המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ירושלים, 19 במאי, ראשון, 21:00

רשמית: פייר ג'קסון חתם במכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רשמית: פייר ג'קסון חתם במכבי

הודעהעל ידי toja27 » 21 ינואר 2018, 00:35

אגב לדעתכם, אתם חושבים שזה מהלך נכון מבחינת מכבי להציע לו חוזה משודרג בשלב הזה של העונה?
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי MTA2311 » 21 ינואר 2018, 00:38

toja27 כתב:אגב לדעתכם, אתם חושבים שזה מהלך נכון מבחינת מכבי להציע לו חוזה משודרג בשלב הזה של העונה?

אני לא הייתי ממהר להשאיר אותו באופן כללי, אבל נסיון העבר וההגיון מלמדים שכשמחכים לקיץ דברים לא טובים קורים.

בגדול, אני בעד הגישה של להחתים שחקנים שרואים כחלק מהעתיד של המועדון מוקדם ככל האפשר.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי אחדשיודע » 21 ינואר 2018, 00:38

toja27 כתב:
אחדשיודע כתב:לפעמים מה שנראה כמו "לא אכפת לי" הוא בעצם עייפות מנטלית ו/או פיזית.
הוא השחקן ששיחק הכי הרבה העונה במכבי, נח בסך הכל במשחק ליגה אחד, ונדמה לי שצריך גם את זה לקחת בחשבון. לטעמי מלכתחילה היה עדיף לא לשתפו (וגם דובר על זה לפני המשחק), גם במחיר של שיתוף 4 זרים במשחק ליגה "חשוב" כזה או אחר.

את המשחק היום כאמור לא ראיתי אז אין לי יכולת להעיד במקרה הזה, ויכול מאוד להיות מאוד שעדיף היה מלכתחילה לא לשתפו ולתת לו את המנוחה הדרושה, אבל מה שאני כן יכול להעיד שמנקודת מבט שלי ראיתי יותר ממשחק אחד או שניים גישה של "משחק אימון" גם במשחקי יורוליג במיוחד במחציות הראשונות ואז באורח "פלא" הוא מצליח לחזור לעצמו במחציות השניות לא תמיד בתפוקה(למרות שלרוב גם בזה) אלא יותר ברמת האנרגיה והאכפתיות שהוא מציג במגרש. אני רואה אצלו סימנים ברורים של בעיה בגישה.

יכול להיות שיש בעיה בגישה שלו לפעמים, אבל קשה לצפות משחקן שיבוא לכל משחק ברמה המנטלית המתאימה או אפילו לאורך משחק שלם. גם ב-NBA לא כולם מסוגלים לזה. אני לא אומר שצריך להתעלם מזה כשבונים את הסגל לשנים הבאות, אבל צריך להסתכל על כל התמונה ולא רק על חלק ממנה. בעיניי, הוא נותן תמורה עד עכשיו, גם אם הוא לא מושלם.

MTA2311 כתב:
אחדשיודע כתב:לפעמים מה שנראה כמו "לא אכפת לי" הוא בעצם עייפות מנטלית ו/או פיזית.
הוא השחקן ששיחק הכי הרבה העונה במכבי, נח בסך הכל במשחק ליגה אחד, ונדמה לי שצריך גם את זה לקחת בחשבון. לטעמי מלכתחילה היה עדיף לא לשתפו (וגם דובר על זה לפני המשחק), גם במחיר של שיתוף 4 זרים במשחק ליגה "חשוב" כזה או אחר.

לא רק ששיחק הכי הרבה, אלא גם בדקות ששיחק רוב הנטל בהתקפה נפל עליו. בטח בתקופה האחרונה בגלל הפציעות.

זה שוחק, אין מה לעשות. שוב, הכל מתחיל ונגמר בכמות מועטה מדי של כישרון בסגל הזה.

כן.
אחדשיודע

הודעהעל ידי toja27 » 21 ינואר 2018, 00:45

MTA2311 כתב:
toja27 כתב:אגב לדעתכם, אתם חושבים שזה מהלך נכון מבחינת מכבי להציע לו חוזה משודרג בשלב הזה של העונה?

אני לא הייתי ממהר להשאיר אותו באופן כללי, אבל נסיון העבר וההגיון מלמדים שכשמחכים לקיץ דברים לא טובים קורים.

בגדול, אני בעד הגישה של להחתים שחקנים שרואים כחלק מהעתיד של המועדון מוקדם ככל האפשר.

אני מסכים איתך לגבי הגישה הכללית, רק שבמקרה הזה כאמור הייתי נזהר מאוד מהסיבות שציינתי.

לא שכנראה זה ישנה הרבה , כי אני מעריך שהוא עצמו לא ירצה להתחייב למכבי כבר עכשיו אלא אם יש לו את כל סעיפי היציאה שהוא ירצה.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Rampel » 21 ינואר 2018, 01:19

לא יודע אם להציע חוזה חדש כמו לעשות הכל בשביל להפעיל עליו את האופציה - בשביל להתקדם צריך בסיס יציב יחסית (משמע רוב מהסגל) לשנה הבאה ואם בשנה הבאה חלק מסוים בבסיס לא מתייצב אז אפשר גם אותו להחליף.

כרגע, מהזרים, היחידים שצריכים להישאר לדעתי הם נוריס, פייר ודשון עם סימן שאלה גדול על מייקל (שאין באמת סיבה שישאר) וארטיום (שעוד יכול להישאר עקב דלילות השוק בתקציב של מכבי מבחינת עלות/תועלת).

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי my man » 21 ינואר 2018, 02:39

Rampel כתב:לא יודע אם להציע חוזה חדש כמו לעשות הכל בשביל להפעיל עליו את האופציה - בשביל להתקדם צריך בסיס יציב יחסית (משמע רוב מהסגל) לשנה הבאה ואם בשנה הבאה חלק מסוים בבסיס לא מתייצב אז אפשר גם אותו להחליף.

כרגע, מהזרים, היחידים שצריכים להישאר לדעתי הם נוריס, פייר ודשון עם סימן שאלה גדול על מייקל (שאין באמת סיבה שישאר) וארטיום (שעוד יכול להישאר עקב דלילות השוק בתקציב של מכבי מבחינת עלות/תועלת).

לגבי מייקל..אני עדיין מתלבט..
הוא יכול להיות עוגן שקט מצד אחד אבל מצד שני לא תמיד מספק את הסחורה..
לא יודע..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי הצופה » 21 ינואר 2018, 07:53

Rampel כתב:לא יודע אם להציע חוזה חדש כמו לעשות הכל בשביל להפעיל עליו את האופציה - בשביל להתקדם צריך בסיס יציב יחסית (משמע רוב מהסגל) לשנה הבאה ואם בשנה הבאה חלק מסוים בבסיס לא מתייצב אז אפשר גם אותו להחליף.

ובולדן כמובן, במידה ולא ילך לnba
הצופה

הודעהעל ידי Rampel » 21 ינואר 2018, 09:00

הצופה כתב:

ובולדן כמובן, במידה ולא ילך לnba

לצערי, לא הייתי בונה על זה שהוא ישאר..

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי ankram » 21 ינואר 2018, 10:43

פייר צריך להשאר , לא רואה בכלל אופצייה אחרת , דווקא עם קול לא הייתי ממהר , אישית אני מעדיף שחקן יותר יציב בפוזיצייה של 2 , כזה שהוא איום משמעותי מ 3 , אבל לא חייב את הכדור בידיים.
על רול לא מוותר , לא מוותרים על השכל והיד שלו כל כך בקלות.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי Rampel » 21 ינואר 2018, 11:13

ankram כתב:פייר צריך להשאר , לא רואה בכלל אופצייה אחרת , דווקא עם קול לא הייתי ממהר , אישית אני מעדיף שחקן יותר יציב בפוזיצייה של 2 , כזה שהוא איום משמעותי מ 3 , אבל לא חייב את הכדור בידיים.
על רול לא מוותר , לא מוותרים על השכל והיד שלו כל כך בקלות.
ומה עם רכז שני בדיוק?!.. קול לא צריך לבוא על חשבון שחקנים יציבים בעמדות 2-3 - אתה מדבר על המחליפים של קיין ורול בע"ה

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי MM3 » 21 ינואר 2018, 11:21

לפי דעתי הנסיון להשאיר את פייר כבר בשלב הזה הוא מבורך. כל הרעיון מאוחרי העונה הזאת הוא לבנות בסיס שאפשר יהיה לרוץ איתו לפחות שנתיים שלוש ולעשות התאמות מינימליות . בלי שום קשר ג'קסון הסריח את הפרקט במשחק מול גליל וההפסד הוא הרבה בגללו.
הבעיה היחידה עם ג'קסון היא שהוא לא לגמרי הבין שהוא לא בנוי להיות שחקן NBA לגיטימי. יש לי הרגשה שהוא עוד יעשה את המסלול הקבוע של NBA סין לפני שהוא יעדיף להיות שחקן מוביל באירופה.
MM3

הודעהעל ידי MTA2311 » 21 ינואר 2018, 11:51

my man כתב:

לא יודע..

דווקא ציפיתי שאחרי ההתלהבות הראשונית כבר יתחילו להבין שהוא לא שחקן למכבי בשום צורה
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי my man » 21 ינואר 2018, 12:09

MTA2311 כתב:
my man כתב:

לא יודע..

דווקא ציפיתי שאחרי ההתלהבות הראשונית כבר יתחילו להבין שהוא לא שחקן למכבי בשום צורה

אבל, וזה אבל גדול..אם יהיה מספיק כישרון סביבו הוא באמת יכול להיות עוגן שקט..
בכל מקרה אני מסכים שאם הוא ימשיך ביכולת ירודה בזמן הקרוב בכל מקרה אין על מה לדבר..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Jack55 » 21 ינואר 2018, 21:09

ספאחיה ביקר את ג'קסון: "אתה משפיע לרעה"
דיברתולומיאו ומכבי הופתעו ע"י גלבוע: "נצטרך ללמוד מזה"
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 65942.html

הקרואטי ביקר בחריפות את פייר ג'קסון ליד כל השחקנים ואמר לו: "אתה מתחיל להשפיע באופן רע על הקבוצה. הן בפן המקצועי והן בפן החברתי".
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שמואל1 » 21 ינואר 2018, 21:12

Jack55 כתב:ספאחיה ביקר את ג'קסון: "אתה משפיע לרעה"
דיברתולומיאו ומכבי הופתעו ע"י גלבוע: "נצטרך ללמוד מזה"
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 65942.html

הקרואטי ביקר בחריפות את פייר ג'קסון ליד כל השחקנים ואמר לו: "אתה מתחיל להשפיע באופן רע על הקבוצה. הן בפן המקצועי והן בפן החברתי".
ואו. משהו לא טוב קורה בחדר ההלבשה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי ankram » 21 ינואר 2018, 21:18

שמכבי הגדולה של מקדונלד והפמן הפסידה בבית לקריית אתא, פיני פירק את השחקנים אחד אחד.
טוב מאד שספחיה מסמן את הטרטוריה שלו כבר עכשיו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי ankram » 21 ינואר 2018, 21:19

והוא גם צודק. פייר משפיע לרעה על הקבוצה שהוא זורק ז.

סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי שמואל1 » 21 ינואר 2018, 21:21

ankram כתב:והוא גם צודק. פייר משפיע לרעה על הקבוצה שהוא זורק ז.

אני לא חושב שפייר הוא הכתובת. הוא לא נח מתחילת העונה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Rampel » 21 ינואר 2018, 21:26

שמואל1 כתב:

הוא באמת לא נח מתחילת העונה, מלא איבודים, מהלכי היילייט אבודים ומשחק מבולגן מתי שמתחשק לו.. זה לא מספיק טוב לרכז פותח.

עכשיו אני מרוצה מספאחיה - צריך לשטוף את כולם!! מי שלא יודע להתמודד עם זה, לא צריך להיות פה.

יופי של התחלה לשבוע - ספאחיה מתנהל כמו גנרל, עכשיו שיוביל אותם לניצחון על מילאנו

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי ankram » 21 ינואר 2018, 21:53

שמואל1 כתב:

זה לא תירוץ.

סמל אישי של המשתמש
ankram

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־25 אורחים