המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

כדורסל מאירופה V5

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: כדורסל מאירופה V5

הודעהעל ידי אחדשיודע » 17 יוני 2018, 22:18

RomanR כתב:לארי בראון חתם בתור מאמנה של טורינו מהליגה האיטלקית

מעניין. האיש בגיל של שמעון כמעט.
נראה את טורינו גם ביורוקאפ בעונה הבאה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 יוני 2018, 14:59

פניני - ''למכבי לא הייתה עונה מוצלחת'' ''הישראלים לא נתנו מספיק''
מה אתה עשית לפני שנה יא אפס שמן
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 18 יוני 2018, 15:05

"גבר שבגברים"
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 18 יוני 2018, 15:37

פאו מציעה לקלאתס 6.5 מיליון יורו לשלוש שנים כדי שיאריך חוזה.
אם תהיתם מה מחירו של שחקן אן בי איי מוכח שמשחק בביצה המקומית, אז ככה עושים את זה נכון.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 18 יוני 2018, 16:24

Holiday_Armadillo כתב:פניני - ''למכבי לא הייתה עונה מוצלחת'' ''הישראלים לא נתנו מספיק''

אני "אפס שמן", הוא "אפס מלא".
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 יוני 2018, 16:26

jol9 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:פניני - ''למכבי לא הייתה עונה מוצלחת'' ''הישראלים לא נתנו מספיק''

אני "אפס שמן", הוא "אפס מלא".
ועוד בטעות שמתי אותו פה במקום בכדורסל ישראלי, כאילו יש לו קשר לרמה אירופאית
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 18 יוני 2018, 19:22

שאני אבין משהו, בניגוד לפניני, אתם חושבים שהעונה כן הייתה מוצלחת עבור מכבי?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 18 יוני 2018, 19:31

felix_r כתב:שאני אבין משהו, בניגוד לפניני, אתם חושבים שהעונה כן הייתה מוצלחת עבור מכבי?

בוא נסכם את זה שפניני הוא האחרון שיכול להגיד דבר כזה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי ankram » 18 יוני 2018, 19:33

אחרי מה שכהן עשה לו בגמר , לא הייתי מדבר על ישראלים במכבי.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי שועל » 18 יוני 2018, 19:34

איכס זה מגעיל מצידו לומר את זה
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי felix_r » 18 יוני 2018, 19:49

Jack55 כתב:
felix_r כתב:שאני אבין משהו, בניגוד לפניני, אתם חושבים שהעונה כן הייתה מוצלחת עבור מכבי?

בוא נסכם את זה שפניני הוא האחרון שיכול להגיד דבר כזה

א) זאת לא הייתה השאלה.

ב) פניני לא בחר בעצמו לעזוב את מכבי.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 18 יוני 2018, 20:04

יש לי עוד שאלה. איך הדברים של פניני הגיעו לאשכול האירופי?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 18 יוני 2018, 20:04

הועד של פיב"א פירסם אתמול שינויים נרחבים בחוקת הכדורסל אשר יכנסו לתוקף כבר בעונה הבאה במשחקים באירופה. יש כמה שינויים שאפילו אפשר לקרוא להם דרמטים, אז בואו נתחיל.

1. עבירה טכנית. אחרי זריקת עונשין אחת, הכדור יהיה של הקבוצה שהחזיקה בו לפני העבירה הטכנית, וזאת בניגוד להיום שהכדור הוא של הקבוצה שעשו עליה את העבירה. זאת אומרת שאם בזמן התקפה של קבוצה X, המאמן שלה חוטף טכנית, אז אחרי זריקת העונשין של קבוצה Y הכדור חוזר לקבוצה X.

2. שעון הזריקות יתאפס בצורה קצת שונה, במידה והמשחק נעצר ע"י עבירה או הפרה של אחת הקבוצות. במידה והעבירה/הפרה בוצעה בחלק חצי המגרש האחורי (כלומר לפני קו מחצית המגרש) אז שעון ה-24 יתאפס חזרה ל-24. אם העבירה/הפרה בוצעה בחלק חצי המגרש הקדמי (כלומר אחרי קו מחצית המגרש), אז שעון ה-24 יתאפס ל-14 שניות.

אתם בטח שואלים מה שונה:
1. גם אם הקבוצה עברה את מחצית המגרש ועל השעון 20 שניות ובוצעה עבירה, השעון יתאפס ל-14. זאת אומרת ש-6 שניות ילכו לאיבוד ולא יחזרו, מה שאומר שלקבוצת ההגנה יכולים להיווצר מקרים ששווה מאד לעשות עבירה מוקדמת.

2. בשתי הדקות האחרונות של הרבע האחרון (כולל הארכה), אחרי פסק זמן, למאמן תהיה אפשרות לבחור מאיפה להוציא את הכדור. אם בחר להוציא ממרכז המגרש, יהיו לו 14 שניות (ומטה, תלוי מתי בוצעה העבירה/הפרה). אם הוא יבחר להוציא את הכדור מתחת הסל שלו, יהיו לו 24 שניות. מדובר בשינוי דרמטי שבעצם למאמן יש אפשרות לבחור כמה זמן יהיה לו להתקפה.

3. כל שחקן שקם מהספסל בזמן תיגרה במגרש, אמור לזכות בעבירה טכנית את המאמן. כמו בNBA.

4. מוניטור - לשופטים מותר לגשת למוניטור בכל שלבי המשחק בעניינים הבאים, בתוספת למקרים נוספים שהוגדרו בעבר (כמו החלטת פוזשן אחרי שהכדור יצא החוצה):
א. בדיקה אם מגיעות לשחקן 2 או 3 זריקות לאחר שנעשתה עליו עבירה
ב. בדיקה אם העבירה היא בלתי ספורטיבית או עבירה רגילה.
בנושא חסימה נקיה או גולטנדינג, לשופטים מותר לגשת למוניטור אך ורק ב-2 הדקות האחרונות של המשחק ולא לפני כן.

5. הוצאות חוץ אחרי עבירה טכנית או בלתי ספורטיבית יעשו תמיד מחלק המגרש של ההתקפה.

6. כל הביגוד של השחקנים ברמת שרוולים אלסטים, מגיני זיעה וכו' - חייבים להיות בצבע אחיד וזהה של הקבוצה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 18 יוני 2018, 21:01

felix_r כתב:
הועד של פיב"א פירסם אתמול שינויים נרחבים בחוקת הכדורסל אשר יכנסו לתוקף כבר בעונה הבאה במשחקים באירופה. יש כמה שינויים שאפילו אפשר לקרוא להם דרמטים, אז בואו נתחיל.

1. עבירה טכנית. אחרי זריקת עונשין אחת, הכדור יהיה של הקבוצה שהחזיקה בו לפני העבירה הטכנית, וזאת בניגוד להיום שהכדור הוא של הקבוצה שעשו עליה את העבירה. זאת אומרת שאם בזמן התקפה של קבוצה X, המאמן שלה חוטף טכנית, אז אחרי זריקת העונשין של קבוצה Y הכדור חוזר לקבוצה X.

2. שעון הזריקות יתאפס בצורה קצת שונה, במידה והמשחק נעצר ע"י עבירה או הפרה של אחת הקבוצות. במידה והעבירה/הפרה בוצעה בחלק חצי המגרש האחורי (כלומר לפני קו מחצית המגרש) אז שעון ה-24 יתאפס חזרה ל-24. אם העבירה/הפרה בוצעה בחלק חצי המגרש הקדמי (כלומר אחרי קו מחצית המגרש), אז שעון ה-24 יתאפס ל-14 שניות.

אתם בטח שואלים מה שונה:
1. גם אם הקבוצה עברה את מחצית המגרש ועל השעון 20 שניות ובוצעה עבירה, השעון יתאפס ל-14. זאת אומרת ש-6 שניות ילכו לאיבוד ולא יחזרו, מה שאומר שלקבוצת ההגנה יכולים להיווצר מקרים ששווה מאד לעשות עבירה מוקדמת.

2. בשתי הדקות האחרונות של הרבע האחרון (כולל הארכה), אחרי פסק זמן, למאמן תהיה אפשרות לבחור מאיפה להוציא את הכדור. אם בחר להוציא ממרכז המגרש, יהיו לו 14 שניות (ומטה, תלוי מתי בוצעה העבירה/הפרה). אם הוא יבחר להוציא את הכדור מתחת הסל שלו, יהיו לו 24 שניות. מדובר בשינוי דרמטי שבעצם למאמן יש אפשרות לבחור כמה זמן יהיה לו להתקפה.

3. כל שחקן שקם מהספסל בזמן תיגרה במגרש, אמור לזכות בעבירה טכנית את המאמן. כמו בNBA.

4. מוניטור - לשופטים מותר לגשת למוניטור בכל שלבי המשחק בעניינים הבאים, בתוספת למקרים נוספים שהוגדרו בעבר (כמו החלטת פוזשן אחרי שהכדור יצא החוצה):
בנושא חסימה נקיה או גולטנדינג, לשופטים מותר לגשת למוניטור אך ורק ב-2 הדקות האחרונות של המשחק ולא לפני כן.

5. הוצאות חוץ אחרי עבירה טכנית או בלתי ספורטיבית יעשו תמיד מחלק המגרש של ההתקפה.

6. כל הביגוד של השחקנים ברמת שרוולים אלסטים, מגיני זיעה וכו' - חייבים להיות בצבע אחיד וזהה של הקבוצה.

וואו שינויים שממש יהפכו את המשחקים ובעיקר את הסוף להרבה יותר דרמטיים ושונים
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי jol9 » 18 יוני 2018, 22:03

felix_r כתב:

אתם בטח שואלים מה שונה:

זה פיב"א... זה תופס גם ליורוליג?
אני הייתי רוצה לראות גם את הביטול של הורדת הכדור מהטבעת. זה מרגיז.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 19 יוני 2018, 00:53

ז׳לגיריס אלופה בליטא אחרי 4-1 על ריטאס.
ברנדון דייויס הוביל אותה עם 29 נקודות, 8 ריבאונדים ו-3 אסיסטים. בכלל, סדרת גמר מפלצתית עם 20.6 נק׳ ו-27.2 נק׳ מדד.
בסיום התראיין וסיפר כמה ישמח לחזור לשחק עבור האוהדים הנפלאים שדחפו אותם כל השנה.

איזה כיף להם. הביאו נכס.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי גל גל » 19 יוני 2018, 01:47

שחקן אדיר
הלוואי ויגיע למכבי
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Mmm » 19 יוני 2018, 15:12

ידידנו גאודלוק עוזב את מילאנו
Mmm

הודעהעל ידי felix_r » 19 יוני 2018, 15:49

הסרבי של ז'לגיריס וסיליה מיציץ' בדרך לאנדולו אפס
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 19 יוני 2018, 16:03

felix_r כתב:הסרבי של ז'לגיריס וסיליה מיציץ' בדרך לאנדולו אפס

היה חתום שם לשנתיים.
נראה שז׳לגיריס רוצה לעשות קצת כסף ממכירות הקיץ.
אולי גם דייויס יעלה על המדף, למרות שבטח ינסו לחלוב יותר ממה שהוא שווה (על אף שמדובר בשחקן מצויין).
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: BIG sofo, Google [Bot], Google Adsense [Bot], עידן ו־35 אורחים