המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

דיאנדרה קיין

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דיאנדרה קיין חתם במכבי לעונה אחת

הודעהעל ידי MTA2311 » 12 ינואר 2018, 16:23

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:
jol9 כתב:חייב להגיד שהדרך שבה הוא חיסל את היקמן בחמש הדקות האחרונות אתמול הרשימה אותי.

זה היקמן

בסדר, אני לא מצפה מקיין לעצור את סטף קרי...
אלה בדיוק השחקנים שהוא צריך לעצור. שוטרים מטורפים שתופסים יום.

אם היכולות ההגנתיות שלו מסתכמות בלעצור שחקנים בני 200 עם 300- רצועות בברכיים כמו היקמן (והן לא, האמת), אז באמת אין לו מה לחפש פה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Rampel » 12 ינואר 2018, 16:36

בלי שום קשר לכלום - אין לו מה לחפש פה. נקודה!

ניחא היה מודע לעצמו, שהוא שחקן שיודע רק לעשות הגנה (וגם בזה הוא לא יציב).

אבל הוא חי בסרט שהוא שחקן מדהים, כשבפועל, לדעתי, הוא הסקנד גארד הכי גרוע שלבש את המדים של מכבי לפחות מתחילת המילניום.

ממש לא מעניין אותי שהוא מצחיק את כולם, לא בשביל זה משלמים לו. הוא יכול להצחיק את דשון, נוריס, פייר ושאר האנשים שישארו בקבוצה גם בטוויטר..

מה שצריך לעשות זה לספור את הימים לקיץ. אין סרט שהוא נשאר פה וגם גורמים במועדון רומזים על זה.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 27 ינואר 2018, 14:41

צריך להגיד עליו מילה טובה. הבחור לוקח ללב ורואים את זה. הוא מוגבל, אבל מאוד מאוד מחוייב.
אחרי 1/7 מהקו מול מלאגה, ריאל ובאמברג הוא נעמד על 8/10 בשלושת המשחקים האחרונים.

ברגע שהוא קולע את ההזדמנויות שלו מהקו הוא מסב הרבה פחות נזק לקבוצה, ומסוגל אשכרה להשאר על המגרש לדקות ארוכות ולעשות את מה שהוא עושה הכי טוב בקבוצה- וזה לפרק את הכושלאמא של הכוכב של הקבוצה היריבה בהגנה.

בתוך הסטינג המוזר משהו שנוצר בקו האחורי הוא הפך להיות נכס חשוב מאוד.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שמואל1 » 27 ינואר 2018, 15:12

בהגנה הוא היה מצויים כל העונה, ובשבועיים האחרונים הוא שיפר את ההתקפה.
הוא הפך לאחד הנכסים החשובים ביותר של מכבי ביורוליג. מי היה מאמין.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Rampel » 27 ינואר 2018, 15:19

שלא יעלה לכם לראש, הוא הראשון לעוף הביתה.. יש שומרים טובים ממנו שגם יודעים לתקוף.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי שמואל1 » 27 ינואר 2018, 15:20

Rampel כתב:שלא יעלה לכם לראש, הוא הראשון לעוף הביתה.. יש שומרים טובים ממנו שגם יודעים לתקוף.

לא בטוח. הוא מחסל סקוררים סדרתי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי itai7 » 27 ינואר 2018, 16:00

סוג של אלכס גרסיה רק עם הגנה משובחת
itai7

הודעהעל ידי felix_r » 27 ינואר 2018, 16:21

כל מי שזילזל עד עכשיו בשחקנים שמצטיינים דווקא בהגנה, ולא ממש מבריקים בהתקפה, ראה אתמול קבוצה עם 10 שחקני התקפה מצוינים, שסופגת בבית 111 נקודות מקבוצת ירוליג בינונית מאוד.

אז לא לזלזל
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי cifkcv » 27 ינואר 2018, 16:31

החציל האצטקי כתב:צריך להגיד עליו מילה טובה. הבחור לוקח ללב ורואים את זה. הוא מוגבל, אבל מאוד מאוד מחוייב.
אחרי 1/7 מהקו מול מלאגה, ריאל ובאמברג הוא נעמד על 8/10 בשלושת המשחקים האחרונים.

ברגע שהוא קולע את ההזדמנויות שלו מהקו הוא מסב הרבה פחות נזק לקבוצה, ומסוגל אשכרה להשאר על המגרש לדקות ארוכות ולעשות את מה שהוא עושה הכי טוב בקבוצה- וזה לפרק את הכושלאמא של הכוכב של הקבוצה היריבה בהגנה.

בתוך הסטינג המוזר משהו שנוצר בקו האחורי הוא הפך להיות נכס חשוב מאוד.

יש לו גם חדירה טובה בסה"כ, הרבה פעמים הוא מגיע לטבעת בקלות, אבל הסיומת.. אוי הסיומת.
הוא תעלומה גדולה בעיניי לגבי העונה הבאה, כנראה שבסופו של דבר זה בעיקר יהיה עניין של תקציב.
cifkcv

הודעהעל ידי jol9 » 27 ינואר 2018, 16:37

אני אוהב את הגישה שלו (ובכלל של כל שחקן ושחקן בקבוצה, חוץ משגב כמובן).
ההגנה שלו היא מצויינת. הוא יכול לשמור על גארדים נמוכים וגם על פורוורדים גבוהים.

אני עדיין לא לגמרי מבין איך נקלעו על הראש של מכבי כ"כ הרבה שיאים אישיים, של סקוררים. אבל בהחלט מגיע לו ח"ח.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 27 ינואר 2018, 16:39

אין מה לדבר עליו בהקשר של העונה הבאה, בואו לא ניסחף
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 27 ינואר 2018, 17:10

cifkcv כתב:יש לו גם חדירה טובה בסה"כ, הרבה פעמים הוא מגיע לטבעת בקלות, אבל הסיומת.. אוי הסיומת.
הוא תעלומה גדולה בעיניי לגבי העונה הבאה, כנראה שבסופו של דבר זה בעיקר יהיה עניין של תקציב.

הוא הספיק לעשות הכל (אך ורק על המגרש) כדי להוכיח שהוא לא שווה מקום בקבוצה בשנה הבאה עד עכשיו,
אבל- ייאמר לזכותו, שהעבר שלו מראה הרבה יותר מהמספרים במכבי, ברמה ההתקפית.

מעניין להסתכל על זה שאפילו בליגה הוא עוד לא מצא דרך להביא את עצמו לידי ביטוי.
הבן אדם על 0 מ12 משלוש ו-33% מהקו, ולא הגיע באף משחק ליגה לדאבל פיגרס.
אין ספק שהביטחון העצמי שלו לא יושב במקום טוב (מגה אנדרסטייטמנט?), ועדיין, הגישה שלו באמת ראויה להרבה שבחים. הוא בא לעבוד בכל משחק.

אם מסתכלים הרבה אחורה על הקריירה שלו, אפשר לראות שהוא היה מגוון הרבה יותר בהתקפה.
אנחנו מדברים פה על שחקן ששיחק קומבו-גארד, ואפילו רכז, בקולג', אחד שהחזיק התקפה בקולג' קטן (מארשל) ואח"כ עבר לקולג' גדול (אייווה סטייט) והצליח לעשות דברים יפים.
באייווה סטייט הוא זרק 3 שלשות למשחק וקלע אותן ב40% (!). במארשל הוא העיף 4 שלשות בפחות מ30%, אבל זה עדיין היה חלק מהארסנל שלו, בהשוואה ל3 מ-31 העונה במכבי.
הוא היה מגיע 6-7 פעמים לקו במשחק. קלע מעל 15 נקודות בכל אחת מ-4 השנים שלו במכללות.
תציצו על קטעים שלו מהקולג' ולא תבינו מי זה השחקן הזה בהשוואה לצל שלו שמשחק כאן.

ברור שהרמה אחרת, אבל צריך גם להסתכל על זה שהתפקוד שלו במכבי (ובאירופה בכלל) הוא שונה מאיפה שהיה בעבר.
הוא משחק בעיקר כ-3, כמעט תמיד אוף דה בול, וגם כשהוא מוביל את הכדור יש נפילה מורגשת בהשוואה לשני מוליכי הכדור הוירטואוזים שמשחקים לפניו.

אני חושב שהתהליך שהוא עובר מתחילת השנה בסה"כ הולך לכיוון חיובי. הוא הצליח לגבש לעצמו מעמד.
כשהוא מצליח לא לאבד כדורים, לא להחטיא מהקו, לא להחטיא ליי-אפים, הוא פתאום מוצא את עצמו קרוב ל30 דקות על המגרש שבהן הוא תמיד שומר, לוקח ריבאונדים, ודוחף את הכדור בקצב גבוה.
הליגה היא הקרקע הכי נוחה לעשות את כל השטויות והמשחקים וראינו איך בולדן ופרחובסקי (שהיו במעמד שברירי משהו) מתקדמים דרכה להיות שחקני יורוליג טובים יותר.
עכשיו זה הזמן לדחוף את קיין לעשות יותר, כדי שבסוף העונה נקבל את השחקן השלם שהוא מסוגל להיות, והוא בהחלט יכול.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Rampel » 27 ינואר 2018, 18:25

felix_r כתב:כל מי שזילזל עד עכשיו בשחקנים שמצטיינים דווקא בהגנה, ולא ממש מבריקים בהתקפה, ראה אתמול קבוצה עם 10 שחקני התקפה מצוינים, שסופגת בבית 111 נקודות מקבוצת ירוליג בינונית מאוד.

אז לא לזלזל
אף אחד לא מזלזל בהגנה, אבל אני לא תופס משחקנים שלא יודעים לעשות את הפעולה הבסיסית של המשחק - Put the ball in the סל.

ניחא הוא היה פורוורד הגנתי, 3-4. אבל הוא גארד, הוא הגיע על תקן עמדה 2 - מה לעשות שזה התפקיד המרכזי של העמדה הזאת?! לא יודע אם אני מגזים כשאכליל, אבל זו אחת השנים הכי אומללות שלנו מבחינת עמדה 2.

אני מעדיף כל שחקן 3&D על פניו. יש מספיק כאלו עם רעב להוכיח את עצמם שיבואו להיות בולדוגים.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי er79 » 27 ינואר 2018, 20:51

החציל האצטקי כתב:
cifkcv כתב:יש לו גם חדירה טובה בסה"כ, הרבה פעמים הוא מגיע לטבעת בקלות, אבל הסיומת.. אוי הסיומת.

הוא הספיק לעשות הכל (אך ורק על המגרש) כדי להוכיח שהוא לא שווה מקום בקבוצה בשנה הבאה עד עכשיו,
אבל- ייאמר לזכותו, שהעבר שלו מראה הרבה יותר מהמספרים במכבי, ברמה ההתקפית.

מעניין להסתכל על זה שאפילו בליגה הוא עוד לא מצא דרך להביא את עצמו לידי ביטוי.
הבן אדם על 0 מ12 משלוש ו-33% מהקו, ולא הגיע באף משחק ליגה לדאבל פיגרס.
אין ספק שהביטחון העצמי שלו לא יושב במקום טוב (מגה אנדרסטייטמנט?), ועדיין, הגישה שלו באמת ראויה להרבה שבחים. הוא בא לעבוד בכל משחק.

אם מסתכלים הרבה אחורה על הקריירה שלו, אפשר לראות שהוא היה מגוון הרבה יותר בהתקפה.
אנחנו מדברים פה על שחקן ששיחק קומבו-גארד, ואפילו רכז, בקולג', אחד שהחזיק התקפה בקולג' קטן (מארשל) ואח"כ עבר לקולג' גדול (אייווה סטייט) והצליח לעשות דברים יפים.
באייווה סטייט הוא זרק 3 שלשות למשחק וקלע אותן ב40% (!). במארשל הוא העיף 4 שלשות בפחות מ30%, אבל זה עדיין היה חלק מהארסנל שלו, בהשוואה ל3 מ-31 העונה במכבי.
הוא היה מגיע 6-7 פעמים לקו במשחק. קלע מעל 15 נקודות בכל אחת מ-4 השנים שלו במכללות.
תציצו על קטעים שלו מהקולג' ולא תבינו מי זה השחקן הזה בהשוואה לצל שלו שמשחק כאן.

ברור שהרמה אחרת, אבל צריך גם להסתכל על זה שהתפקוד שלו במכבי (ובאירופה בכלל) הוא שונה מאיפה שהיה בעבר.
הוא משחק בעיקר כ-3, כמעט תמיד אוף דה בול, וגם כשהוא מוביל את הכדור יש נפילה מורגשת בהשוואה לשני מוליכי הכדור הוירטואוזים שמשחקים לפניו.

אני חושב שהתהליך שהוא עובר מתחילת השנה בסה"כ הולך לכיוון חיובי. הוא הצליח לגבש לעצמו מעמד.
כשהוא מצליח לא לאבד כדורים, לא להחטיא מהקו, לא להחטיא ליי-אפים, הוא פתאום מוצא את עצמו קרוב ל30 דקות על המגרש שבהן הוא תמיד שומר, לוקח ריבאונדים, ודוחף את הכדור בקצב גבוה.
הליגה היא הקרקע הכי נוחה לעשות את כל השטויות והמשחקים וראינו איך בולדן ופרחובסקי (שהיו במעמד שברירי משהו) מתקדמים דרכה להיות שחקני יורוליג טובים יותר.
עכשיו זה הזמן לדחוף את קיין לעשות יותר, כדי שבסוף העונה נקבל את השחקן השלם שהוא מסוגל להיות, והוא בהחלט יכול.

חציל, אני בעיקר מתפחלץ מההבדל התהומי שלו משני צדי המגרש. התקפית הוא לרוב מזעזע, קלעי עונשין מביך, קלעי שלשות ואפילו 2 שערורייתי, אבל שאני מסתכל על ההגנה שלו אני מתחיל להיזכר בפרקינס. הבן אדם שומר בן זונה, לדעתי הוא יתמודד על תואר שחקן ההגנה אם מכבי יגיעו לטופ 16. אתמול זמבר את גאודלוק. וזה מה שמעצבן אותי בו. ההבדל התהומי. יודע מה, עזוב את האחוזים משתיים ושלוש, אם היה משפר את אחוזי העונשין שלו ואת קבלת ההחלטות שלו במשחק, אני בהחלט הייתי בעד להשאירו אמנם לא כגארד מוביל לחמישייה אבל להשאירו כשחקן מחליף. אבל כרגע לצערי לא רואה את זה קורה
er79

הודעהעל ידי felix_r » 27 ינואר 2018, 20:59

יש מעט מאוד שחקני הגנה מצוינים, שטובים באותה המידה גם בהתקפה. ככה זה. כשהשחקן משקיע מאמץ רב בהגנה, הוא עייף מדי על מנת להיות טוב גם בהתקפה.

כל מי ששירת בצבא, ועשה פעם ירי אחר מאמץ, יודע איך זה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי toja27 » 27 ינואר 2018, 21:05

רק לפני שמדברים על אחוזים נוראיים מזכיר לכולם 51 אחוז מהשדה עונתי.
הבעיה שלו היא קליעה מחצי מרחק והשלוש, מה שמקשה על ריווח בהתקפה. לזכותו יאמר שהוא לא לוקח הרבו כאלו ולכן עם בחירת זריקות חכמה הוא מגיע ליופי של אחוזים.
בנוסף, הדבר שכנראה הכי הרבה חששו כאן כשחתם - הגישה שלו, הפן המקצועי וכו' , עד עכשיו עושה רושם שאין בעיה מיוחדת בעניין הזה.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Jack55 » 14 פברואר 2018, 18:53

שכחתי לשלוח לכם את זה :

תמונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 14 פברואר 2018, 19:56

Jack55 כתב:שכחתי לשלוח לכם את זה :

תמונה

יפה!

מה עם עוד דאנק שלו מהמשחק האחרון ביורוליג, שאחרי הדאנק ג'ייק כהן תופס אותו?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי RomanR » 14 פברואר 2018, 20:08

זה הדאנק שלא החשיבו, לא?
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי Jack55 » 14 פברואר 2018, 21:54

RomanR כתב:זה הדאנק שלא החשיבו, לא?

נכון
תמונה