המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

יורוליג, מחזור 1: באמברג נגד מכבי ת"א, חמישי, 21:00

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג, מחזור 1: באמברג נגד מכבי ת"א, חמישי, 21:00

הודעהעל ידי RomanR » 10 אוקטובר 2017, 12:36

המינוי של קטש למאמן נבחרת לא אמור להפריע לו לפרשן את המשחקים?
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי שמואל1 » 10 אוקטובר 2017, 12:48

RomanR כתב:המינוי של קטש למאמן נבחרת לא אמור להפריע לו לפרשן את המשחקים?
למה שזה יפריע? גם אדלשטיין עבד כפרשן במקביל לעבודתו בנבחרת .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

Re: יורוליג, מחזור 1: באמברג נגד מכבי ת

הודעהעל ידי TAYO » 10 אוקטובר 2017, 12:50

להערכתי קול לא יסיים את העונה במכבי וחבל שנרשם לליגה. מלבד מהירות אין לו הרבה מה למכור. הקליעה חלשה וההגנה לא יוצאת דופן. גם את קיין לא הייתי רושם כרגע לליגה אלא דווקא את רול.
למשעור ולבולדן צריך לתת זמן, הם לפחות מתקנים בהגנה ובריבאונד את הטעויות שלהם בהתקפה.
כמו שבאמברג נראית כרגע, אבוי אם לא נגנוב את המשחק, לא יהיו הזדמנויות הרבה יותר טובות לגנוב משחק חוץ.
צריך לראות מה קורה עם ג'ונדי 2-3 משחקים ביורוליג ולהחליט אם הוא 2 פותח לגיטימי באירופה או לא... אם יוכיח שכן, לא צריך מחליף לקול ופשוט אפשר לשחרר. זוסמן חייב להמשיך לקבל דקות.
נערך לאחרונה על ידי TAYO בתאריך 10 אוקטובר 2017, 12:51, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 10 אוקטובר 2017, 12:50

roy1000 כתב:חציל, בוא נראה מה דיברתולומיאו שווה ברמת יורוליג. במשחקי ההכנה הוא נראה רע ברמות האלה. זה עולם אחר מהליגה.

ההגיון אומר לפתוח עם קיין בעמדה 2 ותומאס בעמדה 3. זו החמישיה הכי חזקה של מכבי.

קדימה, בוא נראה. איך תראה אם דיאנדרה קיין, עוד שחקן שלא ממש הוכיח את עצמו אבל הושבת במשך תקופה ובטח לא בכושר, יפתח על פניו?
לג'ון יש צ'אנס שלא היה אמור לקבל. זו ההזדמנות שלו להסתער עליו ולקחת את הספוט שפתוח בחמישייה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 10 אוקטובר 2017, 12:53

TAYO כתב:להערכתי קול לא יסיים את העונה במכבי וחבל שנרשם לליגה. מלבד מהירות אין לו הרבה מה למכור. הקליעה חלשה וההגנה לא יוצאת דופן. גם את קיין לא הייתי רושם כרגע לליגה אלא דווקא את רול.
למשעור ולבולדן צריך לתת זמן, הם לפחות מתקנים בהגנה ובריבאונד את הטעויות שלהם בהתקפה.
כמו שבאמברג נראית כרגע, אבוי אם לא נגנוב את המשחק, לא יהיו הזדמנויות הרבה יותר טובות לגנוב משחק חוץ.
צריך לראות מה קורה עם ג'ונדי 2-3 משחקים ביורוליג ולהחליט אם הוא 2 פותח לגיטימי באירופה או לא... אם יוכיח שכן, לא צריך מחליף לקול ופשוט אפשר לשחרר. זוסמן חייב להמשיך לקבל דקות.

צריך לתת קצת יותר גרייס לנוריס קול. בסך הכל עושה רושם של טיפוס חיובי מאוד ובכרטיס הביקור שלו הוא גם שחקן הגנה מצויין (לא בדיוק ראינו אותו בכושר).
אני מאמין שביורוליג הוא יידרש ליותר וייתן יותר.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי TAYO » 10 אוקטובר 2017, 12:56

החציל האצטקי כתב:
TAYO כתב:להערכתי קול לא יסיים את העונה במכבי וחבל שנרשם לליגה. מלבד מהירות אין לו הרבה מה למכור. הקליעה חלשה וההגנה לא יוצאת דופן. גם את קיין לא הייתי רושם כרגע לליגה אלא דווקא את רול.

צריך לתת קצת יותר גרייס לנוריס קול. בסך הכל עושה רושם של טיפוס חיובי מאוד ובכרטיס הביקור שלו הוא גם שחקן הגנה מצויין (לא בדיוק ראינו אותו בכושר).
אני מאמין שביורוליג הוא יידרש ליותר וייתן יותר.

לא נראה לי שנראה אותו על המגרש בבאמברג... ואתה צודק, הסגל מספיק עמוק כדי לתת לו זמן.
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 10 אוקטובר 2017, 13:00

TAYO כתב:לא נראה לי שנראה אותו על המגרש בבאמברג... ואתה צודק, הסגל מספיק עמוק כדי לתת לו זמן.

בטוח שנראה.
למי שזוכר, גם ג'ורדן פארמר בזמנו הגיע מהשביתה בNBA וקירטע כל הפריסיזן.
לא בדיוק הרשים בליגה האדריאטית, פתח חלש במשחק הראשון בחוץ במילאנו...

ואז תוך שבוע-שבועיים הוא נראה ככה:

אני מאמין שאם ניתן לו סבלנות הוא עוד יחזיר בגדול.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי אחדשיודע » 10 אוקטובר 2017, 13:39

סבלנות? יש כאלו שהספיק להם חצי משחק אימון מול אילת או 10 דק' בגארבג' טיים של העונה ב-NBA כדי לקבוע שהוא שחקן גמור. גם העובדה שהחמיץ שלושה שבועות מההכנה בעקבות פציעה לא הפריעה לחלק מהאנשים פה לשפוט אותו לחומרה או לנבא את עתידו. לא בכושר משחק? לא בתיאום עם החברים? לא משהו שיש להתייחס אליו. ברצינות... גם בשביל מישהו כמוני, שלא תמך בהחתמה הזאת (בעיקר בגלל ענייני התאמה לקבוצה), זה נראה מגוחך. מציע לא להיגרר לדברים האלו בשלב הזה.

אגב, לא רק פארמר. גם לנגפורד הסריח את הפרקט בשבועות הראשונים שלו עם מכבי.

לגבי מי שנרשם או לא נרשם לליגה - לפי אתר האיגוד, נראה שמכבי רשמה את כולם. כולל רול וקיין.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שועל » 10 אוקטובר 2017, 14:53

מוקדם לקבוע לגבי קול, לא ראינו אותו מספיק.
גם לבולדן צריך לתת קצת זמן, אבל ראינו אותו כבר לא מעט, וזה מאוד לא מעודד.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי MTA2311 » 10 אוקטובר 2017, 14:55

אני נוטה לחשוב שג'קסון יהיה בעיה גדולה יותר מקול העונה.

לא חושב שהוא שחקן גמור.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Bonbon » 10 אוקטובר 2017, 15:07

מה שמפחיד אותי אצל קול זה לא המקצועיות או רמת המשחק, זה אני בטוח שיש לו אלא זה שהוא עושה רושם של פצוע כרוני עם כתף מזכוכית (אתמול אחרי המשחק באילת הוא נאנק מכאבים בכתף והוא בספק לבאמברג). צריך לחכות שבועיים, שלושה ולראות אם הפציעות שלו זה דפוס חוזר. אם כן, טייריס רייס עדיין פנוי (רק אומר..)
Bonbon

הודעהעל ידי שמואל1 » 10 אוקטובר 2017, 15:10

Bonbon כתב:מה שמפחיד אותי אצל קול זה לא המקצועיות או רמת המשחק, זה אני בטוח שיש לו אלא זה שהוא עושה רושם של פצוע כרוני עם כתף מזכוכית (אתמול אחרי המשחק באילת הוא נאנק מכאבים בכתף והוא בספק לבאמברג). צריך לחכות שבועיים, שלושה ולראות אם הפציעות שלו זה דפוס חוזר. אם כן, טייריס רייס עדיין פנוי (רק אומר..)
איפה כתוב שהוא בספק לבאמברג?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 10 אוקטובר 2017, 15:13

Bonbon כתב:מה שמפחיד אותי אצל קול זה לא המקצועיות או רמת המשחק, זה אני בטוח שיש לו אלא זה שהוא עושה רושם של פצוע כרוני עם כתף מזכוכית (אתמול אחרי המשחק באילת הוא נאנק מכאבים בכתף והוא בספק לבאמברג). צריך לחכות שבועיים, שלושה ולראות אם הפציעות שלו זה דפוס חוזר. אם כן, טייריס רייס עדיין פנוי (רק אומר..)

אין שום צורך ברייס. שחקן ששיאו הרבה מאחוריו. אנחנו בונים קדימה, לא אחורה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי roy1000 » 10 אוקטובר 2017, 15:14

אחדשיודע כתב:סבלנות? יש כאלו שהספיק להם חצי משחק אימון מול אילת או 10 דק' בגארבג' טיים של העונה ב-NBA כדי לקבוע שהוא שחקן גמור. גם העובדה שהחמיץ שלושה שבועות מההכנה בעקבות פציעה לא הפריעה לחלק מהאנשים פה לשפוט אותו לחומרה או לנבא את עתידו. לא בכושר משחק? לא בתיאום עם החברים? לא משהו שיש להתייחס אליו. ברצינות... גם בשביל מישהו כמוני, שלא תמך בהחתמה הזאת (בעיקר בגלל ענייני התאמה לקבוצה), זה נראה מגוחך. מציע לא להיגרר לדברים האלו בשלב הזה.

אגב, לא רק פארמר. גם לנגפורד הסריח את הפרקט בשבועות הראשונים שלו עם מכבי.

לגבי מי שנרשם או לא נרשם לליגה - לפי אתר האיגוד, נראה שמכבי רשמה את כולם. כולל רול וקיין.

מספיק לי לראות אותו 5 דקות במשחק אימון בשביל להבין שמדובר בשחקן שהוא גמור לחלוטין מבחינה פיזית. יש הבדל בין כושר משחק לבין להיות גמור מבחינה פיזית. זה גם משתלב עם מה שהוא עשה בשנתיים האחרונות. מי שצריך יותר זמן שייקח יותר זמן. מי שרוצה להיות סבלני שיהיה סבלני. אני ראיתי מספיק בשביל להבין במה מדובר.

אז כן. אני חושב שהסיכוי שקול יישאר פה מעבר לסילבסטר הוא קלוש. אני לא רואה שום צורך בדיפלומטיה בפורום אוהדים. אפשר להגיד את הדברים כמו שהם. אין לי שום כוונה להתווכח על זה.

כמו שאמרתי - יכול להיות שאין לי מושג מהחיים שלי ותכף נוריס קול יפציץ כמו פארמר ולנגפורד. נחיה ונראה.
נערך לאחרונה על ידי roy1000 בתאריך 10 אוקטובר 2017, 15:21, נערך פעם אחת בסך הכל.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 10 אוקטובר 2017, 15:20

החציל האצטקי כתב:קדימה, בוא נראה. איך תראה אם דיאנדרה קיין, עוד שחקן שלא ממש הוכיח את עצמו אבל הושבת במשך תקופה ובטח לא בכושר, יפתח על פניו?
לג'ון יש צ'אנס שלא היה אמור לקבל. זו ההזדמנות שלו להסתער עליו ולקחת את הספוט שפתוח בחמישייה.

אני לא חושב שזה כזה חשוב כרגע. אני גם חושב שהציפיות שלך ממנו מוגזמות.

אני ראיתי אותו מול מנצאריס. הוא מאוד התקשה להתמודד עם הפיזיות של מנצאריס בשני צידי המגרש וכשהצליח לחדור התקשה להוציא כדורים מהצבע. יורוליג זה לא ליגה ישראלית.

בוא נראה איך ילך. בינתיים הוא עולה על הציפיות. אני מסכים שהוא הרוויח את הקרדיט.
roy1000

הודעהעל ידי Bonbon » 10 אוקטובר 2017, 15:22

שמואל1 כתב:
איפה כתוב שהוא בספק לבאמברג?

http://www.one.co.il/Article/17-18/2,0,0,0/299611.html
Bonbon

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 10 אוקטובר 2017, 15:27

אני לא ראיתי שחקן גמור פיזית. ראיתי שחקן שלא שיחק ברמות הגבוהות הרבה זמן ולא ממש מצליח להיכנס לקצב.
יותר מזה, הבן אדם לא הוביל קבוצה בערך מאז הקולג'. ברור שייקח לו זמן להכנס לעניינים.

הבעיה של מכבי היא שיש יותר מדי שחקנים שצריך להיות סבלניים איתם, ואין זמן לשיט הזה.
בעצם כל הסגל הזה מורכב משחקנים שחייבים למצוא את עצמם בתוך הקבוצה ואף אחד לא ממש מספק לנו כאוהדים ביטחון. ברור שגם לצוות המקצועי.

המזל שלנו הוא שמשחק חוץ מול באמברג זה בערך הדרך הכי נוחה שאפשר להתחיל איתה עונה.
אני מאוד מקווה שנצליח לנצח שם ולקבל כמה שחקנים על הדרך.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שועל » 10 אוקטובר 2017, 15:30

זו קבוצה שאפשר לנצח. אבל זה לא ישנה את המצב של מכבי ביורוליג, שיהיה רע מאוד ככל הנראה.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי Bonbon » 10 אוקטובר 2017, 15:30

החציל האצטקי כתב:

אין שום צורך ברייס. שחקן ששיאו הרבה מאחוריו. אנחנו בונים קדימה, לא אחורה.

"שחקן ששיאו הרבה מאחוריו" זו אמירה קצת מוגזמת. בכל זאת שחקן של 13 נק' ו- 5 אס' ביורוליג עונה שעברה, הרכז הכי בכיר שחופשי באירופה, להזכירך שריאל רצו אותו בקיץ.
Bonbon

הודעהעל ידי roy1000 » 10 אוקטובר 2017, 15:44

החציל האצטקי כתב:אני לא ראיתי שחקן גמור פיזית. ראיתי שחקן שלא שיחק ברמות הגבוהות הרבה זמן ולא ממש מצליח להיכנס לקצב.
יותר מזה, הבן אדם לא הוביל קבוצה בערך מאז הקולג'. ברור שייקח לו זמן להכנס לעניינים.

הבעיה של מכבי היא שיש יותר מדי שחקנים שצריך להיות סבלניים איתם, ואין זמן לשיט הזה.
בעצם כל הסגל הזה מורכב משחקנים שחייבים למצוא את עצמם בתוך הקבוצה ואף אחד לא ממש מספק לנו כאוהדים ביטחון. ברור שגם לצוות המקצועי.

המזל שלנו הוא שמשחק חוץ מול באמברג זה בערך הדרך הכי נוחה שאפשר להתחיל איתה עונה.
אני מאוד מקווה שנצליח לנצח שם ולקבל כמה שחקנים על הדרך.

תשווה את הליפט שהיה לו לפני 5 שנים למה שיש לו עכשיו. תשווה את המהירות והכוח המתפרץ. אין לו כלום מזה.

אתה יכול היות סבלני איתו עד שנה הבאה. גם עם פבאריני היה אפשר להיות סבלניים. זה לא זה. אין לו טיפת אתלטיות.

במקרה של קול, אני חושב שגם לו לא תהיה סבלנות וברגע שיראה שהוא מבלה דקות ארוכות על הספסל, הפרידה תהיה הדדית.
roy1000

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־33 אורחים