת הזהות שלו היא הסיבה שספאחיה בוחר לא לשחק איתו העונה... לתחושתי, זה קצת מנותק מהמציאות. תפקחו את העיניים, המנטליות של השחקנים פה דפוקה. שחקני כדורסל צריכים להרוויח את הדקות שלהם על הפרקט, אבל נראה שחלק מצפים שהחוקים המונפצים של המנהלת יעשו בשבילם את העבודה (ואני מדבר רוב דוברי העברית שחונכו בישראל). זה מתחיל בגילים הצעירים, וכאמור ממשיך עם כל מיני חוקים טיפשיים בבוגרים שמאפשרים לשחקנים להרוויח הון מבלי לעבוד ולהשקיע במשחק שלהם. בשביל לקבל דקות בבני הרצליה זה כנראה מספיק, אבל במכבי אתה צריך להוכיח את עצמך באימונים מול שחקנים ברמה קצת יותר גבוהה - ואת זה משעור, זוסמן ושגב כנראה לא עושים. אומנם אפשר לנקוט בגישה אחרת ולשתף גם שחקנים שלא מוכיחים את עצמם באימונים כדי שיצברו ביטחון ויקבלו מוטיבציה, אבל נראה שהמאמנים בחרו בדרך אחרת ומצפים קודם לשינוי גישה (מה שמצופה ממקצוענים בסופו של יום).

כל מציעי הטריידים - לא רואה מישהו שייקח על עצמו את החוזה של משעור או קרוב לכך.
נמרוד לוי כמדומני מסיים חוזה, ובשביל העתיד שלו - הייתי מציע לו להתרחק ממכבי ולהמשיך תחת גרינברג.
להאוול לפי הדיווחים יש סעיף יציאה לקבוצת יורוליג, כך שבמילא לא יצטרכו טרייד כדי להחתימו.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Mmm » 14 מרץ 2018, 09:55

נמרוד לוי צריך להגיע בכל אופן...לטעמי גם שמחון שיגיע יחד עם הוואל...
Mmm

הודעהעל ידי אחדשיודע » 14 מרץ 2018, 13:15

אלא אם מעוניינים לעצור את ההתקדמות שלו, אין סיבה להביא לפה את נמרוד לוי בעונה הבאה לטעמי.
ומה הקשר של שמחון עכשיו?
אחדשיודע

הודעהעל ידי jay » 16 מרץ 2018, 00:44

ברור שמשעור שווה הרבה יותר ממה שהראה, הסטטיסטיקה שלו שנה שעברה הייתה מפחידה, ולפחות אז, הוא היה שווה 10-20 דקות בליגה הישראלית במכבי בקלות. וזה גם ברור שהסבלנות איתו, עם זוסמן ועם שגב קצרה הרבה יותר מאשר עם השאר. וזה לא בהכרח חכם. אולי אפילו בהכרח לא חכם.

נמרוד לוי לא צריך להיות פה כי גורלו יהיה זהה. וגם בגלל שאין לו את האינטנסיביות ההגנתית הדרושה, משהו שלפחות היה נראה שיש למשעור.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי שועל » 16 מרץ 2018, 16:42

הוא מעולם לא שמר טוב. לא צריך גם להגזים בנוגע לסט' שלו בעונה הקודמת, מלבד ריבאונד לא היה שם שום דבר יוצא דופן בטח בהתחשב בזה שמדובר על נתונים בליגות חלשות, ובהתחשב בזה שמדובר בעונה בודדת ולא מאפיינת (בעונה שלפני הוא לקחת 2.4 ריב' למשחק)

המוגבלות והטפשות שלו תמיד בלטו לעין.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי my man » 16 מרץ 2018, 17:02

שועל כתב:הוא מעולם לא שמר טוב. לא צריך גם להגזים בנוגע לסט' שלו בעונה הקודמת, מלבד ריבאונד לא היה שם שום דבר יוצא דופן בטח בהתחשב בזה שמדובר על נתונים בליגות חלשות, ובהתחשב בזה שמדובר בעונה בודדת ולא מאפיינת (בעונה שלפני הוא לקחת 2.4 ריב' למשחק)

המוגבלות והטפשות שלו תמיד בלטו לעין.
הוא שחקן האסל בליגה של רכיכות וככה הוא בנה את הסטט' שלו ריבאונד וסלים מתוך הצבע- זריקה מבחוץ בכלל לא בלקסיקון וחוכמת המשחק היא ממנו והלאה..במכבי הוא לא מראה כמעט כלום ממה שכן יש לו..ומכאן אתה נשאר עם שחקן שאני אישית מעדיף לראות בכל קבוצה אחרת מלבד מכבי..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי shayD » 17 מרץ 2018, 13:02

כארם who?
למות או לכבוש את ההר.
סמל אישי של המשתמש
shayD

הודעהעל ידי Jack55 » 09 יולי 2018, 02:57

רק קחו אותו מאיתנו - http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 88248.html

במקביל, הסגולים ממשיכים לעבוד על הסגל לעונה הבאה כשאחד המועמדים לחזק את הקבוצה הוא כארם משעור. בנהריה יחכו כמובן להחלטת מכבי תל אביב לגביו שכן יש לו חוזה לעונה הבאה, ואם וכשאר הדבר יתאפשר, הם ינסו להביא את השחקן. בין משעור לגורקה יש מערכת יחסים טובה עוד מימיהם המשותפים בהרצליה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־47 אורחים