המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד באסקוניה, 16 באפריל, שלישי, 20:00

יורוליג, מחזור 2: מכבי נגד באסקוניה, חמישי, 21:00 ספורט 5

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג, מחזור 2: מכבי נגד באסקוניה, חמישי, 21:00 ספורט

הודעהעל ידי RonB » 20 אוקטובר 2017, 01:31

מה הקטע שיותר מחצי קבוצה לבשה גופייה שחורה היום מתחת לצהובה?
RonB

הודעהעל ידי moring1 » 20 אוקטובר 2017, 01:45

yzafrir כתב:
moring1 כתב:
yzafrir כתב:17 עמודים אחרי ניצחון !!! מה קורה פה ???
סיכום שלי , יש פה קבוצה.
משחק שונה לגמרי משבוע שעבר והקבוצה התאימה את עצמה יפה מאוד. הגיוון שיש בסגל הזה הוא עצום וכל פעם יש שחקן אחר שמסוגל לגמור את המשחק ומה שיפה שהשאר נותנים לו.
כשבולדן יכנס לעיניים בהתקפה זה יראה עוד יותר טוב...

לא קורה כלום, כי לא היה כלום.

ועכשיו ברצינות, תפסיקו להתנהג כמו מעודדות פרקט, ניצחון צולע על קבוצה פצועה ב-50 אחוז יכולת ובולדן אחד גרוע.
אני לא טוען שאין נקודות אור, אבל צריך להכנס לפורפורציות.

מור חכם , יש עוד מדיה שאתה רוצה להעתיק את התגובות המסגננות שלך ?

אם היא מבהירה היטב את דעתי אז למה לא? חוסך זמן.
moring1

הודעהעל ידי Naor116 » 20 אוקטובר 2017, 06:42

לפחות בולדן לא יעזוב מהר כל כל לnba , הייתי מנסה השבוע במקום ספאחיה לשלב את זוסמן ב3 , לתת לשגב דקות בסוף רסע ולנסות להכניס את משעור לרוטציית עמדה 4 עם תומאס ובולדן
Naor116

הודעהעל ידי גל גל » 20 אוקטובר 2017, 06:44

מכבי די מפתיעים אותי ...אני פשוט מאוהב ב גארדים שלנו ..
אבל להיות כנים באמברג ובאסקוניה מהחלשות ביורוליג בנתיים..המבחן האמיתי יהיה מול אולימפיאקוס יום שלישי שהפסדנו להם בהכנה .
דרך אגב מכבי של שנה שעברה בחיים לא עושה כבר מה שעשינו העונה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Mmm » 20 אוקטובר 2017, 08:22

אני מבין שגם היוונים מגיעים פצועים שבוע הבא....
מי פצוע שם וכמה זה משמעותי?
Mmm

הודעהעל ידי Allan Turing » 20 אוקטובר 2017, 08:24

גל גל כתב:מכבי די מפתיעים אותי ...אני פשוט מאוהב ב גארדים שלנו ..
אבל להיות כנים באמברג ובאסקוניה מהחלשות ביורוליג בנתיים..המבחן האמיתי יהיה מול אולימפיאקוס יום שלישי שהפסדנו להם בהכנה .
דרך אגב מכבי של שנה שעברה בחיים לא עושה כבר מה שעשינו העונה

ויטוריה לא חלשה בכלל, ומכבי של שנה עברה מפסידה לקבוצה הזאת ב-20 הפרש.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי MM3 » 20 אוקטובר 2017, 08:33

אני מבין למה לפני המשחק שבובאה היה בספק אפשר היה לקרוא לבאסקוניה קבוצה פצועה .. אבל בפועל זה לא קרה , אפשר לשחרר כנראה שהם ישתפרו בהמשך אבל אפשר לקוות שגם מכבי. המשחק של מכבי היה טוב במחצית הראשונה ובאמת לא התרומם בהמשך אבל עדיין כיף לראות את הקבוצה. כבר כמה שנים שזה היה סבל מתמשך. כרגע מכבי תל אביב ב 2-5 בגזרת ה"בוא נחזיק את האצבעות שזה יעבוד" שזה ג'ונדי ותומאס שבינתיים משחקים מעולה.. ונופלים כרגע עם קיין , בולדן וזוסמן . חסר שחקנים שיפתחו את המשחק אם זה סטרצ' פור או 2-3. אם יצליחו לשלב אחד מהשלושה מצבנו יהיה טוב בהרבה.
MM3

הודעהעל ידי מני » 20 אוקטובר 2017, 09:13

ספחיה עשה טעות קריטית שכמעט עלתה לנו במשחק כאשר הוא הכניס בארבע הדקות האחרונות של המשחק את ג'קסון יחד עם קול, ג'קסון לא היה צריך לעלות לדקות האחרונות כל המשחק הוא היה חלש ,דיבה היה צריך להיות שם במקומו, עובדה שהשחקן שהוא שמר עליו בובואה קלע שלושה סלים קלים וקריטים בהתקפות האחרונות ,דיבה היה משתק אותו.
סמל אישי של המשתמש
מני

הודעהעל ידי jol9 » 20 אוקטובר 2017, 09:31

מני כתב:ספחיה עשה טעות קריטית שכמעט עלתה לנו במשחק כאשר הוא הכניס בארבע הדקות האחרונות של המשחק את ג'קסון יחד עם קול, ג'קסון לא היה צריך לעלות לדקות האחרונות כל המשחק הוא היה חלש ,דיבה היה צריך להיות שם במקומו, עובדה שהשחקן שהוא שמר עליו בובואה קלע שלושה סלים קלים וקריטים בהתקפות האחרונות ,דיבה היה משתק אותו.

בניגוד אלינו, ספאחיה הוא מאמן מנוסה, שמסתכל לא רק על הכאן ועכשיו, אלא גם קדימה.
ג'קסון הוא המנהיג של הקבוצה הזאת על המגרש, ולספסל אותו בדקות ההכרעה, זה משהו שיכול לעזור במשחק ספציפי, אבל יפגע
בטווח הארוך.

אחד הדברים הכי ברורים שעשה בינתיים ספאחיה זה היררכיה וציוותים.
ג'קסון הוא הרכז הפותח. קול הוא הרכז המחליף. ג'קסון משחק בעיקר ליד רול ופראחוסקי, וקול בעיקר ליד דיבה וטיוס, ויש
עוד מגמות קבועות שמתפתחות תוך כדי משחק.

בשורה התחתונה, ניצחון ב-5 או בעשר, או אפילו הפסד כזה או אחר, מתגמדים אל מול התמונה הכללית, ואני חושב שספאחיה
רואה ומעצב אותה בצורה הנכונה ביותר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 20 אוקטובר 2017, 11:30

ודאיתמונה
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי קובי » 20 אוקטובר 2017, 11:54

אז משחק ברמה לא גבוהה, מכבי לא מזהירה, אך יוצאת עם נצחון ומחברת 2 נצחונות יורוליג ברצף. הללוייה פור דאט.

נוריס קול לקח את המושכות אתמול, כאשר מנגד ג׳קסון לא הצליח להיכנס למשחק.
לקול אין את הסקיל סט שיש לג׳קסון, אבל יש לו כדורסל והוא יצליח לצבור נקודות בימי קליעה טובים (מכיוון שהקליעה שלו בסה״כ בינונית), חדירה יעילה לפרקים בזכות צעד ראשון מהיר ובעיקר מטיסה למתפרצות עם, או בלי הכדור. הבנאדם מהיר מאוד, ראינו את זה גם במשחק הליגה השבוע.
שיתוף הפעולה שלו עם טיוס היה מצויין, אך מלבד זאת הוא לא ניהל את המשחק באופן מבריק. אני מניח שככל שהקבוצה תרוץ יותר ביחד ותתחבר, זה ייראה טוב יותר, מכיוון שהמשחק נראה שכונתי במספר התקפות בהובלתו ומה שחיפה על כך, הן מספר קליעות מוצלחות שלו ממיד ריינג׳.
מלבד זאת, נראה מאוד חיובי.

הנצחון אמש לגמרי רשום על שמו והשילוב שלו עם ג׳ונדי וטיוס הביאו לריצה חזקה ברבע השני, שהבסקונים לא הצליחו להתאושש ממנה עד לסיום המשחק.

ג׳קסון מנגד, לא הצליח להתמודד עם הטרפ האגרסיבי של הבאסקים.
הוא יצא ונכנס מספר פעמים למגרש ופשוט לא הצליח להכניס את עצמו למשחק פעם אחר פעם.
היה נראה שהוא מאוד מתוסכל מהעניין, באופן חיובי.

קיין נראה לא מחובר לקבוצה. מלבד הבלחות בודדות בהתקפה, הוא לא ממש הורגש.

ג׳ונדי סיפק משחק סולידי בבקורט. לא זוהר, לא מבריק, אבל לא מכריח. נטול אגו, לוחם, מביא וייב טוב לפרקט.

מייקל רול מוכיח שהוא השחקן שספאחיה הכי סומך עליו, ו/או לחלופין, השחקן שאין לו תחליף ראוי בסגל.
שוב היה לשחקן שגרף את מירב הדקות על הפרקט וסיפק משחק אחראי וקליעת קלאץ׳ במאני טיים.

דשון תומאס היה יעיל מאוד אתמול. קלע נקודות לכל אורך המשחק, היה אחראי להוצאה מוצלחת ב-2 התקפות מאני טיים - אחת למסירה (!) לרול אחרי כיווץ הגנה, השנייה - קליעה מחצי מרחק.
חוץ מזה שהוא הראה יכולת ורסטילית בהתקפה ובאופן יחסי אליו, היה אחראי במרבית הזריקות.
המשחק של דשון נראה ברוב המקרים לא אלגנטי ואפילו מכוער, אבל בהרכב הנוכחי, הוא הופך למשמעותי מאוד, לאור חולשתו של בולדן, חוסר בפורוורד נוסף בסגל וחוסר כח אש מספק לפרקים במשחק, בדגש על ההתקפה העומדת.

בולדן לא מראה חיבור לקבוצה ונראה שגם ספאחיה מתחיל להיות יותר קצר איתו, מאשר במשחקים קודמים שצפינו.

לפרחוסקי היה משחק ריבאונד מצויין, כולל 4 ריבאונד התקפה ושוב הראה מטרייה אווירית, פעם שנייה ברצף.
מה שכן, 2 דברים שליליים - האחד אישי והשני קבוצתי:
ההגנה והטיפול בפיק אנד רול היה לא טוב. היו חגיגות מרובות מדיי של דיופ על חשבונו.
מבחינה קבוצתית, לא מחפשים אותו מספיק וחבל. בפירורים שהוא מקבל, הוא מחזיר ביעילות ובמשחק התקפי עם הגב לסל, משהו שחסר בסגל הזה.
ספאחיה יהיה חייב לעבוד על זה, אם הוא רוצה גיוון התקפי נוסף, מלבד בנייה על יכולתם האישית של מייקל ג׳קסון ודשון תומאס.

אלכס טיוס היה גם הוא בערב קרשים טוב ויחד עם ארטיום סגרו יפה את הצבע עם 15 ריבאונדים.
נראה קצת פחות חלוד מטרום העונה ופחות מכריח קליעות מחצי מרחק, או פוסט אפ שהוא לא טוב בהן.

ג׳ייק כהן עלה למספר דקות והיה סביר. לצערו ולמזלינו, לספאחיה אין וכנראה גם לא יהיה הרבה סבלנות כלפיו - טעות-שתיים והוא בחוץ לטובת תומאס היעיל.
הוא יצטרך להיות חף משגיאות כשהוא עולה לפרקט. אחרת, הוא ימשיך לא להיספר.

למשעור ושגב כנראה יהיה קשה להיכנס לרוטציה בימי חמישי. נראה שספאחיה לא מספיק מאמין בהם.
לגבי זוס, ימים יגידו. נראה בכושר קליעה פנטסטי בטרום העונה, אך במשחק החזרה בתחילת השבוע היה לא מספיק טוב ואולי זה גרם לספאחיה להקפיא את חזרתו ליורוליג.

זאת ועוד, ספאחיה ניהל משחק טוב נוסף, שהתחיל עם רגליים קרות של השחקנים ובעיקר של כוכב המחזור הקודם, ג׳קסון, שנכנע ללחץ האינטנסיבי והאגרסיבי של הספרדים.
ספאחיה מנגד לא נבהל ועבר להרכב של ג׳ון קול, יצא לריצה והצליח לשמר את היתרון עד לסיום.
הוא לא חשש להוריד את ג׳קסון מספר פעמים, כשראה שהוא אווט. לא חשש להוריד את כהן במאני טיים אחרי דקה.
נראה שהמנהיג הבלתי מעורער של הקבוצה זה הוא. הוא שולט בסיטואציה ולא אף שחקן אחר. ד״ש לסוני ווימס.

2 דברים אחרונים:
עונשין - ידענו שהקבוצה לא טובה בתחום הזה מראש. מקווה שזה לא יהיה בעוכרינו בהמשך. 11/19, כשתומאס מככב עם 1/4.

בובואה - בובה של שחקן.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי jol9 » 20 אוקטובר 2017, 12:36

קובי, סיכום יפה. אני חושב שאפשר להדגיש נקודה חיובית נוספת בקשר לתומאס. אתמול הוא נראה מחובר ומחוייב מאוד,
ומעבר לזה ממש היה בעניין של חגיגות (חיוביות) אחרי כמעט כל סל שהוא קלע, במיוחד בקלאצ'.

מעבר לזה, האסיסט שלו לשלשה של רול, זה מבחינתי מהלך המשחק, וזה מראה שהוא הרבה יותר ממה שאמרו עליו לפני
שהעונה התחילה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Mmm » 20 אוקטובר 2017, 12:41

מה לגבי היוונים...שמעתי שיבואו לפה עם לא מעט פצועים מישהו יודע על זה משהו?
Mmm

הודעהעל ידי my man » 20 אוקטובר 2017, 12:55

בסופו של דבר לדעתי קול בכלל יהיה המנהיג של הקבוצה(גם אם יעלה מהספסל- סוג של רודריגז לריאל) כמו שאני ועוד כמה אמרנו עוד לפני שנכנס לכושר..
כתבתי על זה לא מעט שהחיבור בינו לבין טיוס הוא קריטי לעונה הזו, וניכר שהוא הרבה יותר טבעי מזה של פייר..
אתמול בערב ראינו ניצוצות של החיבור הזה..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי קובי » 20 אוקטובר 2017, 13:24

jol9 כתב:קובי, סיכום יפה. אני חושב שאפשר להדגיש נקודה חיובית נוספת בקשר לתומאס. אתמול הוא נראה מחובר ומחוייב מאוד,
ומעבר לזה ממש היה בעניין של חגיגות (חיוביות) אחרי כמעט כל סל שהוא קלע, במיוחד בקלאצ'.

מעבר לזה, האסיסט שלו לשלשה של רול, זה מבחינתי מהלך המשחק, וזה מראה שהוא הרבה יותר ממה שאמרו עליו לפני
שהעונה התחילה.

תודה ומסכים בהחלט לגביי האטיטיוּד.
לגבי המסירה לרול, הזכרתי את זה. מהלך גדול בקלאץ׳.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי cifkcv » 20 אוקטובר 2017, 14:24

האמת שמבחינתי עד עכשיו ההפתעה של הקבוצה זה תומאס , פשוט נהדר הלוואי וימשיך ככה.
לדעתי שחקן כמו בובואה למשל במקום קיין היה בא בול. אבל אין לדעת אולי קיין עוד ייתן את שלו , זאת עונה ארוכה..
cifkcv

הודעהעל ידי גל גל » 20 אוקטובר 2017, 18:18

לא חושב שבבואה היה מתאים לנו ...קיין אולי עוד יתן את שלו לפחות ריבאונד והגנה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי A_P_18 » 20 אוקטובר 2017, 19:06

Mmm כתב:מה לגבי היוונים...שמעתי שיבואו לפה עם לא מעט פצועים מישהו יודע על זה משהו?

קים טילי ייעדר.
נכון לעכשיו מי שבספק למשחק הערב מול מלאגה הם ספנוליס,פאפניקולאו,מנצאריס וסטרלניקס .
סמל אישי של המשתמש
A_P_18

הודעהעל ידי שועל » 20 אוקטובר 2017, 22:01

גל גל כתב:לא חושב שבבואה היה מתאים לנו ...קיין אולי עוד יתן את שלו לפחות ריבאונד והגנה

מה? בוודאי שהוא היה מתאים. אפילו מאוד. קומבו סופר מוכשר עם קליעה שמכבי זקוקה לה נואשות. מביא אותו במקום ג'קסון או קול בלי לחשוב פעמיים. בוודאי שבמקום קיין, זה בכלל לא אותו לבל
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי SirCharles » 20 אוקטובר 2017, 22:12

שלום לכולם. קורא פה כבר כמה זמן והחלטתי להשתתף קצת בדיונים. אוהד מכבי כבר 28 שנים (מאז עונת רויאל והורטון :) ) ומזל בתולה.

ציוני השבוע שלי:
נוריס קול - 7.5
מצטיין הערב נתן הצגה מלאה בלא מעט היילייטים מהספסל, שהתחילה בבאזר הביטר המרשים עם סוף הרבע הראשון והמשיכה עם לקיחת אחריות (לפעמים קצת יותר מדי) בכל פעם שמכבי נתקעה, כולל שני אליהופים מקפיצים שארגן לטיוס וחדירה אחת יפהפיה קוסט טו קוסט.
לגמרי חיפה על היכולת הרעה של ג'קסון והיה אחראי לריצה הראשונה שהביאה את מכבי מפיגור התחלתי להובלה שלא נשברה עד הסיום. הציון קצת ירד כי הוא זרק יותר מדי ל2 (סיים עם 6/14 ל-2 ו-2/4 ל-3 כאשר פעמיים דרך על הקו ופספס שלשה) ולמרות הגנה טובה על הרכז ממול התקשה כמו כל הגארדים בהגנה על בובואה.

דשון תומאס - 7
עוד משחק מצוין מהספסל של הפורוורד. אמנם הוא רואה בעיקר את הסל ואין לו בעיה לירות את הכדור הראשון שהוא מקבל עם הכניסה למשחק, אבל בינתיים לי עין הרע הוא ממשיך לקלוע את הזריקות האלה וככל שהמשחק התקדם הראה רבגוניות שלא זכרתי שיש בו. מה שאני אוהב במשחק שלו שהוא כמעט תמיד יודע מה הוא רוצה לעשות עם הכדור (וזה שיפור אדיר על פני ויקטור ראד), בין אם זו הטעיה חכמה להוציא פאול בזריקה, סבסוב אגרסיבי לטבעת, פוסט אפ על שחקן חלש ממנו שמסתיים בסל עם עבירה או הטעיה וחצי חדירה שמכווצת את ההגנה ומסתיימת באסיסט הנהדר לשלשה החשובה של רול. מראה גם מחויבות בהגנה למרות שהוא לא סטופר ולא משיג חסימות או חטיפות. חבל רק על הנקודות שהשאיר על הקו (1/4, אם היה קולע אותן המדד שלו היה קופץ מ12 לא מרשים במיוחד ל18 שיותר התאים ליכולת שהציג).

אלכס טיוס - 6.5
עוד שחקן ספסל שכניסתו עזרה להפוך את המשחק. השתלט על הרחבה עם 8 כ"ח, שמר על הפיקנרול יותר טוב מארט וקינח בשתי הטבעות כמו בימים הטובים.. מעטים השחקנים באירופה שמסוגלים לתפוס שלא לדבר על לסיים את שתי המסירות הקשתיות שקול שלח לו לשמיים.

מייקל רול - 6.5
שיחק הכי הרבה דקות (32) ולמרות עוד פתיחה אנמית המשיך לעשות את הפעולות השקטות שלו וסיים עם 8 נק' כולל שלשה חשובה ששמרה על היתרון השביר, 4 כ"ח 3 אס' 1 חס' וללא איבודים.
מאוד סולידי. לא מגן גדול אבל מבין הגנה קבוצתית ולא יוצר הרבה חורים ובהתקפה למרות שהוא כמעט ולא חודר יודע לייצר מכדרור ולנוע כמו שצריך.

ארט פרחוסקי - 6
אין ספק שהוא בעייתי בהגנת הפיקנרול ואיטי בתגובות שלו כשהגארד תוקף את הסל, אבל בכל הנוגע להגנה על הטבעת הוא נותן עבודה יפה מאוד. משתמש בטיימינג ובverticality שלו לחסום ולשנות לא מעט זריקות (סיים עם 2 חס' 1 חט' ועוד כמה זריקות שמנע מהספרדים מתחת לסל). בנוסף הוא לא נתן לגאורגי ולגרמני לחגוג עליו. (דרך אגב שניהם כמו גם הלטבי מאוד אכזבו אותי) גם בהתקפה למרות שהוא לא מקבל מספיק כדורים (לא ברור למה) הוא נלחם על הריבאונד (סיים עם 7 כ"ח כולל 4 בהתקפה).

ג'ון די - 6
המילה באנגלית שהכי מתאימה לתיאור המשחק שלו היא pesky. לא מוותר על אף מהלך, לוחץ על הכדור, שובר חסימות, לא מפחד לחדור וליצור לאחרים. הוא עדיין לא מצא את הקליעה מבחוץ (0/4 עד כה בשני המשחקים) ואני מעדיף שהוא לא ירכז כי הוא חולה בכדררת ולפעמים מפספס שחקנים פנויים בפיקנרול, אבל עדיין סיים עם 6 אס' (הכי גבוה בקבוצה) ו2 כ"ח כולל אחד בהתקפה שהיה כל כולו מלחמה כשפשוט תלש את הכדור מידיים של שחקן יריב שגבוה ממנו בראש.

ג'ק כהן - 5.5
מאוד חששתי שוב כשהוא נכנס מוקדם למגרש ואמנם הוא פתח חסר ביטחון לחלוטין ובהתקפה פחד להסתכל על הסל אבל היה שותף לריצה 12-0 שהפכה את המשחק עם מלחמה בריבאונד (3 כ"ח ב8 דקות) וחיתוך יפה שהסתיים בסל קל.

דאנדרה קיין - 4.5
לא ממש מוצא את עצמו בתפקיד המשני שלו בקבוצה. נראה שמהירות המשחק קצת גדולה עליו. אמנם קלע 2 סלים בחדירות (ועוד שלשה יפה שלצערו לא נחשבה בסיום המחצית) וקטף 3 כ"ח ב12 הדקות שלו על הפרקט, אבל הוא מאוד careless עם הכדור, יותר מדי פעמים מוציאים לו אותו מהיד בקלות, וזו בעיה להיות שחקן 3&d כשאתה לא קולע מבחוץ. במקום ספאחיה הייתי מנסה יותר את זוסמן בתור ה3&d ושוקל להחליף את האילתי לשעבר ב4 נוסף.

פייר ג'קסון - 3
אין מה לעשות. בשבוע שעבר נתתי לו ציון 10 עגול שהגיע לו אבל אמש הוא הראה את הצד השני של המטבע שלו ולמזלה של מכבי יש לה על הספסל רכז מחליף שאשכרה שיחק בnba.
עשה מעט מאוד פעולות חיוביות והרבה יותר מדי שליליות. לא שלט בקצב המשחק, נראה overwhelmed מהטיפול האגרסיבי שקיבל בפיקנרול מהספרדים ובמקום לתקוף אותו ברח אחורה לכיוון מחצית המגרש ושחרר מסירות סתמיות. ניסה להיכנס בכוח למשחק עם זריקות קשות שהפעם לא נכנסו וקינח בכמה מהלכים שטותיים כמו מסירה ישירות לידיים של שחקן יריב שהובילה למתפרצת, איבוד בכדרור שלווה בעבירה בלתי ספורטיבית וגג שחטף ברגע די קריטי שבעקבותיו ביצע את העבירה הרביעית שלו.
בטוח שהרבה משתמשי פנטזי יורוליג קנו אותו השבוע וקיללו בקול (pun not intended).

ג'ונה בולדן - 2.5
כרגע בלי ספק הוא החוליה החלשה בקבוצה. אמנם אני לא מסכים עם כמה משתמשים פה ובסלניוז שטוענים שהוא נטול כישרון לחלוטין, כי יש לו הבלחות, בעיקר בריבאונד ובהגנה ולפעמים מתפלקת לו מסירה יפה, אבל הוא כל כך חסר ניסיון ועושה כאלה שטויות שלא מאפשרות לספאחיה להשאיר אותו על המגרש.
בניגוד לשבוע שעבר שבו הוא לפחות פתח עם כמה פעולות טובות עד שהגיעו האיבודים והעבירות המהירות, אתמול מלבד חטיפה אחת הוא לא עשה שום דבר חיובי (פרט לדאנק נאה שנקלע לאחר שהמשחק נעצר...) יותר מדי עבירות מהירות ומיותרות, יותר מדי זריקות לא קשורות ל-3.. היחידי בקבוצה עם מדד שלילי (3- בשני המשחקים). אני לא רואה את מכבי משחררים אותו כי התחייבו אליו והם רוצים עוד לקבל תגמול מפילדלפיה, אבל הצוות מקצועי חייב ללמד אותו איך לשחק נכון (שזה טיפה בעייתי כאשר מלבד וויציץ אין שם אף אחד ששיחק כגבוה) או שיתחילו לחפש פאוור פורוורד זר שיוריד אותו לספסל.

נוון ספאחיה - 8
עשה כמה טעויות עם הרכבים שלא עבדו וחילופים קצת באיחור וחבל שמכבי לא השכילה לגמור את המשחק עם טעם קצת יותר מתוק לאחר שכבר הובילה ב-14 (או 16?) אבל הקבוצה אשכרה נראית מאומנת שזה דבר שכבר שכחתי מה הוא לאחר העונה שעברה. למרות שאין לנו יותר מדי סטופרים כולם עובדים קשה בהגנה ובניגוד לעונות האחרונות גם משתלטים על הכדורים החוזרים ולא נותנים הרבה הזדמנויות שניות. הירידה להגנה כולל אחרי איבודים הרבה יותר טובה (ובכלל רק 9 איב' לנו ו-4 חט' לבאסקוניה), לא מתביישים ללכת חזק לריבאונד התקפה ומשתלטים על הרבה כדורים 50/50, ובעיקר כמה פעמים בעונתיים האחרונות אתם זוכרים שמכבי הצליחה לשמור על יתרון מבלי לאבד אותו ולהישבר? ועוד משהו שלא ראינו בשנתיים האחרונות - נראה שהשחקנים אוהבים לשחק אחד לצד השני ומעודדים אחד את השני.
צריך עוד לעבוד על הפאנצ'ים ההתקפיים, לשפר את הקליעה מבחוץ ומהקו (מה יהיה עם זה?! כל זריקה ראשונה מחטיאים!) ולסדר לשני הרכזים המוכשרים והסוררים את הברגים בראש כדי שיפעילו את צמד הגבוהים היעיל שלנו כמו שצריך ולאורך יותר התקפות והייתי מנסה גם יותר לרוץ בעיקר ביד אליהו, אבל בסה"כ עד עתה שיפור אדיר לעומת הקדנציה האפרורית הקודמת שלו.
SirCharles

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Jazzman, toja27, מרסר ו־19 אורחים