Switch to full style
פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
פרסם תגובה

Re: ליגת ווינר מח' 3: גלבוע/גליל נגד מכבי, שבת, 18:45, ספורט

21 אוקטובר 2017, 23:06

ShiriV כתב:
felix_r כתב:
ShiriV כתב:טוב, אז פעם היינו מתפרקים לחלוטין במשחקים כאלה. מסתמן פה אופי.

אני לא יודע אם זה היה שווה את זה. יש לנו 2 משחקי יורוליג השבוע, וכל טיפת אנרגיה שנאלצנו להוציא במשחק הזה, תחסר לנו ביורוליג

לא יודעת, לא נראה לי שלהפסיד משחק כזה זה משהו מוצלח יותר.. כל ניצחון מקנה ביטחון.
מה שכן, הכדורסל שלנו חייב להשתפר. אני חושבת שפראחוסקי לא צריך להתלבש לליגה בכלל. חבל שבולדן לא שיחק היום

מסכים איתך לגמרי שירי. עוד יהיה זמן להפסיד, אבל עכשיו הוא עדיין לא הגיע.

ג'ון די קנה את עולמו עם מהלך רג'י מילר המטורף שלו.

אני דווקא חושב שמכבי היא קבוצה שאמורה לקלוע הרבה יותר טוב ממה שראינו ממנה עד עכשיו.
מי שלא צריכים לזרוק מבחוץ הם קיין ובולדן, אלא אם הם חופשיים לגמרי.

רוצה לראות את הידית של זוס עובדת גם ביורוליג, אבל יש לו קושי רציני להוריד כדור לרצפה ולייצר משהו מעבר
לקליעה האוטומטית שלו.

22 אוקטובר 2017, 00:28

ספאחיה אמר בסיום
"קודם כל אני רוצה לתת קרדיט לגלבוע על המאמץ והכדורסל שהיא שיחקה. לקח לנו הרבה זמן להסתגל לזה. לא אגיד ש"ניצחנו" בסוף, אלא "שרדנו". שרדנו בזכות המאמץ, אבל אנחנו לא יכולים לחיות ככה ואנחנו נתקן את זה".

22 אוקטובר 2017, 07:04

שלושה רבעים עייפים של מכבי עם המון דקות לישראלים שפחות משחקים ביורוליג ואפשר היה לראות למה .. ובסוף סיומת גדולה של ג'ונדי (סוף סוף ישראלי נורמלי). החלטה לא טובה של ספאחיה להלביש את פרחוסקי ולא את בולדן שדווקא בליגה הישראלית יכול לבוא לידי ביטוי הרבה יותר בקלות ולצבור ביטחון. זוסמן עם יד מדהימה אבל כרגע רק זה, חסר לו המון כוח \ כוח מתפרץ . פשוט לתפוס כדור ולהכנס חזק לסל מה שלטל בורשטיין היה למשל.

מהקצת משחקים שהיו העונה אני יותר אוהב את הדקות של קול על המגרש מאשר ג'קסון, הבעיה עם ג'קסון שהכל תלוי אחד בשני .. אם הולך לו בקליעה הוא גם יפעיל את החברים אם לא אז הוא רק מחפש איך להכניס את עצמו למשחק.

22 אוקטובר 2017, 09:09

RomanR כתב:ספאחיה אמר בסיום
"קודם כל אני רוצה לתת קרדיט לגלבוע על המאמץ והכדורסל שהיא שיחקה. לקח לנו הרבה זמן להסתגל לזה. לא אגיד ש"ניצחנו" בסוף, אלא "שרדנו". שרדנו בזכות המאמץ, אבל אנחנו לא יכולים לחיות ככה ואנחנו נתקן את זה".

Nice

22 אוקטובר 2017, 12:16

https://www.facebook.com/bslisrael/vide ... f=mentions
פרסם תגובה