Switch to full style
פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
פרסם תגובה

Re: דיאנדרה קיין

21 מרץ 2019, 14:56

לא יכלו לתת לו את האישור כמה ימים קודם?

21 מרץ 2019, 15:03

בריאות ואריכות ימים לאם, המשך השתקעות בארה"ב לילד

21 מרץ 2019, 15:04

itai7 כתב:"דיאנדרה קיין קיבל אישור להמריא לארצות הברית כדי לשהות לצד אמו, שנמצאת במצב בריאותי קשה עקב מחלה" - מכבי

מסכן, הקהל אתמול הרג אותו ביד אליהו

אין קשר בין הדברים. הקהל קטל אותו ובצדק, ואני במסגרת חטאיי נכחתי בקהל הזה והתסכול הקולני היה ליאניס לא פחות מאליו. בריאות לאם.

21 מרץ 2019, 15:36

סומבץ כתב:אני נוהג להיזהר בכבודם של בני אדם, ולכן עדיין מכבד את קיין על המשחקים הטובים שהוא כן ניפק פה ושם במהלך התקופה שלו במכבי. מאז שחזר מהפציעה, אולי למעט משחק אחד סביר השאר היה מחריד. ברור שהוא מקבל במה הרבה יותר גדולה ממה שצריך, והרבה מכך בגלל המאמנים וגם העובדה שאין לנו רכז נורמלי שימנע ממנו את הפריבילגיה הזו של השפעת יתר על המשחק.
התקופה הסבירה שלו לפני הפציעה הייתה היוצא מן הכלל בקריירה הצהובה שלו, לא הכלל
הוא פשוט חזר לכושר הרגיל שלו

21 מרץ 2019, 15:46

er79 כתב:
itai7 כתב:"דיאנדרה קיין קיבל אישור להמריא לארצות הברית כדי לשהות לצד אמו, שנמצאת במצב בריאותי קשה עקב מחלה" - מכבי

מסכן, הקהל אתמול הרג אותו ביד אליהו

אין קשר בין הדברים. הקהל קטל אותו ובצדק, ואני במסגרת חטאיי נכחתי בקהל הזה והתסכול הקולני היה ליאניס לא פחות מאליו. בריאות לאם.

ישבתי באולם 8 בשורה שלישית, ממש מטר מהספסל של מכבי, הקהל באמת רצח אותו, כל פעם שהיה פסק זמן צעקות ואפילו קללות לקיין מהקהל .
מה שכן לא אהבתי בכלל את שפת הגוף שלו, אפילו לפניי שהקהל השתגע כל טעות או פעם שהוא ירד לספסל הוא נתן פרצוף כזה של עצבני ומבואס, שונא לראות את זה .

21 מרץ 2019, 17:24

בריאות לאם

21 מרץ 2019, 21:26

Holiday_Armadillo כתב:
סומבץ כתב:אני נוהג להיזהר בכבודם של בני אדם, ולכן עדיין מכבד את קיין על המשחקים הטובים שהוא כן ניפק פה ושם במהלך התקופה שלו במכבי. מאז שחזר מהפציעה, אולי למעט משחק אחד סביר השאר היה מחריד. ברור שהוא מקבל במה הרבה יותר גדולה ממה שצריך, והרבה מכך בגלל המאמנים וגם העובדה שאין לנו רכז נורמלי שימנע ממנו את הפריבילגיה הזו של השפעת יתר על המשחק.
התקופה הסבירה שלו לפני הפציעה הייתה היוצא מן הכלל בקריירה הצהובה שלו, לא הכלל
הוא פשוט חזר לכושר הרגיל שלו

לא אמרתי שהתקופה לפני הפציעה היתה הכלל. הוא סובל באופן כללי מחוסר כשרון והשתלטות מוגזמת על המשחק, והיו לו גם כמה הבלחות חיוביות. התקופה האחרונה שלו היא מתחת לממוצע.

21 מרץ 2019, 23:43

מבקשת סליחה מראש מהאם ואמן שתרגיש טוב, אבל ההיעדרות של קיין מחימקי זה הדבר הכי טוב שקרה לנו לאחרונה

21 מרץ 2019, 23:50

ShiriV כתב:מבקשת סליחה מראש מהאם ואמן שתרגיש טוב, אבל ההיעדרות של קיין מחימקי זה הדבר הכי טוב שקרה לנו לאחרונה
קצת מצחיק לחשוב על כך שאנחנו בעצם משחקים משחקי גארבג' טיים כבר מהמחזור הראשון ..

אין באמת משמעות למשחקים הקרובים כמו שלא היתה משמעות לכל ה27 הקודמים..
פרסם תגובה