המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 23 באפריל, שלישי, 20:30

יובל זוסמן - חתם באלבה ברלין

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יובל זוסמן ישחק במכבי בעונה הקרובה

הודעהעל ידי יוסי22 » 16 אוקטובר 2018, 23:21

די ברור שהוא מיועד לתפקיד של טל כישראלי בעמדה שלוש שנותן קליעה , הגנה ועזרה בניהול המשחק .

נראה לי כמו הישראלי היחיד בעשור האחרון שבאמת יכול להיות שחקן משמעותי במכבי .
יוסי22

הודעהעל ידי Jack55 » 16 אוקטובר 2018, 23:22

עשה לו רק טוב שנשאר פה, באלי לראות אותו בגליל משחק במאני טיים נגד צסקא, חוטף כדורים לרודריגס ומשאיר את הקבוצה שלו בחיים .
מה שגם יש לו פוטנציאל אדיר לתרום והרבה העונה למכבי, ואני בטוח שספאחיה רואה את זה וימשיך לתת לו את הצ'אנס גם במשחקים הבאים .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 16 אוקטובר 2018, 23:59

שחקן ישראלי שמשחק במאני טיים ועוד אחד הברומטרים הגדולים בדקות האלה. תענוג.
כמה שהוא אינטליגנט. הוא לא הצליח להבין, ובצדק, איך השופט הבן אלף זונה הזה לא שרק לפאול הברור שהוא
עשה כשנותרו 1.5 שניות על השעון.
~Box & 1~

הודעהעל ידי jay » 17 אוקטובר 2018, 00:14

ידיים תמיד היו לו. עכשיו פתאום גם הרגליים זזות בקצב הנכון כשהוא צריך לרוץ אחורה. בינגו.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי שמואל1 » 17 אוקטובר 2018, 00:15

משחק זה היה משחק הפריצה שלו בכדורסל הבוגרים. הופעה מדהימה נגד הקבוצה הכי חזקה באירופה. ואו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Rampel » 17 אוקטובר 2018, 00:26

זה היה המשחק הראשון שבו ראיתי אותו כשחקן בוגר ששייך לרמה הזו. ולא, זה לא בא במספרים, אלא בהתנהגות על הפרקט.

הייתי במשחק ושוב, אלו דברים שאני לא בטוח שרואים בטלוויזיה. אחרי פוזשן שהוביל לאיבוד שלו במסירה לבלאק, הוא הלך לבלאק והסביר לו מה הוא רצה ממנו, שניהם דיברו, החליפו פליקים וזוס פשוט הרים את הראש וחזר להיצמד לשחקן שלו. זה משהו שלא ראיתי ממנו עד עכשיו וכל טעות שלו הייתה מכבה אותו. הוא באופן כללי תיקשר יותר והיה נראה בטוח יותר.

בכלל, הוא היה היום הרבה יותר שקול, חכם ומדויק. שמר לא רע בכלל את דה קולו וניסה לעצור אותו בחדירות. יש גבול לכמה זה אפשרי בכלל לעצור את דה קולו, אבל שתי חסימות בתנועה לא באות ברגל ומגיע לו שאפו. ראיתי שרשמו פה על הובלת כדור, אז אפילו ברגעים שלא היה רכז על הפרקט, הוא דווקא לא התעסק בזה ואני לא יודע אם מישהו שם לב, אבל קיין רצה להוציא לו כדור שיתחיל התקפה וזוס סימן לו להעביר לרול. אותי זה מעודד כי זה מראה לי בדיוק את מה שרציתי לראות ממנו - שהוא מתרכז בדברים שהוא טוב בהם ואיך להביא אותם לידי ביטוי.

בקיצור, אני מקווה מאוד שהוא ישאב ביטחון מהמשחק הזה ושימשיך להתקדם. אם הוא גם יתחיל לזרוק ולקלוע כמו שהוא יודע אז הוא מאוד יתרום לנו. בטח בעמדות שבהן הקלפים שלנו הם בעיקר רול וקיין, הייתי מאוד שמח לגלות שיש לנו אלטרנטיבה שיודעת לתת תפוקה בשני צידי הפרקט.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Jack55 » 17 אוקטובר 2018, 00:35

שמואל1 כתב:משחק זה היה משחק הפריצה שלו בכדורסל הבוגרים. הופעה מדהימה נגד הקבוצה הכי חזקה באירופה. ואו.

6 נק', 2 אס', ריבאונד, 2 חטיפות ו2 חסימות .
יפה מאוד .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי er79 » 17 אוקטובר 2018, 00:37

Jack55 כתב:
שמואל1 כתב:משחק זה היה משחק הפריצה שלו בכדורסל הבוגרים. הופעה מדהימה נגד הקבוצה הכי חזקה באירופה. ואו.

6 נק', 2 אס', ריבאונד, 2 חטיפות ו2 חסימות .
יפה מאוד .

היה צריך לקבל קרדיט ליותר דקות. דווקא היחיד שהקשה על דה קולו. אבל מאמן העל שלנו החליט שעדיף להריץ את דיבא אובראיינט וקיין הסופרסטארים אז נסלח לו
er79

הודעהעל ידי felix_r » 17 אוקטובר 2018, 00:39

יוסי22 כתב:די ברור שהוא מיועד לתפקיד של טל כישראלי בעמדה שלוש שנותן קליעה , הגנה ועזרה בניהול המשחק .

נראה לי כמו הישראלי היחיד בעשור האחרון שבאמת יכול להיות שחקן משמעותי במכבי .

לדעתי, זוסמן הרבה יותר חשוב למכבי מדני אבדיה. כי אבדיה עוד שנתים בדראפט ונעלם מעבר לים. זוסמן בעוד שנתיים שחקן חמישיה קבוע במכבי שנשאר בה לאורך 10 שנים הבאות.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 17 אוקטובר 2018, 00:54

שרק ימשיך ככה. ההגנה הזאת תקנה לו דקות.
חטף סל קל על הראש, התאפס על עצמו ושיחק כמו גבר. ההתקפה תבוא לאט לאט, אבל הוא חייב לקבל וואחד מקום בליגה.

שני בלוקים ושתי חטיפות על השחקנים הכי טובים באירופה שווים לבטחון שלו הרבה יותר מלגרבץ עם שוכמן באיזה רפת.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי A.Parker » 17 אוקטובר 2018, 00:57

מי כאן אמר שהוא שומר בינוני?
אני מת על השחקן הזה, שממש מזכיר את בורשטיין. עניין של זמן עד שהוא יצבור ביטחון וישתפשף בהתקפה ואז הוא יהיה שחקן נהדר ומגוון
A.Parker

הודעהעל ידי er79 » 17 אוקטובר 2018, 00:59

A.Parker כתב:מי כאן אמר שהוא שומר בינוני?
אני מת על השחקן הזה, שממש מזכיר את בורשטיין. עניין של זמן עד שהוא יצבור ביטחון וישתפשף בהתקפה ואז הוא יהיה שחקן נהדר ומגוון

בשביל לצבור בטחון צריך לתת לו יותר דקות. ובשביל לתת לו יותר דקות צריך לקבל החלטה. החלטה לא לתת לשחקנים כמו קיין דיבא אובראיינט ואפילו רול (למרות שהיום אין לי תלונות אליו, לפחות לא בפן ההתקפי) יותר דקות ממנו כי בשלב הזה הם לא ראויים לכך יותר ממנו.
er79

הודעהעל ידי A.Parker » 17 אוקטובר 2018, 01:07

er79 כתב:

בשביל לצבור בטחון צריך לתת לו יותר דקות. ובשביל לתת לו יותר דקות צריך לקבל החלטה. החלטה לא לתת לשחקנים כמו קיין דיבא אובראיינט ואפילו רול (למרות שהיום אין לי תלונות אליו, לפחות לא בפן ההתקפי) יותר דקות ממנו כי בשלב הזה הם לא ראויים לכך יותר ממנו.

זה לאו דווקא עניין של דקות, הוא מסוג השחקנים שנחבא אל הכלים. הוא לא לוקח, אלא מקבל.
אני מקווה שהוא יעזור יותר אומץ עם הזמן כי גם התקפית יש לו פוטנציאל גדול - הקליעה שלו כבר עכשיו נהדרת והוא שחקן מאוד חכם
A.Parker

הודעהעל ידי Rampel » 17 אוקטובר 2018, 01:14

אני אמרתי. בוא, זה היה המשחק הראשון שבו הוא הראה הגנה טובה ברמה הזו. גם קבוצתית וגם באחד על אחד. היום הוא היה הרבה יותר מרוכז וככה הוא צריך להמשיך, כי הפוטנציאל לגמרי שם. לא צריך לעוף וההשוואות מיותרות, הבן אדם עדיין ברח מהובלת כדור ועדיין פחד לכדרר יותר מדי ואני ממש לא אומר את זה לרעתו. הוא פחד בצדק ועשה רק דברים שהוא יודע לעשות. זה לא בורשטיין, אבל זה עדיין מצוין. שימשיך ככה!

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי A.Parker » 17 אוקטובר 2018, 01:20

Rampel כתב:
אני אמרתי. בוא, זה היה המשחק הראשון שבו הוא הראה הגנה טובה ברמה הזו. גם קבוצתית וגם באחד על אחד. היום הוא היה הרבה יותר מרוכז וככה הוא צריך להמשיך, כי הפוטנציאל לגמרי שם. לא צריך לעוף וההשוואות מיותרות, הבן אדם עדיין ברח מהובלת כדור ועדיין פחד לכדרר יותר מדי ואני ממש לא אומר את זה לרעתו. הוא פחד בצדק ועשה רק דברים שהוא יודע לעשות. זה לא בורשטיין, אבל זה עדיין מצוין. שימשיך ככה!

קודם כל, זה לא נאמר בשביל לפגוע אז סליחה אם הובנתי לא נכון ;)
אני חושב שהוא הראה כבר שהוא שומר טוב מאוד, בליגה ובנבחרת (התמודד מצויין עם שרודר בזמן ששמר עליו). אז נכון שזה עוד לא היה ברמת יורוליג, אבל זה בדיוק כמו שניתן להסיק שזה עניין של זמן עד שהוא יתרגם גם את היכולות ההתקפיות שלו לרמה הזאת. לדעתי הוא השחקן הכי דומה לבורשטיין שהיה כאן.
A.Parker

הודעהעל ידי שופי שוף » 17 אוקטובר 2018, 07:07

היה צריך לקבל קרדיט ליותר דקות. דווקא היחיד שהקשה על דה קולו. אבל מאמן העל שלנו החליט שעדיף להריץ את דיבא אובראיינט וקיין הסופרסטארים אז נסלח לו

אתה לא מדוייק, לספאחיה יש חלק עצום במשחק שלו אתמול, ברבע השני אחרי 15 שניות על הפרקט, היגינס לוקח את זוסמן לטיול וקולע לייאפ קל. במצה הזה היית בטוח שספאחיה יוריד אותו לספסל בצעקות, אבל לא, הוא נתן לו עוד דקה או שתיים כדי להתאפס על עצמו, ופתאום הוא שיחק עם בטחון ובפעם הבאה שהוא נכנס הוא פתאום התחיל לשמור את קלייבורן והיגינס ואז בסוף את דה קולו ורודריגז.

זוסמן ברגעים מסוימים הראה רגעים של מגן עילית באירופה. פייר, אני התרגשתי אתמול ממנו.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי er79 » 17 אוקטובר 2018, 08:22

שופי שוף כתב:

אתה לא מדוייק, לספאחיה יש חלק עצום במשחק שלו אתמול, ברבע השני אחרי 15 שניות על הפרקט, היגינס לוקח את זוסמן לטיול וקולע לייאפ קל. במצה הזה היית בטוח שספאחיה יוריד אותו לספסל בצעקות, אבל לא, הוא נתן לו עוד דקה או שתיים כדי להתאפס על עצמו, ופתאום הוא שיחק עם בטחון ובפעם הבאה שהוא נכנס הוא פתאום התחיל לשמור את קלייבורן והיגינס ואז בסוף את דה קולו ורודריגז.

זוסמן ברגעים מסוימים הראה רגעים של מגן עילית באירופה. פייר, אני התרגשתי אתמול ממנו.

איפה לא דייקתי? לא טענתי שהוא לא התחיל בצליעה בהגנה, טענתי שהוא היחיד שניסה ולפרקים הצליח לשמור טוב את דה קולו
er79

הודעהעל ידי שופי שוף » 17 אוקטובר 2018, 13:02

er79 כתב:
שופי שוף כתב:

איפה לא דייקתי? לא טענתי שהוא לא התחיל בצליעה בהגנה, טענתי שהוא היחיד שניסה ולפרקים הצליח לשמור טוב את דה קולו

אתה כתבת שספאחיה לא נותן לו קרדיט, לדעתי ממוצע של 17.5 דק' בשני משחקים שבאחד מהם הוא לא היה קיים הוא בהחלט יפה ומה שכתבתי מראה על הגמישות של ספאחיה איתו.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי קובי » 18 אוקטובר 2018, 12:45

* רבע שלישי, 1:50 דקות לסיום, 65:66 למכבי ת"א. קורי היגינס עולה ללייאפ ונחסם בידי יובל זוסמן.

* רבע רביעי, 8:21 דקות, 68:69 לצסק"א מוסקבה. סרחיו רודריגס חוטף ורץ למתפרצת, אבל גם הוא נחסם בלייאפ על ידי זוסמן.

* 3:17 דקות, 76:82 לצסק"א. וויל קלייברן מאבד שליטה על הכדור וזוסמן חוטף.

* 2:16 דקות, 76:85. זוסמן מוסר אסיסט לשלשה של דיאנדרה קיין.

* 54 שניות, 79:85. זוסמן חוטף לננדו דה קולו, ומריץ מתפרצת מהירה שמסתיימת בחדירה שלו לסל ובאסיסט לקיין.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי er79 » 18 אוקטובר 2018, 14:50

שופי שוף כתב:
er79 כתב:
שופי שוף כתב:

אתה כתבת שספאחיה לא נותן לו קרדיט, לדעתי ממוצע של 17.5 דק' בשני משחקים שבאחד מהם הוא לא היה קיים הוא בהחלט יפה ומה שכתבתי מראה על הגמישות של ספאחיה איתו.

עדיין לא מספיק. שישפר את הגמישות ויוריד מדקות המשחק לכמה שחקנים שהרבה פחות רלוונטיים ממנו
er79

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־46 אורחים