המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

יורוליג, מחזור 1: באמברג נגד מכבי ת"א, חמישי, 21:00

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג, מחזור 1: באמברג נגד מכבי ת

הודעהעל ידי אחדשיודע » 10 אוקטובר 2017, 16:13

בקיצור, השטיפת מוח החדשה בפורום. בהצלחה לכולם.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שועל » 10 אוקטובר 2017, 17:17

מצא מחליף לבגצקיס. גם אני לא ראיתי בעיה של כושר פיזי.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי offry » 10 אוקטובר 2017, 17:24

בגאצקיס שומע קולות
offry

Re: יורוליג, מחזור 1: באמברג נגד מכבי ת"א, חמישי, 21:00

הודעהעל ידי שמואל1 » 10 אוקטובר 2017, 17:25

roy1000 כתב:
החציל האצטקי כתב:אני לא ראיתי שחקן גמור פיזית. ראיתי שחקן שלא שיחק ברמות הגבוהות הרבה זמן ולא ממש מצליח להיכנס לקצב.
יותר מזה, הבן אדם לא הוביל קבוצה בערך מאז הקולג'. ברור שייקח לו זמן להכנס לעניינים.

הבעיה של מכבי היא שיש יותר מדי שחקנים שצריך להיות סבלניים איתם, ואין זמן לשיט הזה.
בעצם כל הסגל הזה מורכב משחקנים שחייבים למצוא את עצמם בתוך הקבוצה ואף אחד לא ממש מספק לנו כאוהדים ביטחון. ברור שגם לצוות המקצועי.

המזל שלנו הוא שמשחק חוץ מול באמברג זה בערך הדרך הכי נוחה שאפשר להתחיל איתה עונה.
אני מאוד מקווה שנצליח לנצח שם ולקבל כמה שחקנים על הדרך.

תשווה את הליפט שהיה לו לפני 5 שנים למה שיש לו עכשיו. תשווה את המהירות והכוח המתפרץ. אין לו כלום מזה.

אתה יכול היות סבלני איתו עד שנה הבאה. גם עם פבאריני היה אפשר להיות סבלניים. זה לא זה. אין לו טיפת אתלטיות.

במקרה של קול, אני חושב שגם לו לא תהיה סבלנות וברגע שיראה שהוא מבלה דקות ארוכות על הספסל, הפרידה תהיה הדדית.
אתה מבין שמהירות וכוח מתפרץ זה גם עניין של כושר נכון?
אין סיבה ששחקן בגיל 27 שלא עבר פציעה משמעותית יהיה "גמור פיזית". בוא ניתן לו לפחות כמה ימי חסד.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 10 אוקטובר 2017, 18:11

ספאחיה: "אחרי אתמול, כולם טובים מאיתנו"

צודק
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 10 אוקטובר 2017, 18:13

שועל כתב:ספאחיה: "אחרי אתמול, כולם טובים מאיתנו"

צודק

לפחות הוא לא מאכיל אותנו חארטות על תשוקה ורצון ולהסתער על הפרקט.
באים לעבוד ולהתקדם. זה מה יש.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי MTA2311 » 10 אוקטובר 2017, 18:14

חידוש מרענן לקבל מאמן שלא מזיין לך את השכל
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי roy1000 » 10 אוקטובר 2017, 18:20

זה משפט שהוא העתיק מפופוביץ'. אם רק היו פה פארקר, ג'נובילי ודאנקן אולי גם היה לזה משמעות.
roy1000

הודעהעל ידי צ'שר » 10 אוקטובר 2017, 18:21

roy1000 כתב:
החציל האצטקי כתב:אני לא ראיתי שחקן גמור פיזית. ראיתי שחקן שלא שיחק ברמות הגבוהות הרבה זמן ולא ממש מצליח להיכנס לקצב.
יותר מזה, הבן אדם לא הוביל קבוצה בערך מאז הקולג'. ברור שייקח לו זמן להכנס לעניינים.

הבעיה של מכבי היא שיש יותר מדי שחקנים שצריך להיות סבלניים איתם, ואין זמן לשיט הזה.
בעצם כל הסגל הזה מורכב משחקנים שחייבים למצוא את עצמם בתוך הקבוצה ואף אחד לא ממש מספק לנו כאוהדים ביטחון. ברור שגם לצוות המקצועי.

המזל שלנו הוא שמשחק חוץ מול באמברג זה בערך הדרך הכי נוחה שאפשר להתחיל איתה עונה.
אני מאוד מקווה שנצליח לנצח שם ולקבל כמה שחקנים על הדרך.

תשווה את הליפט שהיה לו לפני 5 שנים למה שיש לו עכשיו. תשווה את המהירות והכוח המתפרץ. אין לו כלום מזה.

אתה יכול היות סבלני איתו עד שנה הבאה. גם עם פבאריני היה אפשר להיות סבלניים. זה לא זה. אין לו טיפת אתלטיות.

במקרה של קול, אני חושב שגם לו לא תהיה סבלנות וברגע שיראה שהוא מבלה דקות ארוכות על הספסל, הפרידה תהיה הדדית.

יכול להיות שבעוד חודשיים נגלה שצדקת, ואני מסכים שהוא שיחק ממש גרוע אתמול. אבל הווידיאו ששמת פה לא מחזק את הטענה שלך בשום אופן... הוא זורק פה בעיקר שלשות, דווקא אתמול ראיתי ממנו הרבה יותר תנועה פנימה וניסיונות מוצלחים יותר או פחות להגיע לסל. חוץ ממהלך אחד, לא ראיתי בווידיאו הזה שום דבר שמעיד על כוח מתפרץ או מהירות מרשימה.. כשראיתי את קול באן בי איי, וזה היה די מעט אני מודה, בחיים לא תפסתי אותו כאתלט משובח משום מבחינה. הוא אתלט סביר, שחקן עם שליטה טובה מאוד בקצב ואחלה פולאפ ג'אמפר.
תמונה
צ'שר

הודעהעל ידי roy1000 » 10 אוקטובר 2017, 18:31

צ'שר כתב:יכול להיות שבעוד חודשיים נגלה שצדקת, ואני מסכים שהוא שיחק ממש גרוע אתמול. אבל הווידיאו ששמת פה לא מחזק את הטענה שלך בשום אופן... הוא זורק פה בעיקר שלשות, דווקא אתמול ראיתי ממנו הרבה יותר תנועה פנימה וניסיונות מוצלחים יותר או פחות להגיע לסל. חוץ ממהלך אחד, לא ראיתי בווידיאו הזה שום דבר שמעיד על כוח מתפרץ או מהירות מרשימה.. כשראיתי את קול באן בי איי, וזה היה די מעט אני מודה, בחיים לא תפסתי אותו כאתלט משובח משום מבחינה. הוא אתלט סביר, שחקן עם שליטה טובה מאוד בקצב ואחלה פולאפ ג'אמפר.

תשווה את הגובה שהוא היה משחרר בו את הכדור ב- 2013 לעומת מה שהוא עושה עכשיו. הוא מעולם לא היה אתלט גדול, אבל את כל מה שהיה לו הוא איבד. תראה את המהלך שבו הוא מסיים מעל נייט רובינסון. זה לא קיים יותר. היה לו צעד ראשון בינוני ועכשיו אין לו כלום.

הוא היה אתלט בינוני ועכשיו הוא בקושי נפרד מהפרקט ואין לו שום זריזות - לא בהתקפה ולא בהגנה.

אני לא טועה. השחקן הזה עבר פציעות משמעותיות. הוא לא משחק בצורה סדירה קרוב לשנתיים. נזרק מקבוצה סינית אחרי חודש ונראה כמו שום דבר אחרי שניסה לחזור ל- NBA.

אבל ממש אין לי כוח להתווכח על זה פה. הדברים הם טריוויאליים ובתוך זמן קצר זה יתברר. חבל על האנרגיה.
roy1000

הודעהעל ידי TAYO » 10 אוקטובר 2017, 18:58

roy1000 כתב:
צ'שר כתב:יכול להיות שבעוד חודשיים נגלה שצדקת, ואני מסכים שהוא שיחק ממש גרוע אתמול. אבל הווידיאו ששמת פה לא מחזק את הטענה שלך בשום אופן... הוא זורק פה בעיקר שלשות, דווקא אתמול ראיתי ממנו הרבה יותר תנועה פנימה וניסיונות מוצלחים יותר או פחות להגיע לסל. חוץ ממהלך אחד, לא ראיתי בווידיאו הזה שום דבר שמעיד על כוח מתפרץ או מהירות מרשימה.. כשראיתי את קול באן בי איי, וזה היה די מעט אני מודה, בחיים לא תפסתי אותו כאתלט משובח משום מבחינה. הוא אתלט סביר, שחקן עם שליטה טובה מאוד בקצב ואחלה פולאפ ג'אמפר.

תשווה את הגובה שהוא היה משחרר בו את הכדור ב- 2013 לעומת מה שהוא עושה עכשיו. הוא מעולם לא היה אתלט גדול, אבל את כל מה שהיה לו הוא איבד. תראה את המהלך שבו הוא מסיים מעל נייט רובינסון. זה לא קיים יותר. היה לו צעד ראשון בינוני ועכשיו אין לו כלום.

הוא היה אתלט בינוני ועכשיו הוא בקושי נפרד מהפרקט ואין לו שום זריזות - לא בהתקפה ולא בהגנה.

אני לא טועה. השחקן הזה עבר פציעות משמעותיות. הוא לא משחק בצורה סדירה קרוב לשנתיים. נזרק מקבוצה סינית אחרי חודש ונראה כמו שום דבר אחרי שניסה לחזור ל- NBA.

אבל ממש אין לי כוח להתווכח על זה פה. הדברים הם טריוויאליים ובתוך זמן קצר זה יתברר. חבל על האנרגיה.

לצערי אתה צודק, וכמו שאני אופטימי לגבי היכולת של ג׳ונדי להיות 2 לגיטימי ביורוליג, ככה אני פסימי לגבי הסיכויים של קול להפוך למשהו רלוונטי ביורוליג. הוא בהחלט יכול להשתלב בליגה הישראלית, אבל בשביל זה לא צריך אותו. הביאו אותו בשביל להרים את הרמה באירופה ואני לא חושב שיש לו ערך מוסף על ג׳ונדי, רול או קיין וחבל גם על הדקות של זוסמן.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי MTA2311 » 10 אוקטובר 2017, 19:22

תמונה
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שמואל1 » 10 אוקטובר 2017, 19:23

MTA2311 כתב:תמונה

מדהים
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 10 אוקטובר 2017, 19:26

MTA2311 כתב:תמונה
what could possibly go wrong
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Weems13 » 10 אוקטובר 2017, 21:39

שועל כתב:ספאחיה: "אחרי אתמול, כולם טובים מאיתנו"

צודק

הוא אמר את זה בצחוק...
If it's 10, try to make it 20...
Weems13

הודעהעל ידי jol9 » 10 אוקטובר 2017, 23:48

roy1000 כתב:

אני גם לא רואה שום סיבה להתווכח על עניין שיתברר בתוך לא הרבה זמן.
מנגד, אני כן בטוח לחלוטין, שמעולם לא התבוננת בשחקן הספציפי הזה מספיק זמן ועם מספיק עניין בשביל לבצע את האנליזה שאתה
מבצע למצבו הגופני והפיזי.

אתה בסה"כ מסתמך על מה שקרה לקריירה שלו בשנה-שנה וחצי האחרונות, ומנסה להסיק איזשהי מסקנה מזה לגבי השחקן עצמו.
אין לזה שום קשר לשום התבוננות מקצועית על השחקן ועל היכולות שלו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jay » 11 אוקטובר 2017, 01:37

חחח עכשיו קול. חחחחחחחחח.

והקליפ שאין בו ולו הטבעה אחת, רק מקבץ שלשות ואיזו חדירה או שתיים. זה כאילו אתה בודק כמה האחרים פה טיפשים.

אפילו במשחק האחרון הוא חתך את ההגנה בזריזות ללייאפ קל וסיים מתפרצת בפלואטר כמו בזמנים הטובים.

הוא ככל הנראה לא יהיה לנגפורד/פארמר וגם לא יעזוב בדצמבר. השאלות לגביו הן בתחומי הפציעות, מנטליות וכושר, לא לגבי היכולת שלו להתרומם מהקרקע או לרוץ את המגרש.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי roy1000 » 11 אוקטובר 2017, 06:24

jol9 כתב:אני גם לא רואה שום סיבה להתווכח על עניין שיתברר בתוך לא הרבה זמן.
מנגד, אני כן בטוח לחלוטין, שמעולם לא התבוננת בשחקן הספציפי הזה מספיק זמן ועם מספיק עניין בשביל לבצע את האנליזה שאתה
מבצע למצבו הגופני והפיזי.

אתה בסה"כ מסתמך על מה שקרה לקריירה שלו בשנה-שנה וחצי האחרונות, ומנסה להסיק איזשהי מסקנה מזה לגבי השחקן עצמו.
אין לזה שום קשר לשום התבוננות מקצועית על השחקן ועל היכולות שלו.

תגובה אחרונה שלי בעניין הזה - אמרתי בפירוש שהתבוננתי בדיוק על זה במשחקי האימון. בשביל זה צירפתי את הוידאו - כדי שיהיה אפשר להשוות למה שהוא הראה במשחקי האימון. אני אחזור שוב - מספיקות 5 דקות בשביל לראות שהבחור לגמרי לא מתרומם מהקרקע בקליעה ושהוא איבד לחלוטין את הזריזות שהייתה לו בשני צידי המגרש. וכן, זה משתלב בדיוק עם מה שקרה לו בשנתיים האחרונות.

הויכוח הזה הוא אחד המגוחכים כי הדברים ברורים לחלוטין. אתה יכול לטעון אולי שגם במצבו הוא עדיין יכול להיות אפקטיבי, אבל אי אפשר להגיד שהוא אותו השחקן.

בכל מקרה אני סיימתי עם זה. מי שהבין הבין ומי שלא הבין גם טוב. לא כל אחד צריך להבין כל דבר.
roy1000

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 12 אוקטובר 2017, 10:43

בוקר טוב. אופטימיות זהירה. קצת התרגשות. למה אתה אופטימי? מטומטם. טוב נו, שיהיה ככה.
עונה שמחה לכולנו
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Weems13 » 12 אוקטובר 2017, 11:45

המשחק הזה הופך לסופר חשוב וקריטי מהסיבה שחמישה מששת המשחקים הבאים של מכבי ביורוליג ישוחקו בבית. ניצחון היום ומכבי עוד עשויה לפתוח טוב את העונה. ההתרגשות בשיאה ואני כבר לא יכול לחכות..
If it's 10, try to make it 20...
Weems13

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: משה ו־36 אורחים