המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

דשון תומאס

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דשון תומאס חתם - נפצע ויחמיץ 3 שבועות

הודעהעל ידי Naor116 » 22 דצמבר 2017, 13:42

כהן יכול להיות אחלה בונוס אם ישחק הגנה קצת יותר טובה , הוא לא משחק הרבה אבל רואים שיפור התקפי
Naor116

הודעהעל ידי jol9 » 22 דצמבר 2017, 14:02

Rampel כתב:
jol9 כתב:פאו מביאה מחליף לקלאת'ס?

לא צריך שום שחקן בגלל הפציעה של תומאס. אם נבן וגודס מחליטים שצריך שחקן נוסף, אז זה ללא שום קשר לפציעה הזאת.

פציעות לפעמים יכולות לעשות טוב לקבוצה, כי זה מפנה מקום לעוד שחקנים, ומרחיב את הרוטציה.
אתמול מכבי למעשה ניצחה בלי תומאס, ואני מאמין שהיא יכולה להחזיק בלעדיו שלושה שבועות.
צריך שחקן בלי שום קשר לפציעה הזו. אבל זה טריגר מצוין, כי אין לך תחליף לתומאס בסגל. רול ב-3 זה בלוף ומשעור וזוס לא ברמה הזאת.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

אולי. אני חייב להגיד שאני לא לגמרי משוכנע בזה עדיין.
רול הוא לא בלוף בכלל. מאמין שיחזור ליכולת הטובה שלו בשבוע הקרוב.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי er79 » 22 דצמבר 2017, 14:26

מצד אחד סיפור לא פשוט למכבי, מצד שני התזמון סביר. את מלאגה בבית חייבים לנצח גם בלעדיו, את ריאל בחוץ נפסיד גם איתו. את משחקי הליגה ננצח בלעדיו וגם את באמברג בבית. לגבי אולימפיאקוס, גם אם כבר יחלים זה משחק חוץ שהסיכויים לנצח בו קלושים. העיקר שיחלים במהרה.
er79

הודעהעל ידי felix_r » 22 דצמבר 2017, 14:37

Naor116 כתב:כהן יכול להיות אחלה בונוס אם ישחק הגנה קצת יותר טובה , הוא לא משחק הרבה אבל רואים שיפור התקפי

אכן. כהן אמור לקבל הרבה דקות ב 4.

לדעתי, ספאחיה יצטרך לחלק דקות בין העוגנים ההגנתיים שלו.
לשחק עם קיין ב 3 כאשר ג'ייק כהן על המגרש במקום בולדן.
ככה לפחות שחקן הגנה טוב 1 יהיה על המגרש בכל רגע נתון
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Gordonword » 22 דצמבר 2017, 15:24

אוסטין דיי בחוזה לחודש?
סמל אישי של המשתמש
Gordonword

הודעהעל ידי Rampel » 22 דצמבר 2017, 15:25

jol9 כתב:
Rampel כתב:

לא צריך שום שחקן בגלל הפציעה של תומאס. אם נבן וגודס מחליטים שצריך שחקן נוסף, אז זה ללא שום קשר לפציעה הזאת.

פציעות לפעמים יכולות לעשות טוב לקבוצה, כי זה מפנה מקום לעוד שחקנים, ומרחיב את הרוטציה.
אתמול מכבי למעשה ניצחה בלי תומאס, ואני מאמין שהיא יכולה להחזיק בלעדיו שלושה שבועות.
צריך שחקן בלי שום קשר לפציעה הזו. אבל זה טריגר מצוין, כי אין לך תחליף לתומאס בסגל. רול ב-3 זה בלוף ומשעור וזוס לא ברמה הזאת.

לא רול הוא בלוף, רול כסווינגמן זה בלוף. הוא לא סווינגמן. הוא אחלה 2 (שלדעתי צריך להישאר כגיבוי מהספסל שנה הבאה) אבל לא יותר מזה.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Rampel » 22 דצמבר 2017, 15:26

Gordonword כתב:אוסטין דיי בחוזה לחודש?
אפילו לא בצחוק חחח

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Jack55 » 22 דצמבר 2017, 15:32

כהן היה מעולה בתקופה האחרונה, אם יוכל להמשיך עם היכולת הזאת אין סיבה לדאוג, במיוחד שלא אין משחקים מאוד קשים עד חזרתו של תומאס חוץ מריאל בחוץ
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי jol9 » 22 דצמבר 2017, 15:33

Rampel כתב:
jol9 כתב:
Rampel כתב:

לא רול הוא בלוף, רול כסווינגמן זה בלוף. הוא לא סווינגמן. הוא אחלה 2 (שלדעתי צריך להישאר כגיבוי מהספסל שנה הבאה) אבל לא יותר מזה.

בכדורסל אין ואקום. השחקנים שמשחקים עכשיו פחות, ייכנסו לנעליים של תומאס, ויעשו את העבודה.
אלה יהיו כהן, משעור, זוסמן, רול, קיין וכמובן בולדן ליותר דקות.

אני לא דואג בכלל לעניין הזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Rampel » 22 דצמבר 2017, 15:33

גם אני לא יותר מדי מודאג מעמדה 4.

השחקן הראשון שאני מאמין שיכול לקחת את ההזדמנות הזו בידיים ולהמשיך להתקדם זה ג'ייק כהן, שיחד עם בולדן מציג גרף שיפור טוב מאוד ככל שהעונה מתקדמת ואנשים מיהרו לקטול אותו סתם. הוא מאוד חכם ופשוט צריך להשתפשף ברמת האינטנסיביות הזאת - בכל זאת, עמדה 4.

תסלחו לי אבל אתם סומכים טיפה יותר מדי על זוסמן (שהוא בכלל כרגע 2 עם פוטנציאל להפוך לסווינגמן, אבל מוקדם לו) ומשעור שימלאו את עמדה 3...

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי MTA2311 » 22 דצמבר 2017, 16:15

כהן את הדקות הטובות העונה נתן ב5.

יהיה לו קשה מאוד ב4.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שמואל1 » 22 דצמבר 2017, 17:02

MTA2311 כתב:כהן את הדקות הטובות העונה נתן ב5.

יהיה לו קשה מאוד ב4.

בנוסף לכך, כהן יכול לשחק רק נגד סוג מסויים של שחקנים. שחקנים עם קצת פיזיות אוכלים אותו לארוחת בוקר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 22 דצמבר 2017, 18:10

אחתמונה
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 22 דצמבר 2017, 18:18

הוא תותח אמיתי, keeper שקט וטוב.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי יוסי22 » 23 דצמבר 2017, 02:25

החציל האצטקי כתב:גם משעור יכול להנות מזה, בהחלט.
העמדה הבעייתית יותר היא עמדת ה-4 המחליף, אבל תומאס משחק הכי הרבה דקות בקבוצה כי הוא מחזיק גם את עמדה 3.
בולדן יצטרך למצוא את הדרך להשאר יותר זמן על הפרקט ולהמנע מעבירות, ובשאר הדקות יתחלקו כארם וזוס (ששיחק אתמול 4 בהצלחה יחסית), וגם דיאנדרה (שבלאו הכי משחק לא מעט).

הכי חשוב שבולדן ימצא את הדרך להימנע מעבירות מיותרות ושרול ישאר בריא .

שחקן חשוב מאוד לקבוצה אבל מכבי צריכה לקחת את מלאגה גם בלעדיו ואת ריאל בחוץ יהיה קשה מאוד לנצח גם איתו .

מול באמברג בבית הוא כבר חשוב כי זה משחק שקריטי למכבי ואולי נסתבך בלעדיו , בסך הכול זה בא למכבי בזמן הכי פחות גרוע שיכול להיות .
יוסי22

הודעהעל ידי Rampel » 29 דצמבר 2017, 12:29

כתבה מוואלה! ספורט, בלט בהיעדרו: המשחק שהוכיח כמה דשון תומאס חיוני למכבי תל אביב.

"טוב יעשה סוכנו של תומאס אם ישתמש במשחק אמש בדיוני החוזה בעונה הבאה, עם מכבי או עם קבוצה אחרת. מכבי איבדה את הקלעי והריבאונד השלישי בטיבו בקבוצה, וחשוב מכך – את מי שמייצר איזון בהתקפה. תומאס הוא אופציית הפוסט אפ היחידה בהרכב, לפחות כל עוד ארטיום פראחוסקי לא משמש ככזה, ובהיעדרו היא תלויה לחלוטין ביצירתיות של פייר ג'קסון (1 מ-6 מ-2 נקודות) ונוריס קול, בטח נוכח הכושר המזעזע שאליו נקלע מייקל רול."

http://sports.walla.co.il/item/3123109? ... cialbutton

מסכים לחלוטין עם כל מילה ואמרתי את זה לפני המשחק. עכשיו אפשר להפנים שאין בסגל הזה תחליף לתומאס?

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי MTA2311 » 29 דצמבר 2017, 12:41

תמיד מי שלא משחק הכי חסר. כשרול היה פצוע והפסדנו בנו פה אגדות על החשיבות שלו לקבוצה.

הגיע הזמן פשוט להפנים שמכבי לא קבוצה יציבה, ולא תהיה כזאת. אף משחק הוא לא באנקר, לא משנה מי משחק ומי לא.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Rampel » 29 דצמבר 2017, 12:50

MTA2311 כתב:תמיד מי שלא משחק הכי חסר. כשרול היה פצוע והפסדנו בנו פה אגדות על החשיבות שלו לקבוצה.

הגיע הזמן פשוט להפנים שמכבי לא קבוצה יציבה, ולא תהיה כזאת. אף משחק הוא לא באנקר, לא משנה מי משחק ומי לא.
אף אחד פה לא בכה כשהרכזים היו פצועים.

כשרול פצוע, ה-Second Guard השני הוא קיין - שחקן שזורק עונשין ברמה של ארינזה אונואקו (ואולי גם שלשות, לא ראינו את אונואקו מנסה, אבל זו בטח רמה דומה.. ג'יזס) ; או ג'ון די שעוד לא התאקלם לרמה והגובה שלו לא עוזר.

תומאס זה עוד יותר גרוע. כי אין שום 3 טבעי אחר בסגל! ואין עוד שחקן שיודע לעשות דברים נכונים במשחק עומד (בטח לא ג'קסון)!

מה שמחזיר לנקודה שאמרתי עוד לפני שבוע - זה הרגע להחתים סווינגמן שיחפה על הדברים האלו!

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי MTA2311 » 29 דצמבר 2017, 12:55

Rampel כתב:
MTA2311 כתב:תמיד מי שלא משחק הכי חסר. כשרול היה פצוע והפסדנו בנו פה אגדות על החשיבות שלו לקבוצה.

כשרול פצוע, ה-Second Guard השני הוא קיין - שחקן שזורק עונשין ברמה של ארינזה אונואקו (ואולי גם שלשות, לא ראינו את אונואקו מנסה, אבל זו בטח רמה דומה.. ג'יזס) ; או ג'ון די שעוד לא התאקלם לרמה והגובה שלו לא עוזר.

תומאס זה עוד יותר גרוע. כי אין שום 3 טבעי אחר בסגל! ואין עוד שחקן שיודע לעשות דברים נכונים במשחק עומד (בטח לא ג'קסון)!

מה שמחזיר לנקודה שאמרתי עוד לפני שבוע - זה הרגע להחתים סווינגמן שיחפה על הדברים האלו!

איכשהו ניצחנו את פנר עם רול ותומאס חלשים.

מכבי לא פייבוריטית על אף קבוצה השנה, גם לא בבית. זה פשוט לא נכון לדבר על הפסדים בגלל פציעות. יכולים לנצח את ריאל ופנר, ויכולים להפסיד למלאגה ואפס ריגרדלס טו מי בסגל באותו ערב. זאת מכבי, וזה היורוליג השנה.

מסכים לגבי הסווינגמן.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Rampel » 29 דצמבר 2017, 13:00

MTA2311 כתב:
Rampel כתב:

איכשהו ניצחנו את פנר עם רול ותומאס חלשים.

מכבי לא פייבוריטית על אף קבוצה השנה, גם לא בבית. זה פשוט לא נכון לדבר על הפסדים בגלל פציעות. יכולים לנצח את ריאל ופנר, ויכולים להפסיד למלאגה ואפס ריגרדלס טו מי בסגל באותו ערב. זאת מכבי, וזה היורוליג השנה.

מסכים לגבי הסווינגמן.
אתה מבין שגם רול ותומאס "חלשים" (אני באמת לא זוכר ימים חלשים של תומאס, עזבו מספרים - זה עושה הסדר היחיד. רול לא חזר טוב מהפציעה בכתף) עדיפים ברוטציה על משעור, זוסמן ועוד דקות של קיין?!

סווינגמן נוסף יפתור עוד יותר את הבעיה הזאת של הרוטציה בעמדות האלו.

אין לי בעיה שהם תופסים יום רע. יש לי בעיה שכשהם פצועים או תופסים יום רע, אין להם תחליף ואז ממש לא רלוונטי גם "יום טוב" יחסית של כארם משעור למשל - כי הוא לא 3 והוא לא יהיה 3.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־77 אורחים