המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

נבן ספאחיה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: נבן ספאחיה

הודעהעל ידי toja27 » 16 מרץ 2018, 14:22

הגדירו את העונה כעונת בנייה ועונה פיננסית, אני רק שואל מה אפשר לקחת מהעונה הזאת לעונה הבאה? אפילו פרוייקט זוסמן נזנח מהר מאוד. אולי כמה זרים שימשיכו לעונה הבאה וייתנו המשכיות, מעבר לזה,לא נראה שיש לקחת משהו.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי גל גל » 16 מרץ 2018, 14:44

פראחובסקי רול תומאס\בולדן וקול או גקסון הביתה + משעור ושגב
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Jack55 » 21 מרץ 2018, 09:01

חילוקי דעות בהנהלת מכבי בנוגע לעתידו של ספאחיה
חלק מראשי המועדון סבורים כי בלי מקום ברבע גמר היורוליג, יש להיפרד מהמאמן בתום העונה. ביקורת על דבריו בתום ההפסד לפנר כי מדובר בקבוצה חדשה: "נשמע כמו תירוץ"

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... 10&lang=he
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Mmm » 21 מרץ 2018, 09:13

להעיף את כל הזרים חוץ מבולדן ותומאס וארט לדעתי...כשחקנים משלימים...להביא את פנגוס אדווין גקסון גיל מחימקי קולושוב...להשאיר את זוס טיוס ודיבה
Mmm

הודעהעל ידי Mmm » 21 מרץ 2018, 09:16

כמובן להביא את הוואל ולהעיף לכל הרוחות את ספאחיה וללכת בכל הכוח על שארס או לפחות טינריקי...בלאט...הלוואי אך אין סיכוי
Mmm

הודעהעל ידי my man » 21 מרץ 2018, 09:17

ההנהלה הגרועה בעולם הספורט!!!
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Mmm » 21 מרץ 2018, 09:21

My man מה אתה מצפה...?למה הוא קידם אותנו?הייתי הולך על שארס בכל הכוח או לפחות טינריקי...
מה שכן היפרדות מספאחיה עוד פעם יפתח בור תקציבימ של כסף גדול בתחילת העונה...
Mmm

Re: האם ספאחיה צריך ללכת הביתה?

הודעהעל ידי Rampel » 21 מרץ 2018, 09:42

שוב חוזר הניגון.. שאראס, בלאט.. הם כבר אמרו בכמה הזדמנויות, גם העונה, שהם לא רוצים להגיע למכבי. מה עוד צריך לקרות כדי שאנשים יבינו שזה לא ריאלי?! טרינקיירי?! לדעתי לבאמברג יש סגל טוב מזה של מכבי וראינו אותם העונה, מה גם שהוא לא בקו הבריאות. עדיף את ספאחיה.

אם ספאחיה לוקח אליפות הוא צריך להישאר פה. אליפות זו התקדמות ואני לא חושב שהעונה הזו היא כשלון - אם כבר, אז להתחרות על הצלבה עד מחזורי הסיום עם הסגל הזה זו גם התקדמות.

הבן אדם אולי נאחס בגביע והתנהל לא טוב מול השחקנים העונה, אבל אין אלטרנטיבה טובה ממנו בשוק והוא ראוי לקבל הזדמנות אמיתית עם תקציב שדומה לפחות לתקציב יורוליג. מי יודע, אולי הוא הסיק מהעונה מסקנות.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי גל גל » 21 מרץ 2018, 09:58

אבל במקום שהקבוצה תתקדם מתחילת עונה היא רק הלכה אחורה
הוא בעצמו לא מנהל חילופים - כמעט ולא ניצחנו משחקים חשובים וצמודים השנה את רובם הוא מפסיד
אבל אני הייתי נותן לו עוד שנה כי תכלס הסגל חדש לגמרי ואף אחד לא האמין שניהיה מרחק מהצלבה
אי אפשר לדעת
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי lirca89 » 21 מרץ 2018, 11:54

Mmm כתב:להעיף את כל הזרים חוץ מבולדן ותומאס וארט לדעתי...כשחקנים משלימים...להביא את פנגוס אדווין גקסון גיל מחימקי קולושוב...להשאיר את זוס טיוס ודיבה

שמע, לא בקטע רע, אבל אני קורא את התגובות שלך פה בימים האחרונים ואם אתה חושב שמאמנים ושחקנים עומדים בתור כמו בעבר כדי להגיע למכבי אז אתה טועה.
זה לא סוד שאין כסף במכבי. גם החובות לשחקנים ששוחררו בשנים האחרונות וגם הקמצנות המוכרת של הבעלים משפיעים המון על התקציב הדל.
לגבי ספאחיה, כל השמות המוכרים לא יבואו כי הם לא רוצים (בלאט ושאראס למשל) או כי הם קשורים בחוזה לקבוצות שלהם (אובראדוביץ' שכולם חושבים שאם יציעו לו אז מחר הוא יגיע למכבי. חיים בסרט).
במצב כזה או שתיקח מאמן ישראלי (והיחידים לדעתי שהיו יכולים להיכנס למשבצת הזו הם דן שמיר שקשור בחוזה עם חולון וקטש שקשור בחוזה עם ירושלים. בבקשה אל תגיד פיני).
ספאחיה הפעם קורבן של חוקי הליגה ההזויים שלנו. אי אפשר לבנות סגל ל-30 משחקי יורוליג מול הקבוצות הכי טובות שיש עם היררכיה שתתפוס גם שם וגם בליגה. תחשוב שרק במשחקים בארץ אתה מתחיל עם שני זרים פחות, חוק צעירים וחוק רוסי. משמע, 6 עמדות של שחקנים שאינן בשליטת המאמן. זה חצי קבוצה (ותוסיף לזה את התסכול של השחקנים האיכותיים באמת שנפגעים מחוסר ההיררכיה). קל לנגח את ספאחיה על כך אבל המצב הזה מאוד מאוד עדין והדרך למשבר מאוד מאוד קלה אחרי הפסד או שניים ברציפות. כל זה הביא את ספאחיה להחתים שחקנים רבים שבתקופות הטובות של המועדון לא היו חולמים בכלל ללבוש את הגופיה הצהובה (ע"ע שגב, משעור ואפילו כהן). המס על שחקן ישראלי גם ככה בשמיים ובגלל זה אתה נשאר עם תקציב עוד יותר דל להחתמת זרים נורמליים.
חולון? יש לה שלושה זרים. מה שקרה לה עם גלן רייס הוא חד פעמי לחלוטין. אין מצב שייפול לה שוב דבר כזה לידיים (ואני גם לא בטוח שהיינו רוצים אותו במכבי). ראינו גם כששיחקו במפעל של פיב"א מה הם שווים (מאזן 11:3 שלילי).

הפתרון הוא או לעזוב את הליגה ולשחק רק ביורוליג (ולשמוע גם חדשות לבקרים את העקיצות על איבוד הזהות הישראלית של הקבוצה) או לבנות קבוצה בהתאם לחוקי הליגה (וזה עלול לעלות באי הצלחה ביורוליג). לדעתי מכבי חייבת יחד עם ירושלים להבהיר שאם לא מבטלים את החוק הרוסי ואת חוק הצעירים הן יעזבו את הליגה. אז אני רוצה לראות את הגיבורים הגדולים מהגליל, ראשון, אשדוד והגועל מסתדרים בלי רייטינג, בלי חסויות ועם אפס עניין בליגה המסריחה הזו.
lirca89

הודעהעל ידי ankram » 21 מרץ 2018, 12:37

אל תשכחו גם שלספחיה יש חוזה לעונה הבאה ע״ס 750k (איך הוא דואג לחברים שלו ניקולה - מלך), יעני גם את שנה הבאה מכבי תתחיל עם חובות.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי קובי » 21 מרץ 2018, 14:33

כתבתי את זה באשכול אחר בהקשר של ספאחיה - מה שהכי מדאיג מבחינתי, זה שההגנה של מכבי לא מצליחה להתייצב, או להראות שינוי\שיטה כבר 3 חודשים.

הקבוצה הפכה להיות שק חבטות ומחנה לשיקום עבור מועדונים ושחקנים מרחבי היבשת והליגה המקומית.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי MTA2311 » 21 מרץ 2018, 15:07

נזכר שאנשים התווכחו איתי פה לא מזמן ואמרו שספאחיה בוודאות ישאר גם בעונה הבאה ומגחך לעצמי.

בכל מקרה, מקווה שיפטרו אותו עוד העונה, זה יהיה מצחיק רצח.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי MM3 » 21 מרץ 2018, 20:14

ספאחיה: "אני והנהלת מכבי ת"א באותו ראש"
מאמן הצהובים לקראת פאו: "לא ביקשתי חיזוק, עדיין מאמין"
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 75441.html

יש שתי אופציות או שהוא מערכתי ולא רוצה לצאת נגד ההנהלה .. או שהוא אדיוט .
אני מאוד מקווה שזאת האופציה הראשונה .
MM3

הודעהעל ידי Rampel » 21 מרץ 2018, 20:48

MM3 כתב:ספאחיה: "אני והנהלת מכבי ת"א באותו ראש"
מאמן הצהובים לקראת פאו: "לא ביקשתי חיזוק, עדיין מאמין"
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 75441.html

יש שתי אופציות או שהוא מערכתי ולא רוצה לצאת נגד ההנהלה .. או שהוא אדיוט .
אני מאוד מקווה שזאת האופציה הראשונה .

כנראה הראשונה, רק שזה כנראה לא ממערכתיות של ספאחיה, אלא יותר בכיוון של אמירות שנכתבו לו מלמעלה. מול העיתונאים הוא בובה, הוא בוכה רק למקורבים :)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי toja27 » 23 מרץ 2018, 16:56

לא נפלתי מהעבודה שהוא עשה העונה, וזה בלשון המעטה. התחיל את העונה יפה עם תכנית מאוד מסודרת , אבל ברגע שהדברים התחילו להשתנות ודרשו תגובה , הוא נכשל לדעתי. רציתי מאוד שהוא ישאר כאן לכמה שנים, אבל נכון לזמן הזה, זאת לא תהיה האמת.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי MTA2311 » 23 מרץ 2018, 17:03

הוא עושה עבודה לא משהו העונה, צריך להגיד את זה.
בעיני, הוא רחוק מלהיות הבעיה של מכבי, אבל גם בהתחשב בחולשת הסגל הוא פשוט לא טוב מספיק.

אני עדיין משאיר אותו, לא חושב שיש אלטרנטיבה טובה יותר.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי my man » 23 מרץ 2018, 17:10

אני לגמרי נותן לו קרדיט - חולשת הסגל והשכל של הקבוצה שהוא עובד איתה גברו עליו..
ברור שזה לא מוריד ממנו אחריות ואפילו לא את הציפיות שיש לי ממנו - אבל אני לגמרי נותן לו עוד עונה..

צריך לזכור עם זאת שההנהלה לא הולכת לשום מקום והסיכוי להצלחה באירופה מצטמצם משמעותית לא משנה מי יהיה המאמן..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי ShiriV » 23 מרץ 2018, 17:25

אם הוא יקבל עוד עונה עם סגל סופר מוגבל כמו הסגל הנוכחי, אז אפשר יהיה מראש לזרוק גם אותה לפח.
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי my man » 23 מרץ 2018, 17:27

ShiriV כתב:אם הוא יקבל עוד עונה עם סגל סופר מוגבל כמו הסגל הנוכחי, אז אפשר יהיה מראש לזרוק גם אותה לפח.
בדיוק! אי אפשר ככה..

בלאט היה אחד..
סמל אישי של המשתמש
my man

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־42 אורחים