המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

רשמית: פייר ג'קסון חתם במכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רשמית: פייר ג'קסון חתם במכבי

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 02 פברואר 2018, 19:10

MTA2311 כתב:
החציל האצטקי כתב:
MTA2311 כתב:
MM3 כתב:אין ספק שנראה כרגע שיש לו בעיית גישה .. לא בטוח שהיא קשורה לרצון שלו לחזור ל NBA כמו שהוא פשוט רוצה לשחק בארה"ב קרוב למשפחה וזה סופר לגיטימי בעיני. אני לא חושב שהשאלה הנכונה היא האם כדי להשאיר אותו לעונה הבאה .. כי לפי דעתי התשובה היא כן . היא בכלל האם הוא מעוניין לפתח קריירה באירופה וזה בכלל לא בטוח. כנראה ששני הדברים יבואו ביחד , אם הוא יאריך את החוזה במכבי זה יבוא עם ההבנה וההחלטה שהוא מעביר את החיים שלו לאירופה כרגע הוא פשוט נמצא באמצע מה שפוגע בו.

הרבה יותר קל להתנהל עם שחקנים שהתא המשפחתי שלהם הולך איתם כמו טייריס רייס למשל .. הרבה יותר קל להם להתמקד בכדורסל ככה ויכול להיות שזה שיקול שצריך לקחת בבחירת השחקנים העתידית.

נכון מאוד. זאת הסוגייה המרכזית בעיני.

כן, זה בהחלט חשוב.
אני חושב שבראיה מקצועית נטו הבן אדם הראה שהוא שווה טופ יורוליג והגיל ו(חוסר) הניסיון שלו הם גם קלפים לטובתו.
מכאן אפשר להתבחבש על איזה סטורי באינסטוש או פרצוף שהוא עושה פה ושם או להסתכל על הדברים הרבים והטובים שהוא עושה ולמצוא את הדרך להפוך אותו למחוייב יותר ולאורך זמן.

האופציה הקלה היא להגיד "שימו לו חוזה ל3 שנים על מיליון דולר ותראו איך הוא הופך לפאפי".

אני לא משוכנע שזה הפתרון. יש שחקנים אמריקאיים שלא יוותרו על הנבא בחיים (בטח לא בגיל הזה), ומבחינתם לחיות על התפר בין ג'י ליג לחוזה ל10 ימים בנבא כל החיים.

לא יודע להגיד אם ג'קסון כזה, אבל אני כן די בטוח שכל שנה הוא ינסה למצות את אופציית הנבא עד הסוף, ואני באופן אישי לא אוהב ששחקן מוביל אצלי תמיד עם חצי עין על הנבא.

אחלה בחלה. מסכים.
מה האלטרנטיבה?
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 פברואר 2018, 19:19

החציל האצטקי כתב:
MTA2311 כתב:
החציל האצטקי כתב:
MTA2311 כתב:
MM3 כתב:אין ספק שנראה כרגע שיש לו בעיית גישה .. לא בטוח שהיא קשורה לרצון שלו לחזור ל NBA כמו שהוא פשוט רוצה לשחק בארה"ב קרוב למשפחה וזה סופר לגיטימי בעיני. אני לא חושב שהשאלה הנכונה היא האם כדי להשאיר אותו לעונה הבאה .. כי לפי דעתי התשובה היא כן . היא בכלל האם הוא מעוניין לפתח קריירה באירופה וזה בכלל לא בטוח. כנראה ששני הדברים יבואו ביחד , אם הוא יאריך את החוזה במכבי זה יבוא עם ההבנה וההחלטה שהוא מעביר את החיים שלו לאירופה כרגע הוא פשוט נמצא באמצע מה שפוגע בו.

הרבה יותר קל להתנהל עם שחקנים שהתא המשפחתי שלהם הולך איתם כמו טייריס רייס למשל .. הרבה יותר קל להם להתמקד בכדורסל ככה ויכול להיות שזה שיקול שצריך לקחת בבחירת השחקנים העתידית.

נכון מאוד. זאת הסוגייה המרכזית בעיני.

כן, זה בהחלט חשוב.
אני חושב שבראיה מקצועית נטו הבן אדם הראה שהוא שווה טופ יורוליג והגיל ו(חוסר) הניסיון שלו הם גם קלפים לטובתו.
מכאן אפשר להתבחבש על איזה סטורי באינסטוש או פרצוף שהוא עושה פה ושם או להסתכל על הדברים הרבים והטובים שהוא עושה ולמצוא את הדרך להפוך אותו למחוייב יותר ולאורך זמן.

האופציה הקלה היא להגיד "שימו לו חוזה ל3 שנים על מיליון דולר ותראו איך הוא הופך לפאפי".

אני לא משוכנע שזה הפתרון. יש שחקנים אמריקאיים שלא יוותרו על הנבא בחיים (בטח לא בגיל הזה), ומבחינתם לחיות על התפר בין ג'י ליג לחוזה ל10 ימים בנבא כל החיים.

לא יודע להגיד אם ג'קסון כזה, אבל אני כן די בטוח שכל שנה הוא ינסה למצות את אופציית הנבא עד הסוף, ואני באופן אישי לא אוהב ששחקן מוביל אצלי תמיד עם חצי עין על הנבא.

אחלה בחלה. מסכים.
מה האלטרנטיבה?

לשים את המיליון על נוריס קול ולחפש אופציה אחרת
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Rampel » 02 פברואר 2018, 19:28

וקול לא עושה פרצופים?! קול לא חולם לחזור ל-NBA?! אתמול גילינו שכשלא הולך לו גם בהגנה הוא מתחיל להכריח את עצמו.. אז מה?!

את זה אני אומר כשאני אוהב מאוד את קול וחושב שהוא הראשון שצריך להישאר, הקטע הוא שלדעתי גם פייר צריך להישאר וביחד הם צריכים להיות חלק מהבסיס של הקבוצה - הם משלימים אחד את השני, מכירים אחד את השני ומרכיבים את אחד הקווים האחוריים היותר מאיימים ומעניינים ביורוליג, כשזו השנה הראשונה שלהם במפעל.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי שועל » 02 פברואר 2018, 19:30

שניהם שחקנים מעולים, שניהם צריכים להישאר, ושניהם, בעיקר קול, יכולים להראות עוד טוב יותר מאיך שהם נראו עד עכשיו.

הבעיה של מכבי זה במקומות אחרים.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי felix_r » 02 פברואר 2018, 20:54

קול לא יותר טוב מג'קסון, אפילו פחות אינטלגנטי מג'קסון לטעמי
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 02 פברואר 2018, 20:57

שועל כתב:שניהם שחקנים מעולים, שניהם צריכים להישאר, ושניהם, בעיקר קול, יכולים להראות עוד טוב יותר מאיך שהם נראו עד עכשיו.

הוא לא נראה טוב בכלל.
יש לו יכולות אישיות, אבל בהגנה הוא לא טוב. 21 מחזורי יורוליג והוא עדיין לא למד לא ללכת מתחת לחסימה. כמה שלשות הוא צריך לקבל על הראש כדי ללמוד את הדבר הפשוט הזה? בהתקפה הוא אחד המהירים ביורוליג, אבל משום מה בהגנה אין לו מספיק מהירות לעקוב אחר השחקן שלו
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MM3 » 02 פברואר 2018, 21:23

felix_r כתב:
שועל כתב:שניהם שחקנים מעולים, שניהם צריכים להישאר, ושניהם, בעיקר קול, יכולים להראות עוד טוב יותר מאיך שהם נראו עד עכשיו.

הוא לא נראה טוב בכלל.
יש לו יכולות אישיות, אבל בהגנה הוא לא טוב. 21 מחזורי יורוליג והוא עדיין לא למד לא ללכת מתחת לחסימה. כמה שלשות הוא צריך לקבל על הראש כדי ללמוד את הדבר הפשוט הזה? בהתקפה הוא אחד המהירים ביורוליג, אבל משום מה בהגנה אין לו מספיק מהירות לעקוב אחר השחקן שלו
על מי מדובר ? אם ג'קסון אז אני מסכים איתך. אם קול אז ממש לא, הוא שומר לא רע בכלל ואני מאמין שרק ילך וישתפר. אין ספק שלפעמים הוא עושה שטויות בהתקפה אבל הייתי שמח אם היה נשאר

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
MM3

הודעהעל ידי felix_r » 02 פברואר 2018, 21:36

MM3 כתב:
felix_r כתב:

הוא לא נראה טוב בכלל.

על מי מדובר ? אם ג'קסון אז אני מסכים איתך. אם קול אז ממש לא, הוא שומר לא רע בכלל ואני מאמין שרק ילך וישתפר. אין ספק שלפעמים הוא עושה שטויות בהתקפה אבל הייתי שמח אם היה נשאר

אני מדבר על קול
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי גל גל » 02 פברואר 2018, 21:53

קול כשרוני , הוא פשוט לא רכז , הוא מנהל משחק לא כל כך טוב
אני גם שונא את הפול אפ גאמפר הזה מחצי מרחק
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי אחדשיודע » 02 פברואר 2018, 21:58

הוא לא רכז. הוא סנטר.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שועל » 02 פברואר 2018, 22:04

קול הכי רכז שיש וגם שומר מצוין.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי MM3 » 02 פברואר 2018, 22:11

שועל כתב:קול הכי רכז שיש וגם שומר מצוין.
מסכים וגם מקבל חצי מהקרדיט שג'קסון מקבל.

MM3

הודעהעל ידי Rampel » 02 פברואר 2018, 22:18

אני חושב שלנוריס יש הגנה וקבלת החלטות טובות יותר ולג'קסון יש יצירתיות וקליעה טובות יותר.. הם לגמרי אחלה כקו אחורי שלם (בנוסף לג'ונדי), אם מוסיפים לידם קלעים טובים, יהיו תוצאות אפילו יותר טובות - לשניהם יש אחלה של ראיית משחק ומסירה.

הלוואי ושניהם ישארו.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Weems13 » 02 פברואר 2018, 23:18

Rampel כתב:אני חושב שלנוריס יש הגנה וקבלת החלטות טובות יותר ולג'קסון יש יצירתיות וקליעה טובות יותר.. הם לגמרי אחלה כקו אחורי שלם (בנוסף לג'ונדי), אם מוסיפים לידם קלעים טובים, יהיו תוצאות אפילו יותר טובות - לשניהם יש אחלה של ראיית משחק ומסירה.

הלוואי ושניהם ישארו.

נוריס לדעתי במשחק העומד מקבל החלטות רעות מאוד. במשחק הריצה הוא ובכלל רוב הקבוצה הרבה יותר מרשימים.
If it's 10, try to make it 20...
Weems13

הודעהעל ידי Rampel » 03 פברואר 2018, 11:54

Weems13 כתב:
Rampel כתב:אני חושב שלנוריס יש הגנה וקבלת החלטות טובות יותר ולג'קסון יש יצירתיות וקליעה טובות יותר.. הם לגמרי אחלה כקו אחורי שלם (בנוסף לג'ונדי), אם מוסיפים לידם קלעים טובים, יהיו תוצאות אפילו יותר טובות - לשניהם יש אחלה של ראיית משחק ומסירה.

הלוואי ושניהם ישארו.

נוריס לדעתי במשחק העומד מקבל החלטות רעות מאוד. במשחק הריצה הוא ובכלל רוב הקבוצה הרבה יותר מרשימים.
אני חושב שבאופן כללי במשחק העומד הקבוצה לא משחקת מספיק טוב. זה קשור לתיאום שפוגע בקבוצה בשני הצדדים וכמו שאמרת, הקבוצה באה לידי ביטוי בצורה טובה יותר במשחק ריצה.

ובכל זאת, כמשחק מגיע למשחק עומד בהתקפה והכדור בידיים של פייר, כולם יודעים לצפות למהלך של אחד על אחד שיסתיים בניסיון חדירה/זריקה מחוץ לקשת - ג'קסון לבדו מול הקבוצה ממול, כאילו אין עוד אופציות. לפעמים יוצא לו מהלך גרנדיוזי ולפעמים זה ראש בקיר או שלשה הזויה עם יד על הפנים משחקן שגבוה ממנו בראש ומעלה. מצד שני, במשחק ריצה הוא לדעתי מקבל החלטות טוב יותר, הוא מהיר כמו שד, הוא בא לידי ביטוי בצורה מקסימלית במשחק מהיר, לא נוח לו במשחק עומד.

כשהכדור אצל נוריס זה מסתכם באחד מהשלושה, מהנפוץ יותר אל הפחות - או הטעיית אחד על אחד וזריקה יחסית פנויה מחצי מרחק, או משחק פיק אנד רול לחדירה/שלשה או חדירה ושימוש בפיזיות בשביל למשוך אש - לפעמים זה ראש בקיר ולפעמים זה בשביל לפנות שחקן אחר ולחפש מסירה..

בקיצור, לדעתי נוריס יותר מגוון במשחק העומד וקבלת ההחלטות שלו טובה יותר משל פייר - אז נסכים שלא נסכים :)

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי jay » 03 פברואר 2018, 14:02

felix_r כתב:
MM3 כתב:
felix_r כתב:

הוא לא נראה טוב בכלל.

אני מדבר על קול

קול לא חף מטעויות אבל הוא שחקן הגנה פנטסטי ואחד השחקנים השלמים ששיחקו אצלנו.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי גל גל » 03 פברואר 2018, 14:05

במשחק העומד הוא לא משהו בכלל
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Rampel » 03 פברואר 2018, 14:14

גל גל כתב:במשחק העומד הוא לא משהו בכלל
מי כן משהו במכבי במשחק העומד?! משחק עומד מצריך תרגילים מתואמים שמבוצעים על ידי קבוצה מתואמת. מכבי היא גם קבוצה חדשה וגם בנויה לנצל יתרונות במגרש הפתוח ולא במשחק עומד. בקטע הזה אין קיצורי דרך ובהתחשב בנסיבות, אני חושב שקול לא רע גם במשחק העומד..

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי MTA2311 » 03 פברואר 2018, 14:28

במשחק העומד הכדור לרוב לא אצלו בכלל.

משום מה הוא משחק 2 הרבה יותר מדי.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי toja27 » 03 פברואר 2018, 19:34

אני חושב שנוריס קול בלי ג'קסון היה נראה טוב יותר. לדעתי השילוב שלו עם ג'קסון הוא אחד הפחות מוצלחים שהיו כאן. לא רק ששניהם משחקים על אותה עמדה, אני מרגיש שיש איזו תחרות סמויה בינהם. אם הייתי בוחר אחד מהם להישאר בקבוצה זה היה הוא. בשום אופן שניהם ביחד.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, felix_r ו־47 אורחים