המשחק הקרוב: הפועל חיפה נגד מכבי Playtika ת"א, 18 באפריל, חמישי, 20:45

רשמית: פייר ג'קסון חתם במכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רשמית: פייר ג'קסון חתם במכבי

הודעהעל ידי שמואל1 » 16 דצמבר 2017, 15:34

החציל האצטקי כתב:משחק פשוט עלוב שלו אתמול.
היו לי ציפיות ממנו והוא איכזב בענק.

לכל שחקנים יש ימים כאלו, בטח מול הקבוצה הטובה ביבשת. לא קרה כלום.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 16 דצמבר 2017, 15:43

שמואל1 כתב:
החציל האצטקי כתב:משחק פשוט עלוב שלו אתמול.
היו לי ציפיות ממנו והוא איכזב בענק.

לכל שחקנים יש ימים כאלו, בטח מול הקבוצה הטובה ביבשת. לא קרה כלום.

נכון, אבל הציפיות ממנו הן גבוהות יותר. הוא חייב להבין שברמה ההתקפית הוא חייב לסחוב את הקבוצה על הגב ולהיות בעל הבית.
נוריס עשה את זה אתמול, אבל ברגע ששניהם יגיעו, מכבי תהיה באמת קשה מאוד לעצירה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי MTA2311 » 16 דצמבר 2017, 16:52

זאת פעם ראשונה שהוא פוגש קבוצה ברמה הזאת, אני לא אוהב אותו, אבל אפשר לתת לו את ההנחה הזאת.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 16 דצמבר 2017, 16:55

MTA2311 כתב:זאת פעם ראשונה שהוא פוגש קבוצה ברמה הזאת, אני לא אוהב אותו, אבל אפשר לתת לו את ההנחה הזאת.

מה אתה לא אוהב בו?
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי MTA2311 » 16 דצמבר 2017, 17:07

החציל האצטקי כתב:
MTA2311 כתב:זאת פעם ראשונה שהוא פוגש קבוצה ברמה הזאת, אני לא אוהב אותו, אבל אפשר לתת לו את ההנחה הזאת.

מה אתה לא אוהב בו?

את הסגנון השכונתי ואת חוסר היציבות
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 16 דצמבר 2017, 17:21

הסגנון השכונתי שם כדי להשאר.
אם יהפוך יציב יותר, הוא יהיה ענק.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי jay » 16 דצמבר 2017, 18:32

מדויק
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי Rampel » 20 דצמבר 2017, 00:25

חייב להגיד שאני מתחיל לפתח אליו אנטגוניזם..

כשהתרגיל לא עובד לבחור, הוא חי בסרט שהוא שילוב של כריס פול וסטף קרי, רק שהוא חצי מהגודל והכוח של פול ומחטיא המון מחוץ לקשת (זה לא הקלף שמכרו כשדיברו על המספרים שלו?)

אנחנו כבר התרגלנו שכשהבחור מזהה סגירה טובה, הוא הולך על מהלך אישי שבדרך כלל מסתיים בזריקה ל-3 (שהוא בדרך כלל גם מחטיא), אבל היום כבר ראינו משהו יותר גרוע - כשהוא כבר מנסה לנצל את המהירות שלו, לחדור לסל והחדירה נכשלת, הוא לא מחפש מאיפה הגיעה העזרה, הוא פשוט שובר החוצה וכאילו מתייאש ומושך שעון..

מה זה פה די ליג?! ככה הוא רוצה לחזור ל-NBA כשהוא אנדרסייזד בקטע מטורף?!

אני יודע שזו דעה לא פופולרית ואני לא יודע מה רוצים שלל הפרשנים, אני עם ההרגשה הזו מהפעם הראשונה שראיתי אותו בעיניים וזה הולך ומתעצם.. כמו שאמרו פה לפני, קצת יותר מדי שכונה.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי ankram » 20 דצמבר 2017, 15:15

Rampel כתב:חייב להגיד שאני מתחיל לפתח אליו אנטגוניזם..

כשהתרגיל לא עובד לבחור, הוא חי בסרט שהוא שילוב של כריס פול וסטף קרי, רק שהוא חצי מהגודל והכוח של פול ומחטיא המון מחוץ לקשת (זה לא הקלף שמכרו כשדיברו על המספרים שלו?)

אנחנו כבר התרגלנו שכשהבחור מזהה סגירה טובה, הוא הולך על מהלך אישי שבדרך כלל מסתיים בזריקה ל-3 (שהוא בדרך כלל גם מחטיא), אבל היום כבר ראינו משהו יותר גרוע - כשהוא כבר מנסה לנצל את המהירות שלו, לחדור לסל והחדירה נכשלת, הוא לא מחפש מאיפה הגיעה העזרה, הוא פשוט שובר החוצה וכאילו מתייאש ומושך שעון..

אני יודע שזו דעה לא פופולרית ואני לא יודע מה רוצים שלל הפרשנים, אני עם ההרגשה הזו מהפעם הראשונה שראיתי אותו בעיניים וזה הולך ומתעצם.. כמו שאמרו פה לפני, קצת יותר מדי שכונה.

בוא נאמר שעבור רכז לנהל משחק עומד , הוא ממש לא משהו , במשחק ריצה הוא נהדר , אחד על אחד הוא נהדר , ולדעתי סגנון המשחק השמרני להחריד של ספחיה משנמך מאד את ההיתרונות שלו ושל קול , עם גארדים כמותם + ג'ונדי , מכבי היתה חייבת לאמץ סגנון משחק נשכני ואגרסיבי בקו הקדמי , כזה שרץ בכל הזדמנות ושמבליט את המהירות של הגארדים שלנו , בפועל מכבי משחקת יותר מדי משחק עומד שמוחק את כל היתרונות שלה. בלאט היה עושה מההרכב הזה מטעמים.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי Rampel » 20 דצמבר 2017, 16:21

ankram כתב:

בוא נאמר שעבור רכז לנהל משחק עומד , הוא ממש לא משהו , במשחק ריצה הוא נהדר , אחד על אחד הוא נהדר , ולדעתי סגנון המשחק השמרני להחריד של ספחיה משנמך מאד את ההיתרונות שלו ושל קול , עם גארדים כמותם + ג'ונדי , מכבי היתה חייבת לאמץ סגנון משחק נשכני ואגרסיבי בקו הקדמי , כזה שרץ בכל הזדמנות ושמבליט את המהירות של הגארדים שלנו , בפועל מכבי משחקת יותר מדי משחק עומד שמוחק את כל היתרונות שלה. בלאט היה עושה מההרכב הזה מטעמים.
ג'קסון משחק שכונה במשחק מסודר ואתה רוצה עוד יותר לשחרר לו את הרצועה? מתי נבין שזו טעות, במשחק עם 15 איבודים שלו ו-1/10 ל-3?

אני חושב שג'קסון (כמו נוריס) מקבל מספיק חופש ורואים את זה. לגיטימי לדרוש להריץ תרגיל ולנסות לסדר את המשחק כשהוא יחסית עומד (או רץ נגד הקצב שלך) ואם הוא לא עובד אני מצפה לורסטיליות משחקן עם יכולת אישית כמו ג'קסון. וכשהוא לא מסתדר אז שיפעיל את הקבוצה, כמו רכז ולא כמו שחקן שכונה.

זה לא קרה אתמול וזה לא קשור לספאחיה, אני מדבר על השחקן עצמו.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי קובי » 20 דצמבר 2017, 16:23

6 אסיסטים על 0 איבודים. רק אומר.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי yarin150 » 20 דצמבר 2017, 16:23

Rampel כתב:
ankram כתב:

ג'קסון משחק שכונה במשחק מסודר ואתה רוצה עוד יותר לשחרר לו את הרצועה? מתי נבין שזו טעות, במשחק עם 15 איבודים שלו ו-1/10 ל-3?

אני חושב שג'קסון (כמו נוריס) מקבל מספיק חופש ורואים את זה. לגיטימי לדרוש להריץ תרגיל ולנסות לסדר את המשחק כשהוא יחסית עומד (או רץ נגד הקצב שלך) ואם הוא לא עובד אני מצפה לורסטיליות משחקן עם יכולת אישית כמו ג'קסון. וכשהוא לא מסתדר אז שיפעיל את הקבוצה, כמו רכז ולא כמו שחקן שכונה.

זה לא קרה אתמול וזה לא קשור לספאחיה, אני מדבר על השחקן עצמו.

גקסון לא שכונה , ממש לא שכונה !
אתמול גקסון היה כמה פעמיים מול גבוה והיא צריך לקחת אותו לסל כי בשביל זה הביאו אותו וזה מה שהוא יודע לעשות .
אבל משום מה ריסנו אותו והלכו למהלכים הזויים ומבישים ( פיק אנד רול של קיין עם טיוס למשל)

עם שחקנים כמו גקסון מנצחים משחקים אבל רק אם יודעים לנצל כל יתרון שלהם ולהעלים כל חסרון .
yarin150

הודעהעל ידי Rampel » 20 דצמבר 2017, 20:35

קובי כתב:6 אסיסטים על 0 איבודים. רק אומר.
6 אסיסטים זה יפה, רק חבל שהוא לא עושה את זה יותר ורק במשחק ריצה. את ה-0 איבודים אני זוקף לזכותו של ספאחיה.

הסיבה המרכזית שבשבילו הביאו אותו, היכולת לייצר לעצמו מחדירה ומחוץ לקשת (האנטי תזה לצמד מקל-אוחיון), הייתה קטסטרופלית אתמול - שתי חדירות סבירות ו-1/5 מהשלוש.

אבל ניחא, הבעיה המרכזית שלי איתו היא שהוא מנסה להכניס את עצמו בכוח. הוא רכז למען השם, אם הוא לא מצליח להכניס את עצמו, אולי שיתעסק בלהכניס אחרים?! אם הוא תקוע עם הכדור אז שיעשה תנועה, שירווח את המשחק..

מרגיש לי שמה שהכי חשוב לו זו השורה הסטטיסטית שלו וברור לי שעל רוב האנשים השורה הסטטיסטית עושה רושם..

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי שועל » 20 דצמבר 2017, 20:47

אין סיכוי שהביאו אותו בשביל קליעה. האמת שבכלל לא חשבו על קליעה השנה. כל מטומטם יכל לראות שתהיה לנו בעיה רצינית בתחום הזה. מופרך שאלו שבנו את הקבוצה לא שמו לב לזה.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי er79 » 20 דצמבר 2017, 21:49

שועל כתב:אין סיכוי שהביאו אותו בשביל קליעה. האמת שבכלל לא חשבו על קליעה השנה. כל מטומטם יכל לראות שתהיה לנו בעיה רצינית בתחום הזה. מופרך שאלו שבנו את הקבוצה לא שמו לב לזה.

נכון. אין לנו קלעי אוטומט. בשנה שעברה המסויטת לפחות היה לנו את גאודלוק, לא שזה עזר. יכול להיות שקיוו שרול ינפק סטטיסטיקה טובה מחוץ לקשת, אבל זה לא זה.
er79

הודעהעל ידי שועל » 20 דצמבר 2017, 21:54

er79 כתב:
שועל כתב:אין סיכוי שהביאו אותו בשביל קליעה. האמת שבכלל לא חשבו על קליעה השנה. כל מטומטם יכל לראות שתהיה לנו בעיה רצינית בתחום הזה. מופרך שאלו שבנו את הקבוצה לא שמו לב לזה.

נכון. אין לנו קלעי אוטומט. בשנה שעברה המסויטת לפחות היה לנו את גאודלוק, לא שזה עזר. יכול להיות שקיוו שרול ינפק סטטיסטיקה טובה מחוץ לקשת, אבל זה לא זה.

היה גם את סמית'. אבל גם שנה שעברה היינו דלילים יחסית בקטע הזה.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי er79 » 21 דצמבר 2017, 11:21

שועל כתב:
er79 כתב:

היה גם את סמית'. אבל גם שנה שעברה היינו דלילים יחסית בקטע הזה.

לא רק סמית, גם פניני ולנדסברג. עקרונית היו קלעים טובים יותר בסגל של שנה שעברה אבל זה בין כה וכה לא עזר. דווקא בסגל הנוכחי של השנה יש מצב שקלעי אוטומט היה יכול לתרום באופן מובהק.
er79

הודעהעל ידי Rampel » 21 דצמבר 2017, 14:01

בין היתר הביאו אותו בשביל זה. הביאו אותו אחרי הסאמר ליג, היו לו שם מספרים מטורפים (50% קליעה מכל הטווחים, כולל חדירות) והוא היה בטופ 5 באסיסטים בקיץ.

גם יש לו יד, אפשר לראות את זה בחימום שלו לפני משחקים. הוא פשוט שחקן מפוזר ולא יציב. כשיש לו יום הוא נראה מדהים, בטח ביחס לגובה שלו, אבל כשלא הולך לו (בין אם באשמתו או לא) הוא מאבד את הראש בעצמו ולקבוצה את המומנטומים. כי הוא חייב לזרוק שלשה בלי שום קשר לקצב..

ואם כבר בשחקנים בעלי יכולת קליעה (כביכול) עסקינן. למה אנשים פה תופסים מפניני? אני שואל ברצינות - הוא השחקן הכי אוברייטד שיצא לי לראות..

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי שועל » 21 דצמבר 2017, 14:08

Rampel כתב:
בין היתר הביאו אותו בשביל זה. הביאו אותו אחרי הסאמר ליג, היו לו שם מספרים מטורפים (50% קליעה מכל הטווחים, כולל חדירות) והוא היה בטופ 5 באסיסטים בקיץ.

גם יש לו יד, אפשר לראות את זה בחימום שלו לפני משחקים. הוא פשוט שחקן מפוזר ולא יציב. כשיש לו יום הוא נראה מדהים, בטח ביחס לגובה שלו, אבל כשלא הולך לו (בין אם באשמתו או לא) הוא מאבד את הראש בעצמו ולקבוצה את המומנטומים. כי הוא חייב לזרוק שלשה בלי שום קשר לקצב..

ואם כבר בשחקנים בעלי יכולת קליעה (כביכול) עסקינן. למה אנשים פה תופסים מפניני? אני שואל ברצינות - הוא השחקן הכי אוברייטד שיצא לי לראות..

לא. הוא לא היה קלעי טוב אף פעם.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי Rampel » 21 דצמבר 2017, 23:37

באתי לפרגן לו בסוף המשחק שהוא היה קצת יותר אחראי... אבל אחרי השיט הזה בסוף הרבע השלישי... זה היה פשוט מקרה קלסי של "כשג'קסון משתולל ולא הולך לו"

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עידן ו־30 אורחים