המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

רשמית: פייר ג'קסון חתם במכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רשמית: פייר ג'קסון חתם במכבי

הודעהעל ידי שועל » 23 אפריל 2018, 17:35

Holiday_Armadillo כתב:מה הוא היה פותר לנו בדיוק?

לא יודע, אבל אם הם טוענים שהם חיפשו להתחזק בעמדות הגארד הוא הדבר הכי טוב שניתן היה למצוא כעת
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי שועל » 23 אפריל 2018, 17:52

TAYO כתב:
er79 כתב:טייריס עוד מחכה לטלפון מדון שמעון. ימשיך לחכות. אפשר להמשיך להתבזות נגד קבוצות הליגה עם שני הליצנים טווידלדי די וטווידל דאם. זה יותר נחמד.

אני מאמין שחייבים להחליף את קול וג'קסון ולהשאיר את כל השאר לעונה הבאה... ואת זה אפשר יהיה לעשות רק בקיץ אם רוצים להחתים שני שחקנים מהשורה ראשונה.

מה?
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי TAYO » 23 אפריל 2018, 19:01

שועל כתב:
TAYO כתב:
er79 כתב:טייריס עוד מחכה לטלפון מדון שמעון. ימשיך לחכות. אפשר להמשיך להתבזות נגד קבוצות הליגה עם שני הליצנים טווידלדי די וטווידל דאם. זה יותר נחמד.

אני מאמין שחייבים להחליף את קול וג'קסון ולהשאיר את כל השאר לעונה הבאה... ואת זה אפשר יהיה לעשות רק בקיץ אם רוצים להחתים שני שחקנים מהשורה ראשונה.

מה?

מה מה?

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי toja27 » 23 אפריל 2018, 21:40

TAYO כתב:

לא יודע מה טייריס שווה בימינו אבל בכל הקשור למוטיבציה - אין מתאים ממנו בשביל לגנוב אליפות... השאלה אם רוצים לגנוב אליפות ואז להתבזות איתו ביורוליג? אני מאמין שחייבים להחליף את קול וג'קסון ולהשאיר את כל השאר לעונה הבאה... ואת זה אפשר יהיה לעשות רק בקיץ אם רוצים להחתים שני שחקנים מהשורה ראשונה. כרגע כל פתרון הוא רק כדי לגנוב אליפות.

לא יודע אם הייתי משאיר את כל השאר אחד לאחד אבל אני כן מסכים עם הכיוון הכללי שלך.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי jay » 24 אפריל 2018, 01:27

לא צריך להוציא עוד אגורה שחוקה על העונה הזו. לחתוך את ג'קסון לעומת זאת רעיון לא רע.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי אחדשיודע » 24 אפריל 2018, 03:22

MTA2311 כתב:טוב, אין לי כל כך איך לענות לזה. אני חושב שדי ברור שמדובר בסגל חלש מאוד. בין החלשים במפעל. אם כבר, אז בלי התעלויות נקודתיות של ג'קסון וקול אז גם את המעט שכן עשינו העונה לא היינו מקבלים.

המשכיות זה לא פתרון קסם. מכבי לא הייתה מזעזעת העונה כי היא בנתה קבוצה מ0. היא הייתה קבוצה מזעזעת כי היא הייתה מורכבת משחקנים מזעזעים.

אין אף שחקן בסגל הזה שצריך להשאיר. דיבורים על המשכיות יהיו רלוונטים בעונות טובות יותר, רק שאז לא יהיה כסף להשאיר את השחקנים שירצו להשאיר.

נכון.
אחדשיודע

הודעהעל ידי קובי » 24 אפריל 2018, 09:45

MTA2311 כתב:
jol9 כתב:
MTA2311 כתב:להשאיר את כל השאר? מדובר בחבורת השחקנים הכי עלובה שהייתה פה.

בלי קשר לעונה הבאה, מקווה שלא יביאו אף אחד עכשיו.

רול לא יכול להיות שחקן חביב שעולה מהספסל?

.

בעירוני נהריה?

למה בעירוני נהריה?
http://www.euroleague.net/competition/p ... code=E2017
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי MTA2311 » 24 אפריל 2018, 10:39

גם אם יעלו קבוצת נוער לעונת יורוליג יהיו כאלה שיבלטו יותר מהשאר. אני לא מתרשם בכלל ממה שהוא עשה העונה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי TAYO » 24 אפריל 2018, 11:21

MTA2311 כתב:גם אם יעלו קבוצת נוער לעונת יורוליג יהיו כאלה שיבלטו יותר מהשאר. אני לא מתרשם בכלל ממה שהוא עשה העונה.

קבוצת נוער לא תיאבק על מקום בהצלבה. כל בר דעת יכול היה לראות שהעליות והירידות במשחק של הגארדים ובראשם ג'קסון וקול עשו את ההבדל ברמת המשחק. בימים שהקליעות של ג'קסון לא נכנסו, גם ההגנה שלו הייתה מזעזעת. על קול בכלל אין מה לדבר - לדעתי לא קלע שלשה אחת העונה מהחלק המרכזי של קשת השלוש, הכל מהצדדים וגם זה באחוזים זוועתיים. לדעתי רול ותומאס היום חוגגים אם היה לידם מוביל כדור שגם מהווה איום יציב מקשת השלוש... אפילו אם נחליף את ג'קסון בסק הנרי ואת קול בג'ייקובן בראון, היינו נראים פי עשר יותר טוב.
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי er79 » 24 אפריל 2018, 12:17

TAYO כתב:
MTA2311 כתב:גם אם יעלו קבוצת נוער לעונת יורוליג יהיו כאלה שיבלטו יותר מהשאר. אני לא מתרשם בכלל ממה שהוא עשה העונה.

קבוצת נוער לא תיאבק על מקום בהצלבה. כל בר דעת יכול היה לראות שהעליות והירידות במשחק של הגארדים ובראשם ג'קסון וקול עשו את ההבדל ברמת המשחק. בימים שהקליעות של ג'קסון לא נכנסו, גם ההגנה שלו הייתה מזעזעת. על קול בכלל אין מה לדבר - לדעתי לא קלע שלשה אחת העונה מהחלק המרכזי של קשת השלוש, הכל מהצדדים וגם זה באחוזים זוועתיים. לדעתי רול ותומאס היום חוגגים אם היה לידם מוביל כדור שגם מהווה איום יציב מקשת השלוש... אפילו אם נחליף את ג'קסון בסק הנרי ואת קול בג'ייקובן בראון, היינו נראים פי עשר יותר טוב.

אתה עושה מתומאס ורול קארול ומילאנקיס. הם לא. גם לא יהיו.
er79

הודעהעל ידי TAYO » 24 אפריל 2018, 16:12

er79 כתב:
TAYO כתב:

אתה עושה מתומאס ורול קארול ומילאנקיס. הם לא. גם לא יהיו.

כנראה שלא נדע עד שישחקו עם פאנגוס ודונצ'יץ'
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי שועל » 24 אפריל 2018, 18:11

רול לא שחקן ליורוליג. גם לא תומאס וקיין. טיוס ופרחובסקי סנטרים מחליפים חביבים, וזהו.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי שמואל1 » 24 אפריל 2018, 18:33

שועל כתב:רול לא שחקן ליורוליג. גם לא תומאס וקיין. טיוס ופרחובסקי סנטרים מחליפים חביבים, וזהו.
תומאס שחקן יורוליג, גם קיין. רול לא בטוח.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 24 אפריל 2018, 18:34

שועל כתב:רול לא שחקן ליורוליג. גם לא תומאס וקיין. טיוס ופרחובסקי סנטרים מחליפים חביבים, וזהו.
נכון
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי TAYO » 24 אפריל 2018, 21:07

ומאט לוג׳סקי כן שחקן יורוליג? יש לא מעט שחקנים פחות טובים מרול ביורוליג. רול שחקן טוב בקבוצה רעה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי jol9 » 24 אפריל 2018, 22:45

בסופו של דבר יש כאן כמה שיקולים. רול בהחלט שחקן שיכול להיות שחקן ספסל בקבוצת יורוליג טובה ומעלה.
אפשר תמיד לפנטז על יותר טוב, אבל בסה"כ במחיר שלו הוא לגמרי סבבה.
הבעיה זה לא הוא, אלא השחקנים המובילים, והייתי מעדיף שמכבי תשקיע את המאמצים שם, במקום בהחלפות של שחקנים
משניים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 24 אפריל 2018, 23:04

jol9 כתב:בסופו של דבר יש כאן כמה שיקולים. רול בהחלט שחקן שיכול להיות שחקן ספסל בקבוצת יורוליג טובה ומעלה.
הבעיה זה לא הוא, אלא השחקנים המובילים, והייתי מעדיף שמכבי תשקיע את המאמצים שם, במקום בהחלפות של שחקנים
משניים.

אחת הבעיות הכי גדולות היא שהוא מיועד להיות מרכזי..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי jol9 » 24 אפריל 2018, 23:40

my man כתב:
jol9 כתב:בסופו של דבר יש כאן כמה שיקולים. רול בהחלט שחקן שיכול להיות שחקן ספסל בקבוצת יורוליג טובה ומעלה.
משניים.

אנחנו מדברים היפותטית. במצב עניינים תקין, וכשחקן ספסל הוא אחלה לדעתי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 25 אפריל 2018, 00:02

jol9 כתב:
my man כתב:
משניים.

אנחנו מדברים היפותטית. במצב עניינים תקין, וכשחקן ספסל הוא אחלה לדעתי.

ברור שאחלה, אם באמת יצליחו להביא סקורר אמיתי בעמדה 2 ושחקן ברמה גבוהה לעמדה 3 ורול יהיה הגיבוי של שניהם אז אין פה בכלל שאלה
למה שלא נרצה שחקן מהספסל שיודע לשתף מעולה את החברים שלו לקבוצה, קלעי מעולה מחוץ לקשת, לא עושה בעיות בחדר הלבשה ויודע לספק נקודות ביורוליג ?

השאלה האמיתית היא אם מכבי באמת תצליח להעמיד פה חמישייה חזקה בשביל שהוא יבוא מהספסל
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי קובי » 25 אפריל 2018, 01:35

לא רואה בעייה להשאיר את רול כשחקן מחליף ביורוליג.

מוביל? וודאי שלא.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־33 אורחים